Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28624:597TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Petřík Petr
 
 
Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
-10-715-3 1301
2.Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
Moravec Václav
Pak Viktor
 
 
288  3011
3.Sixta PavelMatouš Dominik989  3021
4.Jeřala PavelPak Viktor-1048-373231
5.Dej FrantišekČihák Jaroslav242  3041
6.Petřík PetrPokorný Jaroslav77-96 3151
7.Jeřala PavelMatouš Dominik82-96 3161
8.Dej FrantišekPak Viktor-66107 3171
9.Petřík PetrČihák Jaroslav399  3081
10.Sixta PavelMoravec Václav5-103-783291
11.Dej FrantišekMatouš Dominik576  30101
12.Petřík PetrPak Viktor6-7-58-823102
13.Sixta PavelČihák Jaroslav-69-6-5 13103
14.Škopek MartinMoravec Václav6-109-12-623104
15.Petřík PetrMatouš DominikWO    03105
16.Sixta PavelPak Viktor-11-9109-623106
17.Škopek MartinČihák Jaroslav689  30116
18.Dej FrantišekMoravec VáclavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Pavel22Matouš Dominik03
Jeřala Pavel20Pak Viktor22
Dej František30Čihák Jaroslav13
Petřík Petr21Pokorný Jaroslav01
Škopek Martin11Moravec Václav11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33649:637TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Cherednik Konstantin
 
 
Roudný Petr
Výborný Pavel
 
 
558  3010
2.Chlumský Petr
Říha Vlastimil
 
 
Malenovský Aleš
Pros Jan
 
 
-1086-713220
3.Ševčík Jiří ml.Výborný Pavel7-8-145-102321
4.Cherednik KonstantinRoudný Petr10-658 3131
5.Potměšil ZdeněkMalenovský Aleš5-631 3141
6.Chlumský PetrPros Jan104-810 3151
7.Cherednik KonstantinVýborný Pavel-116-95123261
8.Potměšil ZdeněkRoudný Petr-6-8-16  0362
9.Chlumský PetrMalenovský Aleš696  3072
10.Ševčík Jiří ml.Pros Jan-8-910963282
11.Potměšil ZdeněkVýborný Pavel6-9-7-5 1383
12.Chlumský PetrRoudný Petr766  3093
13.Ševčík Jiří ml.Malenovský Aleš-4-1467632103
14.Cherednik KonstantinPros Jan-10786 31113
15.Chlumský PetrVýborný PavelWO    03114
16.Ševčík Jiří ml.Roudný Petr10-9-6-6 13115
17.Cherednik KonstantinMalenovský AlešWO    03116
18.Potměšil ZdeněkPros Jan-7-47-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Jiří ml.22Výborný Pavel21
Cherednik Konstantin30Roudný Petr22
Potměšil Zdeněk13Malenovský Aleš03
Chlumský Petr30Pros Jan13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24523:513TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokříž Bohuslav
Čížek Martin
 
 
Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
8-78-983210
2.Čebiš Luboš
Svoboda Pavel
 
 
Moravec Petr
Kubín Miloslav
 
 
457  3020
3.Čížek MartinSmrkovský Jindřich-9-67-7 1321
4.Svoboda PavelSýkora Jaromír686  3031
5.Mokříž BohuslavMoravec Petr839  3041
6.Čebiš LubošKubín Miloslav334  3051
7.Svoboda PavelSmrkovský Jindřich411-4-633261
8.Mokříž BohuslavSýkora Jaromír576  3071
9.Čebiš LubošMoravec Petr56-88 3181
10.Čížek MartinKubín Miloslav257  3091
11.Mokříž BohuslavSmrkovský Jindřich7-9-77-112392
12.Čebiš LubošSýkora Jaromír969  30102
13.Čížek MartinMoravec Petr116-78 31112
14.Svoboda PavelKubín MiloslavWO    03113
15.Čebiš LubošSmrkovský JindřichWO    03114
16.Čížek MartinSýkora JaromírWO    03115
17.Svoboda PavelMoravec PetrWO    03116
18.Mokříž BohuslavKubín Miloslav765  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čížek Martin21Smrkovský Jindřich21
Svoboda Pavel20Sýkora Jaromír03
Mokříž Bohuslav31Moravec Petr03
Čebiš Luboš30Kubín Miloslav03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:27659:615KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
Salák Alois
Melichar Lukáš
 
 
839  3010
2.Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
8-97-10143220
3.Cincibus MilanKahoun Václav-11-7-7  0321
4.Brunclík MarekHavránek Stanislav88-8-9-72322
5.Cincibus Milan ml.Salák Alois10-69-743232
6.Buriánek DanielMelichar Lukáš978  3042
7.Brunclík MarekKahoun Václav-7-8-8  0343
8.Cincibus Milan ml.Havránek Stanislav899  3053
9.Buriánek DanielSalák Alois987  3063
10.Cincibus MilanMelichar Lukáš-10-888123273
11.Cincibus Milan ml.Kahoun Václav-6-6-5  0374
12.Buriánek DanielHavránek Stanislav89-94 3184
13.Cincibus MilanSalák Alois359  3094
14.Brunclík MarekMelichar Lukáš9-8-109432104
15.Buriánek DanielKahoun Václav89-35 31114
16.Buriánek VladislavHavránek Stanislav-3-6-5  03115
17.Brunclík MarekSalák Alois88-97 31125
18.Cincibus Milan ml.Melichar Lukáš-7765 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan21Kahoun Václav31
Brunclík Marek22Havránek Stanislav22
Cincibus Milan ml.31Salák Alois04
Buriánek Daniel40Melichar Lukáš04
Buriánek Vladislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion, Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19665:545Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednařík Martin
Havlíček Vladimír
 
 
Odvárka Leoš
Skyva Milan
 
 
-6898 3110
2.Holler Jan
Dolejš Martin
 
 
Suchý Ladislav
Cikán Miloslav
 
 
-76-87-92311
3.Holler JanOdvárka Leoš-8-7-9  0312
4.Bednařík MartinSkyva Milan935  3022
5.Dolejš MartinSuchý Ladislav855  3032
6.Havlíček VladimírCikán Miloslav1555  3042
7.Bednařík MartinOdvárka Leoš8-79-683252
8.Dolejš MartinSkyva Milan834  3062
9.Havlíček VladimírSuchý Ladislav-6889 3172
10.Holler JanCikán Miloslav488  3082
11.Dolejš MartinOdvárka Leoš-848-993292
12.Havlíček VladimírSkyva Milan675  30102
13.Holler JanSuchý Ladislav-611-86932112
14.Bednařík MartinCikán Miloslav1082  30122
15.Havlíček VladimírOdvárka Leoš-9878 31132
16.Holler JanSkyva Milan-7-6-5  03133
17.Bednařík MartinSuchý Ladislav8-787 31143
18.Dolejš MartinCikán Miloslav4810  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holler Jan22Odvárka Leoš13
Bednařík Martin40Skyva Milan13
Dolejš Martin40Suchý Ladislav04
Havlíček Vladimír40Cikán Miloslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42, vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:28487:532ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazurkiewicz Ivo
Bártová Věra
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
-3511-6-22301
2.Holman Martin
Doležal Martin
 
 
Lupták Marián
Řehák Josef ml.
 
 
694  3011
3.Holman MartinŘehák Josef st.-9758 3121
4.Doležal MartinLupták Marián8-1067 3131
5.Mazurkiewicz IvoPych Luděk4-1067 3141
6.Bártová VěraŘehák Josef ml.-5-6-3  0342
7.Doležal MartinŘehák Josef st.855  3052
8.Mazurkiewicz IvoLupták Marián8109  3062
9.Bártová VěraPych Luděk8-10-8-9 1363
10.Holman MartinŘehák Josef ml.667  3073
11.Mazurkiewicz IvoŘehák Josef st.1037  3083
12.Bártová VěraLupták Marián-7-4-8  0384
13.Holman MartinPych Luděk-6658 3194
14.Doležal MartinŘehák Josef ml.395  30104
15.Bártová VěraŘehák Josef st.-6-5-3  03105
16.Holman MartinLupták MariánWO    03106
17.Doležal MartinPych LuděkWO    03107
18.Mazurkiewicz IvoŘehák Josef ml.WO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holman Martin30Řehák Josef st.13
Doležal Martin30Lupták Marián12
Mazurkiewicz Ivo30Pych Luděk12
Bártová Věra04Řehák Josef ml.12
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS