Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31628:626KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Daniel
Cincibus Milan
 
 
Jeřala Pavel
Vejtruba František
 
 
78-98 3110
2.Buriánek Vladislav
Brunclík Marek
 
 
Škopek Martin
Petřík Petr
 
 
-66-67143220
3.Cincibus MilanPetřík Petr-7-6-8  0321
4.Brunclík MarekŠkopek Martin-8778 3131
5.Buriánek VladislavVejtruba František65-77 3141
6.Buriánek DanielJeřala Pavel-8875 3151
7.Brunclík MarekPetřík Petr9-8-6-10 1352
8.Buriánek VladislavŠkopek Martin3-87-6-92353
9.Buriánek DanielVejtruba František8108  3063
10.Cincibus MilanJeřala Pavel-88-4-2 1364
11.Buriánek VladislavPetřík Petr-8-9-7  0365
12.Buriánek DanielŠkopek Martin867  3075
13.Cincibus MilanVejtruba František-69-7873285
14.Brunclík MarekJeřala Pavel8-7-7-10 1386
15.Buriánek DanielPetřík Petr-7983 3196
16.Cincibus MilanŠkopek Martin89-106 31106
17.Brunclík MarekVejtruba František977  30116
18.Buriánek VladislavJeřala PavelWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan22Petřík Petr31
Brunclík Marek22Škopek Martin13
Buriánek Vladislav12Vejtruba František04
Buriánek Daniel40Jeřala Pavel21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38609:671Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
Dolejš Martin
Waters Jiří ml.
 
 
8-792 3110
2.Svoboda Pavel
Mokříž Bohuslav
 
 
Svoboda Miloš
Havlíček Vladimír
 
 
8-78-9-52311
3.Koubek VáclavHavlíček Vladimír-6-8-4  0312
4.Čebiš LubošSvoboda Miloš91112  3022
5.Svoboda PavelWaters Jiří ml.-486-573232
6.Mokříž BohuslavDolejš Martin8913  3042
7.Čebiš LubošHavlíček Vladimír-9-9-5  0343
8.Svoboda PavelSvoboda Miloš-9-929-92344
9.Mokříž BohuslavWaters Jiří ml.-6-69-11 1345
10.Koubek VáclavDolejš Martin-4-10-3  0346
11.Svoboda PavelHavlíček Vladimír-8-5-8  0347
12.Mokříž BohuslavSvoboda Miloš10106  3057
13.Koubek VáclavWaters Jiří ml.-91235 3167
14.Čebiš LubošDolejš Martin-125-10-9 1368
15.Mokříž BohuslavHavlíček Vladimír-5-127883278
16.Koubek VáclavSvoboda Miloš9-7-7-6 1379
17.Čebiš LubošWaters Jiří ml.95-4-783289
18.Svoboda PavelDolejš MartinWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Václav13Havlíček Vladimír31
Čebiš Luboš22Svoboda Miloš22
Svoboda Pavel12Waters Jiří ml.13
Mokříž Bohuslav31Dolejš Martin21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17603:527TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Rozumný Karel
 
 
Vokounová Adéla
Bártová Kateřina
 
 
886  3010
2.Chlumský Petr
Potměšil Zdeněk
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Lichtenberg Petr
 
 
9910  3020
3.Ševčík Jiří ml.Vokounová Adéla8-9118 3130
4.Rozumný KarelBártová Kateřina766  3040
5.Chlumský PetrLichtenberg Petr885  3050
6.Potměšil ZdeněkMazurkiewicz Ivo-9-5-7  0351
7.Rozumný KarelVokounová Adéla-9886 3161
8.Chlumský PetrBártová Kateřina697  3071
9.Potměšil ZdeněkLichtenberg Petr869  3081
10.Ševčík Jiří ml.Mazurkiewicz Ivo9-8-9-7 1382
11.Chlumský PetrVokounová Adéla9-1298 3192
12.Potměšil ZdeněkBártová Kateřina779  30102
13.Ševčík Jiří ml.Lichtenberg Petr886  30112
14.Rozumný KarelMazurkiewicz Ivo9-108-10932122
15.Potměšil ZdeněkVokounová Adéla-89-6-7 13123
16.Ševčík Jiří ml.Bártová Kateřina568  30133
17.Rozumný KarelLichtenberg Petr656  30143
18.Chlumský PetrMazurkiewicz IvoWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Jiří ml.31Vokounová Adéla13
Rozumný Karel40Bártová Kateřina04
Chlumský Petr30Lichtenberg Petr04
Potměšil Zdeněk22Mazurkiewicz Ivo21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1718:52489:713SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Rob Karel
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
-7-8-10  0301
2.Čihák Jaroslav
Chvojka Antonín
 
 
Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
9-10-89-42302
3.Moravec VáclavŘehák Josef st.-10108-8-42303
4.Čihák JaroslavLupták Marián-8-7-2  0304
5.Rob KarelPych Luděk-105-79-62305
6.Chvojka AntonínBodlák Karel-5-5-4  0306
7.Čihák JaroslavŘehák Josef st.9-4-9-6 1307
8.Rob KarelLupták Marián-5-5-6  0308
9.Chvojka AntonínPych Luděk-88-38-82309
10.Moravec VáclavBodlák Karel84-25 3119
11.Rob KarelŘehák Josef st.-5-38-4 13110
12.Chvojka AntonínLupták MariánWO    03111
13.Moravec VáclavPych Luděk8-8-3-6 13112
14.Čihák JaroslavBodlák Karel-45-8-8 13113
15.Chvojka AntonínŘehák Josef st.WO    03114
16.Moravec VáclavLupták Marián6-4-1-10 13115
17.Čihák JaroslavPych Luděk-78-89-723116
18.Rob KarelBodlák Karel-9-9-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Václav13Řehák Josef st.30
Čihák Jaroslav04Lupták Marián30
Rob Karel04Pych Luděk40
Chvojka Antonín02Bodlák Karel31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadio KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:19653:532Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výborný Pavel
Roudný Petr
 
 
Skyva Milan
Odvárka Leoš
 
 
777  3010
2.Pros Jaroslav
Pros Jan
 
 
Suchý Ladislav
Cikán Miloslav
 
 
896  3020
3.Pros JaroslavSkyva Milan-64-6-8 1321
4.Výborný PavelSuchý Ladislav9123  3031
5.Pros JanOdvárka Leoš-611-107-52332
6.Roudný PetrCikán Miloslav679  3042
7.Výborný PavelSkyva Milan-7-6-4  0343
8.Pros JanSuchý Ladislav847  3053
9.Roudný PetrOdvárka Leoš94-87 3163
10.Pros JaroslavCikán Miloslav7310  3073
11.Pros JanSkyva Milan-4879 3183
12.Roudný PetrSuchý Ladislav536  3093
13.Pros JaroslavOdvárka Leoš-6-4610-102394
14.Výborný PavelCikán Miloslav-87-48732104
15.Roudný PetrSkyva Milan748  30114
16.Pros JaroslavSuchý Ladislav275  30124
17.Výborný PavelOdvárka Leoš-107-79732134
18.Pros JanCikán Miloslav-10466 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pros Jaroslav22Skyva Milan22
Výborný Pavel31Suchý Ladislav04
Pros Jan31Odvárka Leoš22
Roudný Petr40Cikán Miloslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křečhoř školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:35505:559TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valtr Petr
Moravec Petr
 
 
Pánek Daniel
Salák Alois
 
 
89-117 3110
2.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-98-6-7 1311
3.Valtr PetrKahoun Václav-3-5-8  0312
4.Sýkora JaromírHavránek Stanislav-3-9-5  0313
5.Moravec PetrSalák Alois-6-8117-92314
6.Smrkovský JindřichPánek Daniel336  3024
7.Sýkora JaromírKahoun Václav-5-4-8  0325
8.Moravec PetrHavránek Stanislav-6-9-9  0326
9.Smrkovský JindřichSalák Alois66-79 3136
10.Valtr PetrPánek Daniel898  3046
11.Moravec PetrKahoun Václav-5-6-9  0347
12.Smrkovský JindřichHavránek Stanislav-2-5-2  0348
13.Valtr PetrSalák Alois594  3058
14.Sýkora JaromírPánek Daniel935  3068
15.Smrkovský JindřichKahoun Václav-98-6-6 1369
16.Valtr PetrHavránek Stanislav-8-7-6  03610
17.Sýkora JaromírSalák Alois-6-9-5  03611
18.Moravec PetrPánek Daniel795  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valtr Petr22Kahoun Václav40
Sýkora Jaromír13Havránek Stanislav40
Moravec Petr13Salák Alois22
Smrkovský Jindřich22Pánek Daniel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS