Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Skala Jiří
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33 SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Matušek Petr
 
 
Klouček Luboš ml.
Bartes Petr
 
 
     2301
2.Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
Šťovíček Petr
Rovner Antonín
 
 
     2302
3.Rambousek Jiří ml.Klouček Luboš ml.     3212
4.Matušek PetrRovner Antonín     3022
5.Phanthe DungŠťovíček Petr     0323
6.Franěk TomášBartes Petr     1324
7.Matušek PetrKlouček Luboš ml.     0325
8.Phanthe DungRovner Antonín     1326
9.Franěk Tomᚊťovíček Petr     1327
10.Rambousek Jiří ml.Bartes Petr     3037
11.Neumann JanKlouček Luboš ml.     1338
12.Franěk TomášRovner Antonín     1339
13.Rambousek Jiří ml.Šťovíček Petr     3149
14.Matušek PetrBartes Petr     13410
15.Franěk TomášKlouček Luboš ml.         
16.Rambousek Jiří ml.Rovner Antonín         
17.Matušek PetrŠťovíček Petr         
18.Neumann JanBartes Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rambousek Jiří ml.30Klouček Luboš ml.21
Matušek Petr12Rovner Antonín21
Phanthe Dung02Šťovíček Petr21
Franěk Tomáš03Bartes Petr21
Neumann Jan01   
------------------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18 SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňák Radek
Zedník Josef
 
 
Koželuh Jindřich
Fencl Pavel
 
 
     3010
2.Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
     0311
3.Smíšková MartinaFencl Pavel     3121
4.Nováková MartinaKoželuh Jindřich     3131
5.Zedník JosefZlatohlávek Jaroslav     3041
6.Luňák RadekLedvina Vilém     1342
7.Nováková MartinaFencl Pavel     3052
8.Zedník JosefKoželuh Jindřich     3162
9.Luňák RadekZlatohlávek Jaroslav     3272
10.Smíšková MartinaLedvina Vilém     0373
11.Zedník JosefFencl Pavel     3083
12.Luňák RadekKoželuh Jindřich     3093
13.Smíšková MartinaZlatohlávek Jaroslav     1394
14.Nováková MartinaLedvina Vilém     31104
15.Luňák RadekFencl Pavel         
16.Smíšková MartinaKoželuh Jindřich         
17.Nováková MartinaZlatohlávek Jaroslav         
18.Zedník JosefLedvina Vilém         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smíšková Martina12Fencl Pavel03
Nováková Martina30Koželuh Jindřich03
Zedník Josef30Zlatohlávek Jaroslav12
Luňák Radek21Ledvina Vilém21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Krupka Martin
Drbohlav Michal
 
 
     3010
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Marousek Jan
Balcar František
 
 
     3120
3.Gono MilanBalcar František     3030
4.Görner DarinDrbohlav Michal     3040
5.Vukliševič Zdeněk st.Marousek Jan     3150
6.Držálek JanKrupka Martin     3060
7.Görner DarinBalcar František     3070
8.Vukliševič Zdeněk st.Drbohlav Michal     3080
9.Držálek JanMarousek Jan     3090
10.Gono MilanKrupka Martin     30100
11.Vukliševič Zdeněk st.Balcar František         
12.Držálek JanDrbohlav Michal         
13.Gono MilanMarousek Jan         
14.Görner DarinKrupka Martin         
15.Držálek JanBalcar František         
16.Gono MilanDrbohlav Michal         
17.Görner DarinMarousek Jan         
18.Vukliševič Zdeněk st.Krupka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gono Milan20Balcar František02
Görner Darin20Drbohlav Michal02
Vukliševič Zdeněk st.20Marousek Jan02
Držálek Jan20Krupka Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:28614:579SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skružný Vratislav
Hejč Antonín st.
 
 
Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
574  3010
2.Žielinský Tomáš
Holovčák Jiří
 
 
Soukup Karel
Hrivňák Petr
 
 
88-8-873220
3.Žielinský TomášRůžička Jiří-71149 3130
4.Holovčák JiříStehlík Petr-93-78-72331
5.Hejč Antonín st.Soukup Karel2-2-6953241
6.Skružný VratislavHrivňák Petr13-4-9533251
7.Holovčák JiříRůžička Jiří9-6-5-5 1352
8.Hejč Antonín st.Stehlík Petr9-8-10943262
9.Skružný VratislavSoukup Karel-9-10-6  0363
10.Žielinský TomášHrivňák Petr1089  3073
11.Hejč Antonín st.Růžička Jiří10-99-10-112374
12.Skružný VratislavStehlík Petr-6-119-10 1375
13.Žielinský TomášSoukup Karel982  3085
14.Holovčák JiříHrivňák Petr610-5-993295
15.Skružný VratislavRůžička Jiří7-68-6732105
16.Žielinský TomášStehlík Petr         
17.Holovčák JiříSoukup Karel         
18.Hejč Antonín st.Hrivňák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žielinský Tomáš30Růžička Jiří22
Holovčák Jiří12Stehlík Petr21
Hejč Antonín st.21Soukup Karel12
Skružný Vratislav22Hrivňák Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16498:409TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaniš Marek
Pivoňka Jaromír
 
 
Vízner Jiří
Štěpnička Michal
 
 
-14-106473210
2.Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
Průša Dominik
Kadlec Matěj
 
 
87-9-673220
3.Ajdini TerezaKadlec Matěj810-12-6-62321
4.Pivoňka JaromírVízner Jiří56-87 3131
5.Brožek MiroslavPrůša Dominik8-5-11-5 1332
6.Vaniš MarekŠtěpnička Michal1123  3042
7.Pivoňka JaromírKadlec Matěj757  3052
8.Brožek MiroslavVízner Jiří6-657 3162
9.Vaniš MarekPrůša Dominik610-63 3172
10.Ajdini TerezaŠtěpnička Michal766  3082
11.Brožek MiroslavKadlec Matěj9-98-9103292
12.Vaniš MarekVízner Jiří-7993 31102
13.Ajdini TerezaPrůša Dominik         
14.Pivoňka JaromírŠtěpnička Michal         
15.Vaniš MarekKadlec Matěj         
16.Ajdini TerezaVízner Jiří         
17.Pivoňka JaromírPrůša Dominik         
18.Brožek MiroslavŠtěpnička Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ajdini Tereza11Kadlec Matěj12
Pivoňka Jaromír20Vízner Jiří03
Brožek Miroslav21Průša Dominik11
Vaniš Marek30Štěpnička Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINERozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Zelenka Milan
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28589:579TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Fencl Jakub
 
 
Malý Michal
Krejčí Ladislav
 
 
341  3010
2.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
811-56 3120
3.Fencl Lukᚊmucr Jiří-149-8-9 1321
4.Bencs LadislavHrnčál Miroslav-1-8-11  0322
5.Fencl JakubMalý Michal1153  3032
6.Beránek MiroslavKrejčí Ladislav456  3042
7.Bencs LadislavŠmucr Jiří-1-5-3  0343
8.Fencl JakubHrnčál Miroslav15-566 3153
9.Beránek MiroslavMalý Michal-9-87893263
10.Fencl LukášKrejčí Ladislav-256-8-82364
11.Fencl JakubŠmucr Jiří-411-4-3 1365
12.Beránek MiroslavHrnčál Miroslav798  3075
13.Fencl LukášMalý Michal-8-8-6  0376
14.Bencs LadislavKrejčí Ladislav789  3086
15.Beránek MiroslavŠmucr Jiří6-6-4-10 1387
16.Čejka VratislavHrnčál Miroslav11-8-712113297
17.Bencs LadislavMalý Michal116-108 31107
18.Fencl JakubKrejčí Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Lukáš03Šmucr Jiří40
Bencs Ladislav22Hrnčál Miroslav13
Fencl Jakub21Malý Michal13
Beránek Miroslav31Krejčí Ladislav12
Čejka Vratislav10   
-------------------------

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS