Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
Cibulka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16494:422TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Štěpnička Michal
Hofreiter Zdeněk
 
 
6-896 3110
2.Koželuh Jindřich
Zlatohlávek Jaroslav
 
 
Kadlec Matěj
Vízner Jiří
 
 
987  3020
3.Fencl PavelVízner Jiří10-98-1093230
4.Zlatohlávek JaroslavHofreiter Zdeněk8-9-8-9 1331
5.Koželuh JindřichKadlec Matěj867  3041
6.Reichl Jaroslav ml.Štěpnička Michal4-8-9893251
7.Zlatohlávek JaroslavVízner Jiří8-89-993261
8.Koželuh JindřichHofreiter Zdeněk8-78-1073271
9.Reichl Jaroslav ml.Kadlec Matěj-104-9-9 1372
10.Fencl PavelŠtěpnička Michal987  3082
11.Koželuh JindřichVízner Jiří8-988 3192
12.Reichl Jaroslav ml.Hofreiter Zdeněk866  30102
13.Fencl PavelKadlec Matěj         
14.Zlatohlávek JaroslavŠtěpnička Michal         
15.Reichl Jaroslav ml.Vízner Jiří         
16.Fencl PavelHofreiter Zdeněk         
17.Zlatohlávek JaroslavKadlec Matěj         
18.Koželuh JindřichŠtěpnička Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Pavel20Vízner Jiří03
Zlatohlávek Jaroslav11Hofreiter Zdeněk12
Koželuh Jindřich30Kadlec Matěj11
Reichl Jaroslav ml.21Štěpnička Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27 SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Feifrlík Marcel
Krejčí Ladislav
 
 
     3010
2.Mandinec Jan
Rovner Antonín
 
 
Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
     1311
3.Klouček Luboš ml.Šmucr Jiří     1312
4.Mandinec JanHrnčál Miroslav     3022
5.Bartes PetrFeifrlík Marcel     3132
6.Rovner AntonínKrejčí Ladislav     3242
7.Mandinec JanŠmucr Jiří     1343
8.Bartes PetrHrnčál Miroslav     3153
9.Rovner AntonínFeifrlík Marcel     3063
10.Klouček Luboš ml.Krejčí Ladislav     3273
11.Bartes PetrŠmucr Jiří     3083
12.Rovner AntonínHrnčál Miroslav     0384
13.Klouček Luboš ml.Feifrlík Marcel     3194
14.Mandinec JanKrejčí Ladislav     1395
15.Rovner AntonínŠmucr Jiří     0396
16.Klouček Luboš ml.Hrnčál Miroslav     32106
17.Mandinec JanFeifrlík Marcel     31  
18.Bartes PetrKrejčí Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Luboš ml.31Šmucr Jiří31
Mandinec Jan12Hrnčál Miroslav13
Bartes Petr30Feifrlík Marcel03
Rovner Antonín22Krejčí Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38598:634TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rúža David
Růžička Jiří
 
 
Beránek Miroslav
Bencs Ladislav
 
 
1176  3010
2.Černý Tomáš
Hrivňák Petr
 
 
David Jaroslav
Fencl Lukáš
 
 
664  3020
3.Černý TomášBeránek Miroslav-4-8127-62321
4.Hrivňák PetrDavid Jaroslav-56-7523231
5.Rúža DavidBencs Ladislav-310-6-9 1332
6.Růžička JiříFencl Lukáš7-897 3142
7.Hrivňák PetrBeránek Miroslav-5-47-6 1343
8.Rúža DavidDavid Jaroslav95-72 3153
9.Růžička JiříBencs Ladislav-6-7-6  0354
10.Černý TomášFencl Lukáš5-2-33-42355
11.Rúža DavidBeránek Miroslav-6-9-7  0356
12.Růžička JiříDavid Jaroslav7-10-7863266
13.Černý TomášBencs Ladislav6-5-88-62367
14.Hrivňák PetrFencl Lukáš-9-12-4  0368
15.Růžička JiříBeránek Miroslav-76-9-8 1369
16.Černý TomášDavid Jaroslav8-2-10763279
17.Hrivňák PetrBencs Ladislav-6-1111-7 13710
18.Rúža DavidFencl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Tomáš13Beránek Miroslav40
Hrivňák Petr13David Jaroslav04
Rúža David12Bencs Ladislav40
Růžička Jiří22Fencl Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Chrvala Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Kopecký Václav
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36555:599TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
8106  3010
2.Kopecký Filip
Líska Tomáš ml.
 
 
Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
-97-12-6 1311
3.Pospíšil VáclavVaniš Marek-66-8-9 1312
4.Chrvala RadovanBrožek Miroslav-7-510863222
5.Líska Tomáš ml.Ajdini Tereza-4-2-9  0323
6.Kopecký FilipPivoňka Jaromír-8111-1183233
7.Chrvala RadovanVaniš Marek6-7-9-9 1334
8.Líska Tomáš ml.Brožek Miroslav-8-11-4  0335
9.Kopecký FilipAjdini Tereza8-9-8863245
10.Pospíšil VáclavPivoňka Jaromír-6-134-6 1346
11.Líska Tomáš ml.Vaniš Marek9-6-7-5 1347
12.Kopecký FilipBrožek Miroslav7-87-7-122348
13.Pospíšil VáclavAjdini Tereza9810  3058
14.Chrvala RadovanPivoňka Jaromír-107-8-8 1359
15.Kopecký FilipVaniš Marek-7-4108-623510
16.Pospíšil VáclavBrožek Miroslav         
17.Chrvala RadovanAjdini Tereza         
18.Líska Tomáš ml.Pivoňka Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Václav12Vaniš Marek40
Chrvala Radovan12Brožek Miroslav21
Líska Tomáš ml.03Ajdini Tereza12
Kopecký Filip22Pivoňka Jaromír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Phanthe Dung
 
 
Hejč Antonín st.
Skružný Vratislav
 
 
     0301
2.Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
     3011
3.Rambousek Jiří ml.Hejč Antonín st.     3021
4.Neumann JanSkružný Vratislav     1322
5.Phanthe DungŽielinský Tomáš     0323
6.Franěk TomášHolovčák Jiří     3033
7.Neumann JanHejč Antonín st.     0334
8.Phanthe DungSkružný Vratislav     3144
9.Franěk Tomᚎielinský Tomáš     3054
10.Rambousek Jiří ml.Holovčák Jiří     1355
11.Phanthe DungHejč Antonín st.     1356
12.Franěk TomášSkružný Vratislav     3066
13.Rambousek Jiří ml.Žielinský Tomáš     3176
14.Neumann JanHolovčák Jiří     0377
15.Franěk TomášHejč Antonín st.     3087
16.Rambousek Jiří ml.Skružný Vratislav     3297
17.Neumann JanŽielinský Tomáš     2398
18.Phanthe DungHolovčák Jiří     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Jiří ml.31Hejč Antonín st.22
Neumann Jan04Skružný Vratislav13
Phanthe Dung22Žielinský Tomáš22
Franěk Tomáš40Holovčák Jiří22
------------------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
     3110
2.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Gono Milan
Vukliševič Zdeněk ml.
 
 
     3020
3.Smíšková MartinaDržálek Jan     1321
4.Nováková MartinaGörner Darin     3231
5.Luňák RadekGono Milan     2332
6.Zedník JosefVukliševič Zdeněk ml.     3042
7.Špička ZbyněkDržálek Jan     0343
8.Luňák RadekGörner Darin     3253
9.Zedník JosefGono Milan     3163
10.Smíšková MartinaVukliševič Zdeněk ml.     3273
11.Luňák RadekDržálek Jan     2374
12.Zedník JosefGörner Darin     1375
13.Smíšková MartinaGono Milan     3285
14.Špička ZbyněkVukliševič Zdeněk ml.     2386
15.Zedník JosefDržálek Jan     2387
16.Smíšková MartinaGörner Darin     1388
17.Špička ZbyněkGono Milan     1389
18.Luňák RadekVukliševič Zdeněk ml.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smíšková Martina22Držálek Jan40
Nováková Martina10Görner Darin22
Luňák Radek22Gono Milan22
Zedník Josef22Vukliševič Zdeněk ml.13
Špička Zbyněk03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS