Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33670:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Soutner Václav ml.
 
 
Boehm Přemysl
Mach Dalibor
 
 
105-43 3110
2.Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 
Vítů Václav
Švarc Vojtěch
 
 
-33-910-42311
3.Soutner Václav ml.Vítů Václav-4-488-102312
4.Kalánek JosefBoehm Přemysl-10-7-8  0313
5.Lhotský MilanMach Dalibor868  3023
6.Soutner Václav st.Švarc Vojtěch964  3033
7.Kalánek JosefVítů Václav-9-9-9  0334
8.Lhotský MilanBoehm Přemysl-12989 3144
9.Soutner Václav st.Mach Dalibor-1062-933254
10.Soutner Václav ml.Švarc Vojtěch-8-9-11  0355
11.Lhotský MilanVítů Václav-699-3-72356
12.Soutner Václav st.Boehm Přemysl549  3066
13.Soutner Václav ml.Mach Dalibor10-9-3-8 1367
14.Kalánek JosefŠvarc Vojtěch8-712-983277
15.Soutner Václav st.Vítů Václav1067  3087
16.Soutner Václav ml.Boehm Přemysl-8-710-7 1388
17.Kalánek JosefMach Dalibor6103  3098
18.Lhotský MilanŠvarc Vojtěch28-12-11-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soutner Václav ml.04Vítů Václav31
Kalánek Josef22Boehm Přemysl22
Lhotský Milan22Mach Dalibor13
Soutner Václav st.40Švarc Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:Kadlec Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Pejša Otto
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26625:600TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plečinda Jiří
Kadlec Matěj
 
 
Grubr Vojtěch
Kacálková Kristýna
 
 
-810-3-7 1301
2.Pejša Otto ml.
Krejčí Karel
 
 
Hampejs Vladislav
Himko Jaroslav
 
 
-411-7893211
3.Krejčí KarelGrubr Vojtěch-8-11-6  0312
4.Pejša Otto ml.Kacálková Kristýna-639-7-92313
5.Plečinda JiříHampejs Vladislav1010-58 3123
6.Kadlec MatějHimko Jaroslav77-87 3133
7.Pejša Otto ml.Grubr Vojtěch99-813 3143
8.Plečinda JiříKacálková Kristýna466  3053
9.Kadlec MatějHampejs Vladislav-57-97-62354
10.Krejčí KarelHimko Jaroslav869  3064
11.Plečinda JiříGrubr Vojtěch9-6-29-82365
12.Kadlec MatějKacálková Kristýna149-913 3175
13.Krejčí KarelHampejs Vladislav97-63 3185
14.Pejša Otto ml.Himko Jaroslav3-785 3195
15.Kadlec MatějGrubr Vojtěch-1087-5-82396
16.Krejčí KarelKacálková Kristýna978  30106
17.Pejša Otto ml.Hampejs Vladislav         
18.Plečinda JiříHimko Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Karel31Grubr Vojtěch31
Pejša Otto ml.21Kacálková Kristýna13
Plečinda Jiří21Hampejs Vladislav12
Kadlec Matěj22Himko Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:Šťovíček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Lukaščuk Josef
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37503:578TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skružný Vratislav
Záruba David
 
 
Hanousek Josef
Kövér Lubomír
 
 
-5-67-5 1301
2.Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
Vích Luděk
Vích Josef
 
 
-8510-993211
3.Záruba DavidVích Luděk-5-2-9  0312
4.Skružný VratislavKövér Lubomír-8-9-7  0313
5.Městka PetrHanousek Josef-5-79773223
6.Vaník Jiří ml.Vích Josef4108  3033
7.Skružný VratislavVích Luděk-5-7-8  0334
8.Městka PetrKövér Lubomír87-7-11-112335
9.Vaník Jiří ml.Hanousek Josef-12-1113-6 1336
10.Záruba DavidVích Josef-74-7873246
11.Městka PetrVích Luděk8-8-4-3 1347
12.Vaník Jiří ml.Kövér Lubomír-10398 3157
13.Záruba DavidHanousek Josef-4-3-5  0358
14.Skružný VratislavVích Josef-6-891-32359
15.Vaník Jiří ml.Vích Luděk-9-8-7  03510
16.Záruba DavidKövér Lubomír-9    01  
17.Skružný VratislavHanousek Josef         
18.Městka PetrVích Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záruba David12Vích Luděk40
Skružný Vratislav03Kövér Lubomír21
Městka Petr12Hanousek Josef21
Vaník Jiří ml.22Vích Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:David Jaroslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22508:490TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Fencl Lukáš
 
 
Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
-6-7-9  0301
2.Fencl Jakub
Kadlec Michal
 
 
Štěpánek Ivan
Černý Tomáš
 
 
789  3011
3.Jankovič ŠtěpánŠtika Jiří st.-6844 3121
4.Fencl LukášHrivňák Petr9-7-81163231
5.Kadlec MichalČerný Tomáš-93-11753241
6.Fencl JakubŠtěpánek Ivan69-115 3151
7.Fencl Lukᚊtika Jiří st.810-57 3161
8.Kadlec MichalHrivňák Petr-2-3-5  0362
9.Fencl JakubČerný Tomáš79-116 3172
10.Jankovič ŠtěpánŠtěpánek Ivan-36108 3182
11.Kadlec MichalŠtika Jiří st.-11-2-3  0383
12.Fencl JakubHrivňák Petr-88108 3193
13.Jankovič ŠtěpánČerný Tomáš-4-979-112394
14.Fencl Lukᚊtěpánek Ivan996  30104
15.Fencl JakubŠtika Jiří st.         
16.Jankovič ŠtěpánHrivňák Petr         
17.Fencl LukášČerný Tomáš         
18.Kadlec MichalŠtěpánek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jankovič Štěpán21Štika Jiří st.12
Fencl Lukáš30Hrivňák Petr12
Kadlec Michal12Černý Tomáš12
Fencl Jakub30Štěpánek Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:23578:526TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Malý Michal
 
 
Vyskočil Michal
Brhovský Václav
 
 
755  3010
2.Drahota David
Kučera Lubomír
 
 
Vyskočil Tomáš
Stanislav Pavel
 
 
-42-711103220
3.Hofmann Martin ml.Vyskočil Michal511-11-8-72321
4.Drahota DavidStanislav Pavel104-1-8-62322
5.Kučera LubomírBrhovský Václav-868-4-22323
6.Malý MichalVyskočil Tomáš7-97-863233
7.Drahota DavidVyskočil Michal-4-9-2  0334
8.Kučera LubomírStanislav Pavel97-5-8-82335
9.Malý MichalBrhovský Václav974  3045
10.Hofmann Martin ml.Vyskočil Tomáš8910  3055
11.Kučera LubomírVyskočil Michal5610  3065
12.Malý MichalStanislav Pavel886  3075
13.Hofmann Martin ml.Brhovský Václav6-886 3185
14.Drahota DavidVyskočil Tomáš-8836 3195
15.Malý MichalVyskočil Michal-87-99832105
16.Hofmann Martin ml.Stanislav Pavel-69-1311 22  
17.Drahota DavidBrhovský Václav         
18.Kučera LubomírVyskočil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofmann Martin ml.21Vyskočil Michal22
Drahota David12Stanislav Pavel21
Kučera Lubomír12Brhovský Václav12
Malý Michal40Vyskočil Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:34 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
     0301
2.Fürst Ladislav
Krejčí Ladislav
 
 
Stein Petr
Skopec Pavel
 
 
     3011
3.Krejčí LadislavPeterka Milan ml.     3121
4.Šimonek MilanSteif Richard     1322
5.Pavlica JanSkopec Pavel     3032
6.Fürst LadislavStein Petr     3042
7.Šimonek MilanPeterka Milan ml.     0343
8.Pavlica JanSteif Richard     0344
9.Fürst LadislavSkopec Pavel     2345
10.Krejčí LadislavStein Petr     3055
11.Pavlica JanPeterka Milan ml.     0356
12.Fürst LadislavSteif Richard     0357
13.Krejčí LadislavSkopec Pavel     3267
14.Šimonek MilanStein Petr     3177
15.Fürst LadislavPeterka Milan ml.     1378
16.Krejčí LadislavSteif Richard     0379
17.Šimonek MilanSkopec Pavel     13710
18.Pavlica JanStein Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Ladislav31Peterka Milan ml.31
Šimonek Milan13Steif Richard40
Pavlica Jan12Skopec Pavel22
Fürst Ladislav13Stein Petr03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS