Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Čejka Vratislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30671:638TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Jakub
Bencs Ladislav
 
 
Rovner Antonín
Vaník Jiří ml.
 
 
872  3010
2.Kadlec Michal
Beránek Miroslav
 
 
Bartes Petr
Šťovíček Petr
 
 
98-910 3120
3.Kadlec MichalBartes Petr1276  3030
4.Bencs LadislavŠťovíček Petr7-7-5683240
5.Fencl JakubVaník Jiří ml.1168  3050
6.Beránek MiroslavRovner Antonín-156-111793260
7.Bencs LadislavBartes Petr-112-9-1 1361
8.Fencl JakubŠťovíček Petr679  3071
9.Beránek MiroslavVaník Jiří ml.1-86-6-92372
10.Kadlec MichalRovner Antonín-6-7-7  0373
11.Fencl JakubBartes Petr-77-7-7 1374
12.Beránek MiroslavŠťovíček Petr8-898 3184
13.Kadlec MichalKlouček Luboš ml.77-3-1183294
14.Bencs LadislavRovner Antonín-13-8-8  0395
15.Beránek MiroslavBartes Petr-611-13-14 1396
16.Kadlec MichalŠťovíček Petr96-9-11-22397
17.Bencs LadislavKlouček Luboš ml.-10679 31107
18.Fencl JakubRovner Antonín1066  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Michal22Bartes Petr31
Bencs Ladislav22Šťovíček Petr13
Fencl Jakub21Vaník Jiří ml.11
Beránek Miroslav22Rovner Antonín21
   Klouček Luboš ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ARozhodčí:Pelc Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31681:655TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Koželuh Jindřich
 
 
-81086 3110
2.Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
Fencl Pavel
Reichl Jaroslav ml.
 
 
-9139-753220
3.Brožek MiroslavReichl Jaroslav ml.7-7-8-9 1321
4.Pivoňka JaromírZlatohlávek Jaroslav4-986 3131
5.Ajdini TerezaKoželuh Jindřich-7-6-7  0332
6.Vaniš MarekFencl Pavel108-510 3142
7.Pivoňka JaromírReichl Jaroslav ml.3-6910 3152
8.Ajdini TerezaZlatohlávek Jaroslav-3-9-10  0353
9.Vaniš MarekKoželuh Jindřich87-58 3163
10.Brožek MiroslavFencl Pavel-8-655-112364
11.Ajdini TerezaReichl Jaroslav ml.1210-7-8-42365
12.Vaniš MarekZlatohlávek Jaroslav-8115-9-72366
13.Brožek MiroslavKoželuh Jindřich-94-1511-72367
14.Pivoňka JaromírFencl Pavel10105  3077
15.Vaniš MarekReichl Jaroslav ml.10-44-873287
16.Brožek MiroslavZlatohlávek Jaroslav1075  3097
17.Pivoňka JaromírKoželuh Jindřich-6799 31107
18.Ajdini TerezaFencl Pavel-8-7-2  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brožek Miroslav13Reichl Jaroslav ml.22
Pivoňka Jaromír40Zlatohlávek Jaroslav22
Ajdini Tereza03Koželuh Jindřich22
Vaniš Marek31Fencl Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16499:414SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
Kadlec Matěj
Keller Filip
 
 
85-117 3110
2.Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
Hofreiter Zdeněk
Vízner Jiří
 
 
56-126 3120
3.Žielinský TomášVízner Jiří-81010-873230
4.Holovčák JiříKadlec Matěj-109-7-6 1331
5.Vondráček FilipHofreiter Zdeněk51110  3041
6.Hejč Antonín st.Keller Filip-9-117893251
7.Holovčák JiříVízner Jiří494  3061
8.Vondráček FilipKadlec Matěj3-6-51043271
9.Hejč Antonín st.Hofreiter Zdeněk488  3081
10.Žielinský TomášKeller Filip875  3091
11.Vondráček FilipVízner Jiří-798-6-62392
12.Hejč Antonín st.Kadlec Matěj-108-84332102
13.Žielinský TomášHofreiter Zdeněk         
14.Holovčák JiříKeller Filip         
15.Hejč Antonín st.Vízner Jiří         
16.Žielinský TomášKadlec Matěj         
17.Holovčák JiříHofreiter Zdeněk         
18.Vondráček FilipKeller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žielinský Tomáš20Vízner Jiří12
Holovčák Jiří11Kadlec Matěj12
Vondráček Filip21Hofreiter Zdeněk02
Hejč Antonín st.30Keller Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33 KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
     1301
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk ml.
 
 
Feifrlík Marcel
Průša Vojtěch
 
 
     0302
3.Gono MilanŠmucr Jiří     0303
4.Görner DarinHrnčál Miroslav     3113
5.Vukliševič Zdeněk ml.Feifrlík Marcel     1314
6.Držálek JanPrůša Vojtěch     3024
7.Görner DarinŠmucr Jiří     0325
8.Vukliševič Zdeněk ml.Hrnčál Miroslav     1326
9.Držálek JanFeifrlík Marcel     3036
10.Gono MilanPrůša Vojtěch     2337
11.Vukliševič Zdeněk ml.Šmucr Jiří     0338
12.Držálek JanHrnčál Miroslav     3048
13.Gono MilanFeifrlík Marcel     3258
14.Vukliševič Zdeněk st.Průša Vojtěch     0359
15.Držálek JanŠmucr Jiří     13510
16.Gono MilanHrnčál Miroslav     32  
17.Vukliševič Zdeněk st.Feifrlík Marcel         
18.Vukliševič Zdeněk ml.Průša Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gono Milan12Šmucr Jiří40
Görner Darin11Hrnčál Miroslav12
Vukliševič Zdeněk ml.03Feifrlík Marcel12
Držálek Jan31Průša Vojtěch21
Vukliševič Zdeněk st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25 SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňák Radek
Zedník Josef
 
 
Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
     3210
2.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Kopecký Filip
Líska Tomáš ml.
 
 
     1311
3.Nováková MartinaPospíšil Václav     3221
4.Smíšková MartinaKopecký Filip     3131
5.Zedník JosefChrvala Radovan     1332
6.Luňák RadekLíska Tomáš ml.     3142
7.Smíšková MartinaPospíšil Václav     3052
8.Zedník JosefKopecký Filip     3262
9.Luňák RadekChrvala Radovan     1363
10.Nováková MartinaLíska Tomáš ml.     3173
11.Zedník JosefPospíšil Václav     3283
12.Luňák RadekKopecký Filip     1384
13.Nováková MartinaChrvala Radovan     3194
14.Smíšková MartinaLíska Tomáš ml.     31104
15.Luňák RadekPospíšil Václav         
16.Nováková MartinaKopecký Filip         
17.Smíšková MartinaChrvala Radovan         
18.Zedník JosefLíska Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováková Martina30Pospíšil Václav03
Smíšková Martina30Kopecký Filip12
Zedník Josef21Chrvala Radovan21
Luňák Radek12Líska Tomáš ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:36 SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
Růžička Jiří
Rúža David
 
 
     2301
2.Neumann Martin
Phanthe Dung
 
 
Sýkora Martin
Stehlík Petr
 
 
     1302
3.Neumann JanRůžička Jiří     3212
4.Phanthe DungRúža David     3222
5.Neumann MartinSýkora Martin     2323
6.Franěk TomášStehlík Petr     3033
7.Phanthe DungRůžička Jiří     3143
8.Neumann MartinRúža David     1344
9.Franěk TomášSýkora Martin     3154
10.Neumann JanStehlík Petr     1355
11.Neumann MartinRůžička Jiří     2356
12.Franěk TomášRúža David     3066
13.Neumann JanSýkora Martin     3076
14.Phanthe DungStehlík Petr     0377
15.Franěk TomášRůžička Jiří     2378
16.Neumann JanRúža David     0379
17.Phanthe DungSýkora Martin     23710
18.Neumann MartinStehlík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Neumann Jan22Růžička Jiří22
Phanthe Dung22Rúža David22
Neumann Martin03Sýkora Martin22
Franěk Tomáš31Stehlík Petr21
--------------

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS