Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Ladislav
Záruba David
 
 
Culek Igor
Kraus Václav
 
 
     0301
2.Ruta Vladimír
Lipiner Petr
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
     0302
3.Záruba DavidVětrovský Milan     0303
4.Lipiner PetrJícha Milan     3113
5.Mandík LadislavCulek Igor     3123
6.Ruta VladimírKraus Václav     3133
7.Lipiner PetrVětrovský Milan     0334
8.Mandík LadislavJícha Milan     2335
9.Ruta VladimírCulek Igor     3245
10.Záruba DavidKraus Václav     0346
11.Mandík LadislavVětrovský Milan     2347
12.Ruta VladimírJícha Milan     3257
13.Záruba DavidCulek Igor     3167
14.Lipiner PetrKraus Václav     0368
15.Ruta VladimírVětrovský Milan     0369
16.Záruba DavidJícha Milan     13610
17.Lipiner PetrCulek Igor     23611
18.Mandík LadislavKraus VáclavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záruba David13Větrovský Milan40
Lipiner Petr13Jícha Milan22
Mandík Ladislav12Culek Igor13
Ruta Vladimír31Kraus Václav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34533:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Váňa Hynek
Čmerda Ondřej
 
 
785  3010
2.Čtvrtečka Petr
Paďourek Pavel
 
 
Smejkal Vít
Bláha Petr
 
 
-5-8-9  0311
3.Paďourek PavelSmejkal Vít-89-5-10 1312
4.Sirotek VáclavVáňa Hynek7810  3022
5.Čtvrtečka PetrBláha Petr-2-1-0  0323
6.Burš PavelČmerda Ondřej482  3033
7.Sirotek VáclavSmejkal Vít8-956 3143
8.Čtvrtečka PetrVáňa Hynek-2-1-2  0344
9.Burš PavelBláha Petr5-89-2103254
10.Paďourek PavelČmerda Ondřej1078  3064
11.Čtvrtečka PetrSmejkal Vít-3-1-2  0365
12.Burš PavelVáňa Hynek5-8910 3175
13.Paďourek PavelBláha Petr-810-5-9 1376
14.Babůrek LukášČmerda Ondřej-6105-8-82377
15.Burš PavelSmejkal Vít10-659 3187
16.Paďourek PavelVáňa Hynek5-8-91093297
17.Babůrek LukášBláha Petr-8-6-9  0398
18.Čtvrtečka PetrČmerda Ondřej-5-1-2  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paďourek Pavel22Smejkal Vít22
Sirotek Václav20Váňa Hynek13
Čtvrtečka Petr04Bláha Petr31
Burš Pavel40Čmerda Ondřej22
Babůrek Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Josef
Nosek Jaroslav
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Vukliševič Tomáš
 
 
     0301
2.Kafka Milan
Knieradl Josef
 
 
Podařil Petr
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
     3011
3.Kafka MilanVukliševič Zdeněk st.     1312
4.Růžička JosefVukliševič Tomáš     2313
5.Nosek JaroslavKieswetter Vojtěch st.     0314
6.Knieradl JosefPodařil Petr     3224
7.Růžička JosefVukliševič Zdeněk st.     1325
8.Nosek JaroslavVukliševič Tomáš     3135
9.Knieradl JosefKieswetter Vojtěch st.     0336
10.Kafka MilanPodařil Petr     0337
11.Nosek JaroslavVukliševič Zdeněk st.     0338
12.Knieradl JosefVukliševič Tomáš     3048
13.Kafka MilanKieswetter Vojtěch st.     2349
14.Růžička JosefPodařil Petr     03410
15.Knieradl JosefVukliševič Zdeněk st.     13411
16.Kafka MilanVukliševič Tomáš     31511
17.Růžička JosefKieswetter Vojtěch st.     23512
18.Nosek JaroslavPodařil Petr     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kafka Milan13Vukliševič Zdeněk st.40
Růžička Josef04Vukliševič Tomáš13
Nosek Jaroslav13Kieswetter Vojtěch st.40
Knieradl Josef22Podařil Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41541:656KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
Cipro Petr
Dänner Michal
 
 
996  3010
2.Pech Martin st.
Piskáček Václav
 
 
Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
-1-9-10  0311
3.Piskáček OndřejPavlica Jan-58-89103221
4.Hylský ZdeněkŠimonek Milan-9-7-4  0322
5.Pech Martin st.Dänner Michal-6-6-8  0323
6.Piskáček VáclavCipro Petr-8-8-4  0324
7.Hylský ZdeněkPavlica Jan-3514-5-102325
8.Pech Martin st.Šimonek Milan11-11-3-6 1326
9.Piskáček VáclavDänner Michal-11-7-3  0327
10.Piskáček OndřejCipro Petr3-3-4-8 1328
11.Pech Martin st.Pavlica Jan5-48-883238
12.Piskáček VáclavŠimonek Milan-8-6-3  0339
13.Piskáček OndřejDänner Michal89-3-5-1023310
14.Hylský ZdeněkCipro Petr1178  30410
15.Piskáček VáclavPavlica Jan-6-4-6  03411
16.Piskáček OndřejŠimonek Milan9611  30511
17.Hylský ZdeněkDänner Michal610-107 31611
18.Pech Martin st.Cipro Petr-9-6-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Ondřej22Pavlica Jan22
Hylský Zdeněk22Šimonek Milan31
Pech Martin st.13Dänner Michal31
Piskáček Václav04Cipro Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22666:526TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brand Roman st.
Svoboda Pavel
 
 
Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
-656-1053210
2.Svoboda Petr
Ferraj Miroslav
 
 
Brůha Oldřich
Benetka Hynek
 
 
-910-7-6 1311
3.Svoboda PavelKratochvíl Jiří5106  3021
4.Svoboda PetrBenetka Hynek-9-9-7  0322
5.Ferraj MiroslavBrůha Oldřich838  3032
6.Brand Roman st.Klíma Karel9-695 3142
7.Svoboda PetrKratochvíl Jiří-149-78-72343
8.Ferraj MiroslavBenetka Hynek675  3053
9.Brand Roman st.Brůha Oldřich-56108 3163
10.Svoboda PavelKlíma Karel486  3073
11.Ferraj MiroslavKratochvíl Jiří-749-1183283
12.Brand Roman st.Benetka Hynek8-4-97-72384
13.Svoboda PavelBrůha Oldřich956  3094
14.Svoboda PetrKlíma Karel-54-8-7 1395
15.Brand Roman st.Kratochvíl Jiří584  30105
16.Svoboda PavelBenetka Hynek854  30115
17.Svoboda PetrBrůha OldřichWO    30125
18.Ferraj MiroslavKlíma Karel2-877 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Pavel40Kratochvíl Jiří13
Svoboda Petr03Benetka Hynek22
Ferraj Miroslav40Brůha Oldřich03
Brand Roman st.31Klíma Karel13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:Miroslav Keller
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Jindřich Samek
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28643:565TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plečinda Jiří
Leska Vojtěch
 
 
Kroc Tomáš
Sučík Jan
 
 
9109  3010
2.Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
-8735 3120
3.Keller FilipKučera Lubomír694  3030
4.Leska VojtěchNovotný Vlastimil33-8-10-82331
5.Plečinda JiříSučík Jan-5-999-62332
6.Štěpnička MichalKroc Tomáš-69-9633242
7.Leska VojtěchKučera Lubomír98-69 3152
8.Plečinda JiříNovotný Vlastimil-9655 3162
9.Štěpnička MichalSučík Jan959  3072
10.Keller FilipKroc Tomáš647  3082
11.Plečinda JiříKučera Lubomír-12-8-3  0383
12.Štěpnička MichalNovotný Vlastimil2610  3093
13.Keller FilipSučík Jan-7-1184932103
14.Leska VojtěchKroc Tomáš-10-9-9  03104
15.Štěpnička MichalKučera Lubomír7-123-7-623105
16.Keller FilipNovotný Vlastimil344  30115
17.Leska VojtěchSučík Jan-8-5-6  03116
18.Suško MichalKroc Tomáš-4-10-1  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Keller Filip40Kučera Lubomír22
Leska Vojtěch13Novotný Vlastimil13
Plečinda Jiří12Sučík Jan22
Štěpnička Michal31Kroc Tomáš22
Suško Michal01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS