Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťovíček Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Vondráček Filip
Hejč Antonín st.
 
 
     0301
2.Mandinec Jan
Rovner Antonín
 
 
Holovčák Jiří
Srp Pavel
 
 
     3111
3.Rovner AntonínSkružný Vratislav     1312
4.Klouček Luboš ml.Hejč Antonín st.     3022
5.Mandinec JanHolovčák Jiří     3132
6.Šťovíček PetrVondráček Filip     1333
7.Klouček Luboš ml.Skružný Vratislav     1334
8.Mandinec JanHejč Antonín st.     2335
9.Šťovíček PetrHolovčák Jiří     2336
10.Rovner AntonínVondráček Filip     0337
11.Mandinec JanSkružný Vratislav     3147
12.Šťovíček PetrHejč Antonín st.     3157
13.Rovner AntonínHolovčák Jiří     3267
14.Klouček Luboš ml.Vondráček Filip     3177
15.Šťovíček PetrSkružný Vratislav     3087
16.Rovner AntonínHejč Antonín st.     3297
17.Klouček Luboš ml.Holovčák Jiří     1398
18.Mandinec JanVondráček Filip     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rovner Antonín22Skružný Vratislav22
Klouček Luboš ml.22Hejč Antonín st.13
Mandinec Jan31Holovčák Jiří22
Šťovíček Petr22Vondráček Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
Cibulka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:743:29709:635TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
4-10-10-7 1301
2.Koželuh Jindřich
Filín Jan
 
 
Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
-84-89-32302
3.Koželuh JindřichDržálek Jan966  3012
4.Fencl PavelGörner Darin9-85-4-92313
5.Filín JanGono Milan9-6-49-102314
6.Reichl Jaroslav ml.Vukliševič Zdeněk st.-77109 3124
7.Fencl PavelDržálek Jan-8-787103234
8.Filín JanGörner Darin53-9-993244
9.Reichl Jaroslav ml.Gono Milan-8797 3154
10.Koželuh JindřichVukliševič Zdeněk st.865  3064
11.Filín JanDržálek Jan8-8613 3174
12.Reichl Jaroslav ml.Görner Darin354  3084
13.Koželuh JindřichGono Milan3-83-6-92385
14.Fencl PavelVukliševič Zdeněk st.11-7-74-102386
15.Reichl Jaroslav ml.Držálek Jan9-9711 3196
16.Koželuh JindřichGörner Darin-77-910-82397
17.Fencl PavelGono Milan8911  30107
18.Filín JanVukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koželuh Jindřich22Držálek Jan04
Fencl Pavel22Görner Darin22
Filín Jan21Gono Milan22
Reichl Jaroslav ml.40Vukliševič Zdeněk st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Plzák Jindřich
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22535:499TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Fencl Jakub
 
 
Luňák Radek
Smíšková Martina
 
 
-5789 3110
2.Čejka Vratislav
Fencl Lukáš
 
 
Špička Zbyněk
Pavlík Petr
 
 
87-99 3120
3.Fencl LukášLuňák Radek-4-4-11  0321
4.Bencs LadislavSmíšková Martina96-67 3131
5.Fencl JakubPavlík Petr648  3041
6.Čejka VratislavŠpička Zbyněk-96-8883251
7.Bencs LadislavLuňák Radek-108-6-8 1352
8.Fencl JakubSmíšková Martina11-8612 3162
9.Čejka VratislavPavlík Petr868  3072
10.Fencl Lukᚊpička Zbyněk-91098 3182
11.Fencl JakubLuňák Radek-8-4-10  0383
12.Čejka VratislavSmíšková Martina73-8-7-42384
13.Fencl LukášPavlík Petr-998-1173294
14.Bencs LadislavŠpička Zbyněk-8966 31104
15.Čejka VratislavLuňák Radek-7-9-9  03  
16.Fencl LukášSmíšková Martina         
17.Bencs LadislavPavlík Petr         
18.Fencl JakubŠpička Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Lukáš21Luňák Radek30
Bencs Ladislav21Smíšková Martina12
Fencl Jakub21Pavlík Petr03
Čejka Vratislav21Špička Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:34346:461TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pivoňka Jaromír
Šnajdr Antonín
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
-7-8-4  0301
2.Demeter Jan
Švarc Vojtěch
 
 
Matušek Petr
Rambousek Jiří ml.
 
 
-6-6-7  0302
3.Šnajdr AntonínFraněk Tomáš-9-5-7  0303
4.Švarc VojtěchRambousek Jiří ml.-8-9-12  0304
5.Pivoňka JaromírMatušek Petr96-14-1093214
6.Demeter JanPhanthe Dung-3-5-6  0315
7.Švarc VojtěchFraněk Tomáš-4-7-5  0316
8.Pivoňka JaromírRambousek Jiří ml.105-9-683226
9.Demeter JanMatušek Petr-2-796-72327
10.Šnajdr AntonínPhanthe Dung-8-96-7 1328
11.Pivoňka JaromírFraněk Tomáš8-5-11-6 1329
12.Demeter JanRambousek Jiří ml.-2-6-8  03210
13.Šnajdr AntonínMatušek Petr         
14.Švarc VojtěchPhanthe Dung         
15.Demeter JanFraněk Tomáš         
16.Šnajdr AntonínRambousek Jiří ml.         
17.Švarc VojtěchMatušek Petr         
18.Pivoňka JaromírPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šnajdr Antonín02Franěk Tomáš30
Švarc Vojtěch02Rambousek Jiří ml.21
Pivoňka Jaromír21Matušek Petr11
Demeter Jan03Phanthe Dung20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško Michal
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4355:204TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Vízner Jiří
 
 
Krupka Martin
Jančička Petr
 
 
8-6-41073210
2.Keller Filip
Štěpnička Michal
 
 
Drbohlav Michal
Marousek Jan
 
 
247  3020
3.Broum PavelKrupka Martin146  3030
4.Vízner JiříJančička Petr4-6810 3140
5.Keller FilipDrbohlav Michal217  3050
6.Kadlec MatějMarousek Jan-68104 3160
7.Vízner JiříKrupka Martin694  3070
8.Keller FilipJančička Petr137  3080
9.Kadlec MatějDrbohlav Michal648  3090
10.Broum PavelMarousek Jan234  30100
11.Keller FilipKrupka Martin         
12.Kadlec MatějJančička Petr         
13.Broum PavelDrbohlav Michal         
14.Vízner JiříMarousek Jan         
15.Kadlec MatějKrupka Martin         
16.Broum PavelJančička Petr         
17.Vízner JiříDrbohlav Michal         
18.Keller FilipMarousek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Broum Pavel20Krupka Martin02
Vízner Jiří20Jančička Petr02
Keller Filip20Drbohlav Michal02
Kadlec Matěj20Marousek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:25552:505KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ladislav
Feifrlík Marcel
 
 
Černý Tomáš
Stehlík Petr
 
 
5-7-7-5 1301
2.Hrnčál Miroslav
Šmucr Jiří
 
 
Růžička Jiří
Rúža David
 
 
-99910 3111
3.Feifrlík MarcelRúža David-10-3-10  0312
4.Krejčí LadislavRůžička Jiří-6-13-10  0313
5.Hrnčál MiroslavStehlík Petr32-58 3123
6.Šmucr JiříČerný Tomáš73-5-983233
7.Krejčí LadislavRúža David-6-12-8  0334
8.Hrnčál MiroslavRůžička Jiří69-77 3144
9.Šmucr JiříStehlík Petr588  3054
10.Feifrlík MarcelČerný Tomáš-4-86-6 1355
11.Hrnčál MiroslavRúža David-8-8-12  0356
12.Šmucr JiříRůžička Jiří778  3066
13.Feifrlík MarcelStehlík Petr746  3076
14.Krejčí LadislavČerný Tomáš1058  3086
15.Šmucr JiříRúža David556  3096
16.Feifrlík MarcelRůžička Jiří8-10-108832106
17.Krejčí LadislavStehlík Petr6-4-7  12  
18.Hrnčál MiroslavČerný Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Feifrlík Marcel22Rúža David31
Krejčí Ladislav12Růžička Jiří13
Hrnčál Miroslav21Stehlík Petr03
Šmucr Jiří40Černý Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS