Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37650:663TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Himko Jaroslav
 
 
Sučík Jan
Malý Michal
 
 
-7-911-8 1301
2.Hampejs Vladislav
Schneiderová Jana
 
 
Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
178-12-9-62302
3.Beneš JiříMalý Michal-69-5-4 1303
4.Schneiderová JanaSučík Jan49-3-6103213
5.Himko JaroslavŠmíd Jiří-8-9-8  0314
6.Hampejs VladislavKučera Lubomír-85-7-13 1315
7.Schneiderová JanaMalý Michal-6-10-2  0316
8.Himko JaroslavSučík Jan-47-52-72317
9.Hampejs VladislavŠmíd Jiří865  3027
10.Beneš JiříKučera Lubomír1049  3037
11.Himko JaroslavMalý Michal9-9-10-7 1338
12.Hampejs VladislavSučík Jan9-1062 3148
13.Beneš JiříŠmíd Jiří825  3058
14.Schneiderová JanaKučera Lubomír-5-914833268
15.Hampejs VladislavMalý Michal978  3078
16.Beneš JiříSučík Jan19-9-583288
17.Schneiderová JanaŠmíd Jiří-5311-8-62389
18.Himko JaroslavKučera Lubomír-5-5-2  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beneš Jiří31Malý Michal31
Schneiderová Jana22Sučík Jan13
Himko Jaroslav04Šmíd Jiří22
Hampejs Vladislav31Kučera Lubomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Brožek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:Demeter Jan
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33 KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Antonín
Mach Dalibor
 
 
Veselý Petr
Cipro Petr
 
 
     1301
2.Brožek Miroslav ml.
Švarc Vojtěch
 
 
Dänner Michal
Krejčí Ladislav
 
 
     1302
3.Švarc VojtěchCipro Petr     3112
4.Mach DaliborVeselý Petr     0313
5.Brožek Miroslav ml.Krejčí Ladislav     2314
6.Šnajdr AntonínDänner Michal     0315
7.Mach DaliborCipro Petr     3125
8.Brožek Miroslav ml.Veselý Petr     1326
9.Šnajdr AntonínKrejčí Ladislav     0327
10.Švarc VojtěchDänner Michal     1328
11.Brožek Miroslav ml.Cipro Petr     3138
12.Šnajdr AntonínVeselý Petr     1339
13.Švarc VojtěchKrejčí Ladislav     13310
14.Mach DaliborDänner Michal         
15.Šnajdr AntonínCipro Petr         
16.Švarc VojtěchVeselý Petr         
17.Mach DaliborKrejčí Ladislav         
18.Brožek Miroslav ml.Dänner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarc Vojtěch12Cipro Petr03
Mach Dalibor11Veselý Petr30
Brožek Miroslav ml.12Krejčí Ladislav30
Šnajdr Antonín03Dänner Michal20
Soupeř souhlasil s rozestavením stolů napříč hernou.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40679:711nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Radek
Bláha Petr
 
 
Vyskočil Michal
Vyskočil Tomáš
 
 
-4-88-8 1301
2.Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
Brhovský Václav
Sklenička Jan ml.
 
 
-96-1763211
3.Bláha RadekVyskočil Michal-47-8983221
4.Bláha PetrBrhovský Václav-5-612-10 1322
5.Čejka VratislavSklenička Jan ml.6-998 3132
6.Kadlec MichalVyskočil Tomáš-79-65-122333
7.Bláha PetrVyskočil Michal7-9-8-2 1334
8.Čejka VratislavBrhovský Václav57-49 3144
9.Kadlec MichalSklenička Jan ml.8-59-1083254
10.Bláha RadekVyskočil Tomáš-9139-973264
11.Čejka VratislavVyskočil Michal8-4-8-9 1365
12.Kadlec MichalBrhovský Václav-54-9-7 1366
13.Bláha RadekSklenička Jan ml.9-14-79-92367
14.Bláha PetrVyskočil Tomáš93-5-753277
15.Kadlec MichalVyskočil Michal-6-5-4  0378
16.Bláha RadekBrhovský Václav4-778 3188
17.Bláha PetrSklenička Jan ml.-4-7-6  0389
18.Čejka VratislavVyskočil Tomáš445  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Radek31Vyskočil Michal31
Bláha Petr13Brhovský Václav22
Čejka Vratislav31Sklenička Jan ml.22
Kadlec Michal13Vyskočil Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33623:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
Peterka Milan ml.
Skopec Pavel
 
 
-2-8-10  0301
2.Vaník Jiří ml.
Skružný Vratislav
 
 
Stein Petr
Lehký Milan
 
 
486  3011
3.Záruba DavidPeterka Milan ml.6-5-8-5 1312
4.Skružný VratislavSkopec Pavel9-9-9-9 1313
5.Schmoranz PavelStein Petr769  3023
6.Vaník Jiří ml.Lehký Milan-94-86113233
7.Skružný VratislavPeterka Milan ml.7-4-9-8 1334
8.Schmoranz PavelSkopec Pavel12-149-6-82335
9.Vaník Jiří ml.Stein Petr238  3045
10.Záruba DavidLehký Milan1197  3055
11.Schmoranz PavelPeterka Milan ml.-10-8-7  0356
12.Vaník Jiří ml.Skopec Pavel-5-9-5  0357
13.Záruba DavidStein Petr678  3067
14.Skružný VratislavLehký Milan-91327 3177
15.Vaník Jiří ml.Peterka Milan ml.-7-88-6 1378
16.Záruba DavidSkopec Pavel-8-7-9  0379
17.Skružný VratislavStein Petr39-312 3189
18.Schmoranz PavelLehký Milan1-9-5983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záruba David22Peterka Milan ml.40
Skružný Vratislav22Skopec Pavel40
Schmoranz Pavel22Stein Petr04
Vaník Jiří ml.22Lehký Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Karas Pavel
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27566:553TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Matěj
Pejša Otto ml.
 
 
Sander Miroslav
Hanousek Josef
 
 
-8-4-3  0301
2.Keller Filip
Krejčí Karel
 
 
Vích Luděk
Janečka Josef
 
 
-7-1161133211
3.Kadlec MatějVích Luděk-2-4-3  0312
4.Krejčí KarelHanousek Josef-9558 3122
5.Pejša Otto ml.Sander Miroslav5-10-10983232
6.Keller FilipJanečka Josef679  3042
7.Krejčí KarelVích Luděk11-8-56-52343
8.Pejša Otto ml.Hanousek Josef-76-9-9 1344
9.Keller FilipSander Miroslav7-797 3154
10.Kadlec MatějJanečka Josef777  3064
11.Pejša Otto ml.Vích Luděk-9-11-7  0365
12.Keller FilipHanousek Josef-4-7-9  0366
13.Kadlec MatějSander Miroslav595  3076
14.Krejčí KarelJanečka Josef10-1111-1073286
15.Keller FilipVích Luděk885  3096
16.Kadlec MatějHanousek Josef8-2814 31106
17.Krejčí KarelSander Miroslav88-5  21  
18.Pejša Otto ml.Janečka Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Matěj31Vích Luděk31
Krejčí Karel21Hanousek Josef22
Pejša Otto ml.12Sander Miroslav03
Keller Filip31Janečka Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32 SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Lhotský Milan
 
 
Černý Tomáš
Štěpánek Ivan
 
 
     2301
2.Soutner Václav st.
Hadbávny Jan
 
 
Štika Jiří st.
Štěpánek Jiří
 
 
     2302
3.Soutner Václav st.Štika Jiří st.     3012
4.Hadbávny JanŠtěpánek Ivan     2313
5.Lhotský MilanČerný Tomáš     0314
6.Novobilský JanŠtěpánek Jiří     0315
7.Hadbávny JanŠtika Jiří st.     0316
8.Lhotský MilanŠtěpánek Ivan     2317
9.Novobilský JanČerný Tomáš     1318
10.Soutner Václav st.Štěpánek Jiří     3228
11.Lhotský MilanŠtika Jiří st.     0329
12.Novobilský JanŠtěpánek Ivan     13210
13.Soutner Václav st.Černý Tomáš         
14.Hadbávny JanŠtěpánek Jiří         
15.Novobilský JanŠtika Jiří st.         
16.Soutner Václav st.Štěpánek Ivan         
17.Hadbávny JanČerný Tomáš         
18.Lhotský MilanŠtěpánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soutner Václav st.20Štika Jiří st.21
Hadbávny Jan02Štěpánek Ivan30
Lhotský Milan03Černý Tomáš20
Novobilský Jan03Štěpánek Jiří11

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS