Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Himko Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5383:253SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Grubr Vojtěch
 
 
Lhotský Milan
Novobilský Jan
 
 
2611  3010
2.Hampejs Vladislav
Gamache Vincent
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
8-1289 3120
3.Grubr VojtěchLhotský Milan965  3030
4.Gamache VincentHadbávny Jan8-85-783240
5.Hampejs VladislavNovobilský Jan-10668 3150
6.Beneš JiříStütz Rainer-7842 3160
7.Gamache VincentLhotský Milan1323  3070
8.Hampejs VladislavHadbávny Jan31010  3080
9.Beneš JiříNovobilský Jan1049  3090
10.Grubr VojtěchStütz Rainer245  30100
11.Hampejs VladislavLhotský Milan16   20  
12.Beneš JiříHadbávny Jan         
13.Grubr VojtěchNovobilský Jan         
14.Gamache VincentStütz Rainer         
15.Beneš JiříLhotský Milan         
16.Grubr VojtěchHadbávny Jan         
17.Gamache VincentNovobilský Jan         
18.Hampejs VladislavStütz Rainer         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grubr Vojtěch20Lhotský Milan02
Gamache Vincent20Hadbávny Jan02
Hampejs Vladislav20Novobilský Jan02
Beneš Jiří20Stütz Rainer02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:74:21 TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Dalibor
Demeter Jan
 
 
Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
     1301
2.Ajdini Tereza
Boehm Přemysl
 
 
Keller Filip
Krejčí Karel
 
 
         
3.Boehm PřemyslKadlec Matěj     1302
4.Demeter JanPetrlík Jiří ml.     0303
5.Mach DaliborKeller Filip     1304
6.Ajdini TerezaKrejčí Karel         
7.Demeter JanKadlec Matěj     0305
8.Mach DaliborPetrlík Jiří ml.     0306
9.Ajdini TerezaKeller Filip         
10.Boehm PřemyslKrejčí Karel     1307
11.Mach DaliborKadlec Matěj         
12.Ajdini TerezaPetrlík Jiří ml.         
13.Boehm PřemyslKeller Filip         
14.Demeter JanKrejčí Karel         
15.Ajdini TerezaKadlec Matěj         
16.Boehm PřemyslPetrlík Jiří ml.         
17.Demeter JanKeller Filip         
18.Mach DaliborKrejčí Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Boehm Přemysl02Kadlec Matěj20
Demeter Jan02Petrlík Jiří ml.20
Mach Dalibor02Keller Filip10
   Krejčí Karel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Navarrová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Soukup Karel
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18474:428SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrivňák Petr
Štika Jiří st.
 
 
Chalupa Radek
Záruba David
 
 
6-67-1033210
2.Štěpánek Ivan
Černý Tomáš
 
 
Skružný Vratislav
Městka Petr
 
 
1048  3020
3.Černý TomášMěstka Petr-8-9-7  0321
4.Hrivňák PetrSkružný Vratislav-71185 3131
5.Štěpánek IvanVaník Jiří ml.-6-59-8 1332
6.Štika Jiří st.Chalupa Radek687  3042
7.Hrivňák PetrMěstka Petr811-95 3152
8.Štěpánek IvanSkružný Vratislav98-129 3162
9.Štika Jiří st.Vaník Jiří ml.-4948 3172
10.Černý TomášChalupa Radek-5-5-7  0373
11.Štěpánek IvanMěstka Petr-4-59733283
12.Štika Jiří st.Skružný Vratislav107-106 3193
13.Černý TomášZáruba David587  30103
14.Hrivňák PetrChalupa Radek-8    01  
15.Štika Jiří st.Městka Petr         
16.Černý TomášSkružný Vratislav         
17.Hrivňák PetrZáruba David         
18.Štěpánek IvanChalupa Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Tomáš12Městka Petr12
Hrivňák Petr20Skružný Vratislav03
Štěpánek Ivan21Vaník Jiří ml.11
Štika Jiří st.30Chalupa Radek11
   Záruba David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Janečka Josef
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
Kadlec Michal
Čejka Vratislav
 
 
     3110
2.Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
Fencl Lukáš
Bláha Petr
 
 
     0311
3.Kövér LubomírKadlec Michal     3021
4.Hanousek JosefFencl Lukáš     2322
5.Sander MiroslavBláha Petr     3232
6.Vích LuděkČejka Vratislav     3142
7.Hanousek JosefKadlec Michal     3252
8.Sander MiroslavFencl Lukáš     2353
9.Vích LuděkBláha Petr     3263
10.Kövér LubomírČejka Vratislav     3073
11.Sander MiroslavKadlec Michal     3083
12.Vích LuděkFencl Lukáš     3093
13.Kövér LubomírBláha Petr     32103
14.Hanousek JosefČejka Vratislav     03  
15.Vích LuděkKadlec Michal         
16.Kövér LubomírFencl Lukáš         
17.Hanousek JosefBláha Petr         
18.Sander MiroslavČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kövér Lubomír30Kadlec Michal03
Hanousek Josef11Fencl Lukáš21
Sander Miroslav21Bláha Petr03
Vích Luděk30Čejka Vratislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ARozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Peterka Milan st.
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37587:601TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Stein Petr
 
 
Lazar Martin
Sučík Jan
 
 
-5-6-4  0301
2.Steif Richard
Skopec Pavel
 
 
Hofmann Martin ml.
Malý Michal
 
 
-9984 3111
3.Peterka Milan ml.Malý Michal1157  3021
4.Skopec PavelHofmann Martin ml.-11-9-10  0322
5.Stein PetrLazar Martin-2-5-9  0323
6.Steif RichardSučík Jan-31513 3133
7.Skopec PavelMalý Michal-755-10-92334
8.Stein PetrHofmann Martin ml.10-9-4-6 1335
9.Steif RichardLazar Martin45-68 3145
10.Peterka Milan ml.Sučík Jan6-949 3155
11.Stein PetrMalý Michal9-6-8-6 1356
12.Steif RichardHofmann Martin ml.-9-946-72357
13.Peterka Milan ml.Lazar Martin-9-64-7 1358
14.Skopec PavelSučík Jan-9764 3168
15.Steif RichardMalý MichalWO    0369
16.Peterka Milan ml.Hofmann Martin ml.7-4-6473279
17.Skopec PavelLazar Martin931  3089
18.Stein PetrSučík Jan-5-8-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.31Malý Michal21
Skopec Pavel22Hofmann Martin ml.31
Stein Petr04Lazar Martin22
Steif Richard21Sučík Jan13
WO01WO10
Hráč Steif-zraněné rameno



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28619:577TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Michal
Spurný Antonín ml.
 
 
Pašek Lukáš
Cipro Petr
 
 
737  3010
2.Vyskočil Tomáš
Stanislav Pavel
 
 
Krejčí Ladislav
Kotrba Luděk
 
 
-9-2-3  0311
3.Stanislav PavelKotrba Luděk5-4-3-9 1312
4.Spurný Antonín ml.Krejčí Ladislav-48-8-10 1313
5.Vyskočil TomášCipro Petr10106  3023
6.Vyskočil MichalPašek Lukáš652  3033
7.Spurný Antonín ml.Kotrba Luděk-105-7-4 1334
8.Vyskočil TomášKrejčí Ladislav7-6-105-82335
9.Vyskočil MichalCipro Petr757  3045
10.Stanislav PavelPašek Lukáš7-10-6973255
11.Vyskočil TomášKotrba Luděk-48-411123265
12.Vyskočil MichalKrejčí Ladislav-108-7-10 1366
13.Stanislav PavelCipro Petr116-74 3176
14.Spurný Antonín ml.Pašek Lukáš-796-7-82377
15.Vyskočil MichalKotrba Luděk837  3087
16.Stanislav PavelKrejčí Ladislav8-675 3197
17.Spurný Antonín ml.Cipro Petr-9985 31107
18.Vyskočil TomášPašek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanislav Pavel31Kotrba Luděk22
Spurný Antonín ml.13Krejčí Ladislav31
Vyskočil Tomáš21Cipro Petr04
Vyskočil Michal31Pašek Lukáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS