Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28611:577Sokol Zásmuky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí František
Suchý Ladislav
 
 
Hladík Martin
Hrouda Vladimír
 
 
9-785 3110
2.Skývová Lenka
Cikán Miloslav
 
 
Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
8-57-6-22311
3.Cikán MiloslavHrouda Vladimír524  3021
4.Skývová LenkaVoslař Jiří-9-5-8  0322
5.Krejčí FrantišekŠafránek Jaroslav5712  3032
6.Suchý LadislavHladík Martin767  3042
7.Skývová LenkaHrouda Vladimír565  3052
8.Krejčí FrantišekVoslař Jiří672  3062
9.Suchý LadislavŠafránek Jaroslav876  3072
10.Cikán MiloslavHladík Martin-68-7-6 1373
11.Krejčí FrantišekHrouda Vladimír810-7-883283
12.Suchý LadislavVoslař Jiří1067  3093
13.Kašpar MilanŠafránek Jaroslav-9-7-9  0394
14.Skývová LenkaHladík Martin7-68-8-92395
15.Suchý LadislavHrouda Vladimír39-54 31105
16.Kašpar MilanVoslař Jiří-10109-8-723106
17.Skývová LenkaŠafránek Jaroslav9-8-78-723107
18.Krejčí FrantišekHladík MartinWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cikán Miloslav11Hrouda Vladimír04
Skývová Lenka13Voslař Jiří22
Krejčí František30Šafránek Jaroslav22
Suchý Ladislav40Hladík Martin21
Kašpar Milan02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad v Nové Vsi 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:41418:593TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Douša Ivan
Říha Vlastimil
 
 
WO    0301
2.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Lambert Zdeněk
Spáčil Ladislav
 
 
49-811 3111
3.Řehák Josef ml.Říha Vlastimil-7-4-8  0312
4.Tvrdík LeošDouša Ivan-4-2-8  0313
5.Lambert ZdeněkWO    0314
6.Holeček MartinSpáčil Ladislav42-9-9-102315
7.Tvrdík LeošŘíha Vlastimil129-97 3125
8.Douša IvanWO    0326
9.Holeček MartinLambert Zdeněk-6-11-5  0327
10.Řehák Josef ml.Spáčil Ladislav-17-9-12 1328
11.Říha VlastimilWO    0329
12.Holeček MartinDouša Ivan-46-7-10 13210
13.Řehák Josef ml.Lambert Zdeněk874  30310
14.Tvrdík LeošSpáčil Ladislav44-7-81532410
15.Holeček MartinŘíha VlastimilWO    03411
16.Řehák Josef ml.Douša Ivan-7769 31511
17.Tvrdík LeošLambert ZdeněkWO    30611
18.Spáčil LadislavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Řehák Josef ml.22Říha Vlastimil11
Tvrdík Leoš21Douša Ivan21
Holeček Martin03Lambert Zdeněk11
   Spáčil Ladislav21
WO16WO61



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:16658:553Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojša Petr
Prorok Jaroslav
 
 
Lain Lukáš
Kuch Tomáš
 
 
769  3010
2.Mašín Miloslav
Doskočil Václav
 
 
Zápotocký Milan
Holler Jan
 
 
-896-7-62311
3.Mašín MiloslavLain Lukáš9-586 3121
4.Doskočil VáclavKuch Tomáš6911  3031
5.Svojša PetrZápotocký Milan978  3041
6.Prorok JaroslavHoller Jan-67910 3151
7.Doskočil VáclavLain Lukáš874  3061
8.Svojša PetrKuch Tomáš5911  3071
9.Prorok JaroslavZápotocký Milan687  3081
10.Mašín MiloslavHoller Jan-586-9-102382
11.Svojša PetrLain Lukáš6-589 3192
12.Prorok JaroslavKuch Tomáš776  30102
13.Mašín MiloslavZápotocký Milan94-56 31112
14.Doskočil VáclavHoller Jan-57-8-6 13113
15.Prorok JaroslavLain Lukáš796  30123
16.Mašín MiloslavKuch Tomáš-5769 31133
17.Doskočil VáclavZápotocký Milan6-899 31143
18.Svojša PetrHoller Jan79-58 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mašín Miloslav31Lain Lukáš04
Doskočil Václav31Kuch Tomáš04
Svojša Petr40Zápotocký Milan04
Prorok Jaroslav40Holler Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.J. Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44566:676TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Petr
Janich Petr
 
 
Hanušová Blanka
Novotný Karel
 
 
7-87-8-62301
2.Kolář Marek st.
Opršal Dan
 
 
Svoboda Karel
Laštovička Jiří
 
 
7-37-8-92302
3.Janich PetrHanušová Blanka7-810-8103212
4.Homola PetrNovotný Karel794  3022
5.Opršal DanSvoboda Karel-3-5-5  0323
6.Kolář Marek st.Laštovička Jiří57-3-7-102324
7.Homola PetrHanušová Blanka-88-4-5 1325
8.Opršal DanNovotný Karel-8-6-9  0326
9.Kolář Marek st.Svoboda Karel9-9-99-42327
10.Janich PetrLaštovička Jiří-7-94863237
11.Opršal DanHanušová Blanka-6-2-7  0338
12.Kolář Marek st.Novotný Karel-6-8-6  0339
13.Janich PetrSvoboda Karel-8-15-5  03310
14.Homola PetrLaštovička Jiří97-610 31410
15.Kolář Marek st.Hanušová Blanka-12-4-9  03411
16.Janich PetrNovotný Karel1266  30511
17.Homola PetrSvoboda Karel-4-10-7  03512
18.Opršal DanLaštovička Jiří-3-6-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janich Petr31Hanušová Blanka31
Homola Petr22Novotný Karel22
Opršal Dan04Svoboda Karel40
Kolář Marek st.04Laštovička Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26714:599TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Lukáš
Drbohlav Tomáš
 
 
Jehlička Jan
Buriánek Vladislav
 
 
8-796 3110
2.Vyšata Pavel
Musil Jan
 
 
Kubelka Lukáš
Novotný Radek
 
 
-9425 3120
3.Melichar LukášBuriánek Vladislav-10-88-9 1321
4.Vyšata PavelJehlička Jan565  3031
5.Drbohlav TomášKubelka Lukáš-10-978103241
6.Musil JanNovotný Radek610-136 3151
7.Vyšata PavelBuriánek Vladislav8-7108 3161
8.Drbohlav TomášJehlička Jan-8-8-9  0362
9.Musil JanKubelka Lukáš897  3072
10.Melichar LukášNovotný Radek-9389 3182
11.Drbohlav TomášBuriánek Vladislav-11-66-6 1383
12.Musil JanJehlička Jan2-86-6-102384
13.Melichar LukášKubelka Lukáš4-978 3194
14.Vyšata PavelNovotný Radek4-8176 31104
15.Musil JanBuriánek Vladislav4109  30114
16.Melichar LukášJehlička Jan87-1111 31124
17.Vyšata PavelKubelka Lukáš27-117 31134
18.Drbohlav TomášNovotný Radek-9-9-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Lukáš31Buriánek Vladislav22
Vyšata Pavel40Jehlička Jan22
Drbohlav Tomáš13Kubelka Lukáš04
Musil Jan31Novotný Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plaňany - JestřábiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská pivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31684:647TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Libor
Opl Miroslav
 
 
Ležal Jaromír
Koudelka Ivan
 
 
-8-8-9  0301
2.Mašín Pavel
Švára Petr
 
 
Bartoš Vladimír
Kulhavý Roman
 
 
-88-95-82302
3.Pospíšil LiborKulhavý Roman458  3012
4.Opl MiroslavBartoš Vladimír-555-793222
5.Švára PetrLežal Jaromír811-7-6-62323
6.Mašín PavelKoudelka Ivan7-8-7593233
7.Opl MiroslavKulhavý Roman479  3043
8.Švára PetrBartoš Vladimír-99-810-92344
9.Mašín PavelLežal Jaromír9-8-98103254
10.Pospíšil LiborKoudelka Ivan-71977 3164
11.Švára PetrKulhavý Roman-911-8-7 1365
12.Mašín PavelBartoš Vladimír-9697 3175
13.Pospíšil LiborLežal Jaromír948  3085
14.Opl MiroslavKoudelka Ivan10611  3095
15.Mašín PavelKulhavý Roman5-35-9832105
16.Pospíšil LiborBartoš Vladimír345  30115
17.Opl MiroslavLežal JaromírWO    03116
18.Švára PetrKoudelka Ivan7-7-7-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Libor40Kulhavý Roman13
Opl Miroslav30Bartoš Vladimír13
Švára Petr04Ležal Jaromír12
Mašín Pavel40Koudelka Ivan13
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS