Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecníúřad Nová Ves 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:25696:565SK Nová Ves I. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
-74310 3110
2.Šíma Roman
Tvrdík Leoš
 
 
Hladík Martin
Kubišta Petr
 
 
786  3020
3.Holeček MartinBodláková Tereza333  3030
4.Šíma RomanHladík Martin-95-810-62331
5.Řehák Josef ml.Šafránek Jaroslav6-9-4-8 1332
6.Tvrdík LeošVoslař Jiří-7555 3142
7.Šíma RomanBodláková Tereza838  3052
8.Řehák Josef ml.Hladík Martin69-11-883262
9.Tvrdík LeošŠafránek Jaroslav-7338 3172
10.Holeček MartinVoslař Jiří9-5-9773282
11.Řehák Josef ml.Bodláková Tereza5-797 3192
12.Tvrdík LeošHladík Martin-96-5-9 1393
13.Holeček MartinŠafránek Jaroslav866  30103
14.Šíma RomanVoslař Jiří8-7710 31113
15.Tvrdík LeošBodláková Tereza287  30123
16.Holeček MartinHladík Martin-867-8-723124
17.Šíma RomanŠafránek Jaroslav63-28 31134
18.Řehák Josef ml.Voslař Jiří-86-10-9 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holeček Martin31Bodláková Tereza04
Šíma Roman31Hladík Martin31
Řehák Josef ml.22Šafránek Jaroslav13
Tvrdík Leoš31Voslař Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37615:563Sokol Zásmuky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thiel Pavel
Hovorka Tomáš
 
 
Klimeš Vladimír
Krejčí František
 
 
92-98 3110
2.Němeček Robert
Vaníček Ivan
 
 
Švec Josef
Skývová Lenka
 
 
-5-7810-122311
3.Němeček RobertKlimeš Vladimír-7-77-4 1312
4.Vaníček IvanŠvec Josef-68-6-8 1313
5.Thiel PavelSkývová Lenka-88-12-10 1314
6.Hovorka TomášKrejčí František-8996 3124
7.Vaníček IvanKlimeš Vladimír-6-8-7  0325
8.Thiel PavelŠvec Josef-66-1010-82326
9.Hovorka TomášSkývová Lenka107-6-7-82327
10.Němeček RobertKrejčí František-4-1-3  0328
11.Thiel PavelKlimeš Vladimír-5-98-6 1329
12.Hovorka Tomᚊvec Josef2-8-9-7 13210
13.Němeček RobertSkývová Lenka67-8-7832310
14.Vaníček IvanKrejčí František-3-9-6  03311
15.Hovorka TomášKlimeš VladimírWO    30411
16.Němeček RobertŠvec JosefWO    30511
17.Vaníček IvanSkývová LenkaWO    30611
18.Thiel PavelKrejčí FrantišekWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Robert12Klimeš Vladimír30
Vaníček Ivan03Švec Josef30
Thiel Pavel03Skývová Lenka21
Hovorka Tomáš12Krejčí František21
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.J. Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39573:616TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Petr
Janich Petr
 
 
Douša Ivan
Říha Vlastimil
 
 
9-889 3110
2.Kolář Marek st.
Opršal Tomáš
 
 
Dvořák Vladimír
Spáčil Ladislav
 
 
78-97 3120
3.Janich PetrŘíha Vlastimil5-811-5133230
4.Homola PetrDouša Ivan-10-5-3  0331
5.Opršal TomášSpáčil Ladislav1193  3041
6.Kolář Marek st.Lambert Zdeněk-68-4-9 1342
7.Homola PetrŘíha Vlastimil-3-4-6  0343
8.Opršal TomášDouša Ivan-49-7-3 1344
9.Kolář Marek st.Spáčil Ladislav-9-8-7  0345
10.Bašta RadekLambert Zdeněk-7-7-2  0346
11.Opršal TomášŘíha Vlastimil-88-131253256
12.Kolář Marek st.Douša Ivan-13-119-11 1357
13.Bašta RadekSpáčil Ladislav-5-7-7  0358
14.Homola PetrLambert Zdeněk-97-2-4 1359
15.Kolář Marek st.Říha Vlastimil88-8-8-723510
16.Bašta RadekDouša Ivan-5-7-6  03511
17.Homola PetrSpáčil LadislavWO    30611
18.Opršal TomášLambert ZdeněkWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janich Petr10Říha Vlastimil22
Homola Petr03Douša Ivan40
Opršal Tomáš21Spáčil Ladislav21
Kolář Marek st.04Lambert Zdeněk30
Bašta Radek03   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21640:482TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drbohlav Tomáš
Melichar Lukáš
 
 
Malenovský Aleš
Dzurko Josef
 
 
62-76 3110
2.Vyšata Pavel
Musil Jan
 
 
Lain Lukáš
Kuch Tomáš
 
 
910-8-783220
3.Melichar LukášMalenovský Aleš899  3030
4.Vyšata PavelDzurko Josef24-96 3140
5.Musil JanLain Lukáš-9953 3150
6.Drbohlav TomášKuch Tomáš9113  3060
7.Vyšata PavelMalenovský Aleš-11-10-11  0361
8.Musil JanDzurko Josef497  3071
9.Drbohlav TomášLain Lukáš264  3081
10.Melichar LukášKuch Tomáš653  3091
11.Musil JanMalenovský Aleš6-10-9-9 1392
12.Drbohlav TomášDzurko Josef4-8-8-4 1393
13.Melichar LukášLain Lukáš323  30103
14.Vyšata PavelKuch Tomáš569  30113
15.Drbohlav TomášMalenovský Aleš8-6-5-5 13114
16.Melichar LukášDzurko Josef2-4-8-6 13115
17.Vyšata PavelLain Lukáš1026  30125
18.Musil JanKuch Tomáš28-94 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Lukáš31Malenovský Aleš31
Vyšata Pavel31Dzurko Josef22
Musil Jan31Lain Lukáš04
Drbohlav Tomáš22Kuch Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská pivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46543:667TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Malec Jan
 
 
Laštovička Jiří
Svoboda Karel
 
 
6-8-6-6 1301
2.Ježek Jiří
Švára Petr
 
 
Novotný Karel
Hanušová Blanka
 
 
6-9-7-6 1302
3.Slabý JaroslavLaštovička Jiří-66-812-72303
4.Ježek JiříSvoboda Karel-5-4-5  0304
5.Švára PetrHanušová Blanka9-48-8-72305
6.Malec JanNovotný Karel978  3015
7.Ježek JiříLaštovička Jiří-2-4-8  0316
8.Švára PetrSvoboda Karel-5-6-7  0317
9.Malec JanHanušová Blanka-6-7-9  0318
10.Slabý JaroslavNovotný Karel-912414 3128
11.Švára PetrLaštovička Jiří-8-6-7  0329
12.Malec JanSvoboda Karel-7-8-6  03210
13.Slabý JaroslavHanušová Blanka8-4310 31310
14.Ježek JiříNovotný Karel-6-9-8  03311
15.Malec JanLaštovička Jiří-6-7-9  03312
16.Slabý JaroslavSvoboda Karel-1014-10-6 13313
17.Ježek JiříHanušová Blanka-11-7-9  03314
18.Švára PetrNovotný Karel75-6-8932414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slabý Jaroslav22Laštovička Jiří40
Ježek Jiří04Svoboda Karel40
Švára Petr13Hanušová Blanka31
Malec Jan13Novotný Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plaňany - JestřábiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Hřišti , Plaňany, školní tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44592:680KST Týnec nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
Kubelka Lukáš
Novotný Radek
 
 
11-997 3110
2.Lakatoš Josef
Komárek Josef
 
 
Buriánek Vladislav
Jehlička Jan
 
 
12-4-9-1 1311
3.Pros Jaroslav ml.Buriánek Vladislav-1-7-8  0312
4.Komárek JosefJehlička Jan-8-6-7  0313
5.Ležal JaromírKubelka Lukáš-89-9683223
6.Koudelka IvanNovotný Radek15-99-873233
7.Lakatoš JosefBuriánek Vladislav-410-9-5 1334
8.Ležal JaromírJehlička Jan589  3044
9.Koudelka IvanKubelka Lukáš-8-7-8  0345
10.Pros Jaroslav ml.Novotný Radek-8-787-122346
11.Ležal JaromírBuriánek Vladislav-9-76-10 1347
12.Koudelka IvanJehlička Jan-8-92563257
13.Pros Jaroslav ml.Kubelka Lukáš-7-6-6  0358
14.Lakatoš JosefNovotný Radek-7-6-6  0359
15.Koudelka IvanBuriánek Vladislav-88-9-9 13510
16.Pros Jaroslav ml.Jehlička Jan-5-9-6  03511
17.Lakatoš JosefKubelka Lukáš-10-7-1  03512
18.Ležal JaromírNovotný Radek-9798 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pros Jaroslav ml.04Buriánek Vladislav40
Komárek Josef01Jehlička Jan22
Ležal Jaromír31Kubelka Lukáš31
Koudelka Ivan22Novotný Radek22
Lakatoš Josef03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS