Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad v Nové Vsi 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:37548:672SK Nová Ves I. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Martin
 
 
Mašín Pavel
Opl Miroslav
 
 
WO    0301
2.Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
Švára Petr
Ježek Jiří
 
 
-106-71293211
3.Voslař JiříOpl Miroslav-6-77-8 1312
4.Hladík MartinJežek Jiří-7-885133222
5.Šafránek JaroslavŠvára Petr8911  3032
6.Mašín PavelWO    0333
7.Hladík MartinOpl Miroslav1112-5-6-122334
8.Šafránek JaroslavJežek Jiří-99-6883244
9.Švára PetrWO    0345
10.Voslař JiříMašín Pavel81010  3055
11.Šafránek JaroslavOpl Miroslav-8-8-8  0356
12.Ježek JiříWO    0357
13.Voslař JiříŠvára Petr6-6-61193267
14.Hladík MartinMašín Pavel5-795 3177
15.Opl MiroslavWO    0378
16.Voslař JiříJežek Jiří32-9-753288
17.Hladík MartinŠvára Petr-8-99873298
18.Šafránek JaroslavMašín Pavel387  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Voslař Jiří31Opl Miroslav30
Hladík Martin31Ježek Jiří03
Šafránek Jaroslav31Švára Petr03
   Mašín Pavel03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plaňany - JestřábiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Hřišti , Plaňany, školní tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38644:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Vladimír
Kulhavý Roman
 
 
Drbohlav Tomáš
Melichar Lukáš
 
 
-67-9983210
2.Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
Vyšata Pavel
Musil Jan
 
 
-89-7983220
3.Bartoš VladimírMelichar Lukáš-46-6693230
4.Kulhavý RomanVyšata Pavel11-4-9-4 1331
5.Ležal JaromírMusil Jan-8-7-6  0332
6.Koudelka IvanDrbohlav Tomáš945  3042
7.Kulhavý RomanMelichar Lukáš-7-109-5 1343
8.Ležal JaromírVyšata Pavel5-678 3153
9.Koudelka IvanMusil Jan-5-95-6 1354
10.Bartoš VladimírDrbohlav Tomáš968  3064
11.Ležal JaromírMelichar Lukáš8-6-9-8 1365
12.Koudelka IvanVyšata Pavel-857-663275
13.Bartoš VladimírMusil Jan-687-9-32376
14.Kulhavý RomanDrbohlav Tomáš7-6-8-7 1377
15.Koudelka IvanMelichar Lukáš-9-7-3  0378
16.Bartoš VladimírVyšata Pavel1113-1-4113288
17.Kulhavý RomanMusil Jan-6-82-9 1389
18.Ležal JaromírDrbohlav Tomáš679  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Vladimír31Melichar Lukáš31
Kulhavý Roman04Vyšata Pavel13
Ležal Jaromír22Musil Jan40
Koudelka Ivan22Drbohlav Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29612:614KST Týnec nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlička Jan
Buriánek Vladislav
 
 
Homola Petr
Janich Petr
 
 
-29-16-92301
2.Kubelka Lukáš
Novotný Radek
 
 
Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
98-35 3111
3.Jehlička JanJanich Petr-99-5-8 1312
4.Kubelka LukášHomola Petr-5-688133222
5.Novotný RadekOpršal Tomáš107-67 3132
6.Buriánek VladislavKolář Marek st.779  3042
7.Kubelka LukášJanich Petr-9-10-8  0343
8.Novotný RadekHomola Petr8-787 3153
9.Buriánek VladislavOpršal Tomáš776  3063
10.Jehlička JanKolář Marek st.-8-9-4  0364
11.Novotný RadekJanich Petr87-5-3-32365
12.Buriánek VladislavHomola Petr667  3075
13.Jehlička JanOpršal Tomáš68-910 3185
14.Kubelka LukášKolář Marek st.-8-6131093295
15.Buriánek VladislavJanich Petr677  30105
16.Jehlička JanHomola Petr676  30115
17.Kubelka LukášOpršal Tomáš-8-6-5  03116
18.Novotný RadekKolář Marek st.-7-6-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlička Jan22Janich Petr31
Kubelka Lukáš22Homola Petr04
Novotný Radek22Opršal Tomáš13
Buriánek Vladislav40Kolář Marek st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34618:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Karel
Laštovička Jiří
 
 
Svojša Petr
Thiel Pavel
 
 
8-7-9-11 1301
2.Novotný Karel
Hanušová Blanka
 
 
Prorok Jaroslav
Hovorka Tomáš
 
 
7-98-683211
3.Svoboda KarelProrok Jaroslav544  3021
4.Laštovička JiříThiel Pavel6410  3031
5.Hanušová BlankaHovorka Tomáš7-868 3141
6.Novotný KarelSvojša Petr-5-38-6 1342
7.Laštovička JiříProrok Jaroslav8-679 3152
8.Hanušová BlankaThiel Pavel8137  3062
9.Novotný KarelHovorka Tomáš-5-38-8 1363
10.Svoboda KarelSvojša Petr-5-7-8  0364
11.Hanušová BlankaProrok Jaroslav10105  3074
12.Novotný KarelThiel Pavel13-9-8-10 1375
13.Svoboda KarelHovorka Tomáš-689-10-102376
14.Laštovička JiříSvojša Petr-5-6-7  0377
15.Novotný KarelProrok Jaroslav-8-8-9  0378
16.Svoboda KarelThiel Pavel99-9-1013288
17.Laštovička JiříHovorka Tomáš104-18 3198
18.Hanušová BlankaSvojša Petr-7-7-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Karel22Prorok Jaroslav13
Laštovička Jiří31Thiel Pavel13
Hanušová Blanka31Hovorka Tomáš22
Novotný Karel04Svojša Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadion kolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:929:29440:450SK Nová Ves I. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lain Lukáš
Dzurko Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Malenovský Aleš
 
 
Řehák Josef ml.
Holeček Martin
 
 
WO    0311
3.Lain LukášWO    3021
4.Dzurko JosefTvrdík Leoš9-77-3-72322
5.Malenovský AlešHoleček Martin776  3032
6.Řehák Josef ml.WO    0333
7.Dzurko JosefWO    3043
8.Malenovský AlešTvrdík Leoš6-96-11-72344
9.Holeček MartinWO    0345
10.Lain LukášŘehák Josef ml.-1-6-8  0346
11.Malenovský AlešWO    3056
12.Tvrdík LeošWO    0357
13.Lain LukášHoleček Martin-9-115-7 1358
14.Dzurko JosefŘehák Josef ml.-711512 3168
15.         
16.Lain LukášTvrdík Leoš-3-4-4  0369
17.Dzurko JosefHoleček Martin-9589 3179
18.Malenovský AlešŘehák Josef ml.1266  3089

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lain Lukáš03Tvrdík Leoš30
Dzurko Josef21Holeček Martin12
Malenovský Aleš21Řehák Josef ml.12
WO44WO44



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:10609:406TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vladimír
Spáčil Ladislav
 
 
Švec Josef
Skývová Lenka
 
 
659  3010
2.Říha Vlastimil
Douša Ivan
 
 
Krejčí František
Suchý Ladislav
 
 
-6816 3120
3.Douša IvanŠvec Josef474  3030
4.Dvořák VladimírSkývová Lenka6-696 3140
5.Spáčil LadislavSuchý Ladislav9169  3050
6.Říha VlastimilKrejčí František5103  3060
7.Dvořák VladimírŠvec Josef436  3070
8.Spáčil LadislavSkývová Lenka6912  3080
9.Říha VlastimilSuchý Ladislav776  3090
10.Douša IvanKrejčí František93-43 31100
11.Spáčil LadislavŠvec Josef693  30110
12.Říha VlastimilSkývová Lenka784  30120
13.Douša IvanSuchý Ladislav767  30130
14.Cinegr JiříKrejčí František-6-7-1  03131
15.Říha VlastimilŠvec Josef-9282 31141
16.Douša IvanSkývová Lenka785  30151
17.Cinegr JiříSuchý Ladislav-10-68-4 13152
18.Spáčil LadislavKrejčí FrantišekWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Douša Ivan40Švec Josef04
Dvořák Vladimír20Skývová Lenka04
Spáčil Ladislav30Suchý Ladislav13
Říha Vlastimil40Krejčí František12
Cinegr Jiří02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS