Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:22617:522Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thiel Pavel
Svojša Petr
 
 
Hladík Martin
Kubišta Petr
 
 
987  3010
2.Hovorka Tomáš
Vaníček Ivan
 
 
Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
9-7-6583220
3.Vaníček IvanVoslař Jiří-10-4-9  0321
4.Thiel PavelKubišta Petr898  3031
5.Svojša PetrŠafránek Jaroslav968  3041
6.Hovorka TomášHladík Martin688  3051
7.Thiel PavelVoslař Jiří9-10-8-9 1352
8.Svojša PetrKubišta Petr667  3062
9.Hovorka Tomᚊafránek Jaroslav957  3072
10.Vaníček IvanHladík Martin-5-7-7  0373
11.Svojša PetrVoslař Jiří665  3083
12.Hovorka TomášKubišta Petr337  3093
13.Vaníček IvanŠafránek Jaroslav-79-7-10 1394
14.Thiel PavelHladík Martin88-9-8-82395
15.Hovorka TomášVoslař Jiří54-105 31105
16.Vaníček IvanKubišta Petr-6-8-9  03106
17.Thiel PavelŠafránek Jaroslav9-10212 31116
18.Svojša PetrHladík Martin864  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaníček Ivan04Voslař Jiří22
Thiel Pavel22Kubišta Petr13
Svojša Petr40Šafránek Jaroslav13
Hovorka Tomáš40Hladík Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.J. Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33607:515SK Nová Ves I. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Petr
Janich Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Kolář Marek st.
Opršal Tomáš
 
 
Tvrdík Leoš
Šíma Roman
 
 
108-68 3120
3.Janich PetrHoleček Martin-8-767-102321
4.Homola PetrWO    3031
5.Opršal Tomᚊíma Roman910-1212 3141
6.Kolář Marek st.Tvrdík Leoš9-118-12-52342
7.Homola PetrHoleček Martin-4-7-4  0343
8.Opršal TomášWO    3053
9.Kolář Marek st.Šíma Roman-5-9-11  0354
10.Janich PetrTvrdík Leoš-11-9-8  0355
11.Opršal TomášHoleček Martin-105-10-6 1356
12.Kolář Marek st.WO    3066
13.Janich PetrŠíma Roman57-55 3176
14.Homola PetrTvrdík Leoš8-7-7-1 1377
15.Kolář Marek st.Holeček Martin4-7-6-7 1378
16.Janich PetrWO    3088
17.Homola PetrŠíma Roman-9-2-2  0389
18.Opršal TomášTvrdík Leoš88-7-7-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janich Petr12Holeček Martin40
Homola Petr03Šíma Roman22
Opršal Tomáš12Tvrdík Leoš40
Kolář Marek st.03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:37727:696TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drbohlav Tomáš
Melichar Lukáš
 
 
Kašpar Milan
Švec Josef
 
 
-5-83863210
2.Musil Jan
Vyšata Pavel
 
 
Krejčí František
Klimeš Vladimír
 
 
9-38-893220
3.Melichar LukášKašpar Milan-767-623230
4.Vyšata PavelŠvec Josef-85-99-102331
5.Drbohlav TomášKrejčí František53-5-9-62332
6.Musil JanKlimeš Vladimír57-5-6103242
7.Vyšata PavelKašpar Milan-966-9-102343
8.Drbohlav Tomᚊvec Josef8-910-683253
9.Musil JanKrejčí František575  3063
10.Melichar LukášKlimeš Vladimír7-7-8-8 1364
11.Drbohlav TomášKašpar Milan67-10-7-62365
12.Musil JanŠvec Josef657  3075
13.Melichar LukášKrejčí František-3-106-6 1376
14.Vyšata PavelKlimeš Vladimír6-2-7-7 1377
15.Musil JanKašpar Milan-99410 3187
16.Melichar Lukᚊvec Josef9710  3097
17.Vyšata PavelKrejčí František-76-107632107
18.Drbohlav TomášKlimeš Vladimír9-7-3-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Lukáš22Kašpar Milan22
Vyšata Pavel13Švec Josef13
Drbohlav Tomáš13Krejčí František22
Musil Jan40Klimeš Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská pivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:36522:471TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Švára Petr
 
 
Douša Ivan
Mukařovský Aleš
 
 
-5-9-7  0301
2.Opl Miroslav
Mašín Pavel
 
 
Bossanyi Michal
Dvořák Vladimír
 
 
-6-1089-72302
3.Slabý JaroslavDouša Ivan-910-8-5 1303
4.Opl MiroslavMukařovský Aleš-866-9-92304
5.Švára PetrBossanyi Michal-7-7-8  0305
6.Mašín PavelDvořák Vladimír-6-10-7  0306
7.Opl MiroslavDouša Ivan-5-79-8 1307
8.Švára PetrMukařovský Aleš-5-7-7  0308
9.Mašín PavelBossanyi Michal-9-4-4  0309
10.Slabý JaroslavDvořák Vladimír699  3019
11.Švára PetrDouša Ivan-6-3-7  03110
12.Mašín PavelMukařovský Aleš-8-9-8  03111
13.Slabý JaroslavBossanyi MichalWO    30211
14.Opl MiroslavDvořák VladimírWO    30311
15.Mašín PavelDouša Ivan-10-7-6  03312
16.Slabý JaroslavMukařovský AlešWO    30412
17.Opl MiroslavBossanyi MichalWO    30512
18.Švára PetrDvořák VladimírWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slabý Jaroslav11Douša Ivan40
Opl Miroslav02Mukařovský Aleš30
Švára Petr03Bossanyi Michal20
Mašín Pavel04Dvořák Vladimír11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plaňany - JestřábiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Hřišti , Plaňany, školní tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43550:624Stolní tenis Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
Lain Lukáš
Holler Jan
 
 
226  3010
2.Kulhavý Roman
Lakatoš Josef
 
 
Malenovský Aleš
Waters Jiří ml.
 
 
-6-9-8  0311
3.Kulhavý RomanWaters Jiří ml.-5-11127-32312
4.Ležal JaromírLain Lukáš479  3022
5.Lakatoš JosefHoller Jan10-96-7-72323
6.Koudelka IvanMalenovský Aleš-4-5-7  0324
7.Ležal JaromírWaters Jiří ml.-8-9-10  0325
8.Lakatoš JosefLain Lukáš-7-6-6  0326
9.Koudelka IvanHoller Jan-36-3-6 1327
10.Kulhavý RomanMalenovský Aleš-98-78103237
11.Lakatoš JosefWaters Jiří ml.-8-6-8  0338
12.Koudelka IvanLain Lukáš462  3048
13.Kulhavý RomanHoller Jan-5-6-8  0349
14.Ležal JaromírMalenovský Aleš-3-10-3  03410
15.Koudelka IvanWaters Jiří ml.-66-78-623411
16.Kulhavý RomanLain Lukáš-75-6-8 13412
17.Ležal JaromírHoller Jan-86-96732512
18.Lakatoš JosefMalenovský Aleš-6-8-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulhavý Roman13Waters Jiří ml.40
Ležal Jaromír22Lain Lukáš22
Lakatoš Josef04Holler Jan31
Koudelka Ivan13Malenovský Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:52499:687TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlička Jan
Novotný Radek
 
 
Hanušová Blanka
Novotný Karel
 
 
-11-4-10  0301
2.Fousek Jiří
Kubelka Lukáš
 
 
Laštovička Jiří
Svoboda Karel
 
 
-4-8-6  0302
3.Jehlička JanHanušová Blanka10-2-6-8 1303
4.Kubelka LukášNovotný Karel8-129-7-92304
5.Novotný RadekSvoboda Karel-8-4-8  0305
6.Fousek JiříLaštovička Jiří-7-6-8  0306
7.Kubelka LukášHanušová Blanka-75-87-92307
8.Novotný RadekNovotný Karel87-8-873217
9.Fousek JiříSvoboda Karel-6-6-6  0318
10.Jehlička JanLaštovička Jiří-58-9-10 1319
11.Novotný RadekHanušová Blanka-69-9-9 13110
12.Fousek JiříNovotný Karel-8-5-7  03111
13.Jehlička JanSvoboda Karel8-9-5-2 13112
14.Kubelka LukášLaštovička Jiří-4-9-8  03113
15.Fousek JiříHanušová Blanka-4-9-6  03114
16.Jehlička JanNovotný Karel-98-87732214
17.Kubelka LukášSvoboda Karel-7-5-5  03215
18.Novotný RadekLaštovička JiříWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jehlička Jan13Hanušová Blanka40
Kubelka Lukáš04Novotný Karel22
Novotný Radek12Svoboda Karel40
Fousek Jiří04Laštovička Jiří30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy