Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plaňany - JestřábiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Hřišti , Plaňany, školní tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42631:657SK Nová Ves I. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ležal Jaromír
Koudelka Ivan
 
 
Hladík Martin
Hrouda Vladimír
 
 
6717  3010
2.Lakatoš Josef
Kulhavý Roman
 
 
Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
8-7-9-8 1311
3.Pros Jaroslav ml.Hladík Martin-8-6-7  0312
4.Ležal JaromírHrouda Vladimír-118-87123222
5.Lakatoš JosefVoslař Jiří-6-9-9  0323
6.Koudelka IvanŠafránek Jaroslav5-967 3133
7.Ležal JaromírHladík Martin-76-8-9 1334
8.Lakatoš JosefHrouda Vladimír-86-8-8 1335
9.Koudelka IvanVoslař Jiří2-678 3145
10.Kulhavý RomanŠafránek Jaroslav-6-9-5  0346
11.Lakatoš JosefHladík Martin7-7-66-92347
12.Koudelka IvanHrouda Vladimír-84-9573257
13.Kulhavý RomanVoslař Jiří-5-3-6  0358
14.Ležal JaromírŠafránek Jaroslav35-9-5-42359
15.Koudelka IvanHladík Martin6-6-14-7 13510
16.Kulhavý RomanHrouda Vladimír-87-68-823511
17.Ležal JaromírVoslař Jiří657  30611
18.Lakatoš JosefŠafránek Jaroslav-8-6-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pros Jaroslav ml.01Hladík Martin40
Ležal Jaromír22Hrouda Vladimír22
Lakatoš Josef04Voslař Jiří22
Koudelka Ivan31Šafránek Jaroslav31
Kulhavý Roman03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská pivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23649:538TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opl Miroslav
Pospíšil Libor
 
 
Kubelka Lukáš
Jehlička Jan
 
 
376  3010
2.Slabý Jaroslav
Švára Petr
 
 
Fousek Jiří
Novotný Radek
 
 
-10-11-9  0311
3.Pospíšil LiborFousek Jiří835  3021
4.Opl MiroslavJehlička Jan752  3031
5.Slabý JaroslavKubelka Lukáš-10-10-4  0332
6.Souček RadekNovotný Radek-99-98-82333
7.Opl MiroslavFousek Jiří1077  3043
8.Slabý JaroslavJehlička Jan87-67 3153
9.Souček RadekKubelka Lukáš-4-8-10  0354
10.Pospíšil LiborNovotný Radek-910711 3164
11.Slabý JaroslavFousek Jiří5411  3074
12.Souček RadekJehlička Jan8-3-119-82375
13.Pospíšil LiborKubelka Lukáš7713  3085
14.Opl MiroslavNovotný Radek8-4134 3195
15.Souček RadekFousek Jiří-58-6-11 1396
16.Pospíšil LiborJehlička Jan888  30106
17.Opl MiroslavKubelka Lukáš5-10-95632116
18.Švára PetrNovotný RadekWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Libor40Fousek Jiří13
Opl Miroslav40Jehlička Jan13
Slabý Jaroslav21Kubelka Lukáš22
Souček Radek04Novotný Radek12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38624:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Lukáš
Drbohlav Tomáš
 
 
Svoboda Karel
Laštovička Jiří
 
 
-9-7-7  0301
2.Vyšata Pavel
Musil Jan
 
 
Hanušová Blanka
Novotný Karel
 
 
6-542 3111
3.Melichar LukášSvoboda Karel-5-58-6 1312
4.Vyšata PavelLaštovička Jiří-66-12983222
5.Drbohlav TomášHanušová Blanka9-2-5-6 1323
6.Musil JanNovotný Karel-139-61073233
7.Vyšata PavelSvoboda Karel-9-9-4  0334
8.Drbohlav TomášLaštovička Jiří897  3044
9.Musil JanHanušová Blanka-5-57883254
10.Melichar LukášNovotný Karel3-6-12-8 1355
11.Drbohlav TomášSvoboda Karel-1-8-6  0356
12.Musil JanLaštovička Jiří-7-811673266
13.Melichar LukášHanušová Blanka66-95 3176
14.Vyšata PavelNovotný Karel955  3086
15.Musil JanSvoboda Karel-910-99-72387
16.Melichar LukášLaštovička Jiří9-3910 3197
17.Vyšata PavelHanušová Blanka-10-9-4  0398
18.Drbohlav TomášNovotný Karel-53-4-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melichar Lukáš22Svoboda Karel40
Vyšata Pavel22Laštovička Jiří04
Drbohlav Tomáš13Hanušová Blanka22
Musil Jan31Novotný Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.J. Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:40556:618Stolní tenis Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Petr
Janich Petr
 
 
Holler Jan
Malenovský Aleš
 
 
766  3010
2.Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
Waters Jiří ml.
Dzurko Josef
 
 
-9-5-9  0311
3.Janich PetrDzurko Josef-10511-8-72312
4.Bašta RadekHoller Jan-7-9-8  0313
5.Opršal TomášMalenovský Aleš-10-89-4 1314
6.Kolář Marek st.Waters Jiří ml.-93-9-5 1315
7.Bašta RadekDzurko Josef-9-11-5  0316
8.Opršal TomášHoller Jan-8-7-8  0317
9.Kolář Marek st.Malenovský Aleš-9-7-10  0318
10.Janich PetrWaters Jiří ml.-8-812-6 1319
11.Opršal TomášDzurko Josef7147  3029
12.Kolář Marek st.Holler Jan139-913 3139
13.Janich PetrKuch Tomáš338  3049
14.Homola PetrWaters Jiří ml.-5-7-4  03410
15.Kolář Marek st.Dzurko Josef957  30510
16.Janich PetrHoller Jan-10-14-12  03511
17.Homola PetrKuch Tomáš-97-2-8 13512
18.Opršal TomášWaters Jiří ml.-6-2-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janich Petr13Dzurko Josef22
Bašta Radek02Holler Jan31
Opršal Tomáš13Malenovský Aleš20
Kolář Marek st.22Waters Jiří ml.40
Homola Petr02Kuch Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:46477:659TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojša Petr
Thiel Pavel
 
 
Říha Vlastimil
Rozumný Karel
 
 
-7-413-10 1301
2.Prorok Jaroslav
Vaníček Ivan
 
 
Douša Ivan
Mukařovský Aleš
 
 
-8-6-7  0302
3.Vaníček IvanDouša Ivan-7-86-10 1303
4.Thiel PavelRozumný Karel-5-1-5  0304
5.Svojša PetrŘíha Vlastimil5811  3014
6.Prorok JaroslavMukařovský Aleš7-89-8-132315
7.Thiel PavelDouša Ivan-10-4-5  0316
8.Svojša PetrRozumný Karel79-8-4-72317
9.Prorok JaroslavŘíha Vlastimil-97-6-3 1318
10.Vaníček IvanMukařovský Aleš-7-86-4 1319
11.Svojša PetrDouša Ivan997  3029
12.Prorok JaroslavRozumný Karel-7-4-6  03210
13.Vaníček IvanŘíha Vlastimil-9-10-9  03211
14.Thiel PavelMukařovský Aleš-5-69-8 13212
15.Prorok JaroslavDouša IvanWO    03213
16.Vaníček IvanRozumný Karel-7-2-11  03214
17.Thiel PavelŘíha VlastimilWO    03215
18.Svojša PetrMukařovský Aleš78-76 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaníček Ivan04Douša Ivan21
Thiel Pavel03Rozumný Karel40
Svojša Petr31Říha Vlastimil21
Prorok Jaroslav03Mukařovský Aleš31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:32733:663SK Nová Ves I. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Klimeš Vladimír
Suchý Ladislav
 
 
9-7-26-102301
2.Tvrdík Leoš
Šíma Roman
 
 
Skývová Lenka
Cikán Miloslav
 
 
-7878 3111
3.Holeček MartinSuchý Ladislav-8104-9-62312
4.Šíma RomanCikán Miloslav56-810 3122
5.Řehák Josef ml.Klimeš Vladimír79-6-663232
6.Tvrdík LeošSkývová Lenka10-10-8773242
7.Šíma RomanSuchý Ladislav667  3052
8.Řehák Josef ml.Cikán Miloslav107-4-7-92353
9.Tvrdík LeošKlimeš Vladimír2-671 3163
10.Holeček MartinSkývová Lenka8-11-96-82364
11.Řehák Josef ml.Suchý Ladislav65-10-793274
12.Tvrdík LeošCikán Miloslav6183  3084
13.Holeček MartinKlimeš Vladimír-9-8-7  0385
14.Šíma RomanSkývová Lenka5-9-3-3 1386
15.Tvrdík LeošSuchý Ladislav5109  3096
16.Holeček MartinCikán Miloslav127-85 31106
17.Šíma RomanKlimeš Vladimír-757WO 31116
18.Řehák Josef ml.Skývová Lenka69-8-7-523117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holeček Martin13Suchý Ladislav13
Šíma Roman31Cikán Miloslav13
Řehák Josef ml.22Klimeš Vladimír13
Tvrdík Leoš40Skývová Lenka31
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy