Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Traspe Jan st.
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22559:436KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Feifrlík Marcel
 
 
Kadlec Matěj
Vízner Jiří
 
 
-612-107-82301
2.Hrnčál Miroslav
Průša Vojtěch
 
 
Broum Pavel
Průša Dominik
 
 
12-86-6-112302
3.Feifrlík MarcelVízner Jiří8-258 3112
4.Průša VojtěchPrůša Dominik-3676 3122
5.Hrnčál MiroslavKadlec Matěj-75-8-6 1323
6.Malý MichalBroum Pavel8-8-9673233
7.Průša VojtěchVízner JiříWO    3043
8.Hrnčál MiroslavPrůša Dominik79-43 3153
9.Malý MichalKadlec Matěj64-4-5-62354
10.Šmucr JiříBroum Pavel-9434 3164
11.Hrnčál MiroslavVízner JiříWO    3074
12.Malý MichalPrůša Dominik698  3084
13.Šmucr JiříKadlec Matěj11-1085 3194
14.Průša VojtěchBroum Pavel-5-5-4  0395
15.Malý MichalVízner JiříWO    30105
16.Šmucr JiříPrůša Dominik         
17.Průša VojtěchKadlec Matěj         
18.Hrnčál MiroslavBroum Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Feifrlík Marcel10Vízner Jiří01
Průša Vojtěch11Průša Dominik03
Hrnčál Miroslav11Kadlec Matěj21
Malý Michal21Broum Pavel12
Šmucr Jiří20   
WO30WO03
Počet diváků: 3
Hráč Vízner odstoupil z utkání, protože v zápase č.3 zlomil pálku.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Kohutka Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27608:550TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Jakub
Bencs Ladislav
 
 
Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
98-6-6-82301
2.Beránek Miroslav
Kastner Milan
 
 
Šnajdr Antonín
Demeter Jan
 
 
9-1052 3111
3.Kastner MilanVaniš Marek-5-7-7  0312
4.Bencs LadislavPivoňka Jaromír-8-57-4 1313
5.Fencl JakubŠnajdr Antonín6-1066 3123
6.Beránek MiroslavDemeter Jan674  3033
7.Bencs LadislavVaniš Marek97-95 3143
8.Fencl JakubPivoňka Jaromír1197  3053
9.Beránek MiroslavŠnajdr Antonín436  3063
10.Kastner MilanDemeter Jan7710  3073
11.Fencl JakubVaniš Marek-6-1061063283
12.Beránek MiroslavPivoňka Jaromír3-9-6-10 1384
13.Kastner MilanŠnajdr Antonín8-115-9-92385
14.Bencs LadislavDemeter Jan-6-2-7  0386
15.Beránek MiroslavVaniš Marek-11458 3196
16.Kastner MilanPivoňka Jaromír-6-4-17  0397
17.Bencs LadislavŠnajdr Antonín499  30107
18.Fencl JakubDemeter Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kastner Milan13Vaniš Marek13
Bencs Ladislav22Pivoňka Jaromír31
Fencl Jakub30Šnajdr Antonín13
Beránek Miroslav31Demeter Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7389:277SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
4-77-883210
2.Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
5-97-923220
3.Holovčák JiříDržálek Jan62-69 3130
4.Žielinský TomášGono Milan868  3040
5.Hejč Antonín st.Görner Darin939  3050
6.Vondráček FilipVukliševič Zdeněk st.559  3060
7.Žielinský TomášDržálek Jan684  3070
8.Hejč Antonín st.Gono Milan5-996 3180
9.Vondráček FilipGörner Darin696  3090
10.Holovčák JiříVukliševič Zdeněk st.9-91010 31100
11.Hejč Antonín st.Držálek Jan10-58  21  
12.Vondráček FilipGono Milan         
13.Holovčák JiříGörner Darin         
14.Žielinský TomášVukliševič Zdeněk st.         
15.Vondráček FilipDržálek Jan         
16.Holovčák JiříGono Milan         
17.Žielinský TomášGörner Darin         
18.Hejč Antonín st.Vukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holovčák Jiří20Držálek Jan02
Žielinský Tomáš20Gono Milan02
Hejč Antonín st.20Görner Darin02
Vondráček Filip20Vukliševič Zdeněk st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16502:421SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
Phanthe Dung
Matušek Petr
 
 
696  3010
2.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
-8-56-6 1311
3.Luňák RadekFraněk Tomáš99-10-5-72312
4.Zedník JosefMatušek Petr878  3022
5.Smíšková MartinaNeumann Jan5118  3032
6.Nováková MartinaRambousek Jiří ml.36-912 3142
7.Zedník JosefFraněk Tomáš-10-3-7  0343
8.Smíšková MartinaMatušek Petr7-6-98-112344
9.Nováková MartinaNeumann Jan479  3054
10.Luňák RadekRambousek Jiří ml.525  3064
11.Smíšková MartinaFraněk Tomáš810-810 3174
12.Nováková MartinaMatušek Petr-39-3473284
13.Luňák RadekNeumann Jan274  3094
14.Zedník JosefPhanthe Dung956  30104
15.Nováková MartinaFraněk Tomáš         
16.Luňák RadekMatušek Petr         
17.Zedník JosefNeumann Jan         
18.Smíšková MartinaPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Radek21Franěk Tomáš21
Zedník Josef21Matušek Petr12
Smíšková Martina21Neumann Jan03
Nováková Martina30Rambousek Jiří ml.02
   Phanthe Dung01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29609:594TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Filip
Líska Tomáš ml.
 
 
Rúža David
Růžička Jiří
 
 
-5-6-12  0301
2.Pospíšil Václav
Jindřich Vít
 
 
Stehlík Petr
Sýkora Martin
 
 
-9-89353211
3.Líska Tomáš ml.Rúža David-9-2-7  0312
4.Kopecký FilipRůžička Jiří1089  3022
5.Jindřich VítSýkora Martin758  3032
6.Pospíšil VáclavStehlík Petr-1066-8-62333
7.Kopecký FilipRúža David76-710 3143
8.Jindřich VítRůžička Jiří4-6128 3153
9.Pospíšil VáclavSýkora Martin-7699 3163
10.Líska Tomáš ml.Stehlík Petr-95-911-92364
11.Jindřich VítRúža David11-27-11-52365
12.Pospíšil VáclavRůžička Jiří7-910-983275
13.Líska Tomáš ml.Sýkora Martin76-76 3185
14.Kopecký FilipStehlík Petr8108  3095
15.Pospíšil VáclavRúža David-9-0-0  0396
16.Líska Tomáš ml.Růžička Jiří-6-10-5  0397
17.Kopecký FilipSýkora Martin296  30107
18.Jindřich VítStehlík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Líska Tomáš ml.13Rúža David31
Kopecký Filip40Růžička Jiří13
Jindřich Vít21Sýkora Martin04
Pospíšil Václav22Stehlík Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23577:544SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Luboš ml.
Bartes Petr
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Reichl Jaroslav ml.
 
 
67-10-5-62301
2.Rovner Antonín
Šťovíček Petr
 
 
Koželuh Jindřich
Fiala Dušan
 
 
-89-8-9 1302
3.Klouček Luboš ml.Reichl Jaroslav ml.61010  3012
4.Šťovíček PetrKoželuh Jindřich-6-10-5  0313
5.Rovner AntonínZlatohlávek Jaroslav-89910 3123
6.Bartes PetrFiala Dušan6-989 3133
7.Šťovíček PetrReichl Jaroslav ml.-10-896103243
8.Rovner AntonínKoželuh Jindřich868  3053
9.Bartes PetrZlatohlávek Jaroslav388  3063
10.Klouček Luboš ml.Fiala Dušan-109-61273273
11.Rovner AntonínReichl Jaroslav ml.7107  3083
12.Bartes PetrKoželuh Jindřich-94-77-82384
13.Klouček Luboš ml.Zlatohlávek Jaroslav8-88-9103294
14.Šťovíček PetrFiala Dušan-910-0-0 1395
15.Bartes PetrReichl Jaroslav ml.4712  30105
16.Klouček Luboš ml.Koželuh Jindřich         
17.Šťovíček PetrZlatohlávek Jaroslav         
18.Rovner AntonínFiala Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klouček Luboš ml.30Reichl Jaroslav ml.04
Šťovíček Petr12Koželuh Jindřich21
Rovner Antonín30Zlatohlávek Jaroslav03
Bartes Petr31Fiala Dušan12
14. hra - hráč Šťovíček odstoupil z utkání

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS