Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Himko Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:17533:449SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Vladislav
Kacálková Kristýna
 
 
Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
-53-712-112301
2.Beneš Jiří
Grubr Vojtěch
 
 
Šťovíček Petr
Skružný Vratislav
 
 
8610  3011
3.Grubr VojtěchŠťovíček Petr-7-96-6 1312
4.Kacálková KristýnaSkružný Vratislav10-10-5893222
5.Hampejs VladislavVaník Jiří ml.844  3032
6.Beneš JiříMěstka Petr3106  3042
7.Kacálková KristýnaŠťovíček Petr-82-79-52343
8.Hampejs VladislavSkružný Vratislav9139  3053
9.Beneš JiříVaník Jiří ml.959  3063
10.Grubr VojtěchMěstka Petr649  3073
11.Hampejs VladislavŠťovíček Petr-96-66-72374
12.Beneš JiříSkružný Vratislav951  3084
13.Grubr VojtěchVaník Jiří ml.8-675 3194
14.Kacálková KristýnaMěstka Petr6-4-48732104
15.Beneš Jiř튝ovíček Petr9    10  
16.Grubr VojtěchSkružný Vratislav         
17.Kacálková KristýnaVaník Jiří ml.         
18.Hampejs VladislavMěstka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grubr Vojtěch21Šťovíček Petr30
Kacálková Kristýna21Skružný Vratislav03
Hampejs Vladislav21Vaník Jiří ml.03
Beneš Jiří30Městka Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Brožek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:ŠNAJDR ANTONÍN
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:724:25 TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ajdini Tereza
Vítů Václav
 
 
Kadlec Michal
Čejka Vratislav
 
 
         
2.Mach Dalibor
Demeter Jan
 
 
Bláha Radek
Jankovič Štěpán
 
 
     2301
3.Mach DaliborKadlec Michal     2302
4.Vítů VáclavBláha Radek     3112
5.Demeter JanČejka Vratislav     3122
6.Ajdini TerezaJankovič Štěpán         
7.Vítů VáclavKadlec Michal     3032
8.Demeter JanBláha Radek     0333
9.Ajdini TerezaČejka Vratislav         
10.Mach DaliborJankovič Štěpán     1334
11.Demeter JanKadlec Michal     1335
12.Ajdini TerezaBláha Radek         
13.Mach DaliborČejka Vratislav     0336
14.Vítů VáclavJankovič Štěpán     3146
15.Ajdini TerezaKadlec Michal         
16.Mach DaliborBláha RadekWO    3056
17.Vítů VáclavČejka Vratislav     3166
18.Demeter JanJankovič Štěpán     0367

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mach Dalibor03Kadlec Michal21
Vítů Václav40Bláha Radek11
Demeter Jan13Čejka Vratislav12
   Jankovič Štěpán21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ARozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Samek Jindřich
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:37670:635TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keller Filip
Štěpnička Michal
 
 
Lazar Martin
Sučík Jan
 
 
-5-634-82301
2.Kadlec Matěj
Kubovský Zdeněk
 
 
Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
-57-63-92302
3.Kadlec MatějHofmann Martin ml.95-96 3112
4.Leska VojtěchMalý Michal-3-4-10  0313
5.Štěpnička MichalLazar Martin-9-975123223
6.Keller FilipSučík Jan444  3033
7.Leska VojtěchHofmann Martin ml.-5-3-17  0334
8.Štěpnička MichalMalý Michal-8387 3144
9.Keller FilipLazar Martin4-3-5-8 1345
10.Kadlec MatějSučík Jan76-93 3155
11.Štěpnička MichalHofmann Martin ml.-7-9-4  0356
12.Keller FilipMalý Michal-8-89973266
13.Kadlec MatějLazar Martin641  3076
14.Kubovský ZdeněkSučík Jan-1156-673286
15.Keller FilipHofmann Martin ml.-7-9-9  0387
16.Kadlec MatějMalý Michal8-25-593297
17.Kubovský ZdeněkLazar Martin-98-6-8 1398
18.Štěpnička MichalSučík Jan45-11-101032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadlec Matěj40Hofmann Martin ml.31
Leska Vojtěch02Malý Michal13
Štěpnička Michal31Lazar Martin22
Keller Filip22Sučík Jan04
Kubovský Zdeněk11   
Střídání domácích Leska - Kubovský



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32 KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Milan
Novobilský Jan
 
 
Kotrba Luděk
Jelínek Šimon
 
 
     2301
2.Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
     3211
3.Hadbávny JanKrejčí Ladislav     0312
4.Novobilský JanKotrba Luděk     1313
5.Stütz RainerJelínek Šimon     1314
6.Lhotský MilanVeselý Petr     1315
7.Novobilský JanKrejčí Ladislav     0316
8.Stütz RainerKotrba Luděk     0317
9.Lhotský MilanJelínek Šimon     1318
10.Hadbávny JanVeselý Petr     0319
11.Stütz RainerKrejčí Ladislav     03110
12.Lhotský MilanKotrba Luděk         
13.Hadbávny JanJelínek Šimon         
14.Novobilský JanVeselý Petr         
15.Lhotský MilanKrejčí Ladislav         
16.Hadbávny JanKotrba Luděk         
17.Novobilský JanJelínek Šimon         
18.Stütz RainerVeselý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hadbávny Jan02Krejčí Ladislav30
Novobilský Jan02Kotrba Luděk20
Stütz Rainer03Jelínek Šimon20
Lhotský Milan02Veselý Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37678:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Tomáš
Štěpánek Jiří
 
 
Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
8-10-109-112301
2.Soukup Karel
Štika Jiří st.
 
 
Vyskočil Michal
Stanislav Pavel
 
 
-945-8-62302
3.Černý TomášVyskočil Michal9-95-11-52303
4.Štěpánek JiříStanislav Pavel-6-2-6  0304
5.Soukup KarelCinibulk Miloš969  3014
6.Štika Jiří st.Spurný Antonín ml.545  3024
7.Štěpánek JiříVyskočil Michal-5-1-3  0325
8.Soukup KarelStanislav Pavel-9-858113235
9.Štika Jiří st.Cinibulk Miloš7-5-71193245
10.Černý TomášSpurný Antonín ml.11-1095 3155
11.Soukup KarelVyskočil Michal-12-10-9  0356
12.Štika Jiří st.Stanislav Pavel9-869 3166
13.Černý TomášCinibulk Miloš-1010-109-82367
14.Štěpánek JiříSpurný Antonín ml.9-7-9753277
15.Štika Jiří st.Vyskočil Michal-9-64873287
16.Černý TomášStanislav Pavel8-9-5-7 1388
17.Štěpánek JiříCinibulk Miloš-7-5-3  0389
18.Soukup KarelSpurný Antonín ml.834  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Tomáš13Vyskočil Michal31
Štěpánek Jiří13Stanislav Pavel22
Soukup Karel31Cinibulk Miloš22
Štika Jiří st.40Spurný Antonín ml.04
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Janečka Josef
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Kropáček Ladislav
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:26 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 

Stein Petr
 
 
WO    3010
2.Vích Josef
Sander Miroslav
 
 
Skopec Pavel
Peterka Milan ml.
 
 
     0311
3.Kövér LubomírPeterka Milan ml.     0312
4.Vích JosefSkopec Pavel     3222
5.Sander MiroslavStein Petr     1323
6.Vích LuděkWO    3033
7.Vích JosefPeterka Milan ml.     0334
8.Sander MiroslavSkopec Pavel     1335
9.Vích LuděkStein Petr     3045
10.Kövér LubomírWO    3055
11.Sander MiroslavPeterka Milan ml.     0356
12.Vích LuděkSkopec Pavel     3266
13.Kövér LubomírStein Petr     3176
14.Vích JosefWO    3086
15.Vích LuděkPeterka Milan ml.     1387
16.Kövér LubomírSkopec PavelWO    3097
17.Vích JosefStein PetrWO    30107
18.Sander Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kövér Lubomír11Peterka Milan ml.40
Vích Josef11Skopec Pavel12
Sander Miroslav03Stein Petr12
Vích Luděk21   
WO60WO06

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS