Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Santo Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Peterka Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Lehky Milan
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:531:16476:380ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Stein Petr
 
 
Demeter Jan
Dražan Zdeněk
 
 
166  3010
2.Steif Richard
Skopec Pavel
 
 
Vítů Václav
Ajdini Tereza
 
 
         
3.Peterka Milan ml.Vítů Václav-77-8-6 1311
4.Skopec PavelAjdini Tereza         
5.Stein PetrDemeter Jan-8-849-102312
6.Steif RichardDražan Zdeněk675  3022
7.Skopec PavelVítů Václav87-11-8-112323
8.Stein PetrAjdini Tereza         
9.Steif RichardDemeter Jan457  3033
10.Peterka Milan ml.Dražan Zdeněk1385  3043
11.Stein PetrVítů Václav-8-7-12  0344
12.Steif RichardAjdini Tereza         
13.Peterka Milan ml.Demeter Jan9-954 3154
14.Skopec PavelDražan Zdeněk264  3064
15.Steif RichardVítů Václav28-4-7-52365
16.Peterka Milan ml.Ajdini Tereza         
17.Skopec PavelDemeter Jan1093  3075
18.Stein PetrDražan Zdeněk7109  3085

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Peterka Milan ml.21Vítů Václav40
Skopec Pavel21Demeter Jan13
Stein Petr12Dražan Zdeněk04
Steif Richard21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32422:474SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Michal
Vyskočil Tomáš
 
 
Grubr Vojtěch
Hampejs Vladislav
 
 
7-9-107-52301
2.Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
16-8-6-82302
3.Brhovský VáclavGrubr Vojtěch-6-811-8 1303
4.Vyskočil TomášHampejs Vladislav8-8-8-9 1304
5.Cinibulk MilošNováková Eva-6-9-7  0305
6.Vyskočil MichalKacálková Kristýna-8-8-10  0306
7.Vyskočil TomášGrubr Vojtěch-5-4-14  0307
8.Cinibulk MilošHampejs Vladislav-6-128-4 1308
9.Vyskočil MichalNováková Eva96-99 3118
10.Brhovský VáclavKacálková Kristýna7-5-10-7 1319
11.Cinibulk MilošGrubr Vojtěch85-86 3129
12.Vyskočil MichalHampejs Vladislav9-64-5-823210
13.Brhovský VáclavNováková Eva         
14.Vyskočil TomášKacálková Kristýna         
15.Vyskočil MichalGrubr Vojtěch         
16.Brhovský VáclavHampejs Vladislav         
17.Vyskočil TomášNováková Eva         
18.Cinibulk MilošKacálková Kristýna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brhovský Václav02Grubr Vojtěch21
Vyskočil Tomáš02Hampejs Vladislav30
Cinibulk Miloš12Nováková Eva11
Vyskočil Michal12Kacálková Kristýna20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14469:374KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ladislav
Veselý Petr
 
 
Vích Josef
Kövér Lubomír
 
 
-10846 3110
2.Kotrba Luděk
Jelínek Šimon
 
 
Sander Miroslav
Hanousek Josef
 
 
1167  3020
3.Krejčí LadislavKövér Lubomír1196  3030
4.Jelínek ŠimonSander Miroslav798  3040
5.Veselý PetrHanousek Josef6-335 3150
6.Kotrba LuděkVích Josef-75-9-4 1351
7.Jelínek ŠimonKövér Lubomír-9-108-7 1352
8.Veselý PetrSander Miroslav654  3062
9.Kotrba LuděkHanousek Josef1196  3072
10.Krejčí LadislavVích Josef6-6-10-5 1373
11.Veselý PetrKövér Lubomír-910108 3183
12.Kotrba LuděkSander Miroslav15-44 3193
13.Krejčí LadislavHanousek Josef5-517 31103
14.Jelínek ŠimonVích Josef835  30  
15.Kotrba LuděkKövér Lubomír         
16.Krejčí LadislavSander Miroslav         
17.Jelínek ŠimonHanousek Josef         
18.Veselý PetrVích Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Ladislav21Kövér Lubomír12
Jelínek Šimon11Sander Miroslav03
Veselý Petr30Hanousek Josef03
Kotrba Luděk21Vích Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11453:364TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Malý Michal
 
 
Štěpánek Ivan
Soukup Karel
 
 
6-122-963210
2.Sučík Jan
Lazar Martin
 
 
Hrivňák Petr
Štika Jiří st.
 
 
-6-48-9 1311
3.Hofmann Martin ml.Štika Jiří st.999  3021
4.Lazar MartinHrivňák Petr4911  3031
5.Sučík JanŠtěpánek Ivan-810-46-52332
6.Malý MichalSoukup Karel-8665 3142
7.Lazar MartinŠtika Jiří st.886  3052
8.Sučík JanHrivňák Petr1096  3062
9.Malý MichalŠtěpánek Ivan5-106-983272
10.Hofmann Martin ml.Soukup Karel596  3082
11.Sučík JanŠtika Jiří st.9118  3092
12.Malý MichalHrivňák Petr469  30102
13.Hofmann Martin ml.Štěpánek Ivan         
14.Lazar MartinSoukup Karel         
15.Malý MichalŠtika Jiří st.         
16.Hofmann Martin ml.Hrivňák Petr         
17.Lazar MartinŠtěpánek Ivan         
18.Sučík JanSoukup Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.20Štika Jiří st.03
Lazar Martin20Hrivňák Petr03
Sučík Jan21Štěpánek Ivan11
Malý Michal30Soukup Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Kohutka Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19 TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Lukáš
Bláha Petr
 
 
Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 
     3010
2.Kadlec Michal
Fencl Jakub
 
 
Hadbávny Jan
Novobilský Jan
 
 
     3120
3.Bláha PetrLhotský Milan     3030
4.Fencl LukášHadbávny Jan     1331
5.Kadlec MichalKalánek Josef     3041
6.Fencl JakubNovobilský Jan     3051
7.Fencl LukášLhotský Milan     1352
8.Kadlec MichalHadbávny Jan     3262
9.Fencl JakubKalánek Josef     3072
10.Bláha PetrNovobilský Jan     2373
11.Kadlec MichalLhotský Milan     3183
12.Fencl JakubHadbávny Jan     3093
13.Bláha PetrKalánek Josef     1394
14.Fencl LukášNovobilský JanWO    0395
15.Fencl JakubLhotský Milan     30105
16.Bláha PetrHadbávny Jan         
17.Fencl LukášKalánek Josef         
18.Kadlec MichalNovobilský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Petr12Lhotský Milan13
Fencl Lukáš02Hadbávny Jan12
Kadlec Michal30Kalánek Josef12
Fencl Jakub40Novobilský Jan11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24542:529SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záruba David
Schmoranz Pavel
 
 
Krejčí Karel
Pejša Otto ml.
 
 
12-4-81183210
2.Městka Petr
Chalupa Radek
 
 
Keller Filip
Kadlec Matěj
 
 
-9-579-82311
3.Městka PetrKrejčí Karel4-4112 3121
4.Chalupa RadekKadlec Matěj7-5-7-7 1322
5.Záruba DavidKeller Filip-3-11-4  0323
6.Schmoranz PavelPejša Otto ml.1098  3033
7.Chalupa RadekKrejčí Karel858  3043
8.Záruba DavidKadlec Matěj89-43 3153
9.Schmoranz PavelKeller Filip-8-3-7  0354
10.Městka PetrPejša Otto ml.5125  3064
11.Záruba DavidKrejčí Karel9121  3074
12.Schmoranz PavelKadlec Matěj599  3084
13.Městka PetrKeller Filip-7-7-4  0385
14.Chalupa RadekPejša Otto ml.-411-7-8 1386
15.Schmoranz PavelKrejčí Karel-7-1081073296
16.Městka PetrKadlec Matěj776  30106
17.Chalupa RadekKeller Filip9    10  
18.Záruba DavidPejša Otto ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Městka Petr31Krejčí Karel04
Chalupa Radek12Kadlec Matěj13
Záruba David21Keller Filip30
Schmoranz Pavel31Pejša Otto ml.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS