Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Pivoňka Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boehm Přemysl
Vítů Václav
 
 
Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
     2301
2.Demeter Jan
Šnajdr Antonín
 
 
Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
     0302
3.Demeter JanVích Luděk     1303
4.Šnajdr AntonínKövér Lubomír     1304
5.Boehm PřemyslHanousek Josef     3114
6.Vítů VáclavSander Miroslav     3024
7.Šnajdr AntonínVích Luděk     0325
8.Boehm PřemyslKövér Lubomír     2326
9.Vítů VáclavHanousek Josef     3236
10.Demeter JanSander Miroslav     3046
11.Boehm PřemyslVích Luděk     0347
12.Vítů VáclavKövér Lubomír     3057
13.Demeter JanHanousek Josef     3267
14.Šnajdr AntonínSander Miroslav     2368
15.Vítů VáclavVích Luděk     2369
16.Demeter JanKövér Lubomír     03610
17.Šnajdr AntonínHanousek Josef         
18.Boehm PřemyslSander Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Demeter Jan22Vích Luděk40
Šnajdr Antonín03Kövér Lubomír31
Boehm Přemysl12Hanousek Josef03
Vítů Václav31Sander Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Matas Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22541:461SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Hampejs Vladislav
 
 
Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
99-119 3110
2.Grubr Vojtěch
Němec Rostislav
 
 
Černý Tomáš
Štěpánek Ivan
 
 
-79-66103220
3.Grubr VojtěchŠtika Jiří st.-5956 3130
4.Němec RostislavHrivňák Petr-7-3-9  0331
5.Beneš JiříŠtěpánek Ivan479  3041
6.Hampejs VladislavČerný Tomáš-1067-9123251
7.Němec RostislavŠtika Jiří st.9-37-9-102352
8.Beneš JiříHrivňák Petr6113  3062
9.Hampejs VladislavŠtěpánek Ivan-9-792-62363
10.Grubr VojtěchČerný Tomáš-9-7-10  0364
11.Beneš JiříŠtika Jiří st.WO    3074
12.Hampejs VladislavHrivňák Petr8-9108 3184
13.Grubr VojtěchŠtěpánek Ivan987  3094
14.Němec RostislavČerný Tomáš-7-3-4  0395
15.Hampejs VladislavŠtika Jiří st.WO    30105
16.Grubr VojtěchHrivňák Petr         
17.Němec RostislavŠtěpánek Ivan         
18.Beneš JiříČerný Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grubr Vojtěch21Štika Jiří st.11
Němec Rostislav03Hrivňák Petr12
Beneš Jiří20Štěpánek Ivan12
Hampejs Vladislav21Černý Tomáš21
WO20WO02
W-O Z důvodu zranění hráče Štiky - lýtko.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:37442:533TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Novobilský Jan
 
 
Sedláček Zdeněk
Vyskočil Michal
 
 
-69-88103210
2.Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 
Stanislav Pavel
Vyskočil Tomáš
 
 
-3-7-9  0311
3.Lhotský MilanVyskočil Michal-6-5-2  0312
4.Kalánek JosefStanislav Pavel-8-79-4 1313
5.Novobilský JanSedláček Zdeněk6-877 3123
6.Soutner Václav st.Vyskočil Tomáš-5-227-132324
7.Kalánek JosefVyskočil Michal-4-8-6  0325
8.Novobilský JanStanislav Pavel-4-58-10 1326
9.Soutner Václav st.Sedláček Zdeněk77-3-993236
10.Lhotský MilanVyskočil Tomáš6-9-7-9 1337
11.Novobilský JanVyskočil Michal-4-10-6  0338
12.Soutner Václav st.Stanislav Pavel-968-943248
13.Lhotský MilanSedláček Zdeněk-8-7-8  0349
14.Kalánek JosefVyskočil Tomáš-8-9-9  03410
15.Soutner Václav st.Vyskočil Michal-7-43  12  
16.Lhotský MilanStanislav Pavel         
17.Kalánek JosefSedláček Zdeněk         
18.Novobilský JanVyskočil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhotský Milan03Vyskočil Michal30
Kalánek Josef03Stanislav Pavel21
Novobilský Jan12Sedláček Zdeněk12
Soutner Václav st.21Vyskočil Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško Michal
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14477:378TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
Skopec Pavel
Skopec Petr
 
 
675  3010
2.Pejša Otto ml.
Kubovský Zdeněk
 
 
Peterka Milan ml.
Stein Petr
 
 
96-88 3120
3.Petrlík Jiří ml.Peterka Milan ml.-115-59123230
4.Kadlec MatějSkopec Pavel96-710 3140
5.Kubovský ZdeněkStein Petr482  3050
6.Pejša Otto ml.Skopec Petr332  3060
7.Kadlec MatějPeterka Milan ml.99-87 3170
8.Kubovský ZdeněkSkopec Pavel-9-498-102371
9.Pejša Otto ml.Stein Petr-4-104483281
10.Petrlík Jiří ml.Skopec Petr478  3091
11.Štěpnička MichalPeterka Milan ml.-108-7-7 1392
12.Pejša Otto ml.Skopec Pavel-10748 31102
13.Petrlík Jiří ml.Stein Petr         
14.Kadlec MatějSkopec Petr         
15.Pejša Otto ml.Peterka Milan ml.         
16.Petrlík Jiří ml.Skopec Pavel         
17.Kadlec MatějStein Petr         
18.Štěpnička MichalSkopec Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrlík Jiří ml.20Peterka Milan ml.12
Kadlec Matěj20Skopec Pavel12
Kubovský Zdeněk11Stein Petr02
Pejša Otto ml.30Skopec Petr02
Štěpnička Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:33443:514TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipiner Petr
Mandík Ladislav
 
 
Drahota David
Lazar Martin
 
 
59-9-8-42301
2.Skružný Vratislav
Městka Petr
 
 
Hofmann Martin ml.
Malý Michal
 
 
8-28-13-82302
3.Mandík LadislavHofmann Martin ml.-10-8-9  0303
4.Lipiner PetrMalý Michal-9-811-8 1304
5.Skružný VratislavDrahota David-88108 3114
6.Městka PetrSučík Jan-106-7-4 1315
7.Lipiner PetrHofmann Martin ml.5-7-6-7 1316
8.Skružný VratislavMalý Michal98-5-8-102317
9.Městka PetrDrahota David-810-8-5 1318
10.Mandík LadislavSučík Jan-78-8-4 1319
11.Skružný VratislavHofmann Martin ml.69-8-11143229
12.Městka PetrMalý Michal-8-9-3  03210
13.Mandík LadislavDrahota David         
14.Lipiner PetrSučík Jan         
15.Městka PetrHofmann Martin ml.         
16.Mandík LadislavMalý Michal         
17.Lipiner PetrDrahota David         
18.Skružný VratislavSučík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mandík Ladislav02Hofmann Martin ml.21
Lipiner Petr02Malý Michal30
Skružný Vratislav21Drahota David11
Městka Petr03Sučík Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Čejka Vratislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36632:656KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
1076  3010
2.Bláha Petr
Kadlec Michal
 
 
Kotrba Luděk
Jelínek Šimon
 
 
-46-411-62311
3.Bláha RadekKotrba Luděk769  3021
4.Bláha PetrKrejčí Ladislav-10-6-5  0322
5.Fencl JakubJelínek Šimon713-89 3132
6.Kadlec MichalVeselý Petr9-89-9-122333
7.Bláha PetrKotrba Luděk8-82-5103243
8.Fencl JakubKrejčí Ladislav9-9-88-72344
9.Kadlec MichalJelínek Šimon-1267-373254
10.Bláha RadekVeselý Petr-66-4-8 1355
11.Fencl JakubKotrba Luděk8103  3065
12.Kadlec MichalKrejčí Ladislav-8-69-8 1366
13.Bláha RadekJelínek Šimon-6-5-9  0367
14.Bláha PetrVeselý Petr-9-5-7  0368
15.Kadlec MichalKotrba Luděk-778-4-72369
16.Bláha RadekKrejčí Ladislav-109310 3179
17.Bláha PetrJelínek Šimon-94-126-523710
18.Fencl JakubVeselý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Radek22Kotrba Luděk13
Bláha Petr13Krejčí Ladislav31
Fencl Jakub21Jelínek Šimon22
Kadlec Michal13Veselý Petr30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS