Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30 TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Novobilský Jan
 
 
Kadlec Matěj
Keller Filip
 
 
     0301
2.Lhotský Milan
Stütz Rainer
 
 
Pejša Otto ml.
Krejčí Karel
 
 
     2302
3.Novobilský JanKubovský Zdeněk     0303
4.Stütz RainerKeller Filip     0304
5.Soutner Václav st.Kadlec Matěj     1305
6.Lhotský MilanKrejčí Karel     0306
7.Stütz RainerKubovský Zdeněk     0307
8.Soutner Václav st.Keller Filip     0308
9.Lhotský MilanKadlec Matěj     0309
10.Novobilský JanPejša Otto ml.     23010
11.Soutner Václav st.Kubovský Zdeněk         
12.Lhotský MilanKeller Filip         
13.Novobilský JanKadlec Matěj         
14.Stütz RainerPejša Otto ml.         
15.Lhotský MilanKubovský Zdeněk         
16.Novobilský JanKeller Filip         
17.Stütz RainerKadlec Matěj         
18.Soutner Václav st.Pejša Otto ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novobilský Jan02Kubovský Zdeněk20
Stütz Rainer02Keller Filip20
Soutner Václav st.02Kadlec Matěj20
Lhotský Milan02Krejčí Karel10
   Pejša Otto ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33409:487TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skružný Vratislav
Městka Petr
 
 
Fencl Jakub
Kadlec Michal
 
 
-9-813-3 1301
2.Srp Pavel
Vaník Jiří ml.
 
 
Fencl Lukáš
Čejka Vratislav
 
 
-64-810-52302
3.Skružný VratislavFencl Lukáš97-6-8-52303
4.Srp PavelFencl Jakub-5-10-6  0304
5.Vaník Jiří ml.Čejka Vratislav-10-62693214
6.Městka PetrKadlec Michal757  3024
7.Srp PavelFencl Lukáš3-8-4-8 1325
8.Vaník Jiří ml.Fencl Jakub-9-5-6  0326
9.Městka PetrČejka Vratislav108-87 3136
10.Skružný VratislavKadlec Michal-5-5-7  0337
11.Vaník Jiří ml.Fencl Lukáš-5-8-4  0338
12.Městka PetrFencl Jakub-12-7-9  0339
13.Skružný VratislavČejka Vratislav-710-11-3 13310
14.Srp PavelKadlec Michal-9    01  
15.Městka PetrFencl Lukáš         
16.Skružný VratislavFencl Jakub         
17.Srp PavelČejka Vratislav         
18.Vaník Jiří ml.Kadlec Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skružný Vratislav03Fencl Lukáš30
Srp Pavel02Fencl Jakub30
Vaník Jiří ml.12Čejka Vratislav12
Městka Petr21Kadlec Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35670:673TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
Krejčí Ladislav
Dänner Michal
 
 
9-7-9-6 1301
2.Lazar Martin
Drahota David
 
 
Veselý Petr
Kotrba Luděk
 
 
-8-7137-122302
3.Hofmann Martin ml.Kotrba Luděk127-8-743212
4.Drahota DavidKrejčí Ladislav-7-78-7 1313
5.Lazar MartinVeselý Petr989  3023
6.Malý MichalDänner Michal7-49-993233
7.Drahota DavidKotrba Luděk-67-5-7 1334
8.Lazar MartinKrejčí Ladislav-8947 3144
9.Malý MichalVeselý Petr-74-5-8 1345
10.Hofmann Martin ml.Dänner Michal108-76 3155
11.Lazar MartinKotrba Luděk-5-6-9  0356
12.Malý MichalKrejčí Ladislav4-496 3166
13.Hofmann Martin ml.Veselý Petr847  3076
14.Drahota DavidDänner Michal-10-7-3  0377
15.Malý MichalKotrba Luděk-1110-45113287
16.Hofmann Martin ml.Krejčí Ladislav599  3097
17.Sučík JanVeselý Petr-67-10-10 1398
18.Lazar MartinDänner Michal-858-8732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofmann Martin ml.40Kotrba Luděk22
Drahota David03Krejčí Ladislav13
Lazar Martin31Veselý Petr22
Malý Michal31Dänner Michal13
Sučík Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:31473:521ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Vyskočil Michal
 
 
Skopec Pavel
Steif Richard
 
 
-6-9-9  0301
2.Stanislav Pavel
Brhovský Václav
 
 
Peterka Milan ml.
Stein Petr
 
 
-9-55-7 1302
3.Stanislav PavelPeterka Milan ml.8-77-8-32303
4.Sedláček ZdeněkSteif Richard-10-79-5 1304
5.Brhovský VáclavSkopec Pavel-101312-8-42305
6.Vyskočil MichalStein Petr766  3015
7.Sedláček ZdeněkPeterka Milan ml.-7-7811-92316
8.Brhovský VáclavSteif Richard-94-8-9 1317
9.Vyskočil MichalSkopec Pavel-2-7910-82318
10.Stanislav PavelStein Petr94-149 3128
11.Brhovský VáclavPeterka Milan ml.49-2-2-42329
12.Vyskočil MichalSteif Richard258  3039
13.Stanislav PavelSkopec Pavel8-7-3-5 13310
14.Sedláček ZdeněkStein Petr10    10  
15.Vyskočil MichalPeterka Milan ml.         
16.Stanislav PavelSteif Richard         
17.Sedláček ZdeněkSkopec Pavel         
18.Brhovský VáclavStein Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stanislav Pavel12Peterka Milan ml.30
Sedláček Zdeněk02Steif Richard21
Brhovský Václav03Skopec Pavel30
Vyskočil Michal21Stein Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Janečka Josef
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25563:498TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
414-36 3110
2.Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
Štěpánek Ivan
Čáp Stanislav
 
 
-810-48-82311
3.Kövér LubomírŠtika Jiří st.-10618 3121
4.Hanousek JosefHrivňák Petr-8911-11-22322
5.Sander MiroslavŠtěpánek Ivan8-5-8-5 1323
6.Vích LuděkČáp Stanislav545  3033
7.Hanousek JosefŠtika Jiří st.-76-2-4 1334
8.Sander MiroslavHrivňák Petr-5-1-5  0335
9.Vích LuděkŠtěpánek Ivan674  3045
10.Kövér LubomírČáp Stanislav5-35-723255
11.Sander MiroslavŠtika Jiří st.-6-86-4 1356
12.Vích LuděkHrivňák Petr3-1085 3166
13.Kövér LubomírŠtěpánek Ivan993  3076
14.Hanousek JosefČáp Stanislav46-6-893286
15.Vích LuděkŠtika Jiří st.635  3096
16.Kövér LubomírHrivňák Petr423  30106
17.Hanousek JosefŠtěpánek Ivan         
18.Sander MiroslavČáp Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kövér Lubomír40Štika Jiří st.22
Hanousek Josef12Hrivňák Petr22
Sander Miroslav03Štěpánek Ivan12
Vích Luděk40Čáp Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:818:26 SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frič Lukáš
Boehm Přemysl
 
 
Beneš Jiří
Hampejs Vladislav
 
 
     3010
2.Ajdini Tereza
Vítů Václav
 
 
Kacálková Kristýna
Grubr Vojtěch
 
 
         
3.Boehm PřemyslBeneš Jiří     0311
4.Frič LukášGrubr Vojtěch     0312
5.Ajdini TerezaHampejs Vladislav         
6.Vítů VáclavKacálková Kristýna     3022
7.Frič LukášBeneš Jiří     0323
8.Ajdini TerezaGrubr Vojtěch         
9.Vítů VáclavHampejs Vladislav     3133
10.Boehm PřemyslKacálková Kristýna     3043
11.Ajdini TerezaBeneš Jiří         
12.Vítů VáclavGrubr Vojtěch     1344
13.Boehm PřemyslHampejs Vladislav     0345
14.Frič LukášKacálková Kristýna     3155
15.Vítů VáclavBeneš Jiří     0356
16.Boehm PřemyslGrubr Vojtěch     1357
17.Frič LukášHampejs Vladislav     1358
18.Ajdini TerezaKacálková Kristýna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Boehm Přemysl13Beneš Jiří30
Frič Lukáš13Grubr Vojtěch30
Vítů Václav22Hampejs Vladislav21
   Kacálková Kristýna03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS