Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hykyš Jiří
Hlaváč Jiří
 
 
Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
     0301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Leska Vojtěch
Plečinda Jiří
 
 
     3011
3.Hykyš JiříKeller Filip     0312
4.Jícha MilanŠtěpnička Michal     0313
5.Kraus VáclavLeska Vojtěch     2314
6.Větrovský MilanPlečinda Jiří     3124
7.Jícha MilanKeller Filip     2325
8.Kraus VáclavŠtěpnička Michal     3235
9.Větrovský MilanLeska Vojtěch     3245
10.Hykyš JiříPlečinda Jiří     3055
11.Kraus VáclavKeller Filip     1356
12.Větrovský MilanŠtěpnička Michal     3166
13.Hykyš JiříLeska Vojtěch     0367
14.Jícha MilanPlečinda Jiří     3177
15.Větrovský MilanKeller Filip     3187
16.Hykyš JiříŠtěpnička Michal     3197
17.Jícha MilanLeska Vojtěch     2398
18.Kraus VáclavPlečinda Jiří     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hykyš Jiří22Keller Filip31
Jícha Milan13Štěpnička Michal13
Kraus Václav22Leska Vojtěch31
Větrovský Milan40Plečinda Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32666:632TJ Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
Brand Roman st.
Stareček Martin
 
 
54-11-7103210
2.Šmíd Jiří
Sučík Jan
 
 
Svoboda Pavel
Gabriel Josef
 
 
7-8911 3120
3.Šmíd JiříStareček Martin-97-310-22321
4.Novotný VlastimilSvoboda Pavel95-78 3131
5.Kučera LubomírBrand Roman st.737  3041
6.Sučík JanGabriel Josef116-57 3151
7.Novotný VlastimilStareček Martin952  3061
8.Kučera LubomírSvoboda Pavel477  3071
9.Sučík JanBrand Roman st.-12-1099-82372
10.Šmíd JiříGabriel Josef8-6-8-2 1373
11.Kučera LubomírStareček Martin67-92 3183
12.Sučík JanSvoboda Pavel797  3093
13.Šmíd JiříBrand Roman st.-5-2-4  0394
14.Novotný VlastimilGabriel Josef-9-9210832104
15.Sučík JanStareček Martin9-6-7-8 13105
16.Šmíd JiříSvoboda Pavel-13-8-6  03106
17.Novotný VlastimilBrand Roman st.-8-874-1123107
18.Kučera LubomírGabriel Josef-7-74-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmíd Jiří04Stareček Martin22
Novotný Vlastimil31Svoboda Pavel13
Kučera Lubomír31Brand Roman st.31
Sučík Jan22Gabriel Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:46630:731Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
Mikač Jiří
Röber Jakub
 
 
-595-673210
2.Apko Libor
Brůha Oldřich
 
 
Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
-4-7-6  0311
3.Kratochvíl JiříPiskáček Ondřej7-89-393221
4.Brůha OldřichHylský Zdeněk-710-71-52322
5.Benetka HynekRöber Jakub9-89-11-72323
6.Apko LiborMikač Jiří6-6-3983233
7.Brůha OldřichPiskáček Ondřej67-46 3143
8.Benetka HynekHylský Zdeněk97-7-2-82344
9.Apko LiborRöber Jakub-7-5-8  0345
10.Kratochvíl JiříMikač Jiří-10-5-9  0346
11.Benetka HynekPiskáček Ondřej98-56 3156
12.Apko LiborHylský Zdeněk-6-1-2  0357
13.Kratochvíl JiříRöber Jakub-779-5-32358
14.Brůha OldřichMikač Jiří89-7-7-72359
15.Apko LiborPiskáček Ondřej-10-755-723510
16.Kratochvíl JiříHylský Zdeněk-10-9-8  03511
17.Klíma KarelRöber Jakub-9-8-8  03512
18.Benetka HynekMikač Jiří-7-888532612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Jiří13Piskáček Ondřej13
Brůha Oldřich12Hylský Zdeněk40
Benetka Hynek22Röber Jakub40
Apko Libor13Mikač Jiří22
Klíma Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16656:514KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cipro Petr
Fürst Ladislav
 
 
Loefner Tomáš
Nosek Jaroslav
 
 
836  3010
2.Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
Kafka Milan
Růžička Josef
 
 
857  3020
3.Fürst LadislavKafka Milan-410-55103230
4.Cipro PetrRůžička Josef-4695 3140
5.Šimonek MilanNosek Jaroslav98-65 3150
6.Pavlica JanLoefner Tomáš661  3060
7.Cipro PetrKafka Milan-997-663270
8.Šimonek MilanRůžička Josef6-8-91173280
9.Pavlica JanNosek Jaroslav739  3090
10.Fürst LadislavLoefner Tomáš775  30100
11.Šimonek MilanKafka Milan457  30110
12.Pavlica JanRůžička Josef7-989 31120
13.Fürst LadislavNosek Jaroslav10-10-109-923121
14.Cipro PetrLoefner Tomáš68-73 31131
15.Pavlica JanKafka Milan1375  30141
16.Fürst LadislavRůžička JosefWO    03142
17.Cipro PetrNosek Jaroslav1054  30152
18.Šimonek MilanLoefner Tomáš735  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fürst Ladislav21Kafka Milan04
Cipro Petr40Růžička Josef03
Šimonek Milan40Nosek Jaroslav13
Pavlica Jan40Loefner Tomáš04
WO01WO10
Hráč Fürst Ladislav nenastoupil do 16.zápasu pro bolesti v pravém koleni



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7649:340TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Čtvrtečka Petr
Paďourek Pavel
 
 
87-10-963210
2.Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
Zozulák Petr
Zralý Daniel
 
 
483  3020
3.Podařil PetrČtvrtečka Petr740  3030
4.Vukliševič Zdeněk st.Paďourek Pavel699  3040
5.Šašek VladimírZralý Daniel626  3050
6.Kieswetter Vojtěch st.Zozulák Petr255  3060
7.Vukliševič Zdeněk st.Čtvrtečka Petr311  3070
8.Šašek VladimírPaďourek Pavel179  3080
9.Kieswetter Vojtěch st.Zralý Daniel955  3090
10.Podařil PetrZozulák Petr312  30100
11.Šašek VladimírČtvrtečka Petr451  30110
12.Kieswetter Vojtěch st.Paďourek Pavel-4-767832120
13.Podařil PetrZralý Daniel105-83 31130
14.Vukliševič Zdeněk st.Zozulák Petr144  30140
15.Kieswetter Vojtěch st.Čtvrtečka Petr010  30150
16.Podařil PetrPaďourek Pavel410-10-5732160
17.Vukliševič Zdeněk st.Zralý Daniel778  30170
18.Šašek VladimírZozulák Petr474  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podařil Petr40Čtvrtečka Petr04
Vukliševič Zdeněk st.40Paďourek Pavel04
Šašek Vladimír40Zralý Daniel04
Kieswetter Vojtěch st.40Zozulák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27709:605TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Záruba David
Mandík Ladislav
 
 
104-118 3110
2.Fencl Jakub
Glajc Martin
 
 
Lipiner Petr
Schmoranz Pavel
 
 
1064  3020
3.Bláha PetrZáruba David-511-64-92321
4.Jankovič ŠtěpánLipiner Petr10-8-81083231
5.Fencl JakubSchmoranz Pavel5-877 3141
6.Glajc MartinMandík Ladislav-1157-493251
7.Jankovič ŠtěpánZáruba David573  3061
8.Fencl JakubLipiner Petr1043  3071
9.Glajc MartinSchmoranz Pavel11-654 3181
10.Bláha PetrMandík Ladislav-2-7412-92382
11.Fencl JakubZáruba David416  3092
12.Glajc MartinLipiner Petr-69-69-62393
13.Čmerda OndřejFiška Václav-5-9-9  0394
14.Jankovič ŠtěpánMandík Ladislav-106-491032104
15.Glajc MartinZáruba David5-9-46-1223105
16.Čmerda OndřejLipiner Petr-8-106-8 13106
17.Jankovič ŠtěpánFiška Václav525  30116
18.Fencl JakubMandík Ladislav5810  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Petr02Záruba David22
Jankovič Štěpán40Lipiner Petr22
Fencl Jakub40Schmoranz Pavel02
Glajc Martin22Mandík Ladislav13
Čmerda Ondřej02Fiška Václav11
žádné

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS