Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.J. Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:22665:530TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janich Petr
Bašta Radek
 
 
Hladík Martin
Hrouda Vladimír
 
 
947  3010
2.Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
668  3020
3.Janich PetrHrouda Vladimír549  3030
4.Bašta RadekVoslař Jiří1010-9-773240
5.Opršal Tomᚊafránek Jaroslav38-88 3150
6.Kolář Marek st.Hladík Martin897  3060
7.Bašta RadekHrouda Vladimír1097  3070
8.Opršal TomášVoslař Jiří5-9-914-32371
9.Kolář Marek st.Šafránek Jaroslav874  3081
10.Janich PetrHladík Martin-792-3113291
11.Opršal TomášHrouda Vladimír65-6-3832101
12.Kolář Marek st.Voslař Jiří-8-9-9  03102
13.Janich PetrŠafránek Jaroslav-96-109532112
14.Bašta RadekHladík Martin9-8115 31122
15.Kolář Marek st.Hrouda VladimírWOWOWO  03123
16.Janich PetrVoslař Jiří45-71 31133
17.Bašta RadekŠafránek Jaroslav733  30143
18.Opršal TomášHladík Martin-965-3832153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janich Petr40Hrouda Vladimír03
Bašta Radek40Voslař Jiří22
Opršal Tomáš31Šafránek Jaroslav04
Kolář Marek st.21Hladík Martin04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17677:516Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojša Petr
Thiel Pavel
 
 
Melichar Lukáš
Drbohlav Tomáš
 
 
664  3010
2.Prorok Jaroslav
Mašín Miloslav
 
 
Musil Jan
Pánek Daniel
 
 
-1183-653220
3.Thiel PavelMelichar Lukáš5-14-10-8 1321
4.Prorok JaroslavMusil Jan-12-898-92322
5.Svojša PetrDrbohlav Tomáš663  3032
6.Hovorka TomášPánek Daniel786  3042
7.Prorok JaroslavMelichar Lukáš-8-8-9  0343
8.Svojša PetrMusil Jan444  3053
9.Hovorka TomášDrbohlav Tomáš687  3063
10.Thiel PavelPánek Daniel1186  3073
11.Svojša PetrMelichar Lukáš-8748 3183
12.Hovorka TomášMusil Jan7-966 3193
13.Thiel PavelDrbohlav Tomáš107-710 31103
14.Mašín MiloslavPánek Daniel856  30113
15.Hovorka TomášMelichar Lukáš-69-109-1323114
16.Thiel PavelMusil Jan598  30124
17.Mašín MiloslavDrbohlav Tomáš687  30134
18.Svojša PetrPánek Daniel956  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Thiel Pavel31Melichar Lukáš31
Prorok Jaroslav02Musil Jan13
Svojša Petr40Drbohlav Tomáš04
Hovorka Tomáš31Pánek Daniel04
Mašín Miloslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38648:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Trnka Václav
Pospíšil Libor
 
 
6-4-6-7 1301
2.Tvrdík Leoš
Šíma Roman
 
 
Opl Miroslav
Mašín Pavel
 
 
8-87-1063211
3.Holeček MartinTrnka Václav-10-5-3  0312
4.Řehák Josef ml.Pospíšil Libor-85-8863222
5.Tvrdík LeošOpl Miroslav-4-566-62323
6.Šíma RomanŠvára Petr125  3033
7.Řehák Josef ml.Trnka Václav-7-6-5  0334
8.Tvrdík LeošPospíšil Libor7-1056 3144
9.Šíma RomanOpl Miroslav87-4-7-52345
10.Holeček MartinŠvára Petr697  3055
11.Tvrdík LeošTrnka Václav-2-10-6  0356
12.Šíma RomanPospíšil Libor6-7-4873266
13.Holeček MartinOpl Miroslav8-9-10-6 1367
14.Řehák Josef ml.Mašín Pavel103-94 3177
15.Šíma RomanTrnka Václav-2-4-8  0378
16.Holeček MartinPospíšil Libor-42612 3188
17.Řehák Josef ml.Opl Miroslav-1087-12-112389
18.Tvrdík LeošMašín Pavel-8-881033299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holeček Martin22Trnka Václav40
Řehák Josef ml.22Pospíšil Libor04
Tvrdík Leoš22Opl Miroslav40
Šíma Roman22Švára Petr02
   Mašín Pavel02
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plaňany - JestřábiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23636:505Sokol Zásmuky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí František
Švec Josef
 
 
Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
-10-8-1  0301
2.Skývová Lenka
Cikán Miloslav
 
 
Komárek Josef
Kulhavý Roman
 
 
6-1066 3111
3.Krejčí FrantišekLežal Jaromír787  3021
4.Švec JosefKoudelka Ivan8-79-5-42322
5.Skývová LenkaKomárek Josef272  3032
6.Cikán MiloslavKulhavý Roman656  3042
7.Švec JosefLežal Jaromír-7-6-8  0343
8.Skývová LenkaKoudelka Ivan3-353 3153
9.Cikán MiloslavKomárek Josef454  3063
10.Krejčí FrantišekKulhavý Roman-987-643273
11.Skývová LenkaLežal Jaromír1076  3083
12.Cikán MiloslavKoudelka Ivan-9-8-9  0384
13.Suchý LadislavKomárek Josef567  3094
14.Švec JosefKulhavý Roman-8-101010-92395
15.Cikán MiloslavLežal Jaromír8-101010 31105
16.Suchý LadislavKoudelka Ivan9-7-86-723106
17.Švec JosefKomárek JosefWO    30116
18.Skývová LenkaKulhavý Roman565  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí František20Ležal Jaromír13
Švec Josef03Koudelka Ivan31
Skývová Lenka40Komárek Josef03
Cikán Miloslav31Kulhavý Roman13
Suchý Ladislav11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17594:463TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Vlastimil
Douša Ivan
 
 
Buriánek Vladislav
Jehlička Jan
 
 
5-9105 3110
2.Lambert Zdeněk
Rozumný Karel
 
 
Kubelka Lukáš
Novotný Radek
 
 
594  3020
3.Douša IvanBuriánek Vladislav-7555 3130
4.Lambert ZdeněkKubelka Lukáš68-0-0-02331
5.Říha VlastimilNovotný Radek65-114 3141
6.Rozumný KarelJehlička Jan336  3051
7.Dvořák VladimírBuriánek Vladislav-10-7-2  0352
8.Říha VlastimilKubelka Lukáš4812  3062
9.Rozumný KarelNovotný Radek423  3072
10.Douša IvanJehlička Jan4812  3082
11.Říha VlastimilBuriánek Vladislav988  3092
12.Rozumný KarelKubelka Lukáš497  30102
13.Douša IvanNovotný Radek843  30112
14.Dvořák VladimírJehlička Jan7-8-9-10 13113
15.Rozumný KarelBuriánek Vladislav445  30123
16.Douša IvanKubelka Lukáš78-9-91032133
17.Dvořák VladimírNovotný RadekWO    03134
18.Říha VlastimilJehlička Jan385  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Douša Ivan40Buriánek Vladislav13
Lambert Zdeněk01Kubelka Lukáš13
Říha Vlastimil40Novotný Radek03
Rozumný Karel40Jehlička Jan13
Dvořák Vladimír02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion Kolín, BrankovickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:41493:538TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lain Lukáš
Dzurko Josef
 
 
Hanušová Blanka
Novotný Karel
 
 
-8-3-4  0301
2.Holler Jan
Malenovský Aleš
 
 
Svoboda Karel
Laštovička Jiří
 
 
11-3-5-9 1302
3.Lain LukášHanušová Blanka-6-88-4 1303
4.Dzurko JosefNovotný Karel-8-10-9  0304
5.Malenovský AlešSvoboda Karel-885-3-82305
6.Holler JanLaštovička Jiří-9-87-7 1306
7.Dzurko JosefHanušová Blanka-36-12-8 1307
8.Malenovský AlešNovotný Karel-9-107-9 1308
9.Holler JanSvoboda Karel5-6-6-8 1309
10.Lain LukášLaštovička Jiří-4-2-5  03010
11.Malenovský AlešHanušová BlankaWO    03011
12.Holler JanNovotný Karel7-4-771032111
13.Lain LukášSvoboda Karel-10-9-5  03112
14.Dzurko JosefLaštovička JiříWO    30212
15.Holler JanHanušová BlankaWO    30312
16.Lain LukášNovotný KarelWO    30412
17.Dzurko JosefSvoboda KarelWO    30512
18.Malenovský AlešLaštovička JiříWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lain Lukáš03Hanušová Blanka20
Dzurko Josef02Novotný Karel21
Malenovský Aleš02Svoboda Karel30
Holler Jan12Laštovička Jiří20
WO42WO24

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS