Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velim malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32638:640TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Petřík Petr
 
 
Ševčík Jiří ml.
Cherednik Konstantin
 
 
92-911 3110
2.Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
Douša Ivan
Říha Vlastimil
 
 
8116  3020
3.Sixta PavelDouša Ivan-9-681073230
4.Jeřala PavelŘíha Vlastimil-584-9-62331
5.Dej FrantišekŠevčík Jiří ml.-7-9-8  0332
6.Petřík PetrCherednik Konstantin-9-59-10 1333
7.Jeřala PavelDouša Ivan784  3043
8.Dej FrantišekŘíha Vlastimil9-9-10683253
9.Petřík PetrŠevčík Jiří ml.38-86 3163
10.Sixta PavelCherednik Konstantin-6-5-5  0364
11.Dej FrantišekDouša Ivan1257  3074
12.Petřík PetrŘíha Vlastimil-410119 3184
13.Sixta PavelŠevčík Jiří ml.869  3094
14.Jeřala PavelCherednik Konstantin-7-8-6  0395
15.Petřík PetrDouša Ivan6-58-9-92396
16.Sixta PavelŘíha Vlastimil6-8115 31106
17.Jeřala PavelŠevčík Jiří ml.8-139-8-623107
18.Dej FrantišekCherednik KonstantinWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sixta Pavel31Douša Ivan13
Jeřala Pavel13Říha Vlastimil13
Dej František21Ševčík Jiří ml.22
Petřík Petr22Cherednik Konstantin30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3616:408TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vendl Jakub
Čebiš Luboš
 
 
Matouš Dominik
Chvojka Antonín
 
 
676  3010
2.Mokříž Bohuslav
Čížek Martin
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
889  3020
3.Čížek MartinRob Karel-7894 3130
4.Čebiš LubošMoravec Václav977  3040
5.Vendl JakubChvojka Antonín543  3050
6.Mokříž BohuslavMatouš Dominik844  3060
7.Čebiš LubošRob Karel887  3070
8.Vendl JakubMoravec Václav577  3080
9.Mokříž BohuslavChvojka Antonín896  3090
10.Čížek MartinMatouš Dominik557  30100
11.Vendl JakubRob Karel887  30110
12.Mokříž BohuslavMoravec Václav8-788 31120
13.Čížek MartinChvojka Antonín877  30130
14.Čebiš LubošMatouš Dominik778  30140
15.Mokříž BohuslavRob Karel8-898 31150
16.Čížek MartinMoravec Václav889  30160
17.Čebiš LubošChvojka Antonín778  30170
18.Vendl JakubMatouš Dominik554  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čížek Martin40Rob Karel04
Čebiš Luboš40Moravec Václav04
Vendl Jakub40Chvojka Antonín04
Mokříž Bohuslav40Matouš Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34655:643Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
Pros Jaroslav
Pros Jan
 
 
129-57 3110
2.Cincibus Milan ml.
Buriánek Vladislav
 
 
Výborný Pavel
Roudný Petr
 
 
-11-9-5  0311
3.Cincibus MilanPros Jaroslav985  3021
4.Cincibus Milan ml.Výborný Pavel8-9-78-92322
5.Buriánek VladislavPros Jan-4-10-9  0323
6.Buriánek DanielRoudný Petr10710  3033
7.Cincibus Milan ml.Pros Jaroslav9-4-9-8 1334
8.Brunclík MarekVýborný Pavel710-9-9-62335
9.Buriánek DanielPros Jan-76-38113245
10.Cincibus MilanRoudný Petr-8-98-9 1346
11.Brunclík MarekPros Jaroslav7-553 3156
12.Buriánek DanielVýborný Pavel978  3066
13.Cincibus MilanPros Jan-9-68-9 1367
14.Cincibus Milan ml.Roudný Petr8-98-10-72368
15.Buriánek DanielPros Jaroslav677  3078
16.Cincibus MilanVýborný Pavel448  3088
17.Cincibus Milan ml.Pros Jan-95-9-8 1389
18.Brunclík MarekRoudný Petr-89-7-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cincibus Milan22Pros Jaroslav13
Cincibus Milan ml.04Výborný Pavel22
Buriánek Vladislav01Pros Jan31
Buriánek Daniel40Roudný Petr31
Brunclík Marek12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion, Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:21550:515Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
Moravec Petr
Ležal Milan
 
 
486  3010
2.Dolejš Martin
Holler Jan
 
 
Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
-78-6-9 1311
3.Bednařík MartinMoravec Petr887  3021
4.Holler JanLežal Milan-910-1-5 1322
5.Havlíček VladimírSmrkovský Jindřich6107  3032
6.Dolejš MartinSýkora Jaromír837  3042
7.Holler JanMoravec Petr-10-6-6  0343
8.Havlíček VladimírLežal Milan1368  3053
9.Dolejš MartinSmrkovský Jindřich1262  3063
10.Bednařík MartinSýkora Jaromír6810  3073
11.Havlíček VladimírMoravec Petr7811  3083
12.Dolejš MartinLežal Milan328  3093
13.Bednařík MartinSmrkovský Jindřich87-8-7-72394
14.Holler JanSýkora JaromírWO    0395
15.Dolejš MartinMoravec Petr396  30105
16.Bednařík MartinLežal Milan-4937 31115
17.Holler JanSmrkovský JindřichWO    03116
18.Havlíček VladimírSýkora Jaromír-598-8432126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednařík Martin31Moravec Petr13
Holler Jan02Ležal Milan13
Havlíček Vladimír40Smrkovský Jindřich12
Dolejš Martin40Sýkora Jaromír03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42 , Kolín, Vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29595:575ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holman Martin
Šembera Karel
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
5-92-9-92301
2.Vokounová Adéla
Doležal Martin
 
 
Bajtler Luboš
Salák Alois
 
 
-10-96-9 1302
3.Vokounová AdélaKahoun Václav-5-5-7  0303
4.Doležal MartinHavránek Stanislav585  3013
5.Šembera KarelBajtler Luboš775  3023
6.Holman MartinSalák Alois-7366 3133
7.Doležal MartinKahoun Václav7-968 3143
8.Šembera KarelHavránek Stanislav10811  3053
9.Holman MartinBajtler Luboš827  3063
10.Vokounová AdélaSalák Alois858  3073
11.Šembera KarelKahoun Václav9-3-57-72374
12.Holman MartinHavránek Stanislav-7-86-8 1375
13.Vokounová AdélaBajtler Luboš97-94 3185
14.Doležal MartinSalák Alois6-7138 3195
15.Holman MartinKahoun VáclavWO    0396
16.Vokounová AdélaHavránek Stanislav-59-96-82397
17.Doležal MartinBajtler Luboš3-678 31107
18.Šembera KarelSalák AloisWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokounová Adéla22Kahoun Václav21
Doležal Martin40Havránek Stanislav22
Šembera Karel21Bajtler Luboš04
Holman Martin21Salák Alois03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Nová Ves 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14672:407SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodlák Karel
Lupták Marián
 
 
Odvárka Leoš
Skyva Milan
 
 
6-777 3110
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Klimeš Vladimír
Neštuk Jaroslav
 
 
677  3020
3.Pych LuděkOdvárka Leoš6-8-9973230
4.Řehák Josef st.Klimeš Vladimír-11556 3140
5.Bodlák KarelSkyva Milan4109  3050
6.Lupták MariánNeštuk Jaroslav532  3060
7.Řehák Josef st.Odvárka Leoš5-5-77-112361
8.Bodlák KarelKlimeš Vladimír767  3071
9.Lupták MariánSkyva Milan-10489 3181
10.Pych LuděkNeštuk Jaroslav363  3091
11.Bodlák KarelOdvárka Leoš-10-6-10  0392
12.Lupták MariánKlimeš VladimírWO    30102
13.Pych LuděkSkyva Milan8710  30112
14.Řehák Josef st.Neštuk JaroslavWO    30122
15.Lupták MariánOdvárka Leoš-6132-8832132
16.Pych LuděkKlimeš VladimírWO    30142
17.Řehák Josef st.Skyva Milan7-869 31152
18.Bodlák KarelNeštuk JaroslavWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pych Luděk30Odvárka Leoš22
Řehák Josef st.21Klimeš Vladimír02
Bodlák Karel21Skyva Milan04
Lupták Marián30Neštuk Jaroslav02
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS