Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30635:576SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skružný Vratislav
Městka Petr
 
 
Šnajdr Antonín
Demeter Jan
 
 
-998-983210
2.Srp Pavel
Vaník Jiří ml.
 
 
Boehm Přemysl
Vítů Václav
 
 
72-10-953220
3.Vaník Jiří ml.Vítů Václav-6-10-7  0321
4.Srp PavelBoehm Přemysl48-8-5-72322
5.Městka PetrDemeter Jan421  3032
6.Skružný VratislavŠnajdr Antonín487  3042
7.Srp PavelVítů Václav-9-3-7  0343
8.Městka PetrBoehm Přemysl610-10-1173253
9.Skružný VratislavDemeter Jan557  3063
10.Vaník Jiří ml.Šnajdr Antonín9-95-9-92364
11.Městka PetrVítů Václav-5711-2-102365
12.Skružný VratislavBoehm Přemysl793  3075
13.Vaník Jiří ml.Demeter Jan569  3085
14.Srp PavelŠnajdr Antonín-6-9-9  0386
15.Skružný VratislavVítů Václav-14-8-8 1387
16.Vaník Jiří ml.Boehm Přemysl109-9-453297
17.Srp PavelDemeter Jan106-58 31107
18.Městka PetrŠnajdr Antonín11    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaník Jiří ml.22Vítů Václav40
Srp Pavel13Boehm Přemysl13
Městka Petr21Demeter Jan04
Skružný Vratislav31Šnajdr Antonín21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:Sochor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:27626:566TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čejka Vratislav
Jankovič Štěpán
 
 
Beneš Jiří
Hampejs Vladislav
 
 
96-69 3110
2.Kadlec Michal
Fencl Jakub
 
 
Himko Jaroslav
Povejšil Bohumil
 
 
257  3020
3.Jankovič ŠtěpánBeneš Jiří-59-9-9 1321
4.Čejka VratislavHampejs Vladislav-7-9-5  0322
5.Fencl JakubHimko Jaroslav799  3032
6.Kadlec MichalPovejšil Bohumil4-81310 3142
7.Čejka VratislavBeneš Jiří1110-9-10-92343
8.Fencl JakubHampejs Vladislav9-5-85-52344
9.Kadlec MichalHimko Jaroslav6710  3054
10.Jankovič ŠtěpánPovejšil Bohumil-83611 3164
11.Fencl JakubBeneš Jiří-58-6-8 1365
12.Kadlec MichalHampejs Vladislav-47-94-132366
13.Jankovič ŠtěpánHimko Jaroslav364  3076
14.Čejka VratislavPovejšil Bohumil467  3086
15.Kadlec MichalBeneš Jiří-4-2-5  0387
16.Jankovič ŠtěpánHampejs Vladislav-97-6-3 1388
17.Čejka VratislavHimko Jaroslav717  3098
18.Fencl JakubPovejšil Bohumil277  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jankovič Štěpán22Beneš Jiří40
Čejka Vratislav22Hampejs Vladislav40
Fencl Jakub22Himko Jaroslav04
Kadlec Michal22Povejšil Bohumil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11445:340TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Malý Michal
 
 
Stütz Rainer
Lhotský Milan
 
 
1085  3010
2.Drahota David
Lazar Martin
 
 
Soutner Václav st.
Novobilský Jan
 
 
4-512-1043220
3.Hofmann Martin ml.Lhotský Milan869  3030
4.Drahota DavidSoutner Václav st.8-7-310-92331
5.Lazar MartinNovobilský Jan94-93 3141
6.Malý MichalStütz Rainer3515  3051
7.Drahota DavidLhotský Milan657  3061
8.Lazar MartinSoutner Václav st.-8-6-10  0362
9.Malý MichalNovobilský Jan-5667 3172
10.Hofmann Martin ml.Stütz Rainer-9568 3182
11.Lazar MartinLhotský Milan546  3092
12.Malý MichalSoutner Václav st.7610  30102
13.Sučík JanNovobilský Jan-105-4  12  
14.Drahota DavidStütz Rainer         
15.Malý MichalLhotský Milan         
16.Sučík JanSoutner Václav st.         
17.Drahota DavidNovobilský Jan         
18.Lazar MartinStütz Rainer         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofmann Martin ml.20Lhotský Milan03
Drahota David11Soutner Václav st.21
Lazar Martin21Novobilský Jan02
Malý Michal30Stütz Rainer02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:27590:580KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica Jan
Jelínek Šimon
 
 
Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
86-6-12-92301
2.Krejčí Ladislav
Dänner Michal
 
 
Krejčí Karel
Pejša Otto ml.
 
 
-7-94693211
3.Pavlica JanPetrlík Jiří ml.-47119 3121
4.Dänner MichalKrejčí Karel8-57-8103231
5.Jelínek ŠimonKadlec Matěj-5659 3141
6.Krejčí LadislavPejša Otto ml.1095  3051
7.Dänner MichalPetrlík Jiří ml.-85-8-7 1352
8.Jelínek ŠimonKrejčí Karel69-7-2-42353
9.Krejčí LadislavKadlec Matěj9-69-943263
10.Pavlica JanPejša Otto ml.-1-6810-112364
11.Jelínek ŠimonPetrlík Jiří ml.9-5-8783274
12.Krejčí LadislavKrejčí Karel99-8-983284
13.Pavlica JanKadlec Matěj1128  3094
14.Dänner MichalPejša Otto ml.-6-2-4  0395
15.Krejčí LadislavPetrlík Jiří ml.765  30105
16.Pavlica JanKrejčí Karel-7    01  
17.Dänner MichalKadlec Matěj         
18.Jelínek ŠimonPejša Otto ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlica Jan21Petrlík Jiří ml.13
Dänner Michal12Krejčí Karel12
Jelínek Šimon21Kadlec Matěj03
Krejčí Ladislav40Pejša Otto ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:31493:502TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Michal
Spurný Antonín ml.
 
 
Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
-7896 3110
2.Stanislav Pavel
Vyskočil Tomáš
 
 
Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
-67-4-8 1311
3.Stanislav PavelVích Luděk-11-86-6 1312
4.Spurný Antonín ml.Kövér Lubomír-167-78-62313
5.Brhovský VáclavHanousek Josef-9-10-8  0314
6.Vyskočil MichalSander Miroslav625  3024
7.Spurný Antonín ml.Vích Luděk-4-8-8  0325
8.Brhovský VáclavKövér Lubomír-7-18-5 1326
9.Vyskočil MichalHanousek Josef9610  3036
10.Stanislav PavelSander Miroslav488  3046
11.Brhovský VáclavVích Luděk-9-1-7  0347
12.Vyskočil MichalKövér Lubomír111  3057
13.Stanislav PavelHanousek Josef5-9-4-10 1358
14.Spurný Antonín ml.Sander Miroslav6-7-69-112359
15.Vyskočil MichalVích Luděk-9-88-8 13510
16.Stanislav PavelKövér Lubomír         
17.Spurný Antonín ml.Hanousek Josef         
18.Brhovský VáclavSander Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanislav Pavel12Vích Luděk40
Spurný Antonín ml.03Kövér Lubomír21
Brhovský Václav03Hanousek Josef21
Vyskočil Michal31Sander Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Peterka Milan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Skopec Petr
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34670:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Štěpánek Ivan
Černý Tomáš
 
 
834  3010
2.Stein Petr
Skopec Pavel
 
 
Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
-6-88-9 1311
3.Peterka Milan ml.Štika Jiří st.-9-937-62312
4.Skopec PavelŠtěpánek Ivan-8-89-8 1313
5.Stein PetrHrivňák Petr-117-5-5 1314
6.Steif RichardČerný Tomáš5-10-5673224
7.Skopec PavelŠtika Jiří st.-7-103-9 1325
8.Stein PetrŠtěpánek Ivan-1081-10-72326
9.Steif RichardHrivňák Petr89-59 3136
10.Peterka Milan ml.Černý Tomáš6-9118 3146
11.Stein PetrŠtika Jiří st.-3-5-3  0347
12.Steif RichardŠtěpánek Ivan6117  3057
13.Peterka Milan ml.Hrivňák Petr696  3067
14.Skopec PavelČerný Tomáš910-84 3177
15.Steif RichardŠtika Jiří st.-793-2113287
16.Peterka Milan ml.Štěpánek Ivan7811  3097
17.Skopec PavelHrivňák Petr-59-12-9 1398
18.Stein PetrČerný Tomáš-789-6-22399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.31Štika Jiří st.31
Skopec Pavel13Štěpánek Ivan22
Stein Petr04Hrivňák Petr22
Steif Richard40Černý Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS