Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:19Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33606:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Musil Jan
 
 
Dej František
Petřík Petr
 
 
-9-8-1  0301
2.Havránek Stanislav
Kahoun Václav
 
 
Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
477  3011
3.Musil JanSixta Pavel-12-8-12  0312
4.Salák AloisPetřík Petr-94-5-9 1313
5.Kahoun VáclavDej František2313  3023
6.Havránek StanislavJeřala Pavel12109  3033
7.Salák AloisSixta Pavel-356-933243
8.Kahoun VáclavPetřík Petr45-10-653253
9.Havránek StanislavDej František-8-7-1  0354
10.Musil JanJeřala Pavel9-8-11-7 1355
11.Kahoun VáclavSixta Pavel877  3065
12.Havránek StanislavPetřík Petr8-9-128-52366
13.Musil JanDej František-7-3-6  0367
14.Salák AloisJeřala Pavel9-8-6913277
15.Havránek StanislavSixta Pavel897  3087
16.Musil JanPetřík Petr-811-4-4 1388
17.Salák AloisDej František-89-4-6 1389
18.Kahoun VáclavJeřala Pavel898  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Jan04Sixta Pavel13
Salák Alois22Petřík Petr31
Kahoun Václav40Dej František31
Havránek Stanislav22Jeřala Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křečhoř školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:41552:559Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr
Valtr Petr
 
 
Neštuk Jaroslav
Klimeš Vladimír
 
 
-101010-8-82301
2.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Skyva Milan
Odvárka Leoš
 
 
66-10-1333211
3.Moravec PetrOdvárka Leoš-4-7-13  0312
4.Smrkovský JindřichSkyva Milan-915-812-102313
5.Valtr PetrNeštuk Jaroslav-8-7-4  0314
6.Sýkora JaromírKlimeš Vladimír-4-510-8 1315
7.Smrkovský JindřichOdvárka Leoš-8-10-11  0316
8.Valtr PetrSkyva Milan-6-9-8  0317
9.Sýkora JaromírNeštuk Jaroslav-12-5-5  0318
10.Moravec PetrKlimeš Vladimír-6-10-9  0319
11.Valtr PetrOdvárka Leoš-9-7-6  03110
12.Sýkora JaromírSkyva Milan927  30210
13.Moravec PetrNeštuk JaroslavWO    30310
14.Smrkovský JindřichKlimeš Vladimír-8-6-5  03311
15.Sýkora JaromírOdvárka Leoš-8-6-7  03312
16.Moravec PetrSkyva Milan-7-7-9  03313
17.Smrkovský JindřichNeštuk JaroslavWO    30413
18.Valtr PetrKlimeš VladimírWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr03Odvárka Leoš40
Smrkovský Jindřich03Skyva Milan31
Valtr Petr03Neštuk Jaroslav20
Sýkora Jaromír13Klimeš Vladimír30
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadio KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39622:642SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jaroslav
Pros Jan
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
-9-1087-42301
2.Malenovský Aleš
Roudný Petr
 
 
Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
7-855 3111
3.Pros JaroslavŘehák Josef st.7-389 3121
4.Roudný PetrLupták Marián69-93 3131
5.Malenovský AlešPych Luděk-5-6-5  0332
6.Pros JanBodlák Karel495  3042
7.Roudný PetrŘehák Josef st.5-5-3983252
8.Malenovský AlešLupták Marián8-8-5-5 1353
9.Pros JanPych Luděk6-67-563263
10.Pros JaroslavBodlák Karel-77-6-8 1364
11.Malenovský AlešŘehák Josef st.-10-6-6  0365
12.Pros JanLupták Marián7-6-9-7 1366
13.Pros JaroslavPych Luděk-9-94-10 1367
14.Roudný PetrBodlák Karel-986-833277
15.Pros JanŘehák Josef st.88-8-7-92378
16.Pros JaroslavLupták Marián-8-5-7  0379
17.Roudný PetrPych Luděk378  3089
18.Malenovský AlešBodlák Karel-5-6-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pros Jaroslav13Řehák Josef st.22
Roudný Petr40Lupták Marián31
Malenovský Aleš04Pych Luděk22
Pros Jan22Bodlák Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:31736:680TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Jaroslav
Pak Viktor
 
 
Vokounová Adéla
Lichtenberg Petr
 
 
6-486 3110
2.Moravec Václav
Matouš Dominik
 
 
Bártová Věra
Kopiště Milan
 
 
839  3020
3.Moravec VáclavVokounová Adéla8-6-77-42321
4.Matouš DominikKopiště Milan8-8-9-13 1322
5.Čihák JaroslavLichtenberg Petr-93108 3132
6.Pak ViktorBártová Věra18-148 3142
7.Matouš DominikVokounová Adéla-12-6135-92343
8.Čihák JaroslavKopiště Milan10813  3053
9.Pak ViktorLichtenberg Petr1-4117 3163
10.Moravec VáclavBártová Věra66-5-853273
11.Čihák JaroslavVokounová Adéla-8-7-6  0374
12.Pak ViktorKopiště Milan6-88-793284
13.Moravec VáclavLichtenberg Petr8104  3094
14.Matouš DominikBártová Věra10-9-10-6 1395
15.Pak ViktorVokounová Adéla-89-78-92396
16.Moravec VáclavKopiště Milan876  30106
17.Matouš DominikLichtenberg Petr-9-9910-923107
18.Čihák JaroslavBártová Věra-109-89932117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Václav31Vokounová Adéla40
Matouš Dominik04Kopiště Milan13
Čihák Jaroslav31Lichtenberg Petr13
Pak Viktor31Bártová Věra13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22617:424TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Cherednik Konstantin
 
 
Dolejš Martin
 
 
WO    3010
2.Chlumský Petr
Douša Ivan
 
 
Bednařík Martin
Havlíček Vladimír
 
 
78-9-1073220
3.Chlumský PetrDolejš Martin9910  3030
4.Ševčík Jiří ml.Havlíček Vladimír-9-4-5  0331
5.Douša IvanBednařík Martin8-79-9113241
6.Cherednik KonstantinWO    3051
7.Ševčík Jiří ml.Dolejš Martin-69-78-92352
8.Douša IvanHavlíček Vladimír8-9-10-7 1353
9.Cherednik KonstantinBednařík Martin698  3063
10.Chlumský PetrWO    3073
11.Douša IvanDolejš Martin-58-11-11 1374
12.Cherednik KonstantinHavlíček Vladimír-75-710-92375
13.Chlumský PetrBednařík MartinWO    3085
14.Ševčík Jiří ml.WO    3095
15.Cherednik KonstantinDolejš MartinWO    0396
16.Chlumský PetrHavlíček Vladimír999  30106
17.Ševčík Jiří ml.Bednařík MartinWO    30116
18.Douša IvanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chlumský Petr20Dolejš Martin21
Ševčík Jiří ml.02Havlíček Vladimír31
Douša Ivan12Bednařík Martin02
Cherednik Konstantin11   
WO71WO17



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ V.OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:31661:615TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Pavel
Mokříž Bohuslav
 
 
Cincibus Milan ml.
Buriánek Vladislav
 
 
8-87-673210
2.Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
8-79-793220
3.Čebiš LubošBuriánek Daniel-5-3612-82321
4.Koubek VáclavCincibus Milan-61212-6-112322
5.Mokříž BohuslavCincibus Milan ml.-676-6-62323
6.Svoboda PavelBuriánek Vladislav49-93 3133
7.Koubek VáclavBuriánek Daniel118-2-893243
8.Mokříž BohuslavCincibus Milan435  3053
9.Svoboda PavelCincibus Milan ml.53-71 3163
10.Čebiš LubošBuriánek Vladislav883  3073
11.Mokříž BohuslavBuriánek Daniel-98-810-92374
12.Svoboda PavelCincibus Milan2-977 3184
13.Čebiš LubošCincibus Milan ml.8-944 3194
14.Koubek VáclavBuriánek Vladislav984  30104
15.Svoboda PavelBuriánek DanielWO    03105
16.Čebiš LubošCincibus MilanWO    03106
17.Koubek VáclavCincibus Milan ml.4-910-6-523107
18.Mokříž BohuslavBuriánek VladislavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čebiš Luboš21Buriánek Daniel21
Koubek Václav22Cincibus Milan12
Mokříž Bohuslav12Cincibus Milan ml.22
Svoboda Pavel30Buriánek Vladislav03
WO12WO21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy