Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36 SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žielinský Tomáš
Holovčák Jiří
 
 
Mandinec Jan
Rovner Antonín
 
 
     3210
2.Hejč Antonín st.
Skružný Vratislav
 
 
Klouček Luboš ml.
Šťovíček Petr
 
 
     3120
3.Skružný VratislavMandinec Jan     0321
4.Žielinský TomášRovner Antonín     3131
5.Hejč Antonín st.Šťovíček Petr     3241
6.Holovčák JiříKlouček Luboš ml.     1342
7.Žielinský TomášMandinec Jan     1343
8.Hejč Antonín st.Rovner Antonín     3053
9.Holovčák Jiř튝ovíček Petr     3163
10.Skružný VratislavKlouček Luboš ml.     1364
11.Hejč Antonín st.Mandinec Jan     0365
12.Holovčák JiříRovner Antonín     2366
13.Skružný VratislavŠťovíček Petr     2367
14.Žielinský TomášKlouček Luboš ml.     3177
15.Holovčák JiříMandinec Jan     3287
16.Skružný VratislavRovner Antonín     3297
17.Žielinský Tomᚊťovíček Petr     2398
18.Hejč Antonín st.Klouček Luboš ml.     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skružný Vratislav13Mandinec Jan31
Žielinský Tomáš22Rovner Antonín13
Hejč Antonín st.31Šťovíček Petr22
Holovčák Jiří22Klouček Luboš ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30 TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Fencl Pavel
Reichl Jaroslav ml.
 
 
     1301
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Koželuh Jindřich
 
 
     0302
3.Gono MilanReichl Jaroslav ml.     1303
4.Görner DarinFencl Pavel     1304
5.Vukliševič Zdeněk st.Zlatohlávek Jaroslav     2305
6.Držálek JanKoželuh Jindřich     1306
7.Görner DarinReichl Jaroslav ml.     1307
8.Vukliševič Zdeněk st.Fencl Pavel     1308
9.Držálek JanZlatohlávek Jaroslav     3018
10.Gono MilanKoželuh Jindřich     2319
11.Vukliševič Zdeněk st.Reichl Jaroslav ml.     03110
12.Držálek JanFencl Pavel         
13.Gono MilanZlatohlávek Jaroslav         
14.Görner DarinKoželuh Jindřich         
15.Držálek JanReichl Jaroslav ml.         
16.Gono MilanFencl Pavel         
17.Görner DarinZlatohlávek Jaroslav         
18.Vukliševič Zdeněk st.Koželuh Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gono Milan02Reichl Jaroslav ml.30
Görner Darin02Fencl Pavel20
Vukliševič Zdeněk st.03Zlatohlávek Jaroslav11
Držálek Jan11Koželuh Jindřich20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:16 SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
     0301
2.Špička Zbyněk
Nováková Martina
 
 
Kadlec Michal
Bencs Ladislav
 
 
     1302
3.Špička ZbyněkBeránek Miroslav     0303
4.Nováková MartinaBencs Ladislav     3013
5.Luňák RadekKadlec Michal     3023
6.Zedník JosefČejka Vratislav     3033
7.Nováková MartinaBeránek Miroslav     0334
8.Luňák RadekBencs Ladislav     3044
9.Zedník JosefKadlec Michal     3054
10.Smíšková MartinaČejka Vratislav     3064
11.Luňák RadekBeránek Miroslav     3174
12.Zedník JosefBencs Ladislav     3084
13.Smíšková MartinaKadlec Michal     3194
14.Nováková MartinaČejka Vratislav     32104
15.Zedník JosefBeránek Miroslav         
16.Smíšková MartinaBencs Ladislav         
17.Nováková MartinaKadlec Michal         
18.Luňák RadekČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špička Zbyněk01Beránek Miroslav21
Nováková Martina21Bencs Ladislav03
Luňák Radek30Kadlec Michal03
Zedník Josef30Čejka Vratislav03
Smíšková Martina20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Karel
Matušek Petr
 
 
Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
     1301
2.Neumann Jan
Franěk Tomáš
 
 
Šnajdr Antonín
Pivoňka Jaromír
 
 
     2302
3.Franěk TomášPivoňka Jaromír     3012
4.Neumann JanBrožek Miroslav     2313
5.Phanthe DungAjdini Tereza     3123
6.Matušek PetrŠnajdr Antonín     0324
7.Neumann JanPivoňka Jaromír     1325
8.Phanthe DungBrožek Miroslav     1326
9.Matušek PetrAjdini Tereza     3236
10.Franěk Tomᚊnajdr Antonín     3046
11.Phanthe DungPivoňka Jaromír     0347
12.Matušek PetrBrožek Miroslav     2348
13.Franěk TomášAjdini Tereza     3058
14.Neumann JanŠnajdr Antonín     3068
15.Matušek PetrPivoňka Jaromír     2369
16.Franěk TomášBrožek Miroslav     3279
17.Neumann JanAjdini Tereza     3089
18.Phanthe DungŠnajdr Antonín     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Franěk Tomáš40Pivoňka Jaromír31
Neumann Jan22Brožek Miroslav31
Phanthe Dung22Ajdini Tereza04
Matušek Petr13Šnajdr Antonín13
--------------------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36547:606TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drbohlav Michal
Líska Tomáš ml.
 
 
Vízner Jiří
Kadlec Matěj
 
 
-4-7-6  0301
2.Kopecký Filip
Pospíšil Václav
 
 
Keller Filip
Průša Dominik
 
 
87-98 3111
3.Kopecký FilipVízner Jiří-57-10763221
4.Líska Tomáš ml.Kadlec Matěj-33-3-7 1322
5.Drbohlav MichalPrůša Dominik5-3-3-3 1323
6.Pospíšil VáclavKeller Filip9-9-5-6 1324
7.Líska Tomáš ml.Vízner Jiří8-8126 3134
8.Drbohlav MichalKadlec Matěj-4-7-4  0335
9.Pospíšil VáclavPrůša Dominik6-52-7-62336
10.Kopecký FilipKeller Filip8516  3046
11.Drbohlav MichalVízner Jiří-2-7-6  0347
12.Pospíšil VáclavKadlec Matěj5811  3057
13.Kopecký FilipPrůša Dominik4-385 3167
14.Líska Tomáš ml.Keller Filip-14-4-7  0368
15.Pospíšil VáclavVízner Jiří-5-74-7 1369
16.Kopecký FilipKadlec Matěj4105  3079
17.Líska Tomáš ml.Průša Dominik65-86 3189
18.Drbohlav MichalKeller Filip-1-2-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Filip40Vízner Jiří22
Líska Tomáš ml.22Kadlec Matěj22
Drbohlav Michal04Průša Dominik22
Pospíšil Václav13Keller Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINERozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33667:682SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Sýkora Martin
 
 
Hrnčál Miroslav
Šmucr Jiří
 
 
910-98 3110
2.Růžička Jiří
Rúža David
 
 
Feifrlík Marcel
Průša Vojtěch
 
 
9-964 3120
3.Rúža DavidŠmucr Jiří-10-5-9  0321
4.Sýkora MartinHrnčál Miroslav-5-89893231
5.Stehlík PetrFeifrlík Marcel9-46-4-102332
6.Růžička JiříPrůša Vojtěch-10-598-82333
7.Sýkora MartinŠmucr Jiří111213  3043
8.Stehlík PetrHrnčál Miroslav-86-9-6 1344
9.Růžička JiříFeifrlík Marcel-10-91011113254
10.Rúža DavidPrůša Vojtěch1047  3064
11.Stehlík PetrŠmucr Jiří-4-8-6  0365
12.Růžička JiříHrnčál Miroslav663  3075
13.Rúža DavidFeifrlík Marcel-6-4-11  0376
14.Sýkora MartinPrůša Vojtěch-4610-15103286
15.Růžička JiříŠmucr Jiří9-10-7893296
16.Rúža DavidHrnčál Miroslav9-7-10-9 1397
17.Sýkora MartinFeifrlík Marcel-49-791232107
18.Stehlík PetrPrůša Vojtěch-5710  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rúža David13Šmucr Jiří22
Sýkora Martin40Hrnčál Miroslav22
Stehlík Petr03Feifrlík Marcel22
Růžička Jiří31Průša Vojtěch12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS