Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ARozhodčí:Demeter Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:Dohnal Jiří
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:32 TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav ml.
Mach Dalibor
 
 
Hofmann Martin ml.
Sučík Jan
 
 
     0301
2.Šnajdr Antonín
Vítů Václav
 
 
Malý Michal
Drahota David
 
 
     0302
3.Mach DaliborHofmann Martin ml.     0303
4.Šnajdr AntonínMalý Michal     0304
5.Vítů VáclavDrahota David     3014
6.Brožek Miroslav ml.Sučík Jan     3024
7.Šnajdr AntonínHofmann Martin ml.     2325
8.Vítů VáclavMalý Michal     0326
9.Brožek Miroslav ml.Drahota David     1327
10.Mach DaliborSučík Jan     1328
11.Vítů VáclavHofmann Martin ml.     3038
12.Brožek Miroslav ml.Malý Michal     0339
13.Mach DaliborDrahota David     3049
14.Šnajdr AntonínSučík Jan     3259
15.Brožek Miroslav ml.Hofmann Martin ml.     03510
16.Mach DaliborMalý Michal         
17.Šnajdr AntonínDrahota David         
18.Vítů VáclavSučík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Dalibor12Hofmann Martin ml.31
Šnajdr Antonín12Malý Michal30
Vítů Václav21Drahota David12
Brožek Miroslav ml.13Sučík Jan12
Soupeř souhlasil s rozestavením stolů napříč hernou.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:40578:664KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Hampejs Vladislav
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
-98114 3110
2.Himko Jaroslav
Novák Ondřej
 
 
Jelínek Šimon
Kotrba Luděk
 
 
-3-6-2  0311
3.Beneš JiříKrejčí Ladislav-1038-883221
4.Himko JaroslavKotrba Luděk-8-7-7  0322
5.Novák OndřejVeselý Petr-8-8-5  0323
6.Hampejs VladislavJelínek Šimon1116-10-573233
7.Himko JaroslavKrejčí Ladislav-3-89-5 1334
8.Novák OndřejKotrba Luděk-6-7-11  0335
9.Hampejs VladislavVeselý Petr-78-10-7 1336
10.Beneš JiříJelínek Šimon-4-9-7  0337
11.Novák OndřejKrejčí Ladislav-3-611-1 1338
12.Hampejs VladislavKotrba Luděk3-86-783248
13.Beneš JiříVeselý Petr-6-1155103258
14.Himko JaroslavJelínek Šimon-6-4-7  0359
15.Hampejs VladislavKrejčí Ladislav8148  3069
16.Beneš JiříKotrba Luděk147-48 3179
17.Himko JaroslavVeselý Petr9-10-97-623710
18.Novák OndřejJelínek Šimon-4-9-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jiří31Krejčí Ladislav22
Himko Jaroslav04Kotrba Luděk22
Novák Ondřej03Veselý Petr31
Hampejs Vladislav31Jelínek Šimon21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Holovčák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35709:670SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaník Jiří ml.
Skružný Vratislav
 
 
Vyskočil Michal
Vyskočil Tomáš
 
 
-8-99-4 1301
2.Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
88-7-8-52302
3.Schmoranz PavelVyskočil Michal-69-6863212
4.Skružný VratislavCinibulk Miloš-8-48993222
5.Záruba DavidSpurný Antonín ml.73-86 3132
6.Vaník Jiří ml.Vyskočil Tomáš10-946 3142
7.Skružný VratislavVyskočil Michal-11-10-5  0343
8.Záruba DavidCinibulk Miloš-2-10-9  0344
9.Vaník Jiří ml.Spurný Antonín ml.557  3054
10.Schmoranz PavelVyskočil Tomáš557  3064
11.Záruba DavidVyskočil Michal7-9-6-5 1365
12.Vaník Jiří ml.Cinibulk Miloš-6-666-82366
13.Schmoranz PavelSpurný Antonín ml.9710  3076
14.Skružný VratislavVyskočil Tomáš54-8-7-82377
15.Vaník Jiří ml.Vyskočil Michal7-98-7-112378
16.Schmoranz PavelCinibulk Miloš-9-668103288
17.Skružný VratislavSpurný Antonín ml.87-96 3198
18.Záruba DavidVyskočil Tomáš5-107-13432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schmoranz Pavel40Vyskočil Michal31
Skružný Vratislav22Cinibulk Miloš22
Záruba David22Spurný Antonín ml.04
Vaník Jiří ml.22Vyskočil Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21540:454TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Lukáš
Bláha Petr
 
 
Peterka Milan ml.
Skopec Pavel
 
 
-6-9-11  0301
2.Fencl Jakub
Kadlec Michal
 
 
Stein Petr
Lehký Milan
 
 
10-585 3111
3.Fencl LukášPeterka Milan ml.-810-1-9 1312
4.Bláha PetrSkopec Pavel8-59-563222
5.Fencl JakubStein Petr666  3032
6.Kadlec MichalLehký Milan436  3042
7.Bláha PetrPeterka Milan ml.7-8-117-52343
8.Fencl JakubSkopec Pavel696  3053
9.Kadlec MichalStein Petr463  3063
10.Fencl LukášLehký Milan-7376 3173
11.Fencl JakubPeterka Milan ml.-54-7463283
12.Kadlec MichalSkopec Pavel62-6-933293
13.Fencl LukášStein Petr8-88-9-52394
14.Bláha PetrLehký Milan410-913 31104
15.Kadlec MichalPeterka Milan ml.         
16.Fencl LukášSkopec Pavel         
17.Bláha PetrStein Petr         
18.Fencl JakubLehký Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš12Peterka Milan ml.21
Bláha Petr21Skopec Pavel03
Fencl Jakub30Stein Petr12
Kadlec Michal30Lehký Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:32 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Lhotský Milan
 
 
Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
     3210
2.Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
     0311
3.Lhotský MilanVích Luděk     0312
4.Hadbávny JanHanousek Josef     0313
5.Novobilský JanSander Miroslav     0314
6.Stütz RainerKövér Lubomír     0315
7.Hadbávny JanVích Luděk     1316
8.Novobilský JanHanousek Josef     0317
9.Stütz RainerSander Miroslav     3027
10.Lhotský MilanKövér Lubomír     1328
11.Novobilský JanVích Luděk     0329
12.Stütz RainerHanousek Josef     03210
13.Lhotský MilanSander Miroslav         
14.Hadbávny JanKövér Lubomír         
15.Stütz RainerVích Luděk         
16.Lhotský MilanHanousek Josef         
17.Hadbávny JanSander Miroslav         
18.Novobilský JanKövér Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhotský Milan02Vích Luděk30
Hadbávny Jan02Hanousek Josef30
Novobilský Jan03Sander Miroslav11
Stütz Rainer12Kövér Lubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Petrlík Jiří
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26599:544TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
Štěpánek Ivan
Štika Jiří st.
 
 
-8888 3110
2.Plečinda Jiří
Keller Filip
 
 
Černý Tomáš
Čáp Stanislav
 
 
-7-11-8  0311
3.Kadlec MatějŠtika Jiří st.-9-9-8  0312
4.Petrlík Jiří ml.Černý Tomáš12710  3022
5.Plečinda JiříŠtěpánek Ivan-6-97-8 1323
6.Keller FilipČáp Stanislav1564  3033
7.Petrlík Jiří ml.Štika Jiří st.8-9107 3143
8.Plečinda JiříČerný Tomáš-77-2-5 1344
9.Keller FilipŠtěpánek Ivan1054  3054
10.Kadlec MatějČáp Stanislav-910-9873264
11.Plečinda JiříŠtika Jiří st.-7-97-6 1365
12.Keller FilipČerný Tomáš-95211 3175
13.Kadlec MatějŠtěpánek Ivan-7986 3185
14.Petrlík Jiří ml.Čáp Stanislav49-67 3195
15.Keller FilipŠtika Jiří st.46-11-5-72396
16.Kadlec MatějČerný Tomáš-8717 31106
17.Petrlík Jiří ml.Štěpánek Ivan         
18.Plečinda JiříČáp Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Matěj31Štika Jiří st.31
Petrlík Jiří ml.30Černý Tomáš13
Plečinda Jiří03Štěpánek Ivan12
Keller Filip31Čáp Stanislav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS