Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
Cibulka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19519:454TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Skružný Vratislav
Srp Pavel
 
 
6116  3010
2.Koželuh Jindřich
Ledvina Vilém
 
 
Vondráček Filip
Žielinský Tomáš
 
 
95-5-993220
3.Fencl PavelSkružný Vratislav1079  3030
4.Ledvina VilémŽielinský Tomáš-1-106-9 1331
5.Koželuh JindřichSrp Pavel9-985 3141
6.Reichl Jaroslav ml.Vondráček Filip-99-9-8 1342
7.Ledvina VilémSkružný Vratislav-6-54993252
8.Koželuh JindřichŽielinský Tomáš-777-1143262
9.Reichl Jaroslav ml.Srp Pavel9-8510 3172
10.Fencl PavelVondráček Filip-910-8-8 1373
11.Koželuh JindřichSkružný Vratislav847  3083
12.Reichl Jaroslav ml.Žielinský Tomáš-97811 3193
13.Fencl PavelSrp Pavel-9518 31103
14.Ledvina VilémVondráček Filip         
15.Reichl Jaroslav ml.Skružný Vratislav         
16.Fencl PavelŽielinský Tomáš         
17.Ledvina VilémSrp Pavel         
18.Koželuh JindřichVondráček Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Pavel21Skružný Vratislav03
Ledvina Vilém11Žielinský Tomáš12
Koželuh Jindřich30Srp Pavel03
Reichl Jaroslav ml.21Vondráček Filip20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:13414:286SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
Držálek Jan
Gono Milan
 
 
-5-15-7  0301
2.Klouček Luboš ml.
Mandinec Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Šťovíček PetrDržálek Jan747  3021
4.Městka PetrGono Milan-6-7-8  0322
5.Mandinec JanVukliševič Zdeněk st.867  3032
6.Klouček Luboš ml.WO    3042
7.Městka PetrDržálek Jan-5-6-5  0343
8.Mandinec JanGono Milan86-54 3153
9.Klouček Luboš ml.Vukliševič Zdeněk st.87-26 3163
10.Šťovíček PetrWO    3073
11.Mandinec JanDržálek Jan668  3083
12.Klouček Luboš ml.Gono Milan66-87 3193
13.Šťovíček PetrVukliševič Zdeněk st.-5875 31103
14.Městka Petr         
15.Klouček Luboš ml.Držálek Jan         
16.Šťovíček PetrGono Milan         
17.Městka PetrVukliševič Zdeněk st.         
18.Mandinec Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šťovíček Petr20Držálek Jan12
Městka Petr02Gono Milan12
Mandinec Jan30Vukliševič Zdeněk st.03
Klouček Luboš ml.20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:19522:458TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaniš Marek
Pivoňka Jaromír
 
 
Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
767  3010
2.Ajdini Tereza
Švarc Vojtěch
 
 
Smíšková Martina
Vysoudil Jan
 
 
896  3020
3.Švarc VojtěchLuňák Radek-14-4-9  0321
4.Ajdini TerezaSmíšková Martina-8-3-6  0322
5.Pivoňka JaromírZedník Josef666  3032
6.Vaniš MarekVysoudil Jan579  3042
7.Ajdini TerezaLuňák Radek-7-1211-4 1343
8.Pivoňka JaromírSmíšková Martina104-7-8-82344
9.Vaniš MarekŠpička Zbyněk567  3054
10.Švarc VojtěchVysoudil Jan1493  3064
11.Pivoňka JaromírLuňák Radek9-574 3174
12.Vaniš MarekSmíšková Martina-10-8-9  0375
13.Švarc VojtěchŠpička Zbyněk978  3085
14.Ajdini TerezaVysoudil Jan-7746 3195
15.Vaniš MarekLuňák Radek-12-1097832105
16.Švarc VojtěchSmíšková Martina-6-7   02  
17.Ajdini TerezaŠpička Zbyněk         
18.Pivoňka JaromírVysoudil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Vojtěch21Luňák Radek22
Ajdini Tereza12Smíšková Martina30
Pivoňka Jaromír21Zedník Josef01
Vaniš Marek31Vysoudil Jan03
   Špička Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Zelenka / Kastner
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32482:569nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Rambousek Jiří ml.
Phanthe Dung
 
 
WO    0301
2.Bencs Ladislav
Fencl Jakub
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
-3-11-8  0302
3.Rambousek Jiří ml.WO    0303
4.Čejka VratislavPhanthe Dung6-9-83-112304
5.Bencs LadislavNeumann Jan766  3014
6.Fencl JakubFraněk Tomáš536  3024
7.Čejka VratislavRambousek Jiří ml.4-5-49-52325
8.Bencs LadislavPhanthe Dung103-66 3135
9.Fencl JakubNeumann Jan3117  3045
10.Franěk TomášWO    0346
11.Bencs LadislavRambousek Jiří ml.5311  3056
12.Fencl JakubPhanthe Dung579  3066
13.Neumann JanWO    0367
14.Čejka VratislavFraněk Tomáš-8-67-11 1368
15.Fencl JakubRambousek Jiří ml.79-86 3178
16.Phanthe DungWO    0379
17.Čejka VratislavNeumann Jan59-68 3189
18.Bencs LadislavFraněk Tomáš13-47-853299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čejka Vratislav13Rambousek Jiří ml.12
Bencs Ladislav40Phanthe Dung12
Fencl Jakub40Neumann Jan03
   Franěk Tomáš12
WO05WO50
Po skončení utkání za účasti zástupce kraj.svazu st.tenisu pana Petra Pavlíka proběhl los zda se bude konat play - off divize ročníku 2018/2019. Losu byli přítomni zástupci klubů SKST Baník Most B a TTC Litvínov A. Los rozhodl, že ani v letošním ročníku se play - off divize hrát nebude.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8397:304KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ladislav
Šimonek Milan
 
 
Marousek Jan
Jančička Petr
 
 
876  3010
2.Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
Krupka Martin
Drbohlav Michal
 
 
-9467 3120
3.Krejčí LadislavMarousek Jan14107  3030
4.Šimonek MilanJančička Petr7-5-9863240
5.Šmucr JiříKrupka Martin548  3050
6.Hrnčál MiroslavDrbohlav Michal7-7-8763260
7.Šimonek MilanMarousek Jan10-787 3170
8.Šmucr JiříJančička Petr787  3080
9.Hrnčál MiroslavKrupka Martin67-87 3190
10.Krejčí LadislavDrbohlav Michal-7787 31100
11.Šmucr JiříMarousek Jan         
12.Hrnčál MiroslavJančička Petr         
13.Krejčí LadislavKrupka Martin         
14.Šimonek MilanDrbohlav Michal         
15.Hrnčál MiroslavMarousek Jan         
16.Krejčí LadislavJančička Petr         
17.Šimonek MilanKrupka Martin         
18.Šmucr JiříDrbohlav Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Ladislav20Marousek Jan02
Šimonek Milan20Jančička Petr02
Šmucr Jiří20Krupka Martin02
Hrnčál Miroslav20Drbohlav Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško Michal
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:39710:725TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
Sýkora Martin
Stehlík Petr
 
 
-711-4-10 1301
2.Vízner Jiří
Kadlec Matěj
 
 
Růžička Jiří
Rúža David
 
 
913-7-8-72302
3.Broum PavelRůžička Jiří8-9-3773212
4.Vízner JiříRúža David-9-6-10  0313
5.Kadlec MatějSýkora Martin8-116-2-92314
6.Keller FilipStehlík Petr-78-10593224
7.Štěpnička MichalRůžička Jiří-71066 3134
8.Kadlec MatějRúža David-610-6-6 1335
9.Keller FilipSýkora Martin9-7-3-5 1336
10.Broum PavelStehlík Petr8-9-12413246
11.Kadlec MatějRůžička Jiří-10-487103256
12.Keller FilipRúža David-5-10-8  0357
13.Broum PavelSýkora Martin37-87 3167
14.Štěpnička MichalStehlík Petr-13-10-8  0368
15.Keller FilipRůžička Jiří-5994 3178
16.Broum PavelRúža David-10776 3188
17.Štěpnička MichalSýkora Martin7-5-13983298
18.Kadlec MatějStehlík Petr-5968 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Broum Pavel40Růžička Jiří04
Vízner Jiří01Rúža David31
Kadlec Matěj22Sýkora Martin22
Keller Filip22Stehlík Petr13
Štěpnička Michal21   
* střídání domácích Vízner - Štěpnička

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS