Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Broum Pavel
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1036:34648:631TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Jiří
Kadlec Matěj
 
 
Fiala Dušan
Reichl Jaroslav ml.
 
 
877  3010
2.Hofreiter Zdeněk
Průša Dominik
 
 
Koželuh Jindřich
Filín Jan
 
 
84-55 3120
3.Kadlec MatějFiala Dušan310-6-6-102321
4.Hofreiter ZdeněkReichl Jaroslav ml.35-7-9-72322
5.Průša DominikKoželuh Jindřich57-8-993232
6.Vízner JiříFilín Jan-8-8-10  0333
7.Hofreiter ZdeněkFiala Dušan109-7-9-82334
8.Průša DominikReichl Jaroslav ml.-89-8-5 1335
9.Vízner JiříKoželuh Jindřich8-3-15-122336
10.Kadlec MatějFilín Jan51013  3046
11.Průša DominikFiala Dušan639  3056
12.Vízner JiříReichl Jaroslav ml.76-131 3166
13.Kadlec MatějKoželuh Jindřich8-3-10-5 1367
14.Hofreiter ZdeněkFilín Jan299  3077
15.Vízner JiříFiala Dušan-23-7-9 1378
16.Kadlec MatějReichl Jaroslav ml.10-97-10-92379
17.Hofreiter ZdeněkKoželuh Jindřich-5106-2-523710
18.Průša DominikFilín Jan-8-99-8 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Matěj13Fiala Dušan31
Hofreiter Zdeněk13Reichl Jaroslav ml.31
Průša Dominik21Koželuh Jindřich31
Vízner Jiří13Filín Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26606:565KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčál Miroslav
Šmucr Jiří
 
 
Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
967  3010
2.Malý Michal
Feifrlík Marcel
 
 
Šťovíček Petr
Rovner Antonín
 
 
8-575 3120
3.Feifrlík MarcelBartes Petr6134  3030
4.Hrnčál MiroslavKlouček Luboš ml.89-73 3140
5.Malý MichalRovner Antonín-12-912-10 1341
6.Šmucr Jiř튝ovíček Petr5912  3051
7.Hrnčál MiroslavBartes Petr98-6-2-22352
8.Malý MichalKlouček Luboš ml.72-88 3162
9.Šmucr JiříRovner Antonín62-94 3172
10.Feifrlík MarcelŠťovíček Petr-8-5-3  0373
11.Malý MichalBartes Petr-97-9-7 1374
12.Šmucr JiříKlouček Luboš ml.557  3084
13.Feifrlík MarcelRovner Antonín7-6-10-5 1385
14.Hrnčál MiroslavŠťovíček Petr-71211-893295
15.Šmucr JiříBartes Petr-9-2511-82396
16.Feifrlík MarcelKlouček Luboš ml.9-99-7832106
17.Hrnčál MiroslavRovner Antonín-9    01  
18.Malý MichalŠťovíček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Feifrlík Marcel22Bartes Petr31
Hrnčál Miroslav21Klouček Luboš ml.04
Malý Michal12Rovner Antonín21
Šmucr Jiří31Šťovíček Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Kohutka Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29625:594TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Jakub
Bencs Ladislav
 
 
Rúža David
Růžička Jiří
 
 
-810-8-9 1301
2.Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
Stehlík Petr
Sýkora Martin
 
 
938  3011
3.Fencl LukášRůžička Jiří-9-3-5  0312
4.Bencs LadislavRúža David-8-96-9 1313
5.Fencl JakubSýkora Martin9-886 3123
6.Beránek MiroslavStehlík Petr8-886 3133
7.Bencs LadislavRůžička Jiří9-10-7483243
8.Fencl JakubRúža David-9467 3153
9.Beránek MiroslavSýkora Martin335  3063
10.Fencl LukášStehlík Petr716-14-883273
11.Fencl JakubRůžička Jiří-7-5-3  0374
12.Beránek MiroslavRúža David-1-117-3 1375
13.Fencl LukášSýkora Martin7127  3085
14.Bencs LadislavStehlík Petr-107614 3195
15.Beránek MiroslavRůžička Jiří6-8-8-4 1396
16.Fencl LukášRúža David-88-36-82397
17.Bencs LadislavSýkora Martin7711  30107
18.Fencl JakubStehlík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš22Růžička Jiří31
Bencs Ladislav31Rúža David31
Fencl Jakub21Sýkora Martin04
Beránek Miroslav22Stehlík Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Pelc Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20522:458TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ajdini Tereza
Brožek Miroslav
 
 
Kopecký Filip
Boháč Dominik
 
 
7-579 3110
2.Vaniš Marek
Pivoňka Jaromír
 
 
Pospíšil Václav
Jindřich Vít
 
 
876  3020
3.Ajdini TerezaPospíšil Václav10-10-7-5 1321
4.Pivoňka JaromírKopecký Filip34-79 3131
5.Brožek MiroslavJindřich Vít4-87-863241
6.Vaniš MarekBoháč Dominik1099  3051
7.Pivoňka JaromírPospíšil Václav86-86 3161
8.Brožek MiroslavKopecký Filip15-411 3171
9.Vaniš MarekJindřich Vít-599-7-92372
10.Ajdini TerezaBoháč Dominik-911-7-6 1373
11.Brožek MiroslavPospíšil Václav1-688 3183
12.Vaniš MarekKopecký Filip58-87 3193
13.Ajdini TerezaJindřich Vít-9-5-9  0394
14.Pivoňka JaromírBoháč Dominik559  30104
15.Vaniš MarekPospíšil Václav         
16.Ajdini TerezaKopecký Filip         
17.Pivoňka JaromírJindřich Vít         
18.Brožek MiroslavBoháč Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ajdini Tereza03Pospíšil Václav12
Pivoňka Jaromír30Kopecký Filip03
Brožek Miroslav30Jindřich Vít21
Vaniš Marek21Boháč Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12433:346SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
-4-881073210
2.Žielinský Tomáš
Holovčák Jiří
 
 
Kopecký Karel
Neumann Martin
 
 
6106  3020
3.Holovčák JiříKopecký Karel55-63 3130
4.Žielinský TomášFraněk Tomáš-8-87-6 1331
5.Hejč Antonín st.Neumann Jan-7494 3141
6.Vondráček FilipNeumann Martin658  3051
7.Žielinský TomášKopecký Karel-1011510 3161
8.Hejč Antonín st.Franěk Tomáš-10197 3171
9.Vondráček FilipNeumann Jan6-5-51093281
10.Holovčák JiříNeumann Martin985  3091
11.Hejč Antonín st.Kopecký Karel46-99 31101
12.Vondráček FilipFraněk Tomáš         
13.Holovčák JiříNeumann Jan         
14.Žielinský TomášNeumann Martin         
15.Vondráček FilipKopecký Karel         
16.Holovčák JiříFraněk Tomáš         
17.Žielinský TomášNeumann Jan         
18.Hejč Antonín st.Neumann Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holovčák Jiří20Kopecký Karel03
Žielinský Tomáš11Franěk Tomáš11
Hejč Antonín st.30Neumann Jan02
Vondráček Filip20Neumann Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35 SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
     1301
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
     0302
3.Görner DarinLuňák Radek     1303
4.Gono MilanZedník Josef     3013
5.Vukliševič Zdeněk st.Beneš Jiří     1314
6.Držálek JanNováková Martina     3224
7.Gono MilanLuňák Radek     0325
8.Vukliševič Zdeněk st.Zedník Josef     1326
9.Držálek JanBeneš Jiří     3136
10.Görner DarinNováková Martina     3046
11.Vukliševič Zdeněk st.Luňák Radek     1347
12.Držálek JanZedník Josef     3157
13.Görner DarinBeneš Jiří     1358
14.Gono MilanNováková Martina     3168
15.Držálek JanLuňák Radek     0369
16.Görner DarinZedník Josef     13610
17.Gono MilanBeneš Jiří         
18.Vukliševič Zdeněk st.Nováková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Görner Darin13Luňák Radek40
Gono Milan21Zedník Josef22
Vukliševič Zdeněk st.03Beneš Jiří21
Držálek Jan31Nováková Martina03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS