Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:929:35 KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boehm Přemysl
Mach Dalibor
 
 
Lhotský Milan
Novobilský Jan
 
 
     0301
2.Blažek Jan
Demeter Jan
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
     3211
3.Mach DaliborLhotský Milan     0312
4.Boehm PřemyslHadbávny Jan     3222
5.Blažek JanNovobilský Jan     3132
6.Demeter JanStütz Rainer     3042
7.Boehm PřemyslLhotský Milan     3052
8.Blažek JanHadbávny Jan     2353
9.Demeter JanNovobilský Jan     1354
10.Mach DaliborStütz Rainer     0355
11.Blažek JanLhotský Milan     1356
12.Demeter JanHadbávny Jan     1357
13.Mach DaliborNovobilský Jan     3167
14.Boehm PřemyslStütz Rainer     0368
15.Demeter JanLhotský Milan     0369
16.Ajdini TerezaHadbávny Jan         
17.Boehm PřemyslNovobilský Jan     3079
18.Blažek JanStütz Rainer     3289

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Dalibor12Lhotský Milan31
Boehm Přemysl31Hadbávny Jan21
Blažek Jan22Novobilský Jan13
Demeter Jan13Stütz Rainer22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Himko Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27653:601SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Vladislav
Gamache Vincent
 
 
Keller Filip
Kadlec Matěj
 
 
8-12510 3110
2.Beneš Jiří
Grubr Vojtěch
 
 
Petrlík Jiří ml.
Krejčí Karel
 
 
10-935 3120
3.Beneš JiříKadlec Matěj610-43 3130
4.Grubr VojtěchPetrlík Jiří ml.5-2-84-72331
5.Hampejs VladislavKeller Filip1297  3041
6.Gamache VincentKrejčí Karel-105-9-9 1342
7.Grubr VojtěchKadlec Matěj9-8-9-7 1343
8.Hampejs VladislavPetrlík Jiří ml.910-810 3153
9.Gamache VincentKeller Filip-611-9-5 1354
10.Beneš JiříKrejčí Karel-9-1179-62355
11.Hampejs VladislavKadlec Matěj-9-119863265
12.Gamache VincentPetrlík Jiří ml.9-10-76-42366
13.Beneš JiříKeller Filip6-877 3176
14.Grubr VojtěchKrejčí Karel-88108 3186
15.Gamache VincentKadlec Matěj568  3096
16.Beneš JiříPetrlík Jiří ml.6-5712 31106
17.Grubr VojtěchKeller Filip6-8   11  
18.Hampejs VladislavKrejčí Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Jiří31Kadlec Matěj13
Grubr Vojtěch12Petrlík Jiří ml.22
Hampejs Vladislav30Keller Filip12
Gamache Vincent13Krejčí Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Vích Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Janečka Josef
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:30 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
Chalupa Radek
Záruba David
 
 
     2301
2.Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
Skružný Vratislav
Vaník Jiří ml.
 
 
     3111
3.Kövér LubomírVaník Jiří ml.     2312
4.Hanousek JosefSkružný Vratislav     1313
5.Sander MiroslavChalupa Radek     1314
6.Vích LuděkZáruba David     3124
7.Hanousek JosefVaník Jiří ml.     3134
8.Sander MiroslavSkružný Vratislav     2335
9.Vích LuděkChalupa Radek     3245
10.Kövér LubomírZáruba David     3155
11.Sander MiroslavVaník Jiří ml.     2356
12.Vích LuděkSkružný Vratislav     3066
13.Kövér LubomírChalupa Radek     3276
14.Hanousek JosefZáruba David     1377
15.Vích LuděkVaník Jiří ml.     3087
16.Kövér LubomírSkružný Vratislav     3097
17.Hanousek JosefChalupa Radek     31107
18.Sander MiroslavZáruba David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kövér Lubomír31Vaník Jiří ml.22
Hanousek Josef22Skružný Vratislav22
Sander Miroslav03Chalupa Radek13
Vích Luděk40Záruba David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Navarrová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Klatovský Jan
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33644:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
Fencl Jakub
Bláha Petr
 
 
-9-9124163210
2.Černý Tomáš
Štěpánek Jiří
 
 
Fencl Lukáš
Jankovič Štěpán
 
 
1087  3020
3.Černý TomášFencl Jakub-12-8-4  0321
4.Hrivňák PetrBláha Petr2-5-59-92322
5.Štěpánek IvanFencl Lukáš-4314 3132
6.Štika Jiří st.Jankovič Štěpán774  3042
7.Hrivňák PetrFencl Jakub-6-75-8 1343
8.Štěpánek IvanBláha Petr-6-103-8 1344
9.Štika Jiří st.Fencl Lukáš9-9-6-8 1345
10.Černý TomášJankovič Štěpán86-910 3155
11.Štěpánek IvanFencl Jakub-6-5-6  0356
12.Štika Jiří st.Bláha Petr-7-78-6 1357
13.Černý TomášFencl Lukáš938  3067
14.Hrivňák PetrJankovič Štěpán873  3077
15.Štika Jiří st.Fencl Jakub-5-8-5  0378
16.Černý TomášBláha Petr798  3088
17.Hrivňák PetrFencl Lukáš610-10-1073298
18.Štěpánek IvanJankovič Štěpán83-6-15-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Tomáš31Fencl Jakub40
Hrivňák Petr22Bláha Petr31
Štěpánek Ivan13Fencl Lukáš13
Štika Jiří st.13Jankovič Štěpán13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37696:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Michal
Brhovský Václav
 
 
Hofmann Martin ml.
Malý Michal
 
 
-7796 3110
2.Vyskočil Tomáš
Stanislav Pavel
 
 
Lazar Martin
Sučík Jan
 
 
-681-10103220
3.Stanislav PavelHofmann Martin ml.-6-612-7 1321
4.Brhovský VáclavMalý Michal-97-9-7 1322
5.Vyskočil TomášLazar Martin793  3032
6.Vyskočil MichalSučík Jan9182  3042
7.Brhovský VáclavHofmann Martin ml.-8-74-8 1343
8.Vyskočil TomášMalý Michal-99108 3153
9.Vyskočil MichalLazar Martin13-7-9-4 1354
10.Stanislav PavelSučík Jan8-8-81353264
11.Vyskočil TomášHofmann Martin ml.-510-8-5 1365
12.Vyskočil MichalMalý Michal3-9-7-3 1366
13.Stanislav PavelLazar Martin-63-88-62367
14.Brhovský VáclavSučík Jan8-977 3177
15.Vyskočil MichalHofmann Martin ml.11-749 3187
16.Stanislav PavelMalý Michal6-810-883297
17.Brhovský VáclavLazar Martin-3-99-7 1398
18.Vyskočil TomášSučík Jan-73-8-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stanislav Pavel22Hofmann Martin ml.31
Brhovský Václav13Malý Michal22
Vyskočil Tomáš22Lazar Martin31
Vyskočil Michal22Sučík Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Peterka Milan st.
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28602:577ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Pavel
Peterka Milan ml.
 
 
Krejčí Ladislav
Jelínek Šimon
 
 
847  3010
2.Steif Richard
Skopec Petr
 
 
Kotrba Luděk
Pavlica Jan
 
 
-5-9-12  0311
3.Peterka Milan ml.Krejčí Ladislav6-8-9763221
4.Skopec PavelJelínek Šimon115-96 3131
5.Skopec PetrPavlica Jan-5-7-6  0332
6.Steif RichardKotrba Luděk593  3042
7.Skopec PavelKrejčí Ladislav-34-105-32343
8.Skopec PetrJelínek Šimon-6-2-8  0344
9.Steif RichardPavlica Jan4511  3054
10.Peterka Milan ml.Kotrba Luděk6119  3064
11.Skopec PetrKrejčí Ladislav-8-2-4  0365
12.Steif RichardJelínek Šimon-12119-8-62366
13.Peterka Milan ml.Pavlica Jan8715  3076
14.Skopec PavelKotrba Luděk-9-11-16  0377
15.Steif RichardKrejčí Ladislav64-75 3187
16.Peterka Milan ml.Jelínek Šimon-7967 3197
17.Skopec PavelPavlica Jan-699-121332107
18.Skopec PetrKotrba Luděk-5-4-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.40Krejčí Ladislav22
Skopec Pavel22Jelínek Šimon22
Skopec Petr03Pavlica Jan13
Steif Richard31Kotrba Luděk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS