Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Pelc Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:Brožek Miroslav
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:22 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ajdini Tereza
Vítů Václav
 
 
Skružný Vratislav
Městka Petr
 
 
         
2.Švarc Vojtěch
Demeter Jan
 
 
Vaník Jiří ml.
Chalupa Radek
 
 
     2301
3.Švarc VojtěchVaník Jiří ml.     2302
4.Vítů VáclavSkružný Vratislav     3212
5.Demeter JanChalupa Radek     3222
6.Ajdini TerezaMěstka Petr         
7.Vítů VáclavVaník Jiří ml.     3232
8.Demeter JanSkružný Vratislav     0333
9.Ajdini TerezaChalupa Radek         
10.Švarc VojtěchMěstka Petr     1334
11.Demeter JanVaník Jiří ml.     3044
12.Ajdini TerezaSkružný Vratislav         
13.Švarc VojtěchChalupa Radek     0345
14.Vítů VáclavMěstka Petr     3155
15.Ajdini TerezaVaník Jiří ml.         
16.Švarc VojtěchSkružný Vratislav         
17.Vítů VáclavChalupa Radek         
18.Demeter JanMěstka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Švarc Vojtěch03Vaník Jiří ml.12
Vítů Václav30Skružný Vratislav11
Demeter Jan21Chalupa Radek11
   Městka Petr11
Stoly byly postaveny napříč hernou.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Matas Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33662:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Grubr Vojtěch
 
 
Čejka Vratislav
Fencl Lukáš
 
 
929  3010
2.Hampejs Vladislav
Kacálková Kristýna
 
 
Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
-10-67-9 1311
3.Grubr VojtěchFencl Jakub10-7-117-92312
4.Kacálková KristýnaFencl Lukáš-11-77153222
5.Hampejs VladislavČejka Vratislav811-12-9-62323
6.Beneš JiříBláha Radek-21478 3133
7.Kacálková KristýnaFencl Jakub-7-9-9  0334
8.Hampejs VladislavFencl Lukáš774  3044
9.Beneš JiříČejka Vratislav8101  3054
10.Grubr VojtěchBláha Radek547  3064
11.Hampejs VladislavFencl Jakub10-6-9-8 1365
12.Beneš JiříFencl Lukáš-86107 3175
13.Grubr VojtěchČejka Vratislav5-10-14713285
14.Kacálková KristýnaBláha Radek-9-7-7  0386
15.Beneš JiříFencl Jakub-7-9-5  0387
16.Grubr VojtěchFencl Lukáš222  3097
17.Kacálková KristýnaČejka Vratislav-4-9-4  0398
18.Hampejs VladislavBláha Radek10-5-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grubr Vojtěch31Fencl Jakub40
Kacálková Kristýna13Fencl Lukáš04
Hampejs Vladislav13Čejka Vratislav22
Beneš Jiří31Bláha Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30272:376TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Milan
Novobilský Jan
 
 
Lazar Martin
Drahota David
 
 
9-9-6-5 1301
2.Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
Hofmann Martin ml.
Malý Michal
 
 
-9-5-11  0302
3.Hadbávny JanHofmann Martin ml.9-6-5-8 1303
4.Novobilský JanMalý Michal-5-9-8  0304
5.Stütz RainerLazar Martin-8-7-10  0305
6.Lhotský MilanDrahota David9-7-9-8 1306
7.Novobilský JanHofmann Martin ml.-7-4-5  0307
8.Stütz RainerMalý Michal-6-11-8  0308
9.Lhotský MilanLazar Martin8-8-76-42309
10.Hadbávny JanDrahota David-5-9-8  03010
11.Stütz RainerHofmann Martin ml.         
12.Lhotský MilanMalý Michal         
13.Hadbávny JanLazar Martin         
14.Novobilský JanDrahota David         
15.Lhotský MilanHofmann Martin ml.         
16.Hadbávny JanMalý Michal         
17.Novobilský JanLazar Martin         
18.Stütz RainerDrahota David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hadbávny Jan02Hofmann Martin ml.20
Novobilský Jan02Malý Michal20
Stütz Rainer02Lazar Martin20
Lhotský Milan02Drahota David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Miroslav Keller
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Jidřich Samek
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31628:596TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keller Filip
Kadlec Matěj
 
 
Jelínek Šimon
Kotrba Luděk
 
 
5-1159 3110
2.Štěpnička Michal
Leska Vojtěch
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
-89-7-4 1311
3.Kadlec MatějKrejčí Ladislav-6-76-5 1312
4.Štěpnička MichalKotrba Luděk6-76-563222
5.Leska VojtěchJelínek Šimon-8-7-9  0323
6.Keller FilipVeselý Petr88-10-7-42324
7.Štěpnička MichalKrejčí Ladislav-8-88-11 1325
8.Leska VojtěchKotrba Luděk9-678 3135
9.Keller FilipJelínek Šimon57-68 3145
10.Kadlec MatějVeselý Petr7-1044 3155
11.Leska VojtěchKrejčí Ladislav-9-53-2 1356
12.Keller FilipKotrba Luděk99-1012 3166
13.Kadlec MatějJelínek Šimon553  3076
14.Štěpnička MichalVeselý Petr597  3086
15.Keller FilipKrejčí Ladislav-10-7-3  0387
16.Kadlec MatějKotrba Luděk-85-16433297
17.Štěpnička MichalJelínek Šimon-5989 31107
18.Leska VojtěchVeselý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Matěj31Krejčí Ladislav40
Štěpnička Michal31Kotrba Luděk04
Leska Vojtěch12Jelínek Šimon13
Keller Filip22Veselý Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Vích Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Janečka Josef
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:743:25 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
Sedláček Zdeněk
Stanislav Pavel
 
 
     3110
2.Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
Vyskočil Tomáš
Sklenička Jan ml.
 
 
     3020
3.Kövér LubomírStanislav Pavel     3030
4.Hanousek JosefSedláček Zdeněk     2331
5.Sander MiroslavSklenička Jan ml.     2332
6.Vích LuděkVyskočil Tomáš     3042
7.Hanousek JosefStanislav Pavel     2343
8.Sander MiroslavSedláček Zdeněk     2344
9.Vích LuděkSklenička Jan ml.     3154
10.Kövér LubomírVyskočil Tomáš     1355
11.Sander MiroslavStanislav Pavel     2356
12.Vích LuděkSedláček Zdeněk     3066
13.Kövér LubomírSklenička Jan ml.     3176
14.Hanousek JosefVyskočil Tomáš     2377
15.Vích LuděkStanislav Pavel     3087
16.Kövér LubomírSedláček Zdeněk     3197
17.Hanousek JosefSklenička Jan ml.     30107
18.Sander MiroslavVyskočil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kövér Lubomír31Stanislav Pavel22
Hanousek Josef13Sedláček Zdeněk22
Sander Miroslav03Sklenička Jan ml.13
Vích Luděk40Vyskočil Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35668:633SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Tomáš
Štika Jiří ml.
 
 
Skopec Pavel
Steif Richard
 
 
-10564 3110
2.Soukup Karel
Štika Jiří st.
 
 
Peterka Milan ml.
Stein Petr
 
 
-61094 3120
3.Černý TomášPeterka Milan ml.-8-77-8 1321
4.Soukup KarelSteif Richard49-9-793231
5.Štika Jiří ml.Skopec Pavel-6-12-10  0332
6.Štika Jiří st.Stein Petr535  3042
7.Soukup KarelPeterka Milan ml.-9-6-5  0343
8.Štika Jiří ml.Steif Richard-5-9-5  0344
9.Štika Jiří st.Skopec Pavel9-7-41073254
10.Černý TomášStein Petr756  3064
11.Štika Jiří ml.Peterka Milan ml.-510-8-9 1365
12.Štika Jiří st.Steif Richard83-97 3175
13.Černý TomášSkopec Pavel-777-9-92376
14.Soukup KarelStein Petr55-85 3186
15.Štika Jiří st.Peterka Milan ml.9-37-543296
16.Černý TomášSteif Richard-789-10-82397
17.Soukup KarelSkopec Pavel-65-6-10 1398
18.Štika Jiří ml.Stein Petr5-658 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Tomáš13Peterka Milan ml.31
Soukup Karel22Steif Richard22
Štika Jiří ml.13Skopec Pavel31
Štika Jiří st.40Stein Petr04
žádné

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS