Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
Cibulka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35588:619TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Koželuh Jindřich
 
 
Bencs Ladislav
Fencl Jakub
 
 
79-67 3110
2.Fencl Pavel
Reichl Jaroslav ml.
 
 
Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
-7-88943220
3.Koželuh JindřichBeránek Miroslav-57-99-92321
4.Fencl PavelFencl Jakub-68-77-82322
5.Zlatohlávek JaroslavBencs Ladislav768  3032
6.Reichl Jaroslav ml.David Jaroslav457  3042
7.Fencl PavelBeránek Miroslav-6-8-12  0343
8.Zlatohlávek JaroslavFencl Jakub9-8-9-8 1344
9.Reichl Jaroslav ml.Bencs Ladislav8-8-8-3 1345
10.Koželuh JindřichDavid Jaroslav611-79 3155
11.Zlatohlávek JaroslavBeránek Miroslav9-7-6-8 1356
12.Reichl Jaroslav ml.Fencl Jakub9-8-711-62357
13.Koželuh JindřichBencs Ladislav211-915 3167
14.Fencl PavelDavid Jaroslav-9-7-6  0368
15.Reichl Jaroslav ml.Beránek Miroslav-3-76-2 1369
16.Koželuh JindřichFencl Jakub4-99-8-223610
17.Fencl PavelBencs Ladislav12-4-8-2 13  
18.Zlatohlávek JaroslavDavid Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koželuh Jindřich22Beránek Miroslav40
Fencl Pavel03Fencl Jakub40
Zlatohlávek Jaroslav12Bencs Ladislav12
Reichl Jaroslav ml.13David Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34649:635SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rovner Antonín
Mandinec Jan
 
 
Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
-7-7-10  0301
2.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
-5-6-4  0302
3.Bartes PetrVaniš Marek-12775 3112
4.Mandinec JanBrožek Miroslav10-545 3122
5.Rovner AntonínPivoňka Jaromír1055  3032
6.Klouček Luboš ml.Ajdini Tereza10-8-9-8 1333
7.Mandinec JanVaniš Marek68-17 3143
8.Rovner AntonínBrožek Miroslav-1077-883253
9.Klouček Luboš ml.Pivoňka Jaromír-10-7-13  0354
10.Bartes PetrAjdini Tereza-8157-553264
11.Rovner AntonínVaniš Marek-10-108-11 1365
12.Klouček Luboš ml.Brožek Miroslav6-688 3175
13.Bartes PetrPivoňka Jaromír-88-9-6 1376
14.Mandinec JanAjdini Tereza678  3086
15.Klouček Luboš ml.Vaniš Marek-8-9-10  0387
16.Bartes PetrBrožek Miroslav-7-76873297
17.Mandinec JanPivoňka Jaromír-7-76-8 1398
18.Rovner AntonínAjdini Tereza895  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartes Petr31Vaniš Marek22
Mandinec Jan31Brožek Miroslav04
Rovner Antonín31Pivoňka Jaromír31
Klouček Luboš ml.13Ajdini Tereza13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Traspe Jan st.
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26596:518KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ladislav
Dänner Michal
 
 
Hejč Antonín st.
Schmoranz Pavel
 
 
47-6-7-72301
2.Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
10-9-9-9 1302
3.Dänner MichalHejč Antonín st.-11-9-9  0303
4.Krejčí LadislavŽielinský Tomáš-9-97943213
5.Hrnčál MiroslavHolovčák Jiří8-8-8763223
6.Šmucr JiříSchmoranz Pavel53-55 3133
7.Krejčí LadislavHejč Antonín st.-3-11-12  0334
8.Hrnčál MiroslavŽielinský Tomáš789  3044
9.Šmucr JiříHolovčák Jiří2101  3054
10.Dänner MichalSchmoranz Pavel76-114 3164
11.Hrnčál MiroslavHejč Antonín st.-8611-953274
12.Šmucr JiříŽielinský Tomáš1345  3084
13.Dänner MichalHolovčák Jiří-7-6-9  0385
14.Krejčí LadislavSchmoranz Pavel7-7-1214103295
15.Šmucr JiříHejč Antonín st.-9457 31105
16.Dänner MichalŽielinský Tomáš10    10  
17.Krejčí LadislavHolovčák Jiří         
18.Hrnčál MiroslavSchmoranz Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dänner Michal12Hejč Antonín st.22
Krejčí Ladislav21Žielinský Tomáš03
Hrnčál Miroslav30Holovčák Jiří12
Šmucr Jiří40Schmoranz Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško Michal
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27599:557TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keller Filip
Hofreiter Zdeněk
 
 
Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
495  3010
2.Vízner Jiří
Kadlec Matěj
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-611-10-7 1311
3.Broum PavelDržálek Jan-6810-7103221
4.Vízner JiříGörner Darin11-10-510-82322
5.Keller FilipPodařil Petr68-910 3132
6.Kadlec MatějGono Milan81-115 3142
7.Vízner JiříDržálek Jan-5-10-14  0343
8.Keller FilipGörner Darin587  3053
9.Kadlec MatějPodařil Petr68-2-733263
10.Broum PavelGono Milan10111  3073
11.Keller FilipDržálek Jan-98-7-4 1374
12.Kadlec MatějGörner Darin49-914 3184
13.Broum PavelPodařil Petr-102810 3194
14.Vízner JiříGono Milan-6-12-7  0395
15.Kadlec MatějDržálek Jan-10-4-5  0396
16.Broum PavelGörner Darin3-866 31106
17.Vízner JiříPodařil Petr         
18.Keller FilipGono Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Broum Pavel40Držálek Jan31
Vízner Jiří03Görner Darin13
Keller Filip21Podařil Petr03
Kadlec Matěj31Gono Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34514:560SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Černý Tomáš
 
 
Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
-6-7-7  0301
2.Rúža David
Růžička Jiří
 
 
Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
12-8-9-8 1302
3.Růžička JiříLuňák Radek8-4-10-1 1303
4.Stehlík PetrZedník Josef-10-1011-6 1304
5.Černý TomášNováková Martina6-693 3114
6.Rúža DavidSmíšková Martina488  3024
7.Stehlík PetrLuňák Radek868  3034
8.Černý TomášZedník Josef-10-8-8  0335
9.Rúža DavidNováková Martina997  3045
10.Růžička JiříSmíšková Martina118-8-763255
11.Černý TomášLuňák Radek-4-3-4  0356
12.Rúža DavidZedník Josef-7-777-102357
13.Růžička JiříNováková Martina5-543 3167
14.Stehlík PetrSmíšková Martina-11-11-9  0368
15.Rúža DavidLuňák Radek10-9-7-5 1369
16.Růžička JiříZedník Josef-7-8-2  03610
17.Stehlík PetrNováková Martina-10    01  
18.Černý TomášSmíšková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Jiří22Luňák Radek31
Stehlík Petr12Zedník Josef40
Černý Tomáš12Nováková Martina03
Rúža David22Smíšková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35461:602TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
WO    0301
2.Jindřich Vít
Kopecký Filip
 
 
Matušek Petr
Rambousek Jiří ml.
 
 
7-117-973211
3.Chrvala RadovanFraněk Tomáš-7-4-2  0312
4.Jindřich VítRambousek Jiří ml.7-8-6-3 1313
5.Matušek PetrWO    0314
6.Kopecký FilipNeumann Jan992  3024
7.Jindřich VítFraněk Tomáš9-11-97-32325
8.Rambousek Jiří ml.WO    0326
9.Kopecký FilipMatušek Petr496  3036
10.Chrvala RadovanNeumann Jan99-76 3146
11.Franěk TomášWO    0347
12.Kopecký FilipRambousek Jiří ml.84-8-9-72348
13.Chrvala RadovanMatušek Petr4129  3058
14.Jindřich VítNeumann Jan459  3068
15.Kopecký FilipFraněk Tomáš13-198 3178
16.Chrvala RadovanRambousek Jiří ml.59-77 3188
17.Jindřich VítMatušek Petr-6-8-9  0389
18.Neumann JanWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chrvala Radovan31Franěk Tomáš21
Jindřich Vít13Rambousek Jiří ml.21
Kopecký Filip31Matušek Petr12
   Neumann Jan03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS