Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:622:22 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítů Václav
Ajdini Tereza
 
 
Vyskočil Tomáš
Stanislav Pavel
 
 
         
2.Šnajdr Antonín
Boehm Přemysl
 
 
Vyskočil Michal
Sedláček Zdeněk
 
 
     0301
3.Vítů VáclavVyskočil Michal     3011
4.Ajdini TerezaStanislav Pavel         
5.Šnajdr AntonínSedláček Zdeněk     3121
6.Boehm PřemyslVyskočil Tomáš     3131
7.Ajdini TerezaVyskočil Michal         
8.Šnajdr AntonínStanislav Pavel     1332
9.Boehm PřemyslSedláček Zdeněk     3042
10.Vítů VáclavVyskočil Tomáš     0343
11.Šnajdr AntonínVyskočil Michal     1344
12.Boehm PřemyslStanislav Pavel     1345
13.Vítů VáclavSedláček Zdeněk     3055
14.Ajdini TerezaVyskočil Tomáš         
15.Boehm PřemyslVyskočil Michal     1356
16.Vítů VáclavStanislav Pavel     3266
17.Ajdini TerezaSedláček Zdeněk         
18.Šnajdr AntonínVyskočil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vítů Václav31Vyskočil Michal21
Šnajdr Antonín12Stanislav Pavel21
Boehm Přemysl22Sedláček Zdeněk03
   Vyskočil Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37677:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Vladislav
Himko Jaroslav
 
 
Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
-67-84-52301
2.Grubr Vojtěch
Kacálková Kristýna
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
9-7-10-9 1302
3.Grubr VojtěchPeterka Milan ml.710-5-6103212
4.Kacálková KristýnaSteif Richard-1-1-6  0313
5.Himko JaroslavSkopec Pavel11-9-6-8 1314
6.Hampejs VladislavStein Petr3108  3024
7.Kacálková KristýnaPeterka Milan ml.-104-8-3 1325
8.Himko JaroslavSteif Richard-2-5-8  0326
9.Hampejs VladislavSkopec Pavel476  3036
10.Grubr VojtěchStein Petr655  3046
11.Himko JaroslavPeterka Milan ml.-813-9-10 1347
12.Hampejs VladislavSteif Richard710-15-153257
13.Grubr VojtěchSkopec Pavel-95-8783267
14.Kacálková KristýnaStein Petr3-657 3177
15.Hampejs VladislavPeterka Milan ml.-96114 3187
16.Grubr VojtěchSteif Richard-102-10723297
17.Kacálková KristýnaSkopec Pavel-62-89-72398
18.Himko JaroslavStein Petr84-5-5-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grubr Vojtěch40Peterka Milan ml.22
Kacálková Kristýna13Steif Richard22
Himko Jaroslav04Skopec Pavel22
Hampejs Vladislav40Stein Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ARozhodčí:Mrha Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Kropáček Ladislav
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35505:577TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Luděk
Vích Josef
 
 
Drahota David
Lazar Martin
 
 
-5-7-11  0301
2.Kövér Lubomír
Hanousek Josef
 
 
Hofmann Martin ml.
Malý Michal
 
 
6-87-9-52302
3.Hanousek JosefHofmann Martin ml.-411-10-8 1303
4.Kövér LubomírMalý Michal11-6109 3113
5.Vích LuděkDrahota David596  3023
6.Vích JosefLazar Martin-104-9-5 1324
7.Kövér LubomírHofmann Martin ml.9-7-9-5 1325
8.Vích LuděkMalý Michal-8-1-10  0326
9.Vích JosefDrahota David-811-2-5 1327
10.Hanousek JosefLazar Martin-4-7-5  0328
11.Vích LuděkHofmann Martin ml.-9-69-5 1329
12.Vích JosefMalý Michal126-7-593239
13.Hanousek JosefDrahota David97-6-883249
14.Kövér LubomírLazar Martin7410  3059
15.Vích JosefHofmann Martin ml.6-8-11-8 13510
16.Hanousek JosefMalý Michal8-811  21  
17.Kövér LubomírDrahota David         
18.Vích LuděkLazar Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanousek Josef12Hofmann Martin ml.40
Kövér Lubomír21Malý Michal12
Vích Luděk12Drahota David12
Vích Josef13Lazar Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Navarrová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Jiří
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35717:672SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrivňák Petr
Štika Jiří st.
 
 
Kotrba Luděk
Pavlica Jan
 
 
695  3010
2.Černý Tomáš
Štěpánek Ivan
 
 
Krejčí Ladislav
Dänner Michal
 
 
77-116 3120
3.Černý TomášKotrba Luděk-5135-4-102321
4.Štěpánek IvanKrejčí Ladislav8-6-89-92322
5.Štika Jiří st.Pavlica Jan339  3032
6.Hrivňák PetrDänner Michal-74-8-8 1333
7.Štěpánek IvanKotrba Luděk-78-6973243
8.Štika Jiří st.Krejčí Ladislav8-10-9-5 1344
9.Hrivňák PetrPavlica Jan-9-48863254
10.Černý TomášDänner Michal10-6-5-8 1355
11.Štika Jiří st.Kotrba Luděk-10-9-9  0356
12.Hrivňák PetrKrejčí Ladislav-8-911-10 1357
13.Černý TomášPavlica Jan89-4-10-42358
14.Štěpánek IvanDänner Michal879  3068
15.Hrivňák PetrKotrba Luděk-8-117683278
16.Černý TomášKrejčí Ladislav4-79-983288
17.Štěpánek IvanPavlica Jan61-83 3198
18.Štika Jiří st.Dänner Michal85-93 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Tomáš13Kotrba Luděk22
Štěpánek Ivan31Krejčí Ladislav31
Štika Jiří st.22Pavlica Jan13
Hrivňák Petr22Dänner Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:20Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30622:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
Lipiner Petr
Záruba David
 
 
997  3010
2.Lhotský Milan
Stütz Rainer
 
 
Skružný Vratislav
Srp Pavel
 
 
-109-9-6 1311
3.Lhotský MilanMěstka Petr-97-6-7 1312
4.Stütz RainerSrp Pavel1098  3022
5.Kalánek JosefSkružný Vratislav-6-9-8  0323
6.Soutner Václav st.Vaník Jiří ml.756  3033
7.Stütz RainerMěstka Petr-6-6-5  0334
8.Kalánek JosefSrp Pavel437  3044
9.Soutner Václav st.Skružný Vratislav-9-11-8  0345
10.Lhotský MilanVaník Jiří ml.-7697 3155
11.Kalánek JosefMěstka Petr-8-949-102356
12.Soutner Václav st.Srp Pavel484  3066
13.Lhotský MilanSkružný Vratislav-67-7-9 1367
14.Stütz RainerVaník Jiří ml.-8-1099-32368
15.Soutner Václav st.Městka Petr9109  3078
16.Lhotský MilanZáruba David7-10172 3188
17.Stütz RainerSkružný Vratislav57-610 3198
18.Kalánek JosefVaník Jiří ml.-98-4-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhotský Milan22Městka Petr31
Stütz Rainer22Srp Pavel03
Kalánek Josef13Skružný Vratislav31
Soutner Václav st.31Vaník Jiří ml.22
   Záruba David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:SAMEK JINDŘICH
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:SUŠKO MICHAL
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37608:625TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
Čejka Vratislav
Jankovič Štěpán
 
 
-13-4-4  0301
2.Krejčí Karel
Keller Filip
 
 
Fencl Jakub
Bláha Radek
 
 
-57-53-122302
3.Petrlík Jiří ml.Fencl Jakub-79-6-8 1303
4.Keller FilipČejka Vratislav-95102 3113
5.Krejčí KarelBláha Radek9-4-61353223
6.Kadlec MatějJankovič Štěpán-6-88-6 1324
7.Keller FilipFencl Jakub-575-8-62325
8.Krejčí KarelČejka Vratislav864  3035
9.Kadlec MatějBláha Radek-69-5-6 1336
10.Petrlík Jiří ml.Jankovič Štěpán-8678 3146
11.Krejčí KarelFencl Jakub-5-9-1  0347
12.Kadlec MatějČejka Vratislav-686-7-82348
13.Petrlík Jiří ml.Bláha Radek2-7147 3158
14.Keller FilipJankovič Štěpán-5-105573268
15.Kadlec MatějFencl Jakub9-9-9-9 1369
16.Petrlík Jiří ml.Čejka Vratislav565  3079
17.Keller FilipBláha Radek-8-9-8  03710
18.Krejčí KarelJankovič Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petrlík Jiří ml.31Fencl Jakub40
Keller Filip22Čejka Vratislav13
Krejčí Karel21Bláha Radek22
Kadlec Matěj04Jankovič Štěpán12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS