Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Jindřich Samek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Miroslav Keller
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13451:358TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubovský Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Lhotský Milan
Novobilský Jan
 
 
-8-12-10  0301
2.Keller Filip
Kadlec Matěj
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
874  3011
3.Keller FilipLhotský Milan-9-37733221
4.Kadlec MatějHadbávny Jan655  3031
5.Pejša Otto ml.Novobilský Jan-8-9-9  0332
6.Kubovský ZdeněkStütz Rainer799  3042
7.Kadlec MatějLhotský Milan-99-96153252
8.Pejša Otto ml.Hadbávny Jan7-6-11673262
9.Kubovský ZdeněkNovobilský Jan864  3072
10.Keller FilipStütz Rainer8611  3082
11.Pejša Otto ml.Lhotský Milan7-9107 3192
12.Kubovský ZdeněkHadbávny Jan159  30102
13.Keller FilipNovobilský Jan         
14.Kadlec MatějStütz Rainer         
15.Kubovský ZdeněkLhotský Milan         
16.Keller FilipHadbávny Jan         
17.Kadlec MatějNovobilský Jan         
18.Pejša Otto ml.Stütz Rainer         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Keller Filip20Lhotský Milan03
Kadlec Matěj20Hadbávny Jan03
Pejša Otto ml.21Novobilský Jan11
Kubovský Zdeněk30Stütz Rainer02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Kohutka Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29634:617TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Radek
Fencl Lukáš
 
 
Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
495  3010
2.Fencl Jakub
Kadlec Michal
 
 
Šťovíček Petr
Skružný Vratislav
 
 
7-95-1083220
3.Bláha RadekVaník Jiří ml.5-3-9-7 1321
4.Fencl LukášSkružný Vratislav-77-89-32322
5.Kadlec MichalŠťovíček Petr12-1-8-2 1323
6.Fencl JakubMěstka Petr78-11-9103233
7.Fencl LukášVaník Jiří ml.710-24 3143
8.Kadlec MichalSkružný Vratislav-69-8683253
9.Fencl JakubŠťovíček Petr5-5-49-52354
10.Bláha RadekMěstka Petr-8-9-10  0355
11.Kadlec MichalVaník Jiří ml.-102-11683265
12.Fencl JakubSkružný Vratislav78-7-983275
13.Bláha RadekŠťovíček Petr-94-89-52376
14.Fencl LukášMěstka Petr9611  3086
15.Fencl JakubVaník Jiří ml.13109  3096
16.Bláha RadekSkružný Vratislav8910  30106
17.Fencl Lukᚊťovíček Petr-8-1   02  
18.Kadlec MichalMěstka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Radek13Vaník Jiří ml.13
Fencl Lukáš21Skružný Vratislav13
Kadlec Michal21Šťovíček Petr30
Fencl Jakub31Městka Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40689:714TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ladislav
Pavlica Jan
 
 
Lazar Martin
Sučík Jan
 
 
-77-7963210
2.Jelínek Šimon
Cipro Petr
 
 
Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
-11-79-8 1311
3.Cipro PetrHofmann Martin ml.-9-9-9  0312
4.Jelínek ŠimonMalý Michal10-7-7-5 1313
5.Pavlica JanLazar Martin-9-67-2 1314
6.Krejčí LadislavSučík Jan8-646 3124
7.Jelínek ŠimonHofmann Martin ml.-9-1311-4 1325
8.Pavlica JanMalý Michal-9-77-7 1326
9.Krejčí LadislavLazar Martin94-811 3136
10.Cipro PetrSučík Jan-1112-9893246
11.Pavlica JanHofmann Martin ml.774  3056
12.Krejčí LadislavMalý Michal84-915 3166
13.Cipro PetrLazar Martin-9-14-6  0367
14.Jelínek ŠimonSučík Jan97-96 3177
15.Krejčí LadislavHofmann Martin ml.8-810-763287
16.Cipro PetrMalý Michal-8-12-17  0388
17.Jelínek ŠimonLazar Martin-6-913-7 1389
18.Pavlica JanSučík Jan8-4-10-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cipro Petr13Hofmann Martin ml.22
Jelínek Šimon13Malý Michal31
Pavlica Jan13Lazar Martin31
Krejčí Ladislav40Sučík Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Peterka Milan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Santo Petr
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:26565:539ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steif Richard
Skopec Pavel
 
 
Vyskočil Tomáš
Stanislav Pavel
 
 
-74-7-9 1301
2.Peterka Milan ml.
Stein Petr
 
 
Vyskočil Michal
Spurný Antonín ml.
 
 
-8910-1093211
3.Skopec PavelVyskočil Michal88-79 3121
4.Peterka Milan ml.Stanislav Pavel11-12610 3131
5.Stein PetrSpurný Antonín ml.-9-6-4  0332
6.Steif RichardVyskočil Tomáš3811  3042
7.Peterka Milan ml.Vyskočil Michal2-877 3152
8.Stein PetrStanislav Pavel-810-8-4 1353
9.Steif RichardSpurný Antonín ml.884  3063
10.Skopec PavelVyskočil Tomáš-9-9-9  0364
11.Stein PetrVyskočil Michal-7-9-2  0365
12.Steif RichardStanislav Pavel7-34 43175
13.Skopec PavelSpurný Antonín ml.9911  3085
14.Peterka Milan ml.Vyskočil Tomáš115-6-773295
15.Steif RichardVyskočil Michal-10-512-5 1396
16.Skopec PavelStanislav Pavel665  30106
17.Peterka Milan ml.Spurný Antonín ml.-76   11  
18.Stein PetrVyskočil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skopec Pavel31Vyskočil Michal22
Peterka Milan ml.30Stanislav Pavel13
Stein Petr03Spurný Antonín ml.12
Steif Richard31Vyskočil Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:Navarrová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Jiří
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21540:518SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrivňák Petr
Štika Jiří st.
 
 
Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
-1158-593210
2.Černý Tomáš
Štěpánek Ivan
 
 
Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
-3-3-1  0311
3.Černý TomášVích Luděk-97-79-82312
4.Hrivňák PetrKövér Lubomír9-99-693222
5.Štěpánek IvanHanousek Josef-2846 3132
6.Štika Jiří st.Sander Miroslav769  3042
7.Hrivňák PetrVích Luděk999  3052
8.Štěpánek IvanKövér Lubomír710-68 3162
9.Štika Jiří st.Hanousek Josef41111  3072
10.Černý TomášSander Miroslav973  3082
11.Štěpánek IvanVích Luděk-4-3-12  0383
12.Štika Jiří st.Kövér Lubomír-784-7-42384
13.Černý TomášHanousek Josef-810-98-112385
14.Hrivňák PetrSander Miroslav71010  3095
15.Štika Jiří st.Vích Luděk6510  30105
16.Černý TomášKövér Lubomír         
17.Hrivňák PetrHanousek Josef         
18.Štěpánek IvanSander Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Tomáš12Vích Luděk22
Hrivňák Petr30Kövér Lubomír12
Štěpánek Ivan21Hanousek Josef12
Štika Jiří st.31Sander Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Polanská Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Himko Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Povejšil Bohuslav
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:8356:264SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Nováková Eva
 
 
Vítů Václav
Ajdini Tereza
 
 
         
2.Hampejs Vladislav
Gamache Vincent
 
 
Boehm Přemysl
Dražan Zdeněk
 
 
8-6-77103210
3.Beneš JiříVítů Václav6211  3020
4.Nováková EvaAjdini Tereza         
5.Gamache VincentBoehm Přemysl-5-10-10  0321
6.Hampejs VladislavBrožek Miroslav ml.1063  3031
7.Nováková EvaVítů Václav937  3041
8.Gamache VincentAjdini Tereza         
9.Hampejs VladislavBoehm Přemysl498  3051
10.Beneš JiříBrožek Miroslav ml.158  3061
11.Gamache VincentVítů Václav9-64-473271
12.Hampejs VladislavAjdini Tereza         
13.Beneš JiříBoehm Přemysl89-76 3181
14.Nováková EvaBrožek Miroslav ml.428  3091
15.Hampejs VladislavVítů Václav         
16.Beneš JiříAjdini Tereza         
17.Nováková EvaBoehm Přemysl         
18.Gamache VincentBrožek Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beneš Jiří30Vítů Václav03
Nováková Eva20Boehm Přemysl12
Gamache Vincent11Brožek Miroslav ml.03
Hampejs Vladislav20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS