Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39563:592TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Martin
Kubišta Petr
 
 
Douša Ivan
Dvořák Vladimír
 
 
6-1-7-6 1301
2.Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
Říha Vlastimil
Štábla Peter
 
 
-8-867-62302
3.Voslař JiříDouša Ivan-7-69-10 1303
4.Šafránek JaroslavŘíha Vlastimil-12-7-11  0304
5.Hladík MartinDvořák Vladimír-6-5-5  0305
6.Kubišta PetrŠtábla Peter778  3015
7.Šafránek JaroslavDouša Ivan-7-8-8  0316
8.Hladík MartinŘíha Vlastimil-7103-4-92317
9.Kubišta PetrDvořák Vladimír-87-9-6 1318
10.Voslař JiříŠtábla Peter8-10147 3128
11.Hladík MartinDouša Ivan-6-7-5  0329
12.Kubišta PetrŘíha Vlastimil-2-7-6  03210
13.Voslař JiříDvořák VladimírWO    30310
14.Šafránek JaroslavŠtábla Peter8-12-761232410
15.Kubišta PetrDouša Ivan-5-8-9  03411
16.Voslař JiříŘíha Vlastimil-4-9-5  03412
17.Šafránek JaroslavDvořák VladimírWO    30512
18.Hladík MartinŠtábla Peter11413  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voslař Jiří12Douša Ivan40
Šafránek Jaroslav12Říha Vlastimil40
Hladík Martin13Dvořák Vladimír20
Kubišta Petr13Štábla Peter04
WO20WO02
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion Kolín, BrankovickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34574:598Sokol Zásmuky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lain Lukáš
Kuch Tomáš
 
 
Kašpar Milan
Krejčí František
 
 
-5-3-7  0301
2.Holler Jan
Malenovský Aleš
 
 
Cikán Miloslav
Skývová Lenka
 
 
62-137 3111
3.Malenovský AlešSkývová Lenka864  3021
4.Kuch TomášCikán Miloslav-11-88-6 1322
5.Lain LukášKašpar Milan-119-14-3 1323
6.Holler JanKrejčí František-8414-1193233
7.Kuch TomášSkývová Lenka-5-7-2  0334
8.Lain LukášCikán Miloslav-2-73-7 1335
9.Holler JanKašpar Milan782  3045
10.Malenovský AlešKrejčí František-78-6-9 1346
11.Lain LukášSkývová Lenka96-9-5-132347
12.Holler JanCikán Miloslav847  3057
13.Malenovský AlešKašpar Milan678  3067
14.Kuch TomášKrejčí František-4-2-4  0368
15.Holler JanSkývová Lenka7-7109 3178
16.Malenovský AlešCikán Miloslav765  3088
17.Kuch TomášKašpar Milan-8-10-6  0389
18.Lain LukášKrejčí František-5-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malenovský Aleš31Skývová Lenka22
Kuch Tomáš04Cikán Miloslav22
Lain Lukáš04Kašpar Milan22
Holler Jan40Krejčí František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Z.ŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30626:601TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Karel
Laštovička Jiří
 
 
Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
-8-971063210
2.Hanušová Blanka
Novotný Karel
 
 
Šíma Roman
Tvrdík Leoš
 
 
9-88-9-92311
3.Hanušová BlankaHoleček Martin-7-74-8 1312
4.Novotný KarelTvrdík Leoš889  3022
5.Svoboda KarelŘehák Josef ml.787  3032
6.Laštovička JiříŠíma Roman-56107 3142
7.Novotný KarelHoleček Martin-5-5-6  0343
8.Svoboda KarelTvrdík Leoš458  3053
9.Laštovička JiříŘehák Josef ml.6-996 3163
10.Hanušová BlankaŠíma Roman85-710 3173
11.Svoboda KarelHoleček Martin6-678 3183
12.Laštovička JiříTvrdík Leoš7-10-6-9 1384
13.Hanušová BlankaŘehák Josef ml.-8953 3194
14.Novotný KarelŠíma Roman-7-8-8  0395
15.Laštovička JiříHoleček Martin8-978 31105
16.Hanušová BlankaTvrdík LeošWO    03106
17.Novotný KarelŘehák Josef ml.7-8-9-6 13107
18.Svoboda KarelŠíma Roman5-987 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanušová Blanka21Holeček Martin22
Novotný Karel13Tvrdík Leoš12
Svoboda Karel40Řehák Josef ml.13
Laštovička Jiří31Šíma Roman13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47584:683Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Jehlička Jan
 
 
Hovorka Tomáš
Thiel Pavel
 
 
77-11-10123210
2.Fousek Jiří
Kubelka Lukáš
 
 
Prorok Jaroslav
Mašín Miloslav
 
 
-7-8-1  0311
3.Kubelka LukášMašín Miloslav-76-8-7 1312
4.Jehlička JanProrok Jaroslav10-8-98-62313
5.Buriánek VladislavHovorka Tomáš8-6-7-7 1314
6.Fousek JiříThiel Pavel8-6-6-10 1315
7.Jehlička JanMašín Miloslav8-5-6-7 1316
8.Buriánek VladislavProrok Jaroslav88-7-673226
9.Fousek JiříHovorka Tomáš-6-8-9  0327
10.Kubelka LukášThiel Pavel-8-9-7  0328
11.Buriánek VladislavMašín Miloslav9-967 3138
12.Fousek JiříProrok Jaroslav-9-7-6  0339
13.Kubelka LukášHovorka Tomáš-8-789-923310
14.Jehlička JanThiel Pavel8-8-7-9 13311
15.Fousek JiříMašín MiloslavWO    03312
16.Kubelka LukášProrok Jaroslav9-7-8-9 13313
17.Jehlička JanHovorka Tomáš-12-66-4 13314
18.Buriánek VladislavThiel PavelWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubelka Lukáš04Mašín Miloslav21
Jehlička Jan04Prorok Jaroslav31
Buriánek Vladislav21Hovorka Tomáš40
Fousek Jiří03Thiel Pavel30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plaňany - JestřábiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Hřišti , Plaňany, školní tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37593:599TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
Kolář Marek st.
Opršal Tomáš
 
 
114-67 3110
2.Kulhavý Roman
Lakatoš Josef
 
 
Janich Petr
Bašta Radek
 
 
-6-99-9 1311
3.Kulhavý RomanJanich Petr-7-7-8  0312
4.Ležal JaromírBašta Radek59-148 3122
5.Lakatoš JosefKolář Marek st.3-6-76-122323
6.Koudelka IvanOpršal Tomáš-9-7-7  0324
7.Ležal JaromírJanich Petr-651211 3134
8.Lakatoš JosefBašta Radek2310  3044
9.Koudelka IvanKolář Marek st.-76-7-9 1345
10.Kulhavý RomanOpršal Tomáš-8-7-9  0346
11.Lakatoš JosefJanich Petr-9-4-1  0347
12.Koudelka IvanBašta Radek735  3057
13.Kulhavý RomanKolář Marek st.-8-5-9  0358
14.Ležal JaromírOpršal Tomáš466  3068
15.Koudelka IvanJanich Petr-96-6-8 1369
16.Kulhavý RomanBašta Radek75-69 3179
17.Ležal JaromírKolář Marek st.78-7-9-823710
18.Lakatoš JosefOpršal Tomáš-6-7-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulhavý Roman13Janich Petr31
Ležal Jaromír31Bašta Radek04
Lakatoš Josef13Kolář Marek st.40
Koudelka Ivan13Opršal Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská pivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45502:644TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Libor
Opl Miroslav
 
 
Vyšata Pavel
Musil Jan
 
 
9-88-933210
2.Švára Petr
Ježek Jiří
 
 
Melichar Lukáš
Drbohlav Tomáš
 
 
9-4-8-9 1311
3.Opl MiroslavMelichar Lukáš10-8-10-10 1312
4.Pospíšil LiborVyšata Pavel499  3022
5.Švára PetrMusil Jan-9-7-5  0323
6.Ježek JiříDrbohlav Tomáš-99-6-15 1324
7.Pospíšil LiborMelichar Lukáš-8-98-9 1325
8.Švára PetrVyšata Pavel-5-3-5  0326
9.Ježek JiříMusil Jan-7-7-6  0327
10.Opl MiroslavDrbohlav Tomáš-8235 3137
11.Švára PetrMelichar Lukáš-8-7-8  0338
12.Ježek JiříVyšata Pavel-3-6-4  0339
13.Opl MiroslavMusil Jan-9-885-623310
14.Pospíšil LiborDrbohlav Tomáš1088  30410
15.Ježek JiříMelichar LukášWO    03411
16.Opl MiroslavVyšata Pavel7-87-6-923412
17.Pospíšil LiborMusil JanWO    03413
18.Švára PetrDrbohlav Tomáš-2-4-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Opl Miroslav13Melichar Lukáš30
Pospíšil Libor21Vyšata Pavel31
Švára Petr04Musil Jan30
Ježek Jiří03Drbohlav Tomáš22
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy