Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Pospíšil Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Chrvala Radovan
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32345:445SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajgl Lukáš
Krupka Martin
 
 
Klouček Luboš ml.
Rovner Antonín
 
 
-15-7-6  0301
2.Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
9-39-8-82302
3.Chrvala RadovanKlouček Luboš ml.-8-7-6  0303
4.Vajgl LukášRovner Antonín-9-4-6  0304
5.Krupka MartinVaník Jiří ml.-7-38-2 1305
6.Pospíšil VáclavMěstka Petr1115  3015
7.Vajgl LukášKlouček Luboš ml.-6-211-5 1316
8.Krupka MartinRovner Antonín-6-6-11  0317
9.Pospíšil VáclavVaník Jiří ml.-94-8-8 1318
10.Chrvala RadovanMěstka Petr-9-749103228
11.Krupka MartinKlouček Luboš ml.-4-13-5  0329
12.Pospíšil VáclavRovner Antonín-7-8-6  03210
13.Chrvala RadovanVaník Jiří ml.858  30  
14.Vajgl LukášMěstka Petr         
15.Pospíšil VáclavKlouček Luboš ml.         
16.Chrvala RadovanRovner Antonín         
17.Vajgl LukášVaník Jiří ml.         
18.Krupka MartinMěstka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chrvala Radovan11Klouček Luboš ml.30
Vajgl Lukáš02Rovner Antonín30
Krupka Martin03Vaník Jiří ml.20
Pospíšil Václav12Městka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ARozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:24554:507SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Rúža David
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Koželuh Jindřich
 
 
5-106-883210
2.Sýkora Martin
Stehlík Petr
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
-777-3-82311
3.Rúža DavidReichl Jaroslav ml.67-73 3121
4.Sýkora MartinZlatohlávek Jaroslav312-76 3131
5.Stehlík PetrKoželuh Jindřich-106-4973241
6.Růžička JiříFencl Pavel96-76 3151
7.Sýkora MartinReichl Jaroslav ml.-2-89-9 1352
8.Stehlík PetrZlatohlávek Jaroslav7-888 3162
9.Růžička JiříKoželuh Jindřich-5973 3172
10.Rúža DavidFencl Pavel-10-9-6  0373
11.Stehlík PetrReichl Jaroslav ml.108-6-7-52374
12.Růžička JiříZlatohlávek Jaroslav76-6-963284
13.Rúža DavidKoželuh Jindřich754  3094
14.Sýkora MartinFencl Pavel-4896 31104
15.Růžička JiříReichl Jaroslav ml.-9-11   02  
16.Rúža DavidZlatohlávek Jaroslav         
17.Sýkora MartinKoželuh Jindřich         
18.Stehlík PetrFencl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rúža David21Reichl Jaroslav ml.21
Sýkora Martin21Zlatohlávek Jaroslav03
Stehlík Petr21Koželuh Jindřich03
Růžička Jiří30Fencl Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31 TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barták Karel
Pavlík Petr
 
 
Kadlec Matěj
Vízner Jiří
 
 
     1301
2.Zedník Josef
 
 
Broum Pavel
Keller Filip
 
 
WO    0302
3.Pavlík PetrKadlec Matěj     1303
4.Barták KarelBroum Pavel     0304
5.Zedník JosefKeller Filip     3114
6.Vízner JiříWO    0315
7.Barták KarelKadlec Matěj     0316
8.Zedník JosefBroum Pavel     1317
9.Keller FilipWO    0318
10.Pavlík PetrVízner Jiří     1319
11.Zedník JosefKadlec Matěj     03110
12.Broum Pavel         
13.Pavlík PetrKeller Filip         
14.Barták KarelVízner Jiří         
15.Kadlec Matěj         
16.Pavlík PetrBroum Pavel         
17.Barták KarelKeller Filip         
18.Zedník JosefVízner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavlík Petr02Kadlec Matěj30
Barták Karel02Broum Pavel20
Zedník Josef12Keller Filip01
   Vízner Jiří10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINERozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Matušek Petr
 
 
Hrnčál Miroslav
Šmucr Jiří
 
 
     0301
2.Franěk Tomáš
Phanthe Dung
 
 
Krejčí Ladislav
Malý Michal
 
 
     3011
3.Rambousek Jiří ml.Šmucr Jiří     3121
4.Matušek PetrHrnčál Miroslav     1322
5.Phanthe DungMalý Michal     3132
6.Franěk TomášKrejčí Ladislav     3242
7.Matušek PetrŠmucr Jiří     0343
8.Phanthe DungHrnčál Miroslav     1344
9.Franěk TomášMalý Michal     2345
10.Rambousek Jiří ml.Krejčí Ladislav     3155
11.Phanthe DungŠmucr Jiří     1356
12.Franěk TomášHrnčál Miroslav     3166
13.Rambousek Jiří ml.Malý Michal     3176
14.Matušek PetrKrejčí Ladislav     1377
15.Franěk Tomᚊmucr Jiří     3187
16.Rambousek Jiří ml.Hrnčál Miroslav     3197
17.Matušek PetrMalý Michal     31107
18.Phanthe DungKrejčí Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Jiří ml.40Šmucr Jiří22
Matušek Petr13Hrnčál Miroslav22
Phanthe Dung12Malý Michal13
Franěk Tomáš31Krejčí Ladislav12
-----------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32616:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
Bencs Ladislav
Kadlec Michal
 
 
-59-13-6 1301
2.Hejč Antonín st.
Skružný Vratislav
 
 
Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
-6-896-52302
3.Hejč Antonín st.Beránek Miroslav6911  3012
4.Skružný VratislavDavid Jaroslav-9-1-10  0313
5.Žielinský TomášBencs Ladislav511-77 3123
6.Holovčák JiříKadlec Michal-96119 3133
7.Skružný VratislavBeránek Miroslav-8-6-8  0334
8.Žielinský TomášDavid Jaroslav6-9-911-82335
9.Holovčák JiříBencs Ladislav7312  3045
10.Hejč Antonín st.Kadlec Michal-141084 3155
11.Žielinský TomášBeránek Miroslav-6-6-8  0356
12.Holovčák JiříDavid Jaroslav966  3066
13.Hejč Antonín st.Bencs Ladislav-6109-6103276
14.Skružný VratislavKadlec Michal6-8-7-8 1377
15.Holovčák JiříBeránek Miroslav-8-9-8  0378
16.Hejč Antonín st.David Jaroslav833  3088
17.Skružný VratislavBencs Ladislav-3-5-9  0389
18.Žielinský TomášKadlec Michal7810  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejč Antonín st.40Beránek Miroslav31
Skružný Vratislav04David Jaroslav22
Žielinský Tomáš22Bencs Ladislav13
Holovčák Jiří31Kadlec Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37 TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
     3210
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Šnajdr Antonín
Demeter Jan
 
 
     3220
3.Görner DarinVaniš Marek     2321
4.Gono MilanPivoňka Jaromír     0322
5.Vukliševič Zdeněk st.Demeter Jan     0323
6.Držálek JanŠnajdr Antonín     3033
7.Gono MilanVaniš Marek     1334
8.Vukliševič Zdeněk st.Pivoňka Jaromír     0335
9.Držálek JanDemeter Jan     3045
10.Görner DarinŠnajdr Antonín     1346
11.Vukliševič Zdeněk st.Vaniš Marek     0347
12.Držálek JanPivoňka Jaromír     0348
13.Görner DarinDemeter Jan     3258
14.Gono MilanŠnajdr Antonín     3168
15.Držálek JanVaniš Marek     2369
16.Görner DarinPivoňka Jaromír     23610
17.Gono MilanDemeter Jan         
18.Vukliševič Zdeněk st.Šnajdr Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Görner Darin13Vaniš Marek40
Gono Milan12Pivoňka Jaromír40
Vukliševič Zdeněk st.03Demeter Jan12
Držálek Jan22Šnajdr Antonín12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS