Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad v Nové Vsi 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:20521:489SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodlák Karel
Lupták Marián
 
 
Dej František
Svoboda Jan
 
 
768  3010
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
8-967 3120
3.Pych LuděkSixta Pavel41011  3030
4.Řehák Josef st.Svoboda Jan688  3040
5.Bodlák KarelDej František-99-6-7 1341
6.Lupták MariánJeřala Pavel1187  3051
7.Řehák Josef st.Sixta Pavel2-9511 3161
8.Bodlák KarelSvoboda Jan-9-109613271
9.Lupták MariánDej František388  3081
10.Pych LuděkJeřala Pavel6-8147 3191
11.Bodlák KarelSixta Pavel1072  30101
12.Lupták MariánSvoboda Jan976  30111
13.Pych LuděkDej František4109  30121
14.Řehák Josef st.Jeřala PavelWO    03122
15.Lupták MariánSixta PavelWO    30132
16.Pych LuděkSvoboda JanWO    03133
17.Řehák Josef st.Dej FrantišekWO    03134
18.Bodlák KarelJeřala PavelWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pych Luděk30Sixta Pavel03
Řehák Josef st.20Svoboda Jan03
Bodlák Karel21Dej František12
Lupták Marián30Jeřala Pavel02
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:21695:577Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Vladimír
Neštuk Jaroslav
 
 
Bártová Věra
Kopiště Milan
 
 
7127  3010
2.Odvárka Leoš
Skyva Milan
 
 
Lichtenberg Petr
Bártová Kateřina
 
 
-846-963220
3.Klimeš VladimírKopiště Milan-8683 3130
4.Neštuk JaroslavBártová Věra8-417 3140
5.Odvárka LeošLichtenberg Petr78-3-853250
6.Skyva MilanBártová Kateřina672  3060
7.Neštuk JaroslavKopiště Milan-10686 3170
8.Odvárka LeošBártová Věra284  3080
9.Skyva MilanLichtenberg Petr-8-910993290
10.Klimeš VladimírBártová Kateřina8913  30100
11.Odvárka LeošKopiště Milan89-13-6832110
12.Skyva MilanBártová Věra584  30120
13.Klimeš VladimírLichtenberg Petr-68107 31130
14.Neštuk JaroslavBártová Kateřina8-9-8-10 13131
15.Skyva MilanKopiště Milan-1268WO 31141
16.Klimeš VladimírBártová Věra-11755 31151
17.Neštuk JaroslavLichtenberg Petr-0-0-0  03152
18.Odvárka LeošBártová Kateřina9-599 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klimeš Vladimír40Kopiště Milan04
Neštuk Jaroslav22Bártová Věra04
Odvárka Leoš40Lichtenberg Petr13
Skyva Milan40Bártová Kateřina13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:27585:453TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Dolejš Martin
 
 
WO    3010
2.Salák Alois
Musil Jan
 
 
Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
-1-14-1  0311
3.Musil JanBednařík Martin-138-911-92312
4.Salák AloisHavlíček Vladimír-5-7-7  0313
5.Kahoun VáclavDolejš Martin999  3023
6.Havránek StanislavWO    3033
7.Salák AloisBednařík Martin-86-8783243
8.Kahoun VáclavHavlíček Vladimír-8767 3153
9.Havránek StanislavDolejš Martin-9-7-7  0354
10.Musil JanWO    3064
11.Kahoun VáclavBednařík Martin365  3074
12.Havránek StanislavHavlíček Vladimír-59-53-62375
13.Musil JanDolejš Martin-9-9-7  0376
14.Salák AloisWO    3086
15.Havránek StanislavBednařík Martin9107  3096
16.Musil JanHavlíček Vladimír-8-6-8  0397
17.Salák AloisDolejš Martin5-8-12-1 1398
18.Kahoun VáclavWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Musil Jan03Bednařík Martin13
Salák Alois12Havlíček Vladimír31
Kahoun Václav30Dolejš Martin31
Havránek Stanislav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křečhoř školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:45472:621KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
-8-7-11  0301
2.Moravec Petr
Hrodek David
 
 
Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
-7-7-8  0302
3.Moravec PetrBuriánek Daniel-6-9-5  0303
4.Hrodek DavidCincibus Milan-8-4-5  0304
5.Sýkora JaromírBrunclík Marek-2-7-6  0305
6.Smrkovský JindřichCincibus Milan ml.8-10-8893215
7.Hrodek DavidBuriánek Daniel-4-6-3  0316
8.Sýkora JaromírCincibus Milan-4-810-10 1317
9.Smrkovský JindřichBrunclík Marek-5-43-7 1318
10.Moravec PetrCincibus Milan ml.11109  3028
11.Sýkora JaromírBuriánek Daniel-111089 3138
12.Smrkovský JindřichCincibus Milan-10-6-7  0339
13.Moravec PetrBrunclík Marek-8-9-10  03310
14.Hrodek DavidCincibus Milan ml.-5-6-4  03311
15.Smrkovský JindřichBuriánek Vladislav766  30411
16.Moravec PetrCincibus Milan-6-6-12  03412
17.Hrodek DavidBrunclík Marek-5-7-6  03413
18.Sýkora JaromírCincibus Milan ml.-10-8-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Petr13Buriánek Daniel21
Hrodek David04Cincibus Milan40
Sýkora Jaromír13Brunclík Marek40
Smrkovský Jindřich22Cincibus Milan ml.22
   Buriánek Vladislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:32636:531TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Vendl Jakub
Čebiš Luboš
 
 
-10-8-7  0301
2.Malenovský Aleš
Roudný Petr
 
 
Mokříž Bohuslav
Hanušová Blanka
 
 
477  3011
3.Pros JaroslavVendl Jakub-766-4-102312
4.Roudný PetrČebiš Luboš-1086-7-92313
5.Malenovský AlešMokříž Bohuslav-66-69-82314
6.Pros JanHanušová Blanka-98-78-72315
7.Roudný PetrVendl Jakub109-5-13-72316
8.Malenovský AlešČebiš Luboš-5-8-7  0317
9.Pros JanMokříž Bohuslav476  3027
10.Pros JaroslavHanušová Blanka-87-5853237
11.Malenovský AlešVendl Jakub-6-4-11  0338
12.Pros JanČebiš Luboš-107-510-122339
13.Pros JaroslavMokříž Bohuslav-7-4-6  03310
14.Roudný PetrHanušová Blanka666  30410
15.Pros JanVendl JakubWO    30510
16.Pros JaroslavČebiš LubošWO    30610
17.Roudný PetrMokříž BohuslavWO    30710
18.Malenovský AlešHanušová BlankaWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pros Jaroslav12Vendl Jakub30
Roudný Petr12Čebiš Luboš30
Malenovský Aleš03Mokříž Bohuslav21
Pros Jan12Hanušová Blanka12
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48524:684TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Matouš Dominik
 
 
Ševčík Jiří ml.
Cherednik Konstantin
 
 
-7-36-2 1301
2.Čihák Jaroslav
Pak Viktor
 
 
Douša Ivan
Chlumský Petr
 
 
7-4-9-11 1302
3.Moravec VáclavDouša Ivan-915-9-6 1303
4.Matouš DominikChlumský Petr-12-4-8  0304
5.Čihák JaroslavŠevčík Jiří ml.6-9810 3114
6.Pak ViktorCherednik Konstantin-7-6-5  0315
7.Matouš DominikDouša Ivan-79-6-7 1316
8.Čihák JaroslavChlumský Petr-9-11-3  0317
9.Pak ViktorŠevčík Jiří ml.-13-6-8  0318
10.Moravec VáclavCherednik Konstantin6-8-710-82319
11.Čihák JaroslavDouša Ivan887  3029
12.Pak ViktorChlumský Petr-8-8-6  03210
13.Moravec VáclavŠevčík Jiří ml.-6-6-6  03211
14.Matouš DominikCherednik Konstantin-13-6-2  03212
15.Pak ViktorDouša Ivan68-11-8932312
16.Moravec VáclavChlumský PetrWO    03313
17.Matouš DominikŠevčík Jiří ml.-8-7-6  03314
18.Čihák JaroslavCherednik Konstantin8-7-98-823315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Václav03Douša Ivan22
Matouš Dominik04Chlumský Petr30
Čihák Jaroslav22Ševčík Jiří ml.31
Pak Viktor13Cherednik Konstantin40
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS