Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16448:387SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťovíček Petr
Rovner Antonín
 
 
Růžička Jiří
Rúža David
 
 
9-29-473210
2.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Stehlík Petr
Černý Tomáš
 
 
-366-433220
3.Šťovíček PetrRúža David-29-4483230
4.Rovner AntonínRůžička Jiří2-7-16-9 1331
5.Bartes PetrStehlík Petr-9986 3141
6.Klouček Luboš ml.Černý Tomáš887  3051
7.Rovner AntonínRúža David-2-8-8  0352
8.Bartes PetrRůžička Jiří1310  3062
9.Klouček Luboš ml.Stehlík Petr3-94-993272
10.Šťovíček PetrČerný Tomáš398  3082
11.Bartes PetrRúža David975  3092
12.Klouček Luboš ml.Růžička Jiří-77125 31102
13.Šťovíček PetrStehlík Petr-5    01  
14.Rovner AntonínČerný Tomáš         
15.Klouček Luboš ml.Rúža David         
16.Šťovíček PetrRůžička Jiří         
17.Rovner AntonínStehlík Petr         
18.Bartes PetrČerný Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťovíček Petr20Rúža David12
Rovner Antonín02Růžička Jiří12
Bartes Petr30Stehlík Petr02
Klouček Luboš ml.30Černý Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
Cibulka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27637:565TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
-10-1443103210
2.Fiala Dušan
Filín Jan
 
 
Kopecký Filip
Boháč Dominik
 
 
-95-10-8 1311
3.Fiala DušanChrvala Radovan7-959 3121
4.Fencl PavelBoháč Dominik619  3031
5.Filín JanPospíšil Václav-9-8-5  0332
6.Reichl Jaroslav ml.Kopecký Filip-36-9-11 1333
7.Fencl PavelChrvala Radovan710-6-673243
8.Filín JanBoháč Dominik3-9-8-8 1344
9.Reichl Jaroslav ml.Pospíšil Václav-97-83-82345
10.Fiala DušanKopecký Filip-66-11-10 1346
11.Filín JanChrvala Radovan7-788 3156
12.Reichl Jaroslav ml.Boháč Dominik5125  3066
13.Fiala DušanPospíšil Václav4511  3076
14.Fencl PavelKopecký Filip69-159 3186
15.Reichl Jaroslav ml.Chrvala Radovan8-19-14103296
16.Fiala DušanBoháč Dominik3117  30106
17.Fencl PavelPospíšil Václav         
18.Filín JanKopecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Dušan31Chrvala Radovan04
Fencl Pavel30Boháč Dominik13
Filín Jan12Pospíšil Václav21
Reichl Jaroslav ml.22Kopecký Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško Michal
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24571:517TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Jiří
Kadlec Matěj
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
-511-9-10 1301
2.Průša Dominik
Keller Filip
 
 
Kopecký Karel
Phanthe Dung
 
 
-45-94103211
3.Keller FilipKopecký Karel-73-9-9 1312
4.Kadlec MatějNeumann Jan-78510 3122
5.Průša DominikPhanthe Dung69-913 3132
6.Vízner JiříFraněk Tomáš-6-8-8  0333
7.Kadlec MatějKopecký Karel10-79-463243
8.Průša DominikNeumann Jan-8-9-8  0344
9.Vízner JiříPhanthe Dung685  3054
10.Keller FilipFraněk Tomáš8128  3064
11.Průša DominikKopecký Karel916  3074
12.Vízner JiříNeumann Jan-105-10573284
13.Keller FilipPhanthe Dung-5847 3194
14.Kadlec MatějFraněk Tomáš910-8-7-82395
15.Vízner JiříKopecký Karel689  30105
16.Keller FilipNeumann Jan         
17.Kadlec MatějPhanthe Dung         
18.Průša DominikFraněk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Keller Filip21Kopecký Karel13
Kadlec Matěj21Neumann Jan12
Průša Dominik21Phanthe Dung03
Vízner Jiří31Franěk Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:121KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Feifrlík Marcel
 
 
Běhounek Marcel
Pavlík Petr
 
 
797  3010
2.Hrnčál Miroslav
Šmucr Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Feifrlík MarcelBěhounek Marcel634  3030
4.Malý MichalPavlík Petr538  3040
5.Hrnčál MiroslavBarták Karel814  3050
6.Šmucr JiříWO    3060
7.Malý MichalBěhounek Marcel548  3070
8.Hrnčál MiroslavPavlík Petr998  3080
9.Šmucr JiříBarták Karel463  3090
10.Feifrlík MarcelWO    30100
11.Hrnčál MiroslavBěhounek Marcel         
12.Šmucr JiříPavlík Petr         
13.Feifrlík MarcelBarták Karel         
14.Malý Michal         
15.Šmucr JiříBěhounek Marcel         
16.Feifrlík MarcelPavlík Petr         
17.Malý MichalBarták Karel         
18.Hrnčál Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Feifrlík Marcel10Běhounek Marcel02
Malý Michal20Pavlík Petr02
Hrnčál Miroslav20Barták Karel02
Šmucr Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Kohutka Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27631:555TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Fencl Lukáš
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-9-791183210
2.Beránek Miroslav
Kadlec Michal
 
 
Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
-78-92-142311
3.Kadlec MichalDržálek Jan-37-7963221
4.Fencl LukášGörner Darin-10-6-9  0322
5.Bencs LadislavGono Milan784  3032
6.Beránek MiroslavVukliševič Zdeněk st.92-70 3142
7.Fencl LukášDržálek Jan-484-9143252
8.Bencs LadislavGörner Darin66-49 3162
9.Beránek MiroslavGono Milan515  3072
10.Kadlec MichalVukliševič Zdeněk st.-911-7-9 1373
11.Bencs LadislavDržálek Jan-107-9293283
12.Beránek MiroslavGörner Darin-10-8810-102384
13.Kadlec MichalGono Milan-812-9-8 1385
14.Fencl LukášVukliševič Zdeněk st.9-109-1063295
15.Beránek MiroslavDržálek Jan655  30105
16.Kadlec MichalGörner Darin         
17.Fencl LukášGono Milan         
18.Bencs LadislavVukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Michal12Držálek Jan04
Fencl Lukáš21Görner Darin21
Bencs Ladislav30Gono Milan12
Beránek Miroslav31Vukliševič Zdeněk st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Pelc Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:24542:501TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
Žielinský Tomáš
Holovčák Jiří
 
 
-89-8-4 1301
2.Pivoňka Jaromír
Šnajdr Antonín
 
 
Hejč Antonín st.
Schmoranz Pavel
 
 
869  3011
3.Ajdini TerezaHejč Antonín st.13-2-8373221
4.Šnajdr AntonínHolovčák Jiří-2914-413231
5.Brožek MiroslavŽielinský Tomáš-98-9-9 1332
6.Pivoňka JaromírSchmoranz Pavel844  3042
7.Šnajdr AntonínHejč Antonín st.-5-57-3 1343
8.Brožek MiroslavHolovčák Jiří9-994 3153
9.Pivoňka JaromírŽielinský Tomáš711-88 3163
10.Ajdini TerezaSchmoranz Pavel10-1033 3173
11.Brožek MiroslavHejč Antonín st.4-77-953283
12.Pivoňka JaromírHolovčák Jiří8-757 3193
13.Ajdini TerezaŽielinský Tomáš-5-7-9  0394
14.Šnajdr AntonínSchmoranz Pavel-10-1069932104
15.Pivoňka JaromírHejč Antonín st.6-777 31  
16.Ajdini TerezaHolovčák Jiří         
17.Šnajdr AntonínŽielinský Tomáš         
18.Brožek MiroslavSchmoranz Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ajdini Tereza21Hejč Antonín st.12
Šnajdr Antonín21Holovčák Jiří03
Brožek Miroslav21Žielinský Tomáš21
Pivoňka Jaromír30Schmoranz Pavel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS