Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:45570:659TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
Větrovský Milan
Hykyš Jiří
 
 
-8-97843210
2.Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
Kraus Václav
Hlaváč Jiří
 
 
-10479 3120
3.Kučera LubomírVětrovský Milan-8-6-7  0321
4.Šmíd JiříHykyš Jiří-6-66-6 1322
5.Kroc TomášHlaváč Jiří-83-7-4 1323
6.Sučík JanKraus Václav-79-9993233
7.Šmíd JiříVětrovský Milan-5-5-4  0334
8.Kroc TomášHykyš Jiří-887-6-112335
9.Sučík JanHlaváč Jiří58-84 3145
10.Kučera LubomírKraus Václav-9-8-9  0346
11.Kroc TomášVětrovský Milan-6-4-5  0347
12.Sučík JanHykyš Jiří4-11-7-3 1348
13.Kučera LubomírHlaváč Jiří7-367 3158
14.Šmíd JiříKraus Václav-7-9-2  0359
15.Sučík JanVětrovský Milan-89-5-6 13510
16.Kučera LubomírHykyš Jiří-82-109632610
17.Šmíd JiříHlaváč Jiří-10-9-5  03611
18.Kroc TomášKraus Václav-5-6-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Lubomír22Větrovský Milan40
Šmíd Jiří04Hykyš Jiří31
Kroc Tomáš04Hlaváč Jiří22
Sučík Jan22Kraus Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
Tichý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:49528:689TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
Štěpnička Michal
Karbula Filip
 
 
7-2-158-62301
2.Brůha Oldřich
Apko Libor
 
 
Plečinda Jiří
Leska Vojtěch
 
 
-5-3-7  0302
3.Kratochvíl JiříKarbula Filip22-910 3112
4.Apko LiborLeska Vojtěch-7-1-8  0313
5.Tichý JiříPlečinda Jiří-5-6-9  0314
6.Brůha OldřichŠtěpnička Michal7-3-7-4 1315
7.Apko LiborKarbula Filip4-6-10-4 1316
8.Tichý JiříLeska Vojtěch-8-5-7  0317
9.Brůha OldřichPlečinda Jiří-7685 3127
10.Kratochvíl JiříŠtěpnička Michal-8-79-3 1328
11.Tichý JiříKarbula Filip-8-7-4  0329
12.Brůha OldřichLeska Vojtěch11-78-583239
13.Kratochvíl JiříPlečinda Jiří-10-697-723310
14.Apko LiborŠtěpnička Michal9-5-6-9 13311
15.Brůha OldřichKarbula Filip-6-710-7 13312
16.Kratochvíl JiříLeska Vojtěch-7-1-6  03313
17.Apko LiborPlečinda Jiří-3-710-7 13314
18.Tichý JiříŠtěpnička Michal-11-8-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Jiří13Karbula Filip31
Apko Libor04Leska Vojtěch31
Tichý Jiří04Plečinda Jiří31
Brůha Oldřich22Štěpnička Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36659:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cipro Petr
Dosedělová Michaela
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Svoboda Petr
 
 
-457-10-102301
2.Sýkora Libor
Kočvara Michal
 
 
Gabriel Josef
Svoboda Pavel
 
 
-5-75-2 1302
3.Sýkora LiborBareš Jaroslav ml.-8-10-9  0303
4.Kočvara MichalSvoboda Pavel-8-8-4  0304
5.Cipro PetrGabriel Josef4-14-7833214
6.Dosedělová MichaelaSvoboda Petr573  3024
7.Kočvara MichalBareš Jaroslav ml.-3-89-7 1325
8.Cipro PetrSvoboda Pavel-7-10-12  0326
9.Dosedělová MichaelaGabriel Josef799  3036
10.Sýkora LiborSvoboda Petr596  3046
11.Cipro PetrBareš Jaroslav ml.-5137-7-72347
12.Dosedělová MichaelaSvoboda Pavel-610812 3157
13.Sýkora LiborGabriel Josef-2411-393267
14.Kočvara MichalSvoboda Petr-75-6-3 1368
15.Dosedělová MichaelaBareš Jaroslav ml.89-9-6113278
16.Sýkora LiborSvoboda Pavel17-6-29-72379
17.Kočvara MichalGabriel Josef565  3089
18.Cipro PetrSvoboda Petr-6108-773299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sýkora Libor22Bareš Jaroslav ml.31
Kočvara Michal13Svoboda Pavel31
Cipro Petr22Gabriel Josef04
Dosedělová Michaela40Svoboda Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
     3010
2.Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
Vondráček Josef
Piskáček Ondřej
 
 
     3120
3.Vukliševič Zdeněk st.Hylský Zdeněk     1321
4.Kieswetter Vojtěch st.Vondráček Josef     3031
5.Šašek VladimírPiskáček Ondřej     0332
6.Podařil PetrPech Martin st.     1333
7.Kieswetter Vojtěch st.Hylský Zdeněk     1334
8.Šašek VladimírVondráček Josef     3044
9.Podařil PetrPiskáček Ondřej     3154
10.Vukliševič Zdeněk st.Pech Martin st.     3064
11.Šašek VladimírHylský Zdeněk     1365
12.Podařil PetrMikač Jiří     3275
13.Vukliševič Zdeněk st.Piskáček Ondřej     3085
14.Kieswetter Vojtěch st.Pech Martin st.     3295
15.Podařil PetrHylský Zdeněk     0396
16.Vukliševič Zdeněk st.Mikač Jiří     30106
17.Kieswetter Vojtěch st.Piskáček Ondřej     32116
18.Šašek VladimírPech Martin st.     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vukliševič Zdeněk st.31Hylský Zdeněk40
Kieswetter Vojtěch st.31Vondráček Josef02
Šašek Vladimír13Piskáček Ondřej13
Podařil Petr22Pech Martin st.22
   Mikač Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:Brožová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čmerda Ondřej
Váňa Hynek
 
 
Knieradl Josef
Soukup Rudolf
 
 
     0301
2.Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
Kafka Milan
Růžička Josef
 
 
     3211
3.Váňa HynekSoukup Rudolf     1312
4.Čmerda OndřejKafka Milan     1313
5.Brožová AlenaKnieradl Josef     3023
6.Jankovič ŠtěpánRůžička Josef     3033
7.Čmerda OndřejSoukup Rudolf     0334
8.Brožová AlenaKafka Milan     1335
9.Jankovič ŠtěpánKnieradl Josef     3045
10.Váňa HynekRůžička Josef     3155
11.Brožová AlenaSoukup Rudolf     1356
12.Jankovič ŠtěpánKafka Milan     3066
13.Váňa HynekKnieradl Josef     3076
14.Čmerda OndřejRůžička Josef     2377
15.Jankovič ŠtěpánSoukup Rudolf     3087
16.Váňa HynekKafka Milan     3097
17.Čmerda OndřejKnieradl Josef     0398
18.Brožová AlenaRůžička Josef     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Hynek31Soukup Rudolf31
Čmerda Ondřej04Kafka Milan22
Brožová Alena22Knieradl Josef13
Jankovič Štěpán40Růžička Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipiner Petr
Hofmann Martin st.
 
 
Paďourek Pavel
Burš Pavel
 
 
     2301
2.Záruba David
Mandík Ladislav
 
 
Čtvrtečka Petr
Babůrek Lukáš
 
 
     2302
3.Hofmann Martin st.Burš Pavel     1303
4.Lipiner PetrPaďourek Pavel     3113
5.Záruba DavidBabůrek Lukáš     3023
6.Mandík LadislavČtvrtečka Petr     3033
7.Lipiner PetrBurš Pavel     0334
8.Záruba DavidPaďourek Pavel     3244
9.Mandík LadislavBabůrek Lukáš     3054
10.Hofmann Martin st.Čtvrtečka Petr     3264
11.Záruba DavidBurš Pavel     3274
12.Mandík LadislavPaďourek Pavel     0375
13.Hofmann Martin st.Babůrek Lukáš     3185
14.Lipiner PetrČtvrtečka Petr     2386
15.Mandík LadislavBurš Pavel     0387
16.Hofmann Martin st.Paďourek Pavel     3097
17.Lipiner PetrBabůrek Lukáš     30107
18.Záruba DavidČtvrtečka Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofmann Martin st.31Burš Pavel31
Lipiner Petr22Paďourek Pavel13
Záruba David40Babůrek Lukáš04
Mandík Ladislav22Čtvrtečka Petr13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS