Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Bartes Lukáš
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17523:460SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rovner Antonín
Mandinec Jan
 
 
Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
-8977 3110
2.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Bencs Ladislav
Fencl Jakub
 
 
167-7-673220
3.Bartes PetrBeránek Miroslav699  3030
4.Mandinec JanFencl Jakub-68-48-32331
5.Rovner AntonínBencs Ladislav793  3041
6.Klouček Luboš ml.Čejka Vratislav848  3051
7.Mandinec JanBeránek Miroslav10106  3061
8.Rovner AntonínFencl Jakub12-45-7-92362
9.Klouček Luboš ml.Bencs Ladislav6-10-12993272
10.Bartes PetrČejka Vratislav-57113 3182
11.Rovner AntonínBeránek Miroslav67-87 3192
12.Klouček Luboš ml.Fencl Jakub-107-10-7 1393
13.Bartes PetrBencs Ladislav3-7107 31103
14.Mandinec JanČejka Vratislav7-8-5  12  
15.Klouček Luboš ml.Beránek Miroslav         
16.Bartes PetrFencl Jakub         
17.Mandinec JanBencs Ladislav         
18.Rovner AntonínČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartes Petr30Beránek Miroslav03
Mandinec Jan11Fencl Jakub30
Rovner Antonín21Bencs Ladislav03
Klouček Luboš ml.21Čejka Vratislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
Cibulka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27612:581TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Koželuh Jindřich
 
 
Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
-2-7-6  0301
2.Fencl Pavel
Reichl Jaroslav ml.
 
 
Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
89-99 3111
3.Zlatohlávek JaroslavVaniš Marek8-39-6-82312
4.Fencl PavelAjdini Tereza286  3022
5.Koželuh JindřichPivoňka Jaromír1210-8-363232
6.Reichl Jaroslav ml.Brožek Miroslav8-985 3142
7.Fencl PavelVaniš Marek88-3-4-82343
8.Koželuh JindřichAjdini Tereza926  3053
9.Reichl Jaroslav ml.Pivoňka Jaromír44-115 3163
10.Zlatohlávek JaroslavBrožek Miroslav9-7-3-10 1364
11.Koželuh JindřichVaniš Marek-96-8-7 1365
12.Reichl Jaroslav ml.Ajdini Tereza-46-9953275
13.Zlatohlávek JaroslavPivoňka Jaromír810-99 3185
14.Fencl PavelBrožek Miroslav-991010 3195
15.Reichl Jaroslav ml.Vaniš Marek8-93-6-102396
16.Zlatohlávek JaroslavAjdini Tereza978  30106
17.Fencl PavelPivoňka Jaromír-8-8   02  
18.Koželuh JindřichBrožek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zlatohlávek Jaroslav22Vaniš Marek40
Fencl Pavel21Ajdini Tereza04
Koželuh Jindřich21Pivoňka Jaromír03
Reichl Jaroslav ml.31Brožek Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško Michal
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31680:629TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keller Filip
Štěpnička Michal
 
 
Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
578  3010
2.Vízner Jiří
Kadlec Matěj
 
 
Hejč Antonín st.
Srp Pavel
 
 
-66-12-4 1311
3.Hofreiter ZdeněkHejč Antonín st.-116-9-7 1312
4.Vízner JiříSrp Pavel549  3022
5.Keller FilipŽielinský Tomáš7-962 3132
6.Kadlec MatějHolovčák Jiří8710  3042
7.Vízner JiříHejč Antonín st.8-4-5-8 1343
8.Keller FilipSrp Pavel-10196 3153
9.Kadlec MatějŽielinský Tomáš-6-7131673263
10.Hofreiter ZdeněkHolovčák Jiří-7-11-9  0364
11.Keller FilipHejč Antonín st.585  3074
12.Kadlec MatějSrp Pavel-412-7573284
13.Štěpnička MichalŽielinský Tomáš-9-108-7 1385
14.Vízner JiříHolovčák Jiří11-4-514-92386
15.Kadlec MatějHejč Antonín st.6-7-118-82387
16.Štěpnička MichalSrp Pavel6-11-6773297
17.Vízner JiříŽielinský Tomáš-7-1066332107
18.Keller FilipHolovčák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofreiter Zdeněk02Hejč Antonín st.31
Vízner Jiří22Srp Pavel04
Keller Filip30Žielinský Tomáš13
Kadlec Matěj31Holovčák Jiří21
Štěpnička Michal11   
* střídání domácích Hofreiter - Štěpnička



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:26636:578KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feifrlík Marcel
Krejčí Ladislav
 
 
Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
-3-8-9  0301
2.Hrnčál Miroslav
Šmucr Jiří
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
8-9-98-52302
3.Feifrlík MarcelDržálek Jan-49810 3112
4.Krejčí LadislavGörner Darin-1559-483222
5.Hrnčál MiroslavGono Milan785  3032
6.Šmucr JiříVukliševič Zdeněk st.7910  3042
7.Krejčí LadislavDržálek Jan-1095-2-72343
8.Hrnčál MiroslavGörner Darin-9-799-92344
9.Šmucr JiříGono Milan532  3054
10.Feifrlík MarcelVukliševič Zdeněk st.-6-12-9  0355
11.Hrnčál MiroslavDržálek Jan15-11-86-52356
12.Šmucr JiříGörner Darin757  3066
13.Feifrlík MarcelGono Milan3310  3076
14.Krejčí LadislavVukliševič Zdeněk st.-88107 3186
15.Šmucr JiříDržálek Jan4-789 3196
16.Feifrlík MarcelGörner Darin-58-8-8 1397
17.Krejčí LadislavGono Milan395  30107
18.Hrnčál MiroslavVukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Feifrlík Marcel22Držálek Jan22
Krejčí Ladislav31Görner Darin22
Hrnčál Miroslav12Gono Milan04
Šmucr Jiří40Vukliševič Zdeněk st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38507:619SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
WO    0301
2.Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
Smíšková Martina
Vysoudil Jan
 
 
-58108 3111
3.Chrvala RadovanLuňák Radek148-77 3121
4.Vajgl LukášZedník Josef-776-5-42322
5.Smíšková MartinaWO    0323
6.Pospíšil VáclavVysoudil Jan38-75 3133
7.Vajgl LukášLuňák Radek-858-9-92334
8.Zedník JosefWO    0335
9.Pospíšil VáclavSmíšková Martina-7-6-7  0336
10.Chrvala RadovanVysoudil Jan4-5812 3146
11.Luňák RadekWO    0347
12.Pospíšil VáclavZedník Josef-776-563257
13.Chrvala RadovanSmíšková Martina-7-553-92358
14.Vajgl LukášVysoudil Jan-8917 3168
15.Pospíšil VáclavLuňák Radek65-49 3178
16.Chrvala RadovanZedník Josef-12-6-10  0379
17.Vajgl LukášSmíšková Martina-5-857-723710
18.Vysoudil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chrvala Radovan22Luňák Radek12
Vajgl Lukáš13Zedník Josef21
Pospíšil Václav31Smíšková Martina30
   Vysoudil Jan03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34527:530TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Tomáš
Stehlík Petr
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
-9-7-8  0301
2.Rúža David
Růžička Jiří
 
 
Rambousek Jiří ml.
Matušek Petr
 
 
-9159 3111
3.Rúža DavidFraněk Tomáš-6-8-7  0312
4.Stehlík PetrRambousek Jiří ml.44-6-14-102313
5.Černý TomášMatušek Petr-3848 3123
6.Růžička JiříPhanthe Dung-8434 3133
7.Stehlík PetrFraněk Tomáš7-6-10-8 1334
8.Černý TomášRambousek Jiří ml.-59-88-62335
9.Růžička JiříMatušek Petr-97-1110-92336
10.Rúža DavidPhanthe Dung8-974 3146
11.Černý TomášFraněk Tomáš-10-10-6  0347
12.Růžička JiříRambousek Jiří ml.-9-8-10  0348
13.Rúža DavidMatušek Petr-62-310-92349
14.Stehlík PetrNeumann Jan5-1111-4-823410
15.Růžička JiříFraněk Tomáš-5-28-2 13  
16.Rúža DavidRambousek Jiří ml.         
17.Stehlík PetrMatušek Petr         
18.Černý TomášNeumann Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rúža David12Franěk Tomáš30
Stehlík Petr03Rambousek Jiří ml.30
Černý Tomáš12Matušek Petr21
Růžička Jiří12Phanthe Dung02
   Neumann Jan10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS