Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42 , Kolín, Vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:28487:569ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Holman Martin
 
 
Svoboda Jan
Petřík Petr
 
 
8108  3010
2.Mazurkiewicz Ivo
Nekovář Petr
 
 
Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
9-14-8-10 1311
3.Holman MartinPetřík Petr975  3021
4.Šembera KarelSixta Pavel7107  3031
5.Mazurkiewicz IvoSvoboda Jan-86128 3141
6.Nekovář PetrJeřala Pavel-7-8-9  0342
7.Šembera KarelPetřík Petr95-79 3152
8.Mazurkiewicz IvoSixta Pavel9-686 3162
9.Nekovář PetrSvoboda Jan-7685 3172
10.Holman MartinJeřala Pavel-11786 3182
11.Mazurkiewicz IvoPetřík Petr674  3092
12.Nekovář PetrSixta Pavel910-66 31102
13.Holman MartinSvoboda Jan610-53 31112
14.Šembera KarelJeřala PavelWO    03113
15.Nekovář PetrPetřík PetrWO    03114
16.Holman MartinSixta PavelWO    03115
17.Šembera KarelSvoboda JanWO    03116
18.Mazurkiewicz IvoJeřala PavelWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holman Martin30Petřík Petr03
Šembera Karel20Sixta Pavel03
Mazurkiewicz Ivo30Svoboda Jan03
Nekovář Petr21Jeřala Pavel11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:31578:539Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
7-78-8-72301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Dolejš Martin
Waters Jiří ml.
 
 
61012  3011
3.Pych LuděkDolejš Martin-5-8-8  0312
4.Řehák Josef st.Havlíček Vladimír-7-10-10  0313
5.Bodlák KarelWaters Jiří ml.788  3023
6.Lupták MariánBednařík Martin-11-9-10  0324
7.Řehák Josef st.Dolejš Martin-8-9-7  0325
8.Bodlák KarelHavlíček Vladimír-8-4-7  0326
9.Lupták MariánWaters Jiří ml.521  3036
10.Pych LuděkBednařík Martin7-876 3146
11.Bodlák KarelDolejš Martin-8-5-10  0347
12.Lupták MariánHavlíček Vladimír7-12-75-62348
13.Pych LuděkWaters Jiří ml.858  3058
14.Řehák Josef st.Bednařík Martin8156  3068
15.Lupták MariánDolejš Martin-13-10-6  0369
16.Pych LuděkHavlíček Vladimír6-6-5-9 13610
17.Řehák Josef st.Waters Jiří ml.5107  30710
18.Bodlák KarelBednařík MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pych Luděk22Dolejš Martin40
Řehák Josef st.22Havlíček Vladimír40
Bodlák Karel12Waters Jiří ml.04
Lupták Marián13Bednařík Martin12
WO10WO01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:40506:584KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neštuk Jaroslav
Klimeš Vladimír
 
 
Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
-7-109-5 1301
2.Skyva Milan
Odvárka Leoš
 
 
Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
51010  3011
3.Neštuk JaroslavBuriánek Daniel-10-95-8 1312
4.Klimeš VladimírBrunclík Marek-510-10-9 1313
5.Skyva MilanCincibus Milan-7-85-7 1314
6.Odvárka LeošCincibus Milan ml.976  3024
7.Klimeš VladimírBuriánek Daniel-7-8-9  0325
8.Skyva MilanBrunclík Marek8710  3035
9.Odvárka LeošCincibus Milan-9-8-4  0336
10.Neštuk JaroslavCincibus Milan ml.-6-5-8  0337
11.Skyva MilanBuriánek Daniel3-9-8-2 1338
12.Odvárka LeošBrunclík Marek-510-9-7 1339
13.Neštuk JaroslavCincibus Milan-2-6-9  03310
14.Klimeš VladimírCincibus Milan ml.-92-98-823311
15.Odvárka LeošBuriánek DanielWO    03312
16.Neštuk JaroslavBrunclík MarekWO    03313
17.Klimeš VladimírCincibus MilanWO    30413
18.Skyva MilanCincibus Milan ml.56-66 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neštuk Jaroslav03Buriánek Daniel30
Klimeš Vladimír03Brunclík Marek21
Skyva Milan22Cincibus Milan30
Odvárka Leoš12Cincibus Milan ml.22
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:38605:581TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Vendl Jakub
Čebiš Luboš
 
 
78-48 3110
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Mokříž Bohuslav
Svoboda Pavel
 
 
9-14-8-8 1311
3.Salák AloisVendl Jakub9-9-95-52312
4.Bajtler LubošSvoboda Pavel-4-4-8  0313
5.Kahoun VáclavČebiš Luboš-7776 3123
6.Havránek StanislavMokříž Bohuslav9-7-6-3 1324
7.Bajtler LubošVendl Jakub-5-5-7  0325
8.Kahoun VáclavSvoboda Pavel86-6-5-82326
9.Havránek StanislavČebiš Luboš-4-75-7 1327
10.Salák AloisMokříž Bohuslav712-10-7-62328
11.Kahoun VáclavVendl Jakub-678-1-42329
12.Havránek StanislavSvoboda Pavel7-11-6-6 13210
13.Salák AloisČebiš Luboš-7-612-9 13211
14.Bajtler LubošMokříž Bohuslav-68-4-8 13212
15.Havránek StanislavVendl JakubWO    30312
16.Salák AloisSvoboda PavelWO    30412
17.Bajtler LubošČebiš LubošWO    30512
18.Kahoun VáclavMokříž BohuslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salák Alois03Vendl Jakub30
Bajtler Luboš03Svoboda Pavel30
Kahoun Václav12Čebiš Luboš21
Havránek Stanislav03Mokříž Bohuslav30
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křechoř školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40572:580TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Ševčík Jiří ml.
Cherednik Konstantin
 
 
-11-4-10  0301
2.Moravec Petr
Levčík Milan
 
 
Douša Ivan
Říha Vlastimil
 
 
8-4-6-6 1302
3.Smrkovský JindřichDouša Ivan74-9-773212
4.Sýkora JaromírŘíha Vlastimil12-9-10-6 1313
5.Levčík MilanŠevčík Jiří ml.-6-7-7  0314
6.Moravec PetrCherednik Konstantin-2-6-3  0315
7.Sýkora JaromírDouša Ivan-468-693225
8.Levčík MilanŘíha Vlastimil-6-9-5  0326
9.Moravec PetrŠevčík Jiří ml.-58-93-62327
10.Smrkovský JindřichCherednik Konstantin-5-310-7 1328
11.Hrodek DavidDouša Ivan-2-811-6 1329
12.Moravec PetrŘíha Vlastimil10-5-77-723210
13.Smrkovský JindřichŠevčík Jiří ml.-612-59-523211
14.Sýkora JaromírCherednik KonstantinWO    30311
15.Moravec PetrDouša IvanWO    30411
16.Smrkovský JindřichŘíha VlastimilWO    30511
17.Sýkora JaromírŠevčík Jiří ml.5-8-5-1 13512
18.Hrodek DavidCherednik KonstantinWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smrkovský Jindřich12Douša Ivan12
Sýkora Jaromír12Říha Vlastimil30
Levčík Milan02Ševčík Jiří ml.40
Moravec Petr03Cherednik Konstantin20
Hrodek David01   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion Kolín BrankovickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:648:28730:667Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Röhrl Theodor
Rob Karel
 
 
-59-78-82301
2.Výborný Pavel
Roudný Petr
 
 
Moravec Václav
Matouš Dominik
 
 
976  3011
3.Pros JanRöhrl Theodor-58-96-82312
4.Výborný PavelRob Karel5-985 3122
5.Roudný PetrMoravec Václav-61086 3132
6.Pros JaroslavMatouš Dominik89-86 3142
7.Výborný PavelRöhrl Theodor-69-58-62343
8.Roudný PetrRob Karel-96-58-92344
9.Pros JaroslavMoravec Václav-758-9-122345
10.Pros JanMatouš Dominik586  3055
11.Roudný PetrRöhrl Theodor9-812-583265
12.Pros JaroslavRob Karel79-65 3175
13.Pros JanMoravec Václav8-96-593285
14.Výborný PavelMatouš Dominik568  3095
15.Pros JaroslavRöhrl Theodor-89-67-52396
16.Pros JanRob Karel9-586 31106
17.Výborný PavelMoravec Václav8-898 31116
18.Roudný PetrMatouš Dominik694  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pros Jan31Röhrl Theodor31
Výborný Pavel31Rob Karel13
Roudný Petr31Moravec Václav13
Pros Jaroslav22Matouš Dominik04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS