Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37631:647SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rúža David
Růžička Jiří
 
 
Vaník Jiří ml.
Šťovíček Petr
 
 
588  3010
2.Stehlík Petr
Sýkora Martin
 
 
Klouček Luboš ml.
Rovner Antonín
 
 
-9-9-7  0311
3.Stehlík PetrŠťovíček Petr107-107 3121
4.Sýkora MartinKlouček Luboš ml.-5-7-12  0322
5.Růžička JiříRovner Antonín5-81110 3132
6.Rúža DavidVaník Jiří ml.365  3042
7.Sýkora MartinŠťovíček Petr-812106 3152
8.Růžička JiříKlouček Luboš ml.-10-5-10  0353
9.Rúža DavidRovner Antonín-824-11-32354
10.Stehlík PetrVaník Jiří ml.9-85-593264
11.Růžička Jiř튝ovíček Petr7-10-4-5 1365
12.Rúža DavidKlouček Luboš ml.3-9-5-6 1366
13.Stehlík PetrRovner Antonín-4-6-8  0367
14.Sýkora MartinVaník Jiří ml.-4-9128-102368
15.Rúža DavidŠťovíček Petr-118-8983278
16.Stehlík PetrKlouček Luboš ml.-98-78-62379
17.Sýkora MartinRovner Antonín-78-66-1023710
18.Růžička JiříVaník Jiří ml.-658  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Petr22Šťovíček Petr13
Sýkora Martin13Klouček Luboš ml.40
Růžička Jiří12Rovner Antonín31
Rúža David22Vaník Jiří ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ARozhodčí:Jindřich Vít
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Pospíšil Václav
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39585:633TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindřich Vít
Kopecký Filip
 
 
Fencl Pavel
Reichl Jaroslav ml.
 
 
-12-9-5  0301
2.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Koželuh Jindřich
Zlatohlávek Jaroslav
 
 
6-7-3883211
3.Pospíšil VáclavKoželuh Jindřich-5-8-10  0312
4.Chrvala RadovanReichl Jaroslav ml.-9-9-4  0313
5.Jindřich VítFencl Pavel-7-8-7  0314
6.Kopecký FilipZlatohlávek Jaroslav-399-1163224
7.Chrvala RadovanKoželuh Jindřich-49-8-8 1325
8.Jindřich VítReichl Jaroslav ml.89-95 3135
9.Kopecký FilipFencl Pavel5-5-7-9 1336
10.Pospíšil VáclavZlatohlávek Jaroslav1255  3046
11.Jindřich VítKoželuh Jindřich69-75 3156
12.Kopecký FilipReichl Jaroslav ml.-2-11-7  0357
13.Pospíšil VáclavFencl Pavel511-5-633267
14.Chrvala RadovanZlatohlávek Jaroslav-3-116-8 1368
15.Kopecký FilipKoželuh Jindřich7-793 3178
16.Pospíšil VáclavReichl Jaroslav ml.-67-910-72379
17.Chrvala RadovanFencl Pavel8-7-9-10 13710
18.Jindřich VítZlatohlávek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Václav22Koželuh Jindřich22
Chrvala Radovan04Reichl Jaroslav ml.31
Jindřich Vít21Fencl Pavel31
Kopecký Filip22Zlatohlávek Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Aleš Kašpar
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Matušek Petr
 
 
Broum Pavel
Keller Filip
 
 
     3010
2.Franěk Tomáš
Phanthe Dung
 
 
Vízner Jiří
Kadlec Matěj
 
 
     3220
3.Rambousek Jiří ml.Broum Pavel     2321
4.Matušek PetrKadlec Matěj     3231
5.Phanthe DungKeller Filip     2332
6.Franěk TomášVízner Jiří     3142
7.Matušek PetrBroum Pavel     0343
8.Phanthe DungKadlec Matěj     0344
9.Franěk TomášKeller Filip     3254
10.Rambousek Jiří ml.Vízner Jiří     3164
11.Phanthe DungBroum Pavel     0365
12.Franěk TomášKadlec Matěj     3075
13.Rambousek Jiří ml.Keller Filip     3285
14.Matušek PetrVízner Jiří     3095
15.Franěk TomášBroum Pavel     31105
16.Rambousek Jiří ml.Kadlec Matěj         
17.Matušek PetrKeller Filip         
18.Phanthe DungVízner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rambousek Jiří ml.21Broum Pavel31
Matušek Petr21Kadlec Matěj12
Phanthe Dung03Keller Filip12
Franěk Tomáš40Vízner Jiří03
--------------------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33 KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Zedník Josef
 
 
Hrnčál Miroslav
Šmucr Jiří
 
 
     3210
2.Pavlík Petr
Barták Karel
 
 
Krejčí Ladislav
Malý Michal
 
 
     3120
3.Barták KarelŠmucr Jiří     0321
4.Pavlík PetrHrnčál Miroslav     1322
5.Smíšková MartinaMalý Michal     2323
6.Zedník JosefKrejčí Ladislav     3033
7.Pavlík PetrŠmucr Jiří     0334
8.Smíšková MartinaHrnčál Miroslav     3044
9.Zedník JosefMalý Michal     0345
10.Barták KarelKrejčí Ladislav     0346
11.Smíšková MartinaŠmucr Jiří     1347
12.Zedník JosefHrnčál Miroslav     1348
13.Barták KarelMalý Michal     1349
14.Pavlík PetrKrejčí Ladislav     03410
15.Zedník JosefŠmucr Jiří     03  
16.Barták KarelHrnčál Miroslav         
17.Pavlík PetrMalý Michal         
18.Smíšková MartinaKrejčí Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barták Karel03Šmucr Jiří30
Pavlík Petr03Hrnčál Miroslav21
Smíšková Martina12Malý Michal30
Zedník Josef12Krejčí Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:33 TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Gono Milan
 
 
Bencs Ladislav
Bláha Petr
 
 
     3010
2.Vukliševič Zdeněk st.
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
     0311
3.Gono MilanBeránek Miroslav     1312
4.Vukliševič Zdeněk st.David Jaroslav     0313
5.Kieswetter Vojtěch st.Bencs Ladislav     0314
6.Držálek JanBláha Petr     3124
7.Vukliševič Zdeněk st.Beránek Miroslav     0325
8.Kieswetter Vojtěch st.David Jaroslav     3135
9.Držálek JanBencs Ladislav     2336
10.Gono MilanBláha Petr     0337
11.Kieswetter Vojtěch st.Beránek Miroslav     0338
12.Držálek JanDavid JaroslavWO    3048
13.Gono MilanBencs Ladislav     1349
14.Vukliševič Zdeněk st.Bláha Petr     3159
15.Držálek JanBeránek Miroslav     03510
16.Gono MilanDavid JaroslavWO    30  
17.Vukliševič Zdeněk st.Bencs Ladislav         
18.Kieswetter Vojtěch st.Bláha Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gono Milan03Beránek Miroslav40
Vukliševič Zdeněk st.12David Jaroslav11
Kieswetter Vojtěch st.12Bencs Ladislav30
Držálek Jan12Bláha Petr12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:33573:604TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
Vaniš Marek
Pivoňka Jaromír
 
 
-9-74-7 1301
2.Schmoranz Pavel
Hejč Antonín st.
 
 
Brožek Miroslav
Šnajdr Antonín
 
 
1067  3011
3.Schmoranz PavelVaniš Marek-8-6-7  0312
4.Holovčák JiříPivoňka Jaromír-108-7-7 1313
5.Žielinský TomášBrožek Miroslav-9-7-6  0314
6.Hejč Antonín st.Šnajdr Antonín865  3024
7.Holovčák JiříVaniš Marek13-7-15-5 1325
8.Žielinský TomášPivoňka Jaromír-7711-9-32326
9.Hejč Antonín st.Brožek Miroslav783  3036
10.Schmoranz PavelŠnajdr Antonín126-108 3146
11.Žielinský TomášVaniš Marek-10-5-9  0347
12.Hejč Antonín st.Pivoňka Jaromír4-6-5-7 1348
13.Schmoranz PavelBrožek Miroslav9910  3058
14.Holovčák JiříŠnajdr Antonín1157  3068
15.Hejč Antonín st.Vaniš Marek-107-710-72369
16.Schmoranz PavelPivoňka Jaromír117-2-1123279
17.Holovčák JiříBrožek Miroslav-9-4-7  03710
18.Žielinský Tomᚊnajdr Antonín6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schmoranz Pavel31Vaniš Marek40
Holovčák Jiří13Pivoňka Jaromír31
Žielinský Tomáš03Brožek Miroslav22
Hejč Antonín st.22Šnajdr Antonín03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS