Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:18518:450TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Malý Michal
 
 
Šnajdr Antonín
Boehm Přemysl
 
 
7-569 3110
2.Drahota David
Sučík Jan
 
 
Brožek Miroslav ml.
Bayer Jiří
 
 
672  3020
3.Hofmann Martin ml.Boehm Přemysl8-94-10-82321
4.Drahota DavidBayer Jiří11-8-9-9 1322
5.Sučík JanŠnajdr Antonín8107  3032
6.Malý MichalBrožek Miroslav ml.4-1179 3142
7.Drahota DavidBoehm Přemysl-9-5-7  0343
8.Sučík JanBayer Jiří-9-6-6  0344
9.Malý MichalŠnajdr Antonín686  3054
10.Hofmann Martin ml.Brožek Miroslav ml.976  3064
11.Sučík JanBoehm Přemysl8-4-9-7 1365
12.Malý MichalBayer Jiří1239  3075
13.Hofmann Martin ml.Šnajdr Antonín6810  3085
14.Drahota DavidBrožek Miroslav ml.105-59 3195
15.Malý MichalBoehm Přemysl868  30105
16.Hofmann Martin ml.Bayer Jiří         
17.Drahota DavidŠnajdr Antonín         
18.Sučík JanBrožek Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofmann Martin ml.21Boehm Přemysl31
Drahota David12Bayer Jiří21
Sučík Jan12Šnajdr Antonín03
Malý Michal40Brožek Miroslav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:41 SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica Jan
Kotrba Luděk
 
 
Grubr Vojtěch
Nováková Eva
 
 
     2301
2.Krejčí Ladislav
Jelínek Šimon
 
 
Beneš Jiří
Hampejs Vladislav
 
 
     0302
3.Kotrba LuděkGrubr Vojtěch     3112
4.Jelínek ŠimonBeneš Jiří     0313
5.Pavlica JanHampejs Vladislav     3123
6.Krejčí LadislavNováková Eva     3233
7.Jelínek ŠimonGrubr Vojtěch     2334
8.Pavlica JanBeneš Jiří     1335
9.Krejčí LadislavHampejs Vladislav     3245
10.Kotrba LuděkNováková Eva     3255
11.Pavlica JanGrubr Vojtěch     1356
12.Krejčí LadislavBeneš Jiří     0357
13.Kotrba LuděkHampejs Vladislav     3267
14.Jelínek ŠimonNováková Eva     0368
15.Krejčí LadislavGrubr Vojtěch     1369
16.Kotrba LuděkBeneš Jiří     3179
17.Jelínek ŠimonHampejs Vladislav     03710
18.Pavlica JanNováková Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotrba Luděk40Grubr Vojtěch31
Jelínek Šimon04Beneš Jiří31
Pavlica Jan12Hampejs Vladislav13
Krejčí Ladislav22Nováková Eva12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36691:713TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Michal
Sedláček Zdeněk
 
 
Vaník Jiří ml.
Srp Pavel
 
 
394  3010
2.Vyskočil Tomáš
Brhovský Václav
 
 
Městka Petr
Skružný Vratislav
 
 
-1111-11853220
3.Brhovský VáclavVaník Jiří ml.-4-83-9 1321
4.Sedláček ZdeněkSkružný Vratislav-6-4-5  0322
5.Vyskočil TomášMěstka Petr479  3032
6.Vyskočil MichalSrp Pavel76-1710 3142
7.Sedláček ZdeněkVaník Jiří ml.-10-10910-42343
8.Vyskočil TomášSkružný Vratislav-4-11-8  0344
9.Vyskočil MichalMěstka Petr-5913-473254
10.Brhovský VáclavSrp Pavel-8-39-4 1355
11.Vyskočil TomášVaník Jiří ml.-1010-610133265
12.Vyskočil MichalSkružný Vratislav-5-7-8  0366
13.Brhovský VáclavMěstka Petr1095  3076
14.Sedláček ZdeněkSrp Pavel-498-683286
15.Vyskočil MichalVaník Jiří ml.98-2-6-82387
16.Brhovský VáclavSkružný Vratislav68-10-763297
17.Sedláček ZdeněkMěstka Petr4-9-76-62398
18.Vyskočil TomášSrp Pavel7-9119 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brhovský Václav22Vaník Jiří ml.31
Sedláček Zdeněk13Skružný Vratislav31
Vyskočil Tomáš31Městka Petr13
Vyskočil Michal22Srp Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:peterka milan st
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Skopec Petr
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37602:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Stein Petr
 
 
Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
-10-591063210
2.Skopec Pavel
Lehký Milan
 
 
Čejka Vratislav
Fencl Lukáš
 
 
-9-7-4  0311
3.Skopec PavelFencl Jakub-6-8-9  0312
4.Stein PetrFencl Lukáš-2-9-5  0313
5.Lehký MilanBláha Petr-8-8-7  0314
6.Peterka Milan ml.Čejka Vratislav67-1110 3124
7.Stein PetrFencl Jakub-6-89-5 1325
8.Lehký MilanFencl Lukáš-8-10-7  0326
9.Peterka Milan ml.Bláha Petr986  3036
10.Skopec PavelČejka Vratislav7-99-833246
11.Lehký MilanFencl Jakub-5-49-3 1347
12.Peterka Milan ml.Fencl Lukáš2311  3057
13.Skopec PavelBláha Petr777  3067
14.Stein PetrČejka Vratislav-6-5712113277
15.Peterka Milan ml.Fencl Jakub911-75 3187
16.Skopec PavelFencl Lukáš7-6-4883297
17.Stein PetrBláha Petr9-8-4-8 1398
18.Lehký MilanBláha Radek-105-5-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skopec Pavel31Fencl Jakub31
Stein Petr13Fencl Lukáš22
Lehký Milan04Bláha Petr22
Peterka Milan ml.40Čejka Vratislav03
   Bláha Radek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Vích Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Janečka Josef
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
Soutner Václav st.
Novobilský Jan
 
 
     3010
2.Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
Lhotský Milan
Stütz Rainer
 
 
     3120
3.Kövér LubomírSoutner Václav st.     2321
4.Hanousek JosefLhotský Milan     0322
5.Sander MiroslavNovobilský Jan     3132
6.Vích LuděkStütz Rainer     3042
7.Hanousek JosefSoutner Václav st.     1343
8.Sander MiroslavLhotský Milan     3253
9.Vích LuděkNovobilský Jan     3163
10.Kövér LubomírStütz Rainer     3073
11.Sander MiroslavSoutner Václav st.     2374
12.Vích LuděkLhotský Milan     3284
13.Kövér LubomírNovobilský Jan     3094
14.Hanousek JosefStütz Rainer     30104
15.Vích LuděkSoutner Václav st.         
16.Kövér LubomírLhotský Milan         
17.Hanousek JosefNovobilský Jan         
18.Sander MiroslavStütz Rainer         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kövér Lubomír21Soutner Václav st.30
Hanousek Josef12Lhotský Milan12
Sander Miroslav21Novobilský Jan03
Vích Luděk30Stütz Rainer03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Navarrová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34577:611TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
Pejša Otto ml.
Krejčí Karel
 
 
-41068 3110
2.Černý Tomáš
Štěpánek Ivan
 
 
Keller Filip
Kubovský Zdeněk
 
 
-6-8-14  0311
3.Černý TomášKeller Filip-10868 3121
4.Štěpánek IvanKrejčí Karel13-9-8-10 1322
5.Hrivňák PetrKubovský Zdeněk15-47-9-82323
6.Štika Jiří st.Pejša Otto ml.-8-88-8 1324
7.Štěpánek IvanKeller Filip-9-7912-82325
8.Hrivňák PetrKrejčí Karel9-58-4-52326
9.Štika Jiří st.Kubovský Zdeněk10-11-7-6 1327
10.Černý TomášPejša Otto ml.8-875 3137
11.Hrivňák PetrKeller Filip-10-115-10 1338
12.Štika Jiří st.Krejčí Karel-5964 3148
13.Černý TomášKubovský Zdeněk996  3058
14.Štěpánek IvanPejša Otto ml.-3-11-6  0359
15.Štika Jiří st.Keller Filip87-9-5-1123510
16.Černý TomášKrejčí Karel-9108-10-1123  
17.Štěpánek IvanKubovský Zdeněk         
18.Hrivňák PetrPejša Otto ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Tomáš30Keller Filip31
Štěpánek Ivan03Krejčí Karel21
Hrivňák Petr03Kubovský Zdeněk21
Štika Jiří st.13Pejša Otto ml.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS