Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
     2301
2.Rovner Antonín
Šťovíček Petr
 
 
Luňák Radek
Smíšková Martina
 
 
     1302
3.Klouček Luboš ml.Luňák Radek     3012
4.Šťovíček PetrZedník Josef     0313
5.Bartes PetrBeneš Jiří     2314
6.Rovner AntonínSmíšková Martina     3124
7.Šťovíček PetrLuňák Radek     0325
8.Bartes PetrZedník Josef     3235
9.Rovner AntonínBeneš Jiří     2336
10.Klouček Luboš ml.Smíšková Martina     3246
11.Bartes PetrLuňák Radek     3056
12.Rovner AntonínZedník Josef     2357
13.Klouček Luboš ml.Beneš Jiří     1358
14.Šťovíček PetrSmíšková Martina     3168
15.Rovner AntonínLuňák Radek     3178
16.Klouček Luboš ml.Zedník Josef     3088
17.Šťovíček PetrBeneš Jiří     3298
18.Bartes PetrSmíšková Martina     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klouček Luboš ml.31Luňák Radek13
Šťovíček Petr22Zedník Josef22
Bartes Petr22Beneš Jiří31
Rovner Antonín22Smíšková Martina13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
Cibulka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Beckert
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Fiala Dušan
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25563:528TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Pavel
Zlatohlávek Jaroslav
 
 
Neumann Martin
Kopecký Karel
 
 
964  3010
2.Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
Neumann Jan
Franěk Tomáš
 
 
-5-511-6 1311
3.Fencl PavelFraněk Tomáš-7-6-9  0312
4.Zlatohlávek JaroslavNeumann Jan-76510 3122
5.Filín JanNeumann Martin7-7410 3132
6.Koželuh JindřichPhanthe Dung78-63 3142
7.Zlatohlávek JaroslavFraněk Tomáš-59-5-7 1343
8.Filín JanNeumann Jan-86-5-3 1344
9.Koželuh JindřichNeumann Martin659  3054
10.Fencl PavelPhanthe Dung697  3064
11.Filín JanFraněk Tomáš-2-7104-42365
12.Koželuh JindřichNeumann Jan1107  3075
13.Fencl PavelNeumann Martin-644-1083285
14.Zlatohlávek JaroslavPhanthe Dung-8595 3195
15.Koželuh JindřichFraněk Tomáš8-11-9-4 1396
16.Fencl PavelNeumann Jan9-8910 31106
17.Zlatohlávek JaroslavNeumann Martin         
18.Filín JanPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Pavel31Franěk Tomáš40
Zlatohlávek Jaroslav21Neumann Jan13
Filín Jan12Neumann Martin03
Koželuh Jindřich31Phanthe Dung03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32310:431SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš ml.
Kopecký Filip
 
 
Hejč Antonín st.
Skružný Vratislav
 
 
6-3-8-8 1301
2.Marousek Jan
Balcar František
 
 
Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
-3-3-2  0302
3.Líska Tomáš ml.Hejč Antonín st.-8-9-10  0303
4.Marousek JanHolovčák Jiří-3-6-3  0304
5.Balcar FrantišekŽielinský Tomáš-11-34-8 1305
6.Kopecký FilipSkružný Vratislav-9289 3115
7.Marousek JanHejč Antonín st.-2-6-6  0316
8.Balcar FrantišekHolovčák Jiří-5-83-9 1317
9.Kopecký FilipŽielinský Tomáš-57810 3127
10.Líska Tomáš ml.Skružný Vratislav-7-610-9 1328
11.Balcar FrantišekHejč Antonín st.-29-3-4 1329
12.Kopecký FilipHolovčák Jiří-7-6-5  03210
13.Líska Tomáš ml.Žielinský Tomáš         
14.Marousek JanSkružný Vratislav         
15.Kopecký FilipHejč Antonín st.         
16.Líska Tomáš ml.Holovčák Jiří         
17.Marousek JanŽielinský Tomáš         
18.Balcar FrantišekSkružný Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Líska Tomáš ml.02Hejč Antonín st.30
Marousek Jan02Holovčák Jiří30
Balcar František03Žielinský Tomáš11
Kopecký Filip21Skružný Vratislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24585:515SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Rúža David
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-8-127-7 1301
2.Stehlík Petr
Sýkora Martin
 
 
Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
4-889 3111
3.Rúža DavidDržálek Jan-91-10693221
4.Stehlík PetrGörner Darin2-8-6-9 1322
5.Sýkora MartinGono Milan11-9311 3132
6.Růžička JiříVukliševič Zdeněk st.-9977 3142
7.Stehlík PetrDržálek Jan-4-7-7  0343
8.Sýkora MartinGörner Darin715-8-7-42344
9.Růžička JiříGono Milan986  3054
10.Rúža DavidVukliševič Zdeněk st.5-7-7553264
11.Sýkora MartinDržálek Jan-86-8-6 1365
12.Růžička JiříGörner Darin7312  3075
13.Rúža DavidGono Milan12107  3085
14.Stehlík PetrVukliševič Zdeněk st.8-755 3195
15.Růžička JiříDržálek Jan-8495 31105
16.Rúža DavidGörner Darin         
17.Stehlík PetrGono Milan         
18.Sýkora MartinVukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rúža David30Držálek Jan22
Stehlík Petr12Görner Darin21
Sýkora Martin12Gono Milan03
Růžička Jiří40Vukliševič Zdeněk st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Broum Pavel
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32376:441TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Jiří
Kadlec Matěj
 
 
David Jaroslav
Fencl Lukáš
 
 
-95-119-72301
2.Hofreiter Zdeněk
Kopenec Václav
 
 
Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
-7-6-9  0302
3.Vízner JiříBeránek Miroslav-10-6-4  0303
4.Kopenec VáclavDavid Jaroslav-8-83-7 1304
5.Hofreiter ZdeněkFencl Lukáš3-6-9-10 1305
6.Kadlec MatějČejka Vratislav104-75 3115
7.Kopenec VáclavBeránek Miroslav-83-3-5 1316
8.Hofreiter ZdeněkDavid Jaroslav7-7-5-8 1317
9.Kadlec MatějFencl Lukáš10-6-11-10 1318
10.Vízner JiříČejka Vratislav-41129 3128
11.Hofreiter ZdeněkBeránek Miroslav-3-7-10  0329
12.Kadlec MatějDavid Jaroslav-8-1-8  03210
13.Vízner JiříFencl Lukáš         
14.Kopenec VáclavČejka Vratislav         
15.Kadlec MatějBeránek Miroslav         
16.Vízner JiříDavid Jaroslav         
17.Kopenec VáclavFencl Lukáš         
18.Hofreiter ZdeněkČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vízner Jiří11Beránek Miroslav30
Kopenec Václav02David Jaroslav30
Hofreiter Zdeněk03Fencl Lukáš20
Kadlec Matěj12Čejka Vratislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27613:560KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
Boehm Přemysl
Šnajdr Antonín
 
 
592  3010
2.Feifrlík Marcel
Průša Vojtěch
 
 
Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
-8-8-12  0311
3.Průša VojtěchVaniš Marek-5-5-12  0312
4.Feifrlík MarcelPivoňka Jaromír99-7-9-52313
5.Hrnčál MiroslavBoehm Přemysl99-85 3123
6.Šmucr JiříŠnajdr Antonín263  3033
7.Feifrlík MarcelVaniš Marek9-9-8-2 1334
8.Hrnčál MiroslavPivoňka Jaromír9-11-613-92335
9.Šmucr JiříBoehm Přemysl336  3045
10.Průša VojtěchŠnajdr Antonín-8859 3155
11.Hrnčál MiroslavVaniš Marek7-9-7-3 1356
12.Šmucr JiříPivoňka Jaromír547  3066
13.Průša VojtěchBoehm Přemysl694  3076
14.Feifrlík MarcelŠnajdr Antonín-58610 3186
15.Šmucr JiříVaniš Marek158-9-653296
16.Průša VojtěchPivoňka Jaromír-4-9-9  0397
17.Feifrlík MarcelBoehm Přemysl510-813 31107
18.Hrnčál MiroslavŠnajdr Antonín9-1014 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Vojtěch22Vaniš Marek31
Feifrlík Marcel22Pivoňka Jaromír31
Hrnčál Miroslav12Boehm Přemysl04
Šmucr Jiří40Šnajdr Antonín03
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS