Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29665:597Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Vladimír
Neštuk Jaroslav
 
 
Dej František
Petřík Petr
 
 
-6-65-3 1301
2.Odvárka Leoš
Skyva Milan
 
 
Sixta Pavel
Škopek Martin
 
 
976  3011
3.Klimeš VladimírSixta Pavel1076  3021
4.Neštuk JaroslavPetřík Petr767  3031
5.Odvárka LeošŠkopek Martin5910  3041
6.Skyva MilanDej František-11-11-8  0342
7.Neštuk JaroslavSixta Pavel46-5-693252
8.Odvárka LeošPetřík Petr98-97 3162
9.Skyva MilanŠkopek Martin-34-710-92363
10.Klimeš VladimírDej František-59-25-72364
11.Odvárka LeošSixta Pavel544  3074
12.Skyva MilanPetřík Petr-10-7-7  0375
13.Klimeš VladimírŠkopek Martin777  3085
14.Neštuk JaroslavDej František7-9-94-112386
15.Skyva MilanSixta Pavel-877-973296
16.Klimeš VladimírPetřík Petr-1310-7-6 1397
17.Neštuk JaroslavŠkopek Martin79-8-6732107
18.Odvárka LeošDej František3-2WO  31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Vladimír22Sixta Pavel04
Neštuk Jaroslav31Petřík Petr22
Odvárka Leoš40Škopek Martin13
Skyva Milan13Dej František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35651:654TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Bodlák Karel
Lupták Marián
 
 
8-79-8-82301
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
796  3011
3.Bajtler LubošŘehák Josef st.-9-55953221
4.Salák AloisLupták Marián6-9-9-9 1322
5.Kahoun VáclavPych Luděk875  3032
6.Havránek StanislavBodlák Karel-4-1110553242
7.Salák AloisŘehák Josef st.-38-7893252
8.Kahoun VáclavLupták Marián8-7-6-10 1353
9.Havránek StanislavPych Luděk-58-9-3 1354
10.Bajtler LubošBodlák Karel-9-7-6  0355
11.Kahoun VáclavŘehák Josef st.78-610 3165
12.Havránek StanislavLupták Marián4-6-7453275
13.Bajtler LubošPych Luděk-9676 3185
14.Salák AloisBodlák Karel-12-8-7  0386
15.Havránek StanislavŘehák Josef st.-7798 3196
16.Bajtler LubošLupták Marián-5-3-7  0397
17.Salák AloisPych Luděk-58-10-8 1398
18.Kahoun VáclavBodlák Karel8911  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bajtler Luboš22Řehák Josef st.04
Salák Alois13Lupták Marián31
Kahoun Václav31Pych Luděk22
Havránek Stanislav31Bodlák Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křečhoř školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:28716:663SK Křečhoř "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Lichtenberg Petr
Nekovář Petr
 
 
78-76 3110
2.Valtr Petr
Moravec Petr
 
 
Bártová Věra
Kopiště Milan
 
 
8-8-10883220
3.Sýkora JaromírNekovář Petr-4-799-122321
4.Smrkovský JindřichKopiště Milan-810-85-72322
5.Valtr PetrBártová Věra6-114-1173232
6.Moravec PetrLichtenberg Petr877  3042
7.Smrkovský JindřichNekovář Petr-11-79-6 1343
8.Valtr PetrKopiště Milan-811126 3153
9.Moravec PetrBártová Věra4910  3063
10.Sýkora JaromírLichtenberg Petr511-5-5103273
11.Valtr PetrNekovář Petr798  3083
12.Moravec PetrKopiště Milan6-736 3193
13.Sýkora JaromírBártová Věra-9-7711-92394
14.Smrkovský JindřichLichtenberg Petr895  30104
15.Moravec PetrNekovář Petr-7811-8932114
16.Sýkora JaromírKopiště Milan-6-878732124
17.Smrkovský JindřichBártová Věra462  30134
18.Valtr PetrLichtenberg PetrWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Jaromír22Nekovář Petr22
Smrkovský Jindřich22Kopiště Milan13
Valtr Petr30Bártová Věra13
Moravec Petr40Lichtenberg Petr03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadio KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:17 Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jaroslav
Pros Jan
 
 
Bednařík Martin
Holler Jan
 
 
     3110
2.Roudný Petr
Malenovský Aleš
 
 
Kuch Tomáš
Punar Kamil
 
 
643  3020
3.Pros JanBednařík Martin6-57-6-92321
4.Pros JaroslavHoller Jan9-86-583231
5.Roudný PetrKuch Tomáš658  3041
6.Malenovský AlešPunar Kamil547  3051
7.Pros JaroslavBednařík Martin-97-6-8 1352
8.Roudný PetrHoller Jan8-976 3162
9.Malenovský AlešKuch Tomáš668  3072
10.Pros JanPunar Kamil975  3082
11.Roudný PetrBednařík Martin69-89 3192
12.Malenovský AlešHoller Jan-768-5732102
13.Pros JanKuch Tomáš695  30112
14.Pros JaroslavPunar Kamil473  30122
15.Malenovský AlešBednařík Martin-68-109-623123
16.Pros JanHoller Jan-5986 31133
17.Pros JaroslavKuch Tomáš495  30143
18.Roudný PetrPunar Kamil365  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pros Jan31Bednařík Martin31
Pros Jaroslav31Holler Jan04
Roudný Petr40Kuch Tomáš04
Malenovský Aleš31Punar Kamil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47453:654KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Jaroslav
Pak Viktor
 
 
Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
8-9-8-9 1301
2.
 
 
Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
WO    0302
3.Buriánek DanielWO    0303
4.Moravec VáclavBrunclík Marek-7-8-8  0304
5.Pak ViktorCincibus Milan-6-4-7  0305
6.Čihák JaroslavCincibus Milan ml.-14-7-6  0306
7.Moravec VáclavBuriánek Daniel8-6-8-8 1307
8.Pak ViktorBrunclík Marek8-9-10-5 1308
9.Čihák JaroslavCincibus Milan-89-51-72309
10.Cincibus Milan ml.WO    03010
11.Pak ViktorBuriánek Daniel8-11-310932110
12.Čihák JaroslavBrunclík Marek-89-7-8 13111
13.Cincibus MilanWO    03112
14.Moravec VáclavCincibus Milan ml.8-588 31212
15.Čihák JaroslavBuriánek DanielWO    30312
16.Brunclík MarekWO    03313
17.Moravec VáclavCincibus Milan-7-75-7 13314
18.Pak ViktorCincibus Milan ml.8-89-91332414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Moravec Václav13Buriánek Daniel11
Pak Viktor22Brunclík Marek30
Čihák Jaroslav03Cincibus Milan30
   Cincibus Milan ml.12
WO15WO51



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:41701:705nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Cherednik Konstantin
 
 
Svoboda Pavel
Čebiš Luboš
 
 
9104  3010
2.Chlumský Petr
Potměšil Zdeněk
 
 
Mokříž Bohuslav
Čížek Martin
 
 
-86-3563220
3.Cherednik KonstantinSvoboda Pavel976  3030
4.Ševčík Jiří ml.Čížek Martin66-14-7-72331
5.Potměšil ZdeněkČebiš Luboš-898-1173241
6.Chlumský PetrMokříž Bohuslav6-77-10133251
7.Ševčík Jiří ml.Svoboda Pavel-8-6-5  0352
8.Potměšil ZdeněkČížek Martin-67-6-8 1353
9.Chlumský PetrČebiš Luboš67-9-693263
10.Cherednik KonstantinMokříž Bohuslav3-99-983273
11.Potměšil ZdeněkSvoboda Pavel-73-8-9 1374
12.Chlumský PetrČížek Martin-88-95-62375
13.Cherednik KonstantinČebiš Luboš6-77-863285
14.Ševčík Jiří ml.Mokříž Bohuslav-8-6-7  0386
15.Chlumský PetrSvoboda Pavel3-10-129-62387
16.Cherednik KonstantinČížek Martin-9-2-8  0388
17.Ševčík Jiří ml.Čebiš Luboš-398-943298
18.Potměšil ZdeněkMokříž Bohuslav-9-10-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cherednik Konstantin31Svoboda Pavel31
Ševčík Jiří ml.13Čížek Martin40
Potměšil Zdeněk13Čebiš Luboš04
Chlumský Petr22Mokříž Bohuslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS