Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:625:22443:414TJ Krupka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Michal
Vyskočil Tomáš
 
 
Ajdini Tereza
Vítů Václav
 
 
         
2.Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
Demeter Jan
Mach Dalibor
 
 
258  3010
3.Brhovský VáclavAjdini Tereza         
4.Vyskočil TomášVítů Václav-913-6-7 1311
5.Cinibulk MilošDemeter Jan-11688 3121
6.Vyskočil MichalMach Dalibor4117  3031
7.Vyskočil TomášAjdini Tereza         
8.Cinibulk MilošVítů Václav8-5-93-92332
9.Vyskočil MichalDemeter Jan-4-547-52333
10.Brhovský VáclavMach Dalibor-104-10683243
11.Cinibulk MilošAjdini Tereza         
12.Vyskočil MichalVítů Václav-87-66-102344
13.Brhovský VáclavDemeter Jan55-73 3154
14.Vyskočil TomášMach Dalibor9-2-911-52355
15.Vyskočil MichalAjdini Tereza         
16.Brhovský VáclavVítů Václav-8-89-7 1356
17.Vyskočil TomášDemeter Jan         
18.Cinibulk MilošMach Dalibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brhovský Václav21Vítů Václav40
Vyskočil Tomáš02Demeter Jan12
Cinibulk Miloš11Mach Dalibor12
Vyskočil Michal12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Santo Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:Peterka Milan st
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Lehky Milan
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21505:456ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steif Richard
Skopec Pavel
 
 
Hampejs Vladislav
Gamache Vincent
 
 
896  3010
2.Peterka Milan ml.
Stein Petr
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
-4-5-8  0311
3.Peterka Milan ml.Hampejs Vladislav-8854 3121
4.Skopec PavelNováková Eva69-210 3131
5.Stein PetrKacálková Kristýna-9-7-10  0332
6.Steif RichardGamache Vincent-7958 3142
7.Skopec PavelHampejs Vladislav3-1011-9103252
8.Stein PetrNováková Eva-7-10-5  0353
9.Steif RichardKacálková Kristýna-6429 3163
10.Peterka Milan ml.Gamache Vincent559  3073
11.Stein PetrHampejs Vladislav-9-289-92374
12.Steif RichardNováková Eva-49-8783284
13.Peterka Milan ml.Kacálková Kristýna6102  3094
14.Skopec PavelGamache Vincent64-98 31104
15.Steif RichardHampejs Vladislav-6-10-7  03  
16.Peterka Milan ml.Nováková Eva         
17.Skopec PavelKacálková Kristýna         
18.Stein PetrGamache Vincent         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.30Hampejs Vladislav12
Skopec Pavel30Nováková Eva12
Stein Petr03Kacálková Kristýna12
Steif Richard30Gamache Vincent03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15485:337TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Lazar Martin
 
 
Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
5-3-8-16 1301
2.Drahota David
Malý Michal
 
 
Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
510-83 3111
3.Hofmann Martin ml.Vích Luděk-88WO  3121
4.Lazar MartinKövér Lubomír9135  3031
5.Drahota DavidHanousek Josef-2-9-10  0332
6.Malý MichalSander Miroslav8-1159 3142
7.Lazar MartinVích LuděkWO    3052
8.Drahota DavidKövér Lubomír-1011-5-10 1353
9.Malý MichalHanousek Josef1090  3063
10.Hofmann Martin ml.Sander Miroslav562  3073
11.Drahota DavidVích LuděkWO    3083
12.Malý MichalKövér Lubomír-4746 3193
13.Hofmann Martin ml.Hanousek Josef-13-7103332103
14.Lazar MartinSander Miroslav-6712  21  
15.Malý MichalVích Luděk         
16.Hofmann Martin ml.Kövér Lubomír         
17.Lazar MartinHanousek Josef         
18.Drahota DavidSander Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.30Vích Luděk01
Lazar Martin10Kövér Lubomír12
Drahota David02Hanousek Josef12
Malý Michal30Sander Miroslav02
WO20WO02
Hráč Vích Luděk - zranění kyčelního kloubu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19531:464KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Štěpánek Ivan
Štěpánek Jiří
 
 
10-568 3110
2.Jelínek Šimon
Kotrba Luděk
 
 
Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
-5-9-8  0311
3.Krejčí LadislavŠtika Jiří st.1048  3021
4.Jelínek ŠimonHrivňák Petr7211  3031
5.Veselý PetrŠtěpánek Ivan9-6-312-122332
6.Kotrba LuděkŠtěpánek Jiří257  3042
7.Jelínek ŠimonŠtika Jiří st.8109  3052
8.Veselý PetrHrivňák Petr4-9-1593262
9.Kotrba LuděkŠtěpánek Ivan-7-3117-62363
10.Krejčí LadislavŠtěpánek Jiří4108  3073
11.Veselý PetrŠtika Jiří st.-8-8-8  0374
12.Kotrba LuděkHrivňák Petr26-811 3184
13.Krejčí LadislavŠtěpánek Ivan947  3094
14.Jelínek ŠimonŠtěpánek Jiří-6-127-9 1395
15.Kotrba LuděkŠtika Jiří st.962  30105
16.Krejčí LadislavHrivňák Petr         
17.Jelínek ŠimonŠtěpánek Ivan         
18.Veselý PetrŠtěpánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Ladislav30Štika Jiří st.13
Jelínek Šimon21Hrivňák Petr03
Veselý Petr12Štěpánek Ivan21
Kotrba Luděk31Štěpánek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Holovčák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Lipiner Petr
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9 SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Městka Petr
Vaník Jiří ml.
 
 
Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 
     1301
2.Skružný Vratislav
Šťovíček Petr
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
     3111
3.Městka PetrLhotský Milan     3021
4.Skružný VratislavHadbávny Jan     3131
5.Šťovíček PetrKalánek Josef     3041
6.Vaník Jiří ml.Stütz Rainer     3051
7.Skružný VratislavLhotský Milan     3061
8.Šťovíček PetrHadbávny Jan     3271
9.Vaník Jiří ml.Kalánek Josef     3081
10.Městka PetrStütz Rainer     3291
11.Šťovíček PetrLhotský Milan     30101
12.Vaník Jiří ml.Hadbávny Jan         
13.Městka PetrKalánek Josef         
14.Skružný VratislavStütz Rainer         
15.Vaník Jiří ml.Lhotský Milan         
16.Městka PetrHadbávny Jan         
17.Skružný VratislavKalánek Josef         
18.Šťovíček PetrStütz Rainer         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Městka Petr20Lhotský Milan03
Skružný Vratislav20Hadbávny Jan02
Šťovíček Petr30Kalánek Josef02
Vaník Jiří ml.20Stütz Rainer02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1013:34274:480TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kubovský Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
WO    0301
2.Čejka Vratislav
Bláha Petr
 
 
Štěpnička Michal
Krejčí Karel
 
 
-7-97-7 1302
3.Bláha RadekKrejčí Karel-8-7-6  0303
4.Štěpnička MichalWO    0304
5.Bláha PetrKubovský Zdeněk12-968 3114
6.Čejka VratislavPejša Otto ml.7710  3024
7.Krejčí KarelWO    0325
8.Bláha PetrŠtěpnička Michal-9-5-10  0326
9.Čejka VratislavKubovský Zdeněk-89107 3136
10.Bláha RadekPejša Otto ml.WO    0337
11.Bláha PetrKrejčí Karel-6-11-6  0338
12.Čejka VratislavŠtěpnička Michal-108-8653248
13.Bláha RadekKubovský ZdeněkWO    0349
14.Pejša Otto ml.WO    03410
15.Čejka VratislavKrejčí Karel         
16.Bláha RadekŠtěpnička Michal         
17.Kubovský Zdeněk         
18.Bláha PetrPejša Otto ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláha Radek01Krejčí Karel20
Bláha Petr12Štěpnička Michal11
Čejka Vratislav30Kubovský Zdeněk02
   Pejša Otto ml.01
WO06WO60
Náhradní termín k sehrání tohoto utkání určený svazem domácím naprosto nevyhovoval. Utkání bylo nedůstojné této soutěže. Navíc hráč Radek Bláha nastoupil se zraněním pravé nohy a po prvním utkání odstoupil. Více hráčů domácí neměli k dispozici. /nevhodný termín, pracovní směny, dovolená, prázdniny v regionu Most, souběžně hrané utkání KP 2 abychom si mohli půjčit hráče z "C" družstva/.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS