Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32 SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Hofreiter Zdeněk
Štěpnička Michal
 
 
     3210
2.Mandinec Jan
Rovner Antonín
 
 
Vízner Jiří
Kadlec Matěj
 
 
     3120
3.Klouček Luboš ml.Kadlec Matěj     3130
4.Mandinec JanHofreiter Zdeněk     3240
5.Bartes PetrŠtěpnička Michal     2341
6.Rovner AntonínVízner Jiří     1342
7.Mandinec JanKadlec Matěj     1343
8.Bartes PetrHofreiter Zdeněk     3153
9.Rovner AntonínŠtěpnička Michal     3063
10.Klouček Luboš ml.Vízner Jiří     0364
11.Bartes PetrKadlec Matěj     3174
12.Rovner AntonínHofreiter Zdeněk     2375
13.Klouček Luboš ml.Štěpnička Michal     3185
14.Mandinec JanVízner Jiří     2386
15.Rovner AntonínKadlec Matěj     3296
16.Klouček Luboš ml.Hofreiter Zdeněk     1397
17.Mandinec JanŠtěpnička Michal     30107
18.Bartes PetrVízner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Luboš ml.22Kadlec Matěj13
Mandinec Jan22Hofreiter Zdeněk22
Bartes Petr21Štěpnička Michal13
Rovner Antonín22Vízner Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
Cibulka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31476:522KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Feifrlík Marcel
Krejčí Ladislav
 
 
-97-4-6 1301
2.Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
7910  3011
3.Koželuh JindřichŠmucr Jiří-9-810-8 1312
4.Filín JanHrnčál Miroslav-5-6-9  0313
5.Zlatohlávek JaroslavFeifrlík Marcel97-811 3123
6.Reichl Jaroslav ml.Krejčí Ladislav688  3033
7.Filín JanŠmucr Jiří-4-5-10  0334
8.Zlatohlávek JaroslavHrnčál Miroslav-7-599-92335
9.Reichl Jaroslav ml.Feifrlík Marcel-987-7-82336
10.Koželuh JindřichKrejčí Ladislav899  3046
11.Zlatohlávek JaroslavŠmucr Jiří-7-7-8  0347
12.Reichl Jaroslav ml.Hrnčál Miroslav-3-7-11  0348
13.Koželuh JindřichFeifrlík Marcel8-98-9-102349
14.Filín JanKrejčí Ladislav-9-846-623410
15.Reichl Jaroslav ml.Šmucr Jiří         
16.Koželuh JindřichHrnčál Miroslav         
17.Filín JanFeifrlík Marcel         
18.Zlatohlávek JaroslavKrejčí Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koželuh Jindřich12Šmucr Jiří30
Filín Jan03Hrnčál Miroslav30
Zlatohlávek Jaroslav12Feifrlík Marcel21
Reichl Jaroslav ml.12Krejčí Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Kopecký Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Woźnicki Patrik
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37589:633TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupka Martin
Chrvala Radovan
 
 
Beránek Miroslav
Bencs Ladislav
 
 
-9-510-5 1301
2.Kopecký Filip
Pospíšil Václav
 
 
Fencl Lukáš
David Jaroslav
 
 
5-58-683211
3.Pospíšil VáclavBeránek Miroslav75-8-6-92312
4.Chrvala RadovanDavid Jaroslav11-107-8-92313
5.Krupka MartinBencs Ladislav-6-2-2  0314
6.Kopecký FilipFencl Lukáš977  3024
7.Chrvala RadovanBeránek Miroslav-7-8-6  0325
8.Krupka MartinDavid Jaroslav-7-5-4  0326
9.Kopecký FilipBencs Ladislav9-88-963236
10.Pospíšil VáclavFencl Lukáš42-97 3146
11.Krupka MartinBeránek Miroslav-4-6-1  0347
12.Kopecký FilipDavid Jaroslav1158  3057
13.Pospíšil VáclavBencs Ladislav889  3067
14.Chrvala RadovanFencl Lukáš-61036 3177
15.Kopecký FilipBeránek Miroslav-10-10-6  0378
16.Pospíšil VáclavDavid Jaroslav-1011107 3188
17.Chrvala RadovanBencs Ladislav4-10-7-9 1389
18.Krupka MartinFencl Lukáš-4-10-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Václav31Beránek Miroslav40
Chrvala Radovan13David Jaroslav22
Krupka Martin04Bencs Ladislav22
Kopecký Filip31Fencl Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31610:569SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rúža David
Růžička Jiří
 
 
Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
10-9-49-92301
2.Stehlík Petr
Černý Tomáš
 
 
Boehm Přemysl
Demeter Jan
 
 
6-63-823211
3.Rúža DavidVaniš Marek9-512-953221
4.Stehlík PetrBoehm Přemysl779  3031
5.Černý TomášDemeter Jan227  3041
6.Růžička JiříPivoňka Jaromír-4-745-122342
7.Stehlík PetrVaniš Marek-10-5-7  0343
8.Černý TomášBoehm Přemysl63-103 3153
9.Růžička JiříDemeter Jan493  3063
10.Rúža DavidPivoňka Jaromír-8-45-1 1364
11.Černý TomášVaniš Marek-7-2-10  0365
12.Růžička JiříBoehm Přemysl7-779 3175
13.Rúža DavidDemeter Jan5510  3085
14.Stehlík PetrPivoňka Jaromír-8-10-5  0386
15.Růžička JiříVaniš Marek-9-2-9  0387
16.Rúža DavidBoehm Přemysl-6-611183297
17.Stehlík PetrDemeter Jan98-10-9832107
18.Černý TomášPivoňka Jaromír-79   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rúža David31Vaniš Marek31
Stehlík Petr22Boehm Přemysl04
Černý Tomáš21Demeter Jan04
Růžička Jiří22Pivoňka Jaromír30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňák Radek
Zedník Josef
 
 
Voda Milan
Skružný Vratislav
 
 
     3110
2.Špička Zbyněk
Smíšková Martina
 
 
Holovčák Jiří
Hejč Antonín st.
 
 
     0311
3.Luňák RadekHejč Antonín st.     2312
4.Zedník JosefHolovčák Jiří     1313
5.Smíšková MartinaSkružný Vratislav     2314
6.Špička ZbyněkVoda Milan     3224
7.Zedník JosefHejč Antonín st.     2325
8.Smíšková MartinaHolovčák Jiří     1326
9.Špička ZbyněkSkružný Vratislav     1327
10.Luňák RadekVoda Milan     3037
11.Smíšková MartinaHejč Antonín st.     3247
12.Špička ZbyněkHolovčák Jiří     0348
13.Luňák RadekSkružný Vratislav     3158
14.Zedník JosefVoda Milan     3068
15.Špička ZbyněkHejč Antonín st.     0369
16.Luňák RadekHolovčák Jiří     3279
17.Zedník JosefSkružný Vratislav     3089
18.Smíšková MartinaVoda Milan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Radek31Hejč Antonín st.31
Zedník Josef22Holovčák Jiří31
Smíšková Martina22Skružný Vratislav22
Špička Zbyněk13Voda Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:22 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Matušek Petr
 
 
Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
     3110
2.Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
Görner Darin
Držálek Jan
 
 
     3120
3.Matušek PetrDržálek Jan     0321
4.Neumann JanGono Milan     3231
5.Rambousek Jiří ml.Görner Darin     1332
6.Franěk TomášVukliševič Zdeněk st.     3042
7.Neumann JanDržálek Jan     0343
8.Rambousek Jiří ml.Gono Milan     3053
9.Franěk TomášGörner Darin     3063
10.Matušek PetrVukliševič Zdeněk st.     3273
11.Rambousek Jiří ml.Držálek Jan     3183
12.Franěk TomášGono Milan     3193
13.Matušek PetrGörner Darin     0394
14.Neumann JanVukliševič Zdeněk st.     32104
15.Franěk TomášDržálek Jan         
16.Matušek PetrGono Milan         
17.Neumann JanGörner Darin         
18.Rambousek Jiří ml.Vukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matušek Petr12Držálek Jan21
Neumann Jan21Gono Milan03
Rambousek Jiří ml.21Görner Darin21
Franěk Tomáš30Vukliševič Zdeněk st.03
------------

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS