Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33620:615TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Petr
Svoboda Jan
 
 
Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
-13-999-62301
2.Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
Mokříž Bohuslav
Čížek Martin
 
 
787  3011
3.Sixta PavelKoubek Václav-3-9-5  0312
4.Jeřala PavelČížek Martin7811  3022
5.Svoboda JanMokříž Bohuslav-5-7-9  0323
6.Petřík PetrČebiš Luboš-3-126-6 1324
7.Jeřala PavelKoubek Václav867  3034
8.Svoboda JanČížek Martin732  3044
9.Petřík PetrMokříž Bohuslav-10-5-9  0345
10.Sixta PavelČebiš Luboš-11-11-6  0346
11.Svoboda JanKoubek Václav-3-49793256
12.Petřík PetrČížek Martin562  3066
13.Sixta PavelMokříž Bohuslav6-7-85-62367
14.Jeřala PavelČebiš Luboš-8-64-9 1368
15.Petřík PetrKoubek Václav6129  3078
16.Sixta PavelČížek Martin9-869 3188
17.Jeřala PavelMokříž Bohuslav8-10-6-3 1389
18.Svoboda JanČebiš Luboš-95-1013-1223810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Pavel13Koubek Václav13
Jeřala Pavel22Čížek Martin04
Svoboda Jan22Mokříž Bohuslav40
Petřík Petr22Čebiš Luboš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského náměstí 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37521:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
Ševčík Jiří ml.
Cherednik Konstantin
 
 
8-898 3110
2.
 
 
Douša Ivan
Potměšil Zdeněk
 
 
WO    0311
3.Ševčík Jiří ml.WO    0312
4.Cincibus MilanCherednik Konstantin-96-7-4 1313
5.Cincibus Milan ml.Douša Ivan-949-773223
6.Brunclík MarekPotměšil Zdeněk-876-973233
7.Cincibus MilanŠevčík Jiří ml.7911  3043
8.Cincibus Milan ml.Cherednik Konstantin-7-9-8  0344
9.Brunclík MarekDouša Ivan-879-1133254
10.Potměšil ZdeněkWO    0355
11.Cincibus Milan ml.Ševčík Jiří ml.-11-99-7 1356
12.Brunclík MarekCherednik Konstantin-8-956-62357
13.Douša IvanWO    0358
14.Cincibus MilanPotměšil Zdeněk10-76-893268
15.Brunclík MarekŠevčík Jiří ml.-8978 3178
16.Cherednik KonstantinWO    0379
17.Cincibus MilanDouša Ivan989  3089
18.Cincibus Milan ml.Potměšil Zdeněk798  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cincibus Milan31Ševčík Jiří ml.12
Cincibus Milan ml.22Cherednik Konstantin30
Brunclík Marek31Douša Ivan03
   Potměšil Zdeněk03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion, Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11670:511Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednařík Martin
Havlíček Vladimír
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
768  3010
2.Dolejš Martin
Waters Jiří ml.
 
 
Čihák Jaroslav
Matouš Dominik
 
 
86-69 3120
3.Waters Jiří ml.Moravec Václav-768-693230
4.Bednařík MartinRob Karel765  3040
5.Havlíček VladimírČihák Jaroslav678  3050
6.Dolejš MartinMatouš Dominik433  3060
7.Bednařík MartinMoravec Václav789  3070
8.Havlíček VladimírRob Karel694  3080
9.Dolejš MartinČihák Jaroslav487  3090
10.Waters Jiří ml.Matouš Dominik599  30100
11.Havlíček VladimírMoravec Václav8-9-77932110
12.Dolejš MartinRob Karel796  30120
13.Waters Jiří ml.Čihák Jaroslav-678-9932130
14.Bednařík MartinMatouš Dominik689  30140
15.Dolejš MartinMoravec Václav7-689 31150
16.Waters Jiří ml.Rob Karel-6899 31160
17.Bednařík MartinČihák Jaroslav-8-698732170
18.Havlíček VladimírMatouš Dominik796  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Waters Jiří ml.40Moravec Václav04
Bednařík Martin40Rob Karel04
Havlíček Vladimír40Čihák Jaroslav04
Dolejš Martin40Matouš Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42, vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:28562:574ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Šembera Karel
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
78-5-343210
2.Mazurkiewicz Ivo
Doležal Martin
 
 
Roudný Petr
Malenovský Aleš
 
 
5108  3020
3.Mazurkiewicz IvoPros Jaroslav-9862 3130
4.Šembera KarelRoudný Petr-4-9-8  0331
5.Doležal MartinPros Jan-71102 3141
6.Vokounová AdélaMalenovský Aleš8-64-693251
7.Šembera KarelPros Jaroslav697  3061
8.Doležal MartinRoudný Petr85-9-1073271
9.Vokounová AdélaPros Jan9139  3081
10.Mazurkiewicz IvoMalenovský Aleš-10666 3191
11.Doležal MartinPros Jaroslav1127  30101
12.Vokounová AdélaRoudný Petr7-998 31111
13.Mazurkiewicz IvoPros Jan12-8-10632121
14.Šembera KarelMalenovský AlešWO    03122
15.Vokounová AdélaPros Jaroslav-1061010 31132
16.Mazurkiewicz IvoRoudný PetrWO    03133
17.Šembera KarelPros JanWO    03134
18.Doležal MartinMalenovský AlešWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mazurkiewicz Ivo30Pros Jaroslav04
Šembera Karel11Roudný Petr12
Doležal Martin30Pros Jan03
Vokounová Adéla40Malenovský Aleš02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Nová Ves 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17598:473SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
Moravec Petr
Valtr Petr
 
 
567  3010
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
-759-553220
3.Pych LuděkValtr Petr1077  3030
4.Řehák Josef st.Sýkora Jaromír61110  3040
5.Bodlák KarelMoravec Petr61-9-753250
6.Lupták MariánSmrkovský Jindřich748  3060
7.Řehák Josef st.Valtr Petr923  3070
8.Bodlák KarelSýkora Jaromír1258  3080
9.Lupták MariánMoravec Petr51210  3090
10.Pych LuděkSmrkovský Jindřich-4774 31100
11.Bodlák KarelValtr Petr786  30110
12.Lupták MariánSýkora Jaromír386  30120
13.Pych LuděkMoravec Petr-8-714-10 13121
14.Řehák Josef st.Smrkovský Jindřich-8-666332131
15.Lupták MariánValtr PetrWO    30141
16.Pych LuděkSýkora Jaromír55-55 31151
17.Řehák Josef st.Moravec PetrWO    03152
18.Bodlák KarelSmrkovský JindřichWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pych Luděk31Valtr Petr03
Řehák Josef st.30Sýkora Jaromír04
Bodlák Karel30Moravec Petr12
Lupták Marián30Smrkovský Jindřich03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:53433:694TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skyva Milan
Vojtíšek Tomáš
 
 
Bajtler Luboš
Salák Alois
 
 
-91011-9-92301
2.Skývová Lenka
Klimeš Vladimír
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
9-10-8-3 1302
3.Skyva MilanKahoun Václav-9-5-3  0303
4.Vojtíšek TomášHavránek Stanislav9-87-5-72304
5.Skývová LenkaSalák Alois-8-7-8  0305
6.Klimeš VladimírBajtler Luboš-49-5-9 1306
7.Vojtíšek TomášKahoun Václav-6-6-4  0307
8.Skývová LenkaHavránek Stanislav-7-7-8  0308
9.Klimeš VladimírSalák Alois-5-11-6  0309
10.Skyva MilanBajtler Luboš-58-86-923010
11.Cikán MiloslavKahoun Václav-8-6-5  03011
12.Klimeš VladimírHavránek StanislavWO    03012
13.Skyva MilanSalák Alois-109-98732112
14.Vojtíšek TomášBajtler LubošWO    03113
15.Klimeš VladimírKahoun VáclavWO    03114
16.Skyva MilanHavránek Stanislav7-9-47-423115
17.Vojtíšek TomášSalák AloisWO    03116
18.Cikán MiloslavBajtler Luboš-8-7-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skyva Milan13Kahoun Václav30
Vojtíšek Tomáš02Havránek Stanislav30
Skývová Lenka02Salák Alois21
Klimeš Vladimír02Bajtler Luboš30
Cikán Miloslav02   
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS