Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Plečinda Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINERozhodčí:Broum
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25572:516TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Jiří
Kadlec Matěj
 
 
Šmucr Jiří
Průša Vojtěch
 
 
-6-9-5  0301
2.Keller Filip
Průša Dominik
 
 
Feifrlík Marcel
Malý Michal
 
 
-5936 3111
3.Keller FilipŠmucr Jiří7-9-6-9 1312
4.Vízner JiříMalý Michal-47-96-42313
5.Průša DominikFeifrlík Marcel959  3023
6.Kadlec MatějPrůša Vojtěch9153  3033
7.Vízner JiříŠmucr Jiří-41044 3143
8.Průša DominikMalý Michal59-8-5103253
9.Kadlec MatějFeifrlík Marcel-965-11-72354
10.Keller FilipPrůša Vojtěch369  3064
11.Průša DominikŠmucr Jiří-8-7-9  0365
12.Kadlec MatějMalý Michal8-7-8693275
13.Keller FilipFeifrlík Marcel679  3085
14.Vízner JiříPrůša Vojtěch868  3095
15.Kadlec MatějŠmucr Jiří-7-6-8  0396
16.Keller FilipMalý Michal37-93 31106
17.Vízner JiříFeifrlík Marcel         
18.Průša DominikPrůša Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Keller Filip31Šmucr Jiří31
Vízner Jiří21Malý Michal13
Průša Dominik21Feifrlík Marcel12
Kadlec Matěj22Průša Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33416:480TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pivoňka Jaromír
Blažek Jan
 
 
Bencs Ladislav
Fencl Jakub
 
 
-655-5-82301
2.Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
-10-13-9  0302
3.Blažek JanBeránek Miroslav8-6-3-5 1303
4.Ajdini TerezaFencl Jakub-7-5-9  0304
5.Brožek MiroslavDavid Jaroslav8-74-1073214
6.Pivoňka JaromírBencs Ladislav106-75 3124
7.Ajdini TerezaBeránek Miroslav-9-7-4  0325
8.Brožek MiroslavFencl Jakub5118  3035
9.Pivoňka JaromírDavid Jaroslav8-6-82-72336
10.Blažek JanBencs Ladislav-6-8-7  0337
11.Brožek MiroslavBeránek Miroslav-10-3-4  0338
12.Pivoňka JaromírFencl Jakub8-78-5-102339
13.Blažek JanDavid Jaroslav-9-7-10  03310
14.Ajdini TerezaBencs Ladislav         
15.Pivoňka JaromírBeránek Miroslav         
16.Blažek JanFencl Jakub         
17.Ajdini TerezaDavid Jaroslav         
18.Brožek MiroslavBencs Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Jan03Beránek Miroslav30
Ajdini Tereza02Fencl Jakub21
Brožek Miroslav21David Jaroslav21
Pivoňka Jaromír12Bencs Ladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34 SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Vondráček Filip
Hejč Antonín st.
 
 
     3210
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
     1311
3.Gono MilanVondráček Filip     0312
4.Držálek JanHejč Antonín st.     0313
5.Vukliševič Zdeněk st.Žielinský Tomáš     0314
6.Görner DarinHolovčák Jiří     3024
7.Držálek JanVondráček Filip     1325
8.Vukliševič Zdeněk st.Hejč Antonín st.     0326
9.Görner DarinŽielinský Tomáš     1327
10.Gono MilanHolovčák Jiří     3237
11.Vukliševič Zdeněk st.Vondráček Filip     0338
12.Görner DarinHejč Antonín st.     0339
13.Gono MilanŽielinský Tomáš     13310
14.Držálek JanHolovčák Jiří         
15.Görner DarinVondráček Filip         
16.Gono MilanHejč Antonín st.         
17.Držálek JanŽielinský Tomáš         
18.Vukliševič Zdeněk st.Holovčák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gono Milan12Vondráček Filip30
Držálek Jan02Hejč Antonín st.30
Vukliševič Zdeněk st.03Žielinský Tomáš30
Görner Darin12Holovčák Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Matušek Petr
 
 
Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
     1301
2.Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
Nováková Martina
Vysoudil Jan
 
 
     3011
3.Neumann JanZedník Josef     0312
4.Rambousek Jiří ml.Luňák Radek     1313
5.Matušek PetrNováková Martina     2314
6.Franěk TomášVysoudil Jan     3024
7.Rambousek Jiří ml.Zedník Josef     1325
8.Matušek PetrLuňák Radek     3235
9.Franěk TomášNováková Martina     3045
10.Neumann JanVysoudil Jan     3055
11.Matušek PetrZedník Josef     3265
12.Franěk TomášLuňák Radek     3275
13.Neumann JanNováková Martina     3085
14.Rambousek Jiří ml.Vysoudil Jan     3195
15.Franěk TomášZedník Josef     1396
16.Neumann JanLuňák Radek     30106
17.Rambousek Jiří ml.Nováková Martina         
18.Matušek PetrVysoudil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neumann Jan31Zedník Josef31
Rambousek Jiří ml.12Luňák Radek13
Matušek Petr21Nováková Martina12
Franěk Tomáš31Vysoudil Jan03
----------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17479:427SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Sýkora Martin
 
 
Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
-61036 3110
2.Rúža David
Růžička Jiří
 
 
Kopecký Filip
Líska Tomáš ml.
 
 
669  3020
3.Rúža DavidKopecký Filip1098  3030
4.Sýkora MartinChrvala Radovan-8656 3140
5.Stehlík PetrPospíšil Václav-5-713-7 1341
6.Růžička JiříLíska Tomáš ml.-658-953251
7.Sýkora MartinKopecký Filip-8-694-12352
8.Stehlík PetrChrvala Radovan10-796 3162
9.Růžička JiříPospíšil Václav89-610 3172
10.Rúža DavidLíska Tomáš ml.865  3082
11.Stehlík PetrKopecký Filip-7-5-2  0383
12.Růžička JiříChrvala Radovan759  3093
13.Rúža DavidPospíšil Václav-7-1191832103
14.Sýkora MartinLíska Tomáš ml.-612   11  
15.Růžička JiříKopecký Filip         
16.Rúža DavidChrvala Radovan         
17.Sýkora MartinPospíšil Václav         
18.Stehlík PetrLíska Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rúža David30Kopecký Filip21
Sýkora Martin11Chrvala Radovan03
Stehlík Petr12Pospíšil Václav12
Růžička Jiří30Líska Tomáš ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
Cibulka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30366:443SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
887  3010
2.Koželuh Jindřich
Fiala Dušan
 
 
Mandinec Jan
Rovner Antonín
 
 
-3-7-8  0311
3.Koželuh JindřichRovner Antonín7-9-4-10 1312
4.Reichl Jaroslav ml.Klouček Luboš ml.-8-9-11  0313
5.Zlatohlávek JaroslavMandinec Jan-107-7-6 1314
6.Fencl PavelBartes Petr9-7-6-8 1315
7.Reichl Jaroslav ml.Rovner Antonín-89-99-22316
8.Zlatohlávek JaroslavKlouček Luboš ml.-11910-6-122317
9.Fencl PavelMandinec Jan8-7-49-102318
10.Koželuh JindřichBartes Petr-6-10-11  0319
11.Zlatohlávek JaroslavRovner Antonín-8-7-9  03110
12.Fencl PavelKlouček Luboš ml.         
13.Koželuh JindřichMandinec Jan         
14.Reichl Jaroslav ml.Bartes Petr         
15.Fencl PavelRovner Antonín         
16.Koželuh JindřichKlouček Luboš ml.         
17.Reichl Jaroslav ml.Mandinec Jan         
18.Zlatohlávek JaroslavBartes Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koželuh Jindřich02Rovner Antonín30
Reichl Jaroslav ml.02Klouček Luboš ml.20
Zlatohlávek Jaroslav03Mandinec Jan20
Fencl Pavel02Bartes Petr20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS