Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35557:591SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skružný Vratislav
Městka Petr
 
 
Beneš Jiří
Hampejs Vladislav
 
 
6-7-12-3 1301
2.Srp Pavel
Vaník Jiří ml.
 
 
Kacálková Kristýna
Himko Jaroslav
 
 
-119-64-72302
3.Vaník Jiří ml.Beneš Jiří-51110-3-52303
4.Městka PetrHampejs Vladislav8-9-6-5 1304
5.Srp PavelKacálková Kristýna62-9-1053214
6.Skružný VratislavHimko Jaroslav866  3024
7.Městka PetrBeneš Jiří710-4-2-102325
8.Srp PavelHampejs Vladislav-7-12-6  0326
9.Skružný VratislavKacálková Kristýna-88-15-10 1327
10.Vaník Jiří ml.Himko Jaroslav5-877 3137
11.Srp PavelBeneš Jiří-9-7-5  0338
12.Skružný VratislavHampejs Vladislav-7-158-9 1339
13.Vaník Jiří ml.Kacálková Kristýna7-17-8693249
14.Městka PetrHimko Jaroslav299  3059
15.Skružný VratislavBeneš Jiří-7-8-6  03510
16.Vaník Jiří ml.Hampejs Vladislav-10-6   02  
17.Městka PetrKacálková Kristýna         
18.Srp PavelHimko Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaník Jiří ml.21Beneš Jiří40
Městka Petr12Hampejs Vladislav30
Srp Pavel12Kacálková Kristýna12
Skružný Vratislav13Himko Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Sochor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:529:25497:465TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čejka Vratislav
Jankovič Štěpán
 
 
Boehm Přemysl
Brožek Miroslav ml.
 
 
6-76-6123210
2.Fencl Jakub
Fencl Lukáš
 
 
Vítů Václav
Ajdini Tereza
 
 
         
3.Bláha PetrVítů Václav-87-52-22311
4.Fencl LukášBoehm Přemysl9-6-3993221
5.Jankovič ŠtěpánAjdini Tereza         
6.Fencl JakubBrožek Miroslav ml.5-8-91033231
7.Fencl LukášVítů Václav-8-10-3  0332
8.Jankovič ŠtěpánBoehm Přemysl976  3042
9.Fencl JakubAjdini Tereza         
10.Bláha PetrBrožek Miroslav ml.45-9-10103252
11.Čejka VratislavVítů Václav-74-8-14 1353
12.Fencl JakubBoehm Přemysl-965-473263
13.Bláha PetrAjdini Tereza         
14.Fencl LukášBrožek Miroslav ml.244  3073
15.Fencl JakubVítů Václav4-5-9-6 1374
16.Bláha PetrBoehm Přemysl-6-49-4 1375
17.Fencl LukášAjdini Tereza         
18.Čejka VratislavBrožek Miroslav ml.1225  3085

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bláha Petr12Vítů Václav40
Fencl Lukáš21Boehm Přemysl13
Jankovič Štěpán10Brožek Miroslav ml.04
Fencl Jakub21   
Čejka Vratislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18539:477TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
Krejčí Karel
Pejša Otto ml.
 
 
-8884 3110
2.Drahota David
Lazar Martin
 
 
Keller Filip
Kadlec Matěj
 
 
7-8-9-7 1311
3.Hofmann Martin ml.Keller Filip13-8105 3121
4.Drahota DavidKadlec Matěj98-2-7-52322
5.Lazar MartinKubovský Zdeněk48-710 3132
6.Malý MichalKrejčí Karel8-1211-753242
7.Drahota DavidKeller Filip-412-513-62343
8.Lazar MartinKadlec Matěj775  3053
9.Malý MichalKubovský Zdeněk710-118 3163
10.Hofmann Martin ml.Krejčí Karel389  3073
11.Lazar MartinKeller Filip3-1243 3183
12.Malý MichalKadlec Matěj67-510 3193
13.Hofmann Martin ml.Kubovský Zdeněk9-13810 31103
14.Drahota DavidKrejčí Karel6-6-7  12  
15.Malý MichalKeller Filip         
16.Hofmann Martin ml.Kadlec Matěj         
17.Drahota DavidKubovský Zdeněk         
18.Lazar MartinKrejčí Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.30Keller Filip12
Drahota David02Kadlec Matěj12
Lazar Martin30Kubovský Zdeněk03
Malý Michal30Krejčí Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9422:315KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ladislav
Jelínek Šimon
 
 
Soutner Václav st.
Novobilský Jan
 
 
1199  3010
2.Pavlica Jan
Kotrba Luděk
 
 
Stütz Rainer
Lhotský Milan
 
 
8-1259 3120
3.Pavlica JanLhotský Milan81-104 3130
4.Jelínek ŠimonSoutner Václav st.4-8-5-8 1331
5.Kotrba LuděkNovobilský Jan672  3041
6.Krejčí LadislavStütz Rainer875  3051
7.Jelínek ŠimonLhotský Milan776  3061
8.Kotrba LuděkSoutner Václav st.-984-6103271
9.Krejčí LadislavNovobilský Jan384  3081
10.Pavlica JanStütz Rainer6711  3091
11.Kotrba LuděkLhotský Milan-97-6111032101
12.Krejčí LadislavSoutner Václav st.5-4   11  
13.Pavlica JanNovobilský Jan         
14.Jelínek ŠimonStütz Rainer         
15.Krejčí LadislavLhotský Milan         
16.Pavlica JanSoutner Václav st.         
17.Jelínek ŠimonNovobilský Jan         
18.Kotrba LuděkStütz Rainer         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlica Jan20Lhotský Milan03
Jelínek Šimon11Soutner Václav st.11
Kotrba Luděk30Novobilský Jan02
Krejčí Ladislav20Stütz Rainer02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:42687:698SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Tomáš
Stanislav Pavel
 
 
Hrivňák Petr
Štika Jiří st.
 
 
-8-65663210
2.Vyskočil Michal
Spurný Antonín ml.
 
 
Štěpánek Ivan
Černý Tomáš
 
 
-3-6-10  0311
3.Stanislav PavelŠtika Jiří st.-2-10-8  0312
4.Spurný Antonín ml.Štěpánek Ivan-7-5-9  0313
5.Vyskočil TomášHrivňák Petr9-8107 3123
6.Vyskočil MichalČerný Tomáš8-6-7463233
7.Spurný Antonín ml.Štika Jiří st.-68-8593243
8.Vyskočil Tomᚊtěpánek Ivan-7654 3153
9.Vyskočil MichalHrivňák Petr853  3063
10.Stanislav PavelČerný Tomáš8-8-8-9 1364
11.Vyskočil Tomᚊtika Jiří st.7-74-6-62365
12.Vyskočil MichalŠtěpánek Ivan-93-9-7 1366
13.Stanislav PavelHrivňák Petr7-97-7-82367
14.Spurný Antonín ml.Černý Tomáš7-3-7-9 1368
15.Vyskočil MichalŠtika Jiří st.9-710-883278
16.Stanislav PavelŠtěpánek Ivan4-115-883288
17.Spurný Antonín ml.Hrivňák Petr-1110-5-3 1389
18.Vyskočil TomášČerný Tomáš-12-9610-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanislav Pavel13Štika Jiří st.22
Spurný Antonín ml.13Štěpánek Ivan22
Vyskočil Tomáš22Hrivňák Petr22
Vyskočil Michal31Černý Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Skopec Petr
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27610:551ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Vích Luděk
Vích Josef
 
 
728  3010
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Hanousek Josef
Kövér Lubomír
 
 
-9-8-8  0311
3.Peterka Milan ml.Kövér Lubomír-667-9143221
4.Skopec PavelVích Luděk88-8-8-92322
5.Stein PetrHanousek Josef-9-8-7  0323
6.Steif RichardVích Josef435  3033
7.Skopec PavelKövér Lubomír9-8-11-6 1334
8.Stein PetrVích Luděk5-3-6-2 1335
9.Steif RichardHanousek Josef1265  3045
10.Peterka Milan ml.Vích Josef972  3055
11.Stein PetrKövér Lubomír-67-7-4 1356
12.Steif RichardVích Luděk65-5-1073266
13.Peterka Milan ml.Hanousek Josef59-913 3176
14.Skopec PavelVích Josef676  3086
15.Steif RichardKövér Lubomír-7-99-11 1387
16.Peterka Milan ml.Vích Luděk10511  3097
17.Skopec PavelHanousek Josef-6457 31107
18.Stein PetrVích Josef-89-9-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.40Kövér Lubomír31
Skopec Pavel22Vích Luděk22
Stein Petr03Hanousek Josef13
Steif Richard31Vích Josef03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS